Знак зодіаку Діва

Символ: Діва ♍
Дати
: 23 серпня та 22 вересня. Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, тоді ви були бна порозі”Одного із знаків і відчути вплив іншого знака
Стихія: Знак Землі
Якість: Змінний
Природний дім: Шосте
Правляча планета: Меркурій
Ключова фраза: “Я служу”
Мотивація: Технічне обслуговування та фіксація
Енергія: Інь (жіночий)
Щасливий день: Середа
Щасливі числа: 2, 6, 8, 15, 20 і 35
Кольори: Срібло (основний), додаткові кольори включають: індиго, зелений та коричневий
Асоціації органів: живіт, травна система, кишечник та селезінка
Камені народження: Сапфір (основний) додаткові камені
Карти Таро: Відлюдник та Лицар Пентаклей

Діва символ

Діва - шостий знак Зодіаку, яким править планета Меркурій, і правлячими Шостий будинок. Діва символізує харчування, обслуговування, винаходи та вирішення проблем.

Земні знаки реалістичні і застосовують строгість та напружену працю, коли щось роблять. Матеріальні потреби та успіх завжди в центрі їхніх проблем. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Діва - мінливий астрологічний знак.

Змінні знаки падають в кінці сезону, і саме вони завершують штрихи проектів, започаткованих знаками Кардинала, а потім Фіксованими знаками. Змінні знаки є адміністраторами та мережевими діячами Зодіаку.

Риси особистості Діви

Люди-Діви прискіпливі та обережні. Вони вважають за краще не поспішати і розбиратись у справах «просто так», перш ніж переходити до наступного завдання. Вони живуть, щоб бути корисними. Список нижче висвітлює чотирнадцять рис Діви.

14 ключових рис Діви

1. Око для деталей

Діви мають рідкісну здатність розпізнавати кожну дрібну деталь навколо них. Коли інші, як правило, не помічають речі, прекрасне око Діви може усунути всі дрібні недоліки. З цієї причини Діва може справді вдосконалити роботу та результати.

2. Чисті наміри

Діви не жадають уваги, ані тонн схвалення чи похвали за те, що роблять. Діва, як правило, наполегливо працює, щоб служити іншим, і їх метою є не слава та багатство, а допомога тим, хто потребує. Діви прагнуть донести обізнаність до тих, хто не є просвітленим та неінформованим.

3. Елегантний та стильний

Діва символізує чистоту, представлену Дівою Дівою. Здорові Діви випромінюють позитивні і витончені аури. Вони воліють мати охайний і відполірований зовнішній вигляд. Більшість Дів не витримують безладу, грубості чи скупості. Зазвичай їх шліфують зверху до ніг і одягають ефективно.

4. Геніальний

Діви неймовірно винахідливі та винахідливі, а їх гострий розум дозволяє їм навчитися навичкам швидше, ніж більшість людей. Діва має рідкісну здатність виправляти майже все, і вона може накопичити досить багато знань про вміння або послугу, якою вони хочуть оволодіти. Вони неймовірно інноваційні та зручні, що може зробити їх надзвичайно креативними щодо вирішення проблем.

5. Надійний

Незважаючи ні на що, ви завжди можете розраховувати на Діву. Діви чинять на себе великий тиск, щоб не розчарувати людей і зробити хорошу роботу. Ви не знайдете Діви, яка розхитується на роботі або нехтує своїми обов’язками. Їх i - пунктиром, їх t - перекресленими, і вони завжди ефективно виконують свою роботу!

6. Цінують і захоплюються

Більшість Дів не знають, наскільки їх цінують і цінують за те, що вони роблять. Діви намагаються приділити час своїм друзям і коханим, бо вони завжди зайняті домашніми справами та завданнями. Але коли вони сповільнюють рух або зупиняються, щоб розслабитися, люди, які на них покладаються, вдячні за те, щоб привернути їх увагу та провести з ними веселий час.

7. Чесний та надійний

Діви люблять розповідати, як воно є, і вони нічого не цукрить. Їх чесність може інколи розчарувати інших; однак саме їх чесність зрештою приносить їм повагу та захоплення, особливо у професійному житті. Діви роблять одних з найкращих співробітників, і перед ними з’являється багато сприятливих можливостей, оскільки вони можуть зробити себе такими корисними.

8. Критичний

Діви застосовують дуже високі стандарти до себе та інших. Коли інші не виправдовують або не відповідають їхнім очікуванням, Діви можуть стати критичними та вказувати на кожну помилку, яку робить людина, оскільки ця людина не робить чудової роботи.

9. Нітпікі

Пильна увага Діви до деталей змушує їх помічати речі, які іноді найкраще залишати непоміченими. Діва може дратуватися звичками інших людей і критикувати їх. Якщо ви жуєте занадто голосно, якщо ваше волосся не підстрижене правильно, якщо ваша шкіра занадто жирна і якщо ви наважитеся запізнитися, ви почуєте про це від Діви!

10. Відокремлений

Діви не витрачають багато часу на свої емоції, тому що вони воліють зосереджуватися на завданнях, а це означає, що їм складно висловити свої почуття. Вони також намагаються боротися з почуттями інших людей, особливо коли мова йде про негативні емоції, які перевершують логіку і заважають виконувати завдання. Завдяки цьому вони, як правило, відокремлюються від емоційного залучення, і здаються холодними та віддаленими.

11. Трудоголіки

Діви - працьовиті працівники, що робить їх досить легкими стати трудоголіками. Діва не буде відпочивати, поки робота чи завдання не будуть виконані; отже, вони можуть ігнорувати своє емоційне, фізичне та психічне благополуччя. Якщо це ставлення закріпиться, вони сформують всю роботу, а не ментальність до гри.

12. Надмірники

Керовані планетою Меркурій, Діви мають надзвичайно зайняті уми. Вони можуть швидко бути пригніченими своїми думками та постійним надмірним аналізом, що змушує їх боротися за те, щоб все пішло, коли про це не варто турбуватися. Коли Діва щось захоплює, їм може знадобитися багато часу, щоб пережити це.

13. Напружений

Діви неймовірно відповідальні. Вони завжди думають про речі, які інші люди, як правило, не помічають, і вони носять із собою досить багато розумового багажу. Вони завжди думають про те, як щось може піти не так, роблячи їх настороженими та контролюючими. Діви можуть боротися, щоб просто жити своєю миттю і нехай все буде.

14. Самоправедний

Більшість Дів працюють дуже наполегливо, і вони багато роблять для поліпшення життя інших людей. Оскільки Діви вміють робити роботу майстерно, вони можуть зневажати людей, які не такі скрупульозні та ретельні. Деякі Діви вважають, що вони морально вищі за інших людей, які живуть не так побожно чи етично, як вони.

Жінка-Діва

Жінка-Діва - людина прониклива і дуже турботлива. Деталі для неї дуже важливі. Весь цей аналіз і ці спостереження допомагають їй приймати продумані рішення. Вона не спонтанна людина. Для неї ключовими словами є розсудливість та організованість.

Жінка-Діва має справжню пристрасть до речей, які добре зроблено. На роботі чи в повсякденному житті вона може бути дуже вимогливою до себе та своєї родини. Перш ніж вона щось почне, вона вже має складений план про те, як вона хоче, щоб це сталося. І якщо щось дратує її, це починає щось без стратегії її завершення. Все повинно бути точно і сплановано до дрібниць. Тут немає місця для чогось незрозумілого чи занадто загального.

Однією з найкращих якостей жінки Діви є її працездатність, той факт, що вона раціональна і самодисциплінована. Вона подбає про свої фінанси і прагне до вдосконалення та прийняття. Інші слова, що використовуються для опису її ставлення до життя, включають: ощадливий та дискримінаційний. Вона віддає перевагу практичним рішенням перед складними і цінує буденне перед екстравагантним.

Чоловік-Діва

Чоловік-Діва ніжний і вірний. За своєю дещо стриманою і сором’язливою зовнішністю чоловік Діва може багато запропонувати своєму партнерові. Він може бути повний уважних уваг, забезпечуючи стабільність і безпеку своєму партнеру. Для чоловіка-Діви перш за все виражаються не почуття, а практичність. Він показує, що піклується, постійно займаючись “дрібницями”, і рідко ділиться своїми емоціями.

Чоловік-Діва - людина дуже розрахункова. Він схильний все аналізувати та розтинати. Якість, яку дуже цінували в ньому, особливо для управління фінансами. Сильними сторонами чоловіка Діви є його інтелект, його відмінні організаторські здібності та турботливий характер.

Оскільки він педантичний і прагматичний, ощадливий і розсудливий, він не кричущий. Його успіх вимірюється і ретельно культивується протягом тривалого періоду часу, що може змусити його здаватися нудним для інших знаків, які хочуть більше спалаху від своїх друзів та коханих. Те, чого йому не вистачає в "пізацці", він з лишком компенсує надійністю, лояльністю та послідовністю.

Дитина-Діва

Діти-Діви воліють допомагати і цінують домашні справи та завдання, які є цінними для сім'ї. Вони цінують розпорядок дня і люблять складати списки справ, призначених їм батьками. Щоразу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити практично і послідовно. Якщо їм потрібно перейти на "тайм-аут", використовуйте секундомір, щоб позначити кількість часу, який "відповідає злочину". Дитина-Діва рідко потраплятиме в халепу, тому що вона любить нести відповідальність, перш ніж любить грати; вони люблять їсти свої овочі перед десертом, і можуть навіть віддати перевагу другій порції овочів замість десерту!

Найкраще навчити їх - це давати їм вказівки. Насправді вони могли вирости, щоб писати інструкції! Якщо батько знайде час, щоб пояснити, «як все працює», включаючи стосунки, дитина Діва буде уважною і вдячною. Вони можуть бути успішними, доки обмеження та правила є чіткими. Вони не будуть задоволені неясними поясненнями і воліють, щоб ви сказали "я не знаю", ніж намагалися робити вигляд, що ви це робите.

Батько-Діва

Батько-Діва воліє вести своє домогосподарство ефективно і практично. Буде багато правил, які покликані зробити життя простішим та плавнішим. Дотримання та оцінка їх зробить життя вдома набагато приємнішим. Покарання не будуть складними чи ефектними, і вони будуть навчальними моментами. Коли цей батько заручиться, для цього буде логічна і практична причина; вони хочуть бути впевненими, що їхні діти засвоюють навички та знання, які допоможуть їм досягти успіху в повсякденному житті.

У Дружбі

Люди-Діви підтримують дружбу. Вони люблять допомагати своїм друзям вирішувати проблеми та виконувати завдання. Як змінний знак, вони можуть добре ладнати з усіма іншими знаками Зодіаку. Вони чудово дружать, бо зазвичай виконують якусь практичну роль у житті людей.

Дружба приходить легко, і вони вкладуть всю роботу в те, щоб дружба працювала безперебійно, роблячи дрібниці, наприклад, пам’ятаючи деталі, важливі для їхніх друзів. Вони чудово віддані і наполегливо послідовні, насолоджуючись рутинами з друзями, як і в особистому житті. Вони особливо вітаються, коли вам потрібна допомога у складенні чогось зі складними інструкціями.

Закоханий

Діва не кричуща коханка, але якщо ви дасте їм вказівки, вони докладуть зусиль, щоб стати найкращим коханцем, на якого ви могли сподіватися. Вони проявляють любов сотнями дрібних способів, які вони використовують для побудови великої любові з часом. У них немає поспіху, а це означає, що вони будуть ставитися до любові так, як ставляться до життя, практично і прискіпливо. Вони не можуть розводити палаючий вогонь, оскільки знають, що розумне використання деревини - це те, що потрібно для того, щоб пройти всю зиму.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Діви роблять одних з найкращих працівників, особливо у великих організаціях. Їх знак відомий як "адміністратор", що часто робить їх ідеальними для виконання завдань, завдяки яким компанія успішно працює щодня. Якщо вам потрібно знати, де щось знаходиться або чому існує якийсь процес, запитайте у працівника Діви; він чи вона буде знати.

Вони люблять знати, які правила та процедури є для будь-якого завдання в бізнесі. Насправді, це люди, яких вам слід попросити написати ваші правила, переглянути будь-які контракти та переконатися, що будь-які ділові події проходять безперешкодно. Діви також роблять ідеальних інспекторів, оцінювачів та арбітрів; жодна деталь не залишиться непоміченою, а жодне поле не залишиться "не позначеним".

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Діви, а інші - іншими ознаками, ця концепція застаріла. По суті, будь-який знак може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом-винищувачем та ін. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Діва воліє керувати, організовувати та підтримувати, коли справа стосується роботи та кар'єри.

Гороскоп Діви

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Не шукайте гігантських стрибків і не робіть маленьких кроків. Можливо, ви достатньо дорослі, щоб жити незалежно від батьків, але вам доведеться постійно рости, щоб стати незалежними, щоб мати сім’ю самостійно. Зосередьтеся на прогресі, тому що життя не прийде до вас саме.

Гороскоп роботиРобота

Ви були вільним вершником під час університетських днів? Ну, киньте цю звичку, оскільки реальний світ жорстокий. Ніхто не проведе вас через складність щоденної роботи. Приготуйтеся і навчіться виконувати свою роботу.

Любовний гороскопЛюбов

У ваших інтересах не бути надто залежними від когось. Завжди поважайте себе настільки, що можете прожити життя самостійно. Будьте готові до гіршого.

Грошовий гороскопГроші

Намагайтеся не перетворювати відповідальність на своїх батьків чи родичів. Заробляйте достатньо, щоб ви могли покривати свої витрати на життя, щоб ви не були тягарем для когось іншого.

Гороскоп Vsorotchci для Діви

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку