Знак Зодіаку Телець


Символ: Бик ♉
Датується
: 20 квітня 20 травня. Якщо ви народилися на початку або в кінці Дати для знака, Тоді ви б "на кашлю"Однієї з знаків і відчути вплив іншого знака
Елемент: Земля знак
Якість: Фіксований
Природний будинок: Другий
Правляча планета: Венера
Ключова фраза: "Я встановлюю"
Мотивації: Безпека та послідовність
Енергія: Інь (жіночий)
Щасливий день: П'ятниця
Щасливі номери: 1, 2, 3, 7, 10, 12, 19
Кольори: Зелений (первинний), додаткові кольори включають: коричневий
Асоціації для тіла: горло, вокальні акорди, мигдалики та щитовидна залоза
Народження каменів: Смарагд (первинний) Додаткові камені
Трави / квіти: Роза і Фоксгла
Карти таро: Імператриця і Королева Пентакл

Символ Телець

Телець - це другий знак зодіаку, керував планета Венера, і правляючи Другий будинок. Телець символізує родючість, стабільність та ресурси.

Землі знаки реалістичні і застосовують строгість та напружену працю, коли щось роблять. Матеріальні потреби та успіх завжди в центрі їхніх проблем. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Телець - фіксований астрологічний знак.

Виправлені знаки восени в середині сезону. Ці корінні жителі - основи суспільства. Вони є будівельниками та зберігачами. Фіксовані знаки беруть ідеї, ініційовані знаками Кардинала, і вони приводить їх у рух, щоб створити щось фізичне та суттєве. Там, де кардинальні знаки є «ініціаторами», Фіксовані знаки - це «установи».”Їх природа неймовірно надійна, і ви знаєте, чого від них чекати, а те, що бачите, те і отримуєте.

Риси особистості Тельця

Люди Телець стійкі і наполегливі. Вони вважають за краще побудувати спадщину з часом і дуже важко зробити життя як безпечні та безпечні. Список нижче підкреслює чотирнадцять тракторів Taurus.

14 ключових рис Телець

1. Сильні значення

Люди Телець непохитна у своїх цінностях і переконаннях. Вони не довірливі і не змінюють те, що вони вірять ні за що. Вони не легко вплинули інші, оскільки вони міцно стоять у своїх переконаннях.

2. Винахідливий

Цей астрологічний знак являє собою фізичний та матеріальний світ. Природно, що люди Телець мають велику кількість ресурсів у своєму житті, що дозволяє їм досягти своїх цілей. Багато хто з них мають постійний потік коштів у їхньому житті; І через це вони також можуть забезпечити інших з багатьма матеріальними ресурсами, які вони вимагають успіху.

3. Дбайливий і щедрий

У людей-Тельців зазвичай є золоті серця; і оскільки ними керує Венера, планета любові, миру та злагоди, вони прагнуть створити навколо них середовище, яке є щедрим. Вони надзвичайно турботливі та доброзичливі щодо своїх друзів та коханих, і зроблять все, що в їх силах, щоб доглядати за ними. І вони завжди будуть звертатись до тих, хто цього потребує.

4. Відповідальний і надійний

Тельці роблять чудових службовців і начальників; на них можна покластися, щоб виконати роботу. Оскільки Телець є Фіксованим знаком, вони мають здатність наполегливо зберігати послідовність у виконанні будь-якої роботи чи завдання. Вони не люблять ризикувати, і вони залишаються послідовними у виконанні своїх обов’язків та відповідальності.

5. Пацієнт

Вони не проти стояти в довгих чергах або коли їжа забирає багато часу в ресторані. Вони також не проти, коли інші люди займають багато часу, щоб щось зробити або досягти результату, і вони надають їм потрібний час. Тельці прекрасно усвідомлюють, що все, що варто будувати, потребує часу; вони володіють надзвичайно спокійним і ніжним характером завдяки цьому, і нічого не поспішатимуть.

6. Стійкий

Хоча Тельці терплячі, вони не лінуються. Натомість вони неймовірно наполегливі. Бик не поспішає перевірити ситуацію і знайти ідеальний момент, щоб зарядитися попереду. Як і природа, яку символізує бик, їм може знадобитися більше часу, ніж більшості, щоб ініціювати і щось зробити, але як тільки вони будуть готові, вони рухаються з повною силою!

7. Ласкавий

Тельці люблять насолоджуватися приємними почуттями прихильності, які можна виразити і відчути їхніми почуттями. Тельці люблять виявляти фізичну прихильність, тому вони завжди обіймають і обіймають своїх близьких. Вони воліють спілкуватися за допомогою дотику, а не розмови; така їх природа як земний знак.

8. Матеріалістичний

Оскільки Телець - знак Землі, яким править Венера, вони люблять красиві та розкішні предмети, їжу та оточення. Вони неймовірно усвідомлюють фізичний світ, і іноді їм може не вистачати усвідомлення емоційного світу. Вони можуть настільки зосередитися на матеріальному успіху, що не піклуються про свої емоції чи почуття оточуючих людей.

9. Повільно

Тельці воліють прорахувати всі свої плани перед тим, як приступити до дії. Іноді їм може знадобитися надзвичайно тривалий проміжок часу, щоб прийняти рішення чи діяти, що засмучує інших і часто змушує їх втратити важливу можливість.

10. зачинено Вимкнено

Вони дуже жорсткі у своїх цінностях та переконаннях; їм складно відкритись і прийняти думки та ідеї інших людей. Телець може зіткнутися з неймовірно впертим і завзятим для оточуючих, оскільки важко бачити життя очима інших людей. Вони можуть засуджувати, що зробить їх недобрими до людей, які не поділяють їх переконань.

11. Упертість

Люди-Телець неймовірно щедрі на свої ресурси; однак їм потрібні речі, щоб розіграти на власних умовах. Вони можуть стати надзвичайно впертими і злими, коли справи йдуть не так, як потрібно, або відповідно до їхніх умов. Телець повинен бути тим, хто вибирає, куди йти і що робити, і він може легко ігнорувати вказівки інших.

12. Застрягли по-їхньому

Телець стане дуже схвильованим, якщо їм потрібно залишити зону комфорту і спробувати щось нове. Вони віддають перевагу традиційним, випробуваним і перевіреним методам дії з дією, а також проти змін і випробувань нових речей. Будучи незмінним може призвести до стагнації, що може вплинути на їх психічне та фізичне здоров'я.

13. Безглуздий

Багато людей Телець так багато достатку в їхньому житті, що вони переоцінюють. Вони можуть зберігати дорогі предмети, перестаратися у своїй улюбленій діяльності, і їсти занадто багато своїх бажаних продуктів. Коли вони мають те, що їм потрібно, і не потрібно працювати для цього, вони також можуть стати лінивими.

14. Набережна

Телець турбує про безпеку та безпеку більше, ніж будь-який інший знак, що означає, що вони турбуються про "достатньо". Ця постійна стурбованість може призвести до своїх ресурсів. Вони можуть накопичувати непотрібні предмети, які "нагромаджуються" з часом, роблячи свої будинки в "небажаний двір".

Жінка Телець

Жінка Телець може бути визнана через її лагідність і жіночність. Вдома, в офісі, або в тому, як вона одягається, вона завжди виділяє простоту, залишаючись елегантним. Дійсно, ці жінки мають специфічні смаки та стилі, і вони особливо люблять красу та вишуканість.

У них не так багато друзів, але їхнє найближче оточення складається з довірливих людей. Вони надійні довірені особи. Вони вірять у солідарність та щедрі на своїх близьких і славляться своїми мудрими та слушними порадами, коли важкі часи.

Дійсно, жінка Телець - це зріла, відповідальна людина з почуттям обов’язку та обов’язку. Ця якість особливо очевидна у її сім'ї. Це любляча дружина, віддана мати, яка готова пожертвувати тілом і душею для щастя та благополуччя своєї родини. Цю зрілість можна також помітити за якістю її наполегливої праці.

Вони є матеріалістичними, оскільки прихильні до комфорту та турбуються про фізичну безпеку. Навіть якщо вони не особливо захоплені предметами розкоші, їх фінансове становище, тим не менше, має для них значне значення.

Людина Телець

Чоловіки-Тельці добре відомі своєю простотою. Гроші та матеріальні блага в основному використовуються для забезпечення безпеки, тому що вони не можуть виносити ідеї чогось бракувати. Вони не яскраві; вони скромні і скромні і можуть задовольнятися тим, що є необхідним і суворо необхідним. Вони чудово економлять гроші, і вони знають, як поводитися зі своїми фінансами та робити хороші інвестиції.

Чоловіки-Тельці також славляться своєю зрілістю та почуттям відповідальності. Ці люди несуть відповідальність за свій вибір і не втікають від своїх зобов'язань. Вони приймають час, необхідний для зважування за і проти, перш ніж приймати рішення. Дуже спокійного характеру вони можуть виявитися надзвичайно розважливими. Навіть якщо їм подобається виклик, це не змушує їх шукати пригод, які хочуть кинутися з головою. Терпіння - це чеснота, яка є для них природною, але іноді може дратувати оточуючих людей.

Ці чоловіки також обдаровані великою щедрістю. Навіть якщо у їхньому найближчому оточенні лише кілька людей, чоловіки-Тельці плекають чудові стосунки зі своїми коханими. Це люди, на яких можна розраховувати, коли ситуація стане жорсткою.

Оскільки вони дуже довіряють своїм близьким, вони можуть бути надзвичайно вимогливими у стосунках з іншими людьми. Люди, які їх знають, усвідомлюють, що у них є певні випробувані і справжні способи здійснення дій, і вважають за краще йти по зношених шляхах у своїх мисленнях і діях.

Дитина-Телець

Діти-Тельці воліють вчитися, що потрібно робити, щоб піклуватися про себе та інших практично і матеріально. Їм потрібен час, щоб навчитися і їм подобається структура. Щоразу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити послідовно і рішуче. Не поспішайте пояснити, в чому проблема і якою повинна бути правильна поведінка. Дитина-Телець сформує моделі мислення та поведінки, які буде дуже важко змінити, тому важливо якомога швидше навчити їх правильному етикету.

Найкраще емпіричне правило для навчання - дозволити їм навчатися у когось, хто є експертом або дуже практикується. Вони хочуть, щоб дорослі демонстрували, що потрібно оцінювати, щоб вони могли будувати власну цінність з часом. Вони можуть досягти успіху завдяки більшій структурі, ніж більшості, доки межі та правила чіткі.

Батько Телець

Батько-Телець воліє, щоб його поважали і слухалися; відсутність “зворотних розмов”. Якщо ситуація вимагає боротьби з кризою, батько-Телець буде шукати практичне рішення, яке раніше було успішно випробувано. Дисципліна буде дотримуватися послідовно і наполегливо, і вони очікують, що діти працюватимуть на допомогу сім'ї, особливо через домашні справи. Вони залучаються, коли діти працюють із ними над завданнями.

У Дружбі

Люди Телець глибоко віддані дружбі. Вони люблять будувати дружбу протягом усього життя. Цей знак найкраще працює з іншими земними знаками та водними знаками, які вони роблять компліментом. Пожежні та повітряні знаки часто виявляються для них занадто нестійкими або непередбачуваними.

Оскільки дружні стосунки культивуються ретельно, вони не створюють випадкових друзів. Як результат, якщо ви порушите довіру Тельця, це, як правило, закінчується дружбою назавжди. Вони глибоко віддані і кинуть все, щоб потрапити до друга, який потребує. Ці люди приймуть вас до себе, але обов’язково оцініть їхню щедрість, допомагаючи якимось чином. Для Тельця кожен повинен робити свій внесок.

Закоханий

Телець любить будувати тривалі стосунки з часом. Вони дуже чуттєві коханці і насолоджуються дотиками та фізичним задоволенням від своїх партнерів. Вони наполегливо працюють і насолоджуються близькістю, закінчивши довгий день або довгий тиждень. Їм так весело, це їхня пристрасть до задоволення. Вони хочуть, щоб любов терпіла і знала, що потрібно для того, щоб бути вчиненим і “в цьому довго”.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

У професійній галузі вони обдаровані великою наполегливістю. Вони є послідовними та продуктивними працівниками, які знають, що навіть найменші зусилля завжди зрештою окупляться. Незалежно від виду роботи, якою вони займаються, вони здебільшого намагаються знайти стабільність у своїй кар’єрі. Телець може спробувати створити власну компанію, але більшість із них будуть цілком щасливі, працюючи у великих, надійних компаніях, де у них буде шанс довго цвісти і насолоджуватися стабільною роботою.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Тельця, а інші роботи належать до інших знаків, ця концепція застаріла. По суті, будь-яка прикмета може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом винищувача та ін. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Телець воліє бути стабільним, надійним і послідовним, коли справа стосується роботи та кар’єри.

Гороскоп Тельця

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Удача сприяє працьовитим. Незважаючи на те, що концентрація уваги може бути не вашою сильною стороною, незабаром ви переконаєтесь, що ви здатні до важкої праці, ніж ви думали раніше.

Гороскоп роботиРобота

Простота повинна бути вашим девізом на день. Позбавтеся від надмірної складності, навчіться розбивати величезні завдання на простіші, щоб ними було простіше керувати та закінчувати.

Любовний гороскопЛюбов

Не бійтеся зробити перший крок на шляху до свого & # 8220; когось особливого.& # 8221; Пробачте їх або попросіть прощення. Всі частини головоломки стануть на свої місця, як тільки ви дозволите своїй любові переважати всі інші обмеження.

Грошовий гороскопГроші

Сьогодні світ не роздає вам ласки. Докладайте зусиль, щоб заробити свою ціну, не обмежуйтесь повсякденними завданнями; досліджувати нові шляхи та ініціювати нові ідеї.

Гороскоп для Телець зірки

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку