Знак зодіаку Риби

Символ: Дві риби ♓
Дати
: 19 лютого 20 березня. Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, тоді ви були бна порозі”Одного із знаків і відчуйте вплив іншого знака
Стихія: Вода знак
Якість: Змінний
Природний дім: Дванадцята
Правляча планета: Нептун (Класика: Юпітер)
Ключова фраза: "Я уявляю"
Мотивація: Мріяти і одухотворити
Енергія: Інь (жіночий)
Щасливий день: Четвер
Щасливі числа: 3, 5, 8, 12, 14 і 26
Кольори: Лаванда (основна), додаткові кольори включають: морський пінопласт зелений та аквамарин
Асоціації органів: стопи та лімфатична система
Камені народження: Аквамарин (основний) додаткові камені
Карти Таро: Підвішений та Лицар Кубків

Символ Риби

Риби - дванадцятий знак Зодіаку, яким зараз керує планета Нептун і традиційно на планеті Юпітер, і правлячими Дванадцятий будинок. Риби символізують духовність, уяву та колективну свідомість / несвідомість.

Водні знаки співвідноситися з людськими емоціями, почуттями, які ми відчуваємо в сім'ях та з друзями, силою близькості та потребою у цілях у нашому житті. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Риби - мінливий астрологічний знак.

Змінні знаки падають в кінці сезону, і саме вони завершують штрихи проектів, започаткованих знаками Кардинала, а потім Фіксованими знаками. Змінні знаки - це адміністратори та мережеві зодіаку.

Риси особистості Риб

Люди Риби відрізняються фантазією та інтуїцією. Вони з'єднуються з духовністю і розуміють об'єднуючі принципи, які пов'язують все життя. Список нижче ознаки чотирнадцяти ритмових рис.

14 ключових рис риби

1. Великодушний

Риби тубільці неймовірно самовіддані, і вони відчувають величезну кількість співчуття для кожної людини, яку вони зустрічаються. У них є багато любові у своїх серцях, і вони завжди готові доглядати за тим, хто потребує, і ті, хто потребує плеча, щоб плакати.

2. Заохочення і підтримка

Сім'я, друзі та близькі є неймовірно важливі для риб. Риби тубільці дуже чутливі, і вони можуть сказати, коли люди, найближчі до них, відчувають себе і потребують певного заохочення. Вони хочуть бачити найкраще в інших, і вийде з дороги, щоб переконатися, що інші люди щасливі і відчувають себе добре.

3. Інтуїтивно зрозумілий

Риби є ознакою духовності та колективної свідомості, що дає їм посилення почуття інтуїції. Вони, здається, просто "відчувають" речі, і вони можуть легко підхопити негативні чи позитивні вібрації навколо них або від іншої людини.

4. Духовна

Люди Риби більше, ніж більшість, стикаються з духовністю, і їх захоплює ефірне, божественне і те, що неможливо побачити. Ваші середні Риби більш духовно розвинені, ніж ваша середня людина, і вони, як правило, беруть участь у всіх видах духовних практик, таких як медитація, уважність та йога.

5. Гнучкий та легкий у користуванні

Як мінливий знак, тубільці з Риб досить розслаблені і можуть легко адаптуватися до будь-якої ситуації. Вони не засуджують і легко можуть ужитися з людьми з усіх верств суспільства. Більшість Риб не надто стурбовані структурою та процедурами, і вони вважають за краще інтуїтивно пересуватися через свій день, замість того щоб мати встановлений шаблон.

6. Провидці

Творчий вислів природно приходить до Риб. Вони переживають життя зовсім інакше, ніж будь-хто інший. Коли вони створюють мистецтво, можна побачити, наскільки унікальним є їхнє бачення світу. Їх здатність уникнути реальності та увійти у мрійливий стан свідомості дозволяє їм створювати одні з найкрасивіших, найпродуктивніших творів мистецтва.

7. Приймаючи

Рибам байдуже, чи багаті ви, бідні, потворні чи красиві. Навіть коли хтось має погану репутацію, Риби дадуть їм шанс. Більшість корінних жителів Риб неймовірно турботливі та розуміють тих, кого суспільство відкинуло. Вони виходять за межі негативних рис людей у надії, що їх позитивні почуття можуть допомогти тому, хто помилився, повернутися на здоровий шлях.

8. Уникнення

Тубільці Риби швидко переживають свої емоції; тому вони, як правило, уникають конфліктів та ситуацій високого тиску. Замість того, щоб прямо зіткнутися зі своїми страхами, вони ховаються геть. Як результат, вони можуть виявитись незграбними та невловимими, і може бути складно покластися на них, коли ситуація стане жорсткою.

9. Розсеяний

Риби мають звичку мріяти, і вони, як правило, досить легко забувають про свої зобов’язання. Вони постійно потрапляють у неприємності через свою нездатність нести повну відповідальність і бути послідовними чи надійними.

10. Нечесний

Риби - знак обману та ілюзії. Особи Риби мають неймовірно великі серця, і вони не хочуть нашкодити тим, про кого піклуються. Риби воліють відхиляти правду та приховувати від когось важливі факти, замість того, щоб їм нашкодити. Коли інша людина дізнається, що їм збрехали, для них може бути складно зрозуміти, чому Риби були нечесними.

11. Надмірно емоційний і чуйний

Риби швидко переживають конфлікт, і для тубільців Риб надзвичайно складно приховувати свої емоції. Вони сприймають речі дуже особисто, і їх легко образити, навіть коли інша людина не мала на увазі жодної шкоди. Місцеві жителі Риб неймовірно чутливі до слів інших, і вони сильно відчувають свої емоції.

12. Довірливий і вражаючий

Місцеві жителі Риб часто ігнорують червоні прапори та попереджувальні знаки, проводячи час з іншими людьми, і воліють давати їм перевагу сумнівів. Хоча вони мають гарну інтуїцію, вони іноді ігнорують свій внутрішній голос, і їх легко можуть обдурити та розхитати інші. Місцеві жителі Риб повинні навчитися проявляти певний скептицизм і не надавати свою довіру кожній людині, з якою вони зустрічаються.

13. Непрактично

Багато тубільців з Риб живуть з головою в хмарах. Вони ігнорують практичні елементи життя, і вони постійно переслідують веселки та недосяжні цілі. Писові вважають, що вони є інноваційними, взявши шлях менше, але коли вони стикаються з жорсткими реаліями, вони не знають, що робити, і вони біжать і сховатися.

14. Драматичний

Якщо щось піде не так в житті, кожен буде знати. Це складно для того, щоб вони обробляють негативні, складні емоції; і коли вони перевантажені, вони можуть зробити це цілком очевидним для інших. Риби тубільці повинні навчитися використовувати внутрішню силу та внутрішню силу, щоб уникнути перевищення їх негативними емоціями.

Риби жінка

Жінка риби солодка і співчутлива, вона багато чого піклується, іноді занадто багато, про інших. Вона хоче допомогти людям, які потребують безкорисливого шляху. Її альтруїзм не обмежений, і йде далеко за її межами та внутрішнім колом друзів. Це жінка, сповнена відданості, дуже чуйна на біль, нещастя та численні жорстокості в житті.

Жінка Риби - це та людина, перед якою ти можеш бути вразливим і просити про співчуття. Вона дуже розуміє, і на неї є великий попит, щоб відповідати цій ролі. Вона відома як дуже мудра людина з великим почуттям любові та розуміння. Жінка Риби відома дуже гарною порадою, яку вона пропонує тим, хто цього потребує. Вона вміє добирати слова, які втішать і зцілять.

Жінка Риби скромна, приватна і стримана у своєму особистому житті. Це не та жінка, яка буде говорити про своє життя іншим. Вона часто є духовною людиною, яка надихає інших. Примітно у жінці Риби те, що вона має дар використовувати речі, які вже існують; вона може бути досить ощадливою для того, хто мріє про кращий світ.

Оскільки вона налаштована на інших, особливо на емоційному рівні, їй важливо мати добрі межі з людьми; інакше вона може бути вражена проблемами та стражданнями інших людей. Вона легко втягується і навіть жертвує собою заради добра своїх близьких, що є чудовим, якщо це не принижує її, і вона не може допомогти, бо її зносили і їй не дозволили одужати.

Людина Риби

Чоловік Риби має сором’язливий і стриманий характер, оскільки він постійно відчуває емоції навколишнього світу, як особисто, так і глобально. Він хоче допомогти і бути корисним, що може виснажувати його, якщо він не має належних емоційних та психологічних меж.

Як тільки люди пізнають його, вони зрозуміють, що він розумний, сповнений ідей і надзвичайно фантастичний. Це людина, яка любить відкривати, вчитися та ділитися. Як поточна вода, він легко може увійти у ваше життя і вийти з нього, надаючи вам підтримку та любов, коли вам це потрібно. Він рухатиметься далі, коли зрозуміє, що його цілюща робота зроблена, шукаючи наступну людину, яка цього потребує.

Чоловік Риби відомий тим, що легко знаходить рішення, значною мірою тому, що він може скористатися божественною або духовною мудрістю, яка є даром його знака. Деякі ситуації або проблеми вимагають часу на розгортання та вирішення, і чоловік Риби дуже терплячий. За його словами, якщо щось має відбутися, це врешті-решт відбудеться рано чи пізно, тому немає потреби в спробах змусити речі. Його звичайна плавна натура буде чинити опір, коли люди чинять на нього тиск або поспішають робити те, що не відповідає його власним принципам.

Духовність також дуже важлива для чоловіків Риб. Це не обов’язково віра чи релігія, а скоріше спрага знань та мудрості. Це той, хто широко розмірковує над екзистенційними питаннями і із задоволенням розмірковує про свою життєву мету та природу навколишнього світу. Він прозорливий і філософський щодо життя. Світ духов - це те, що його зачаровує та надихає; він більше знайомий зі світом снів, ніж будь-який інший знак.

Дитина Риби

Діти Риби повинні вміти використовувати свою уяву. Їм потрібні межі та вказівки, щоб допомогти їм навчитися самодисципліні; інакше вони можуть витратити багато часу на мрії. Щоразу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити із співчуттям та турботою про свої почуття. Це не означає пом'якшення покарань, але вирішення почуттів, що збуджуються, роблячи щось неправильно, і те, як рухатись через них, важливо.

Найкраще правило навчити цих дітей - дозволити їм експериментувати та проявляти творчість. Жорсткі навчальні середовища можуть заглушити і трюк їх. Вони отримують користь від "контейнера", але не мікроману. Допомогти їм знайти спосіб принести свої мрії та уяву в реальному світі, і кожен буде.

Батька Риби

Батько PISCCES вважає за краще реагувати інтуїтивно і дозволити дитині знайти свій власний шлях. Якщо там був комфортний батько з поняттям "Nenchoolling", це той. Покарання може мати форму природних наслідків більше, ніж прямі дії. Це не те, що цей знак не бере батьківства серйозно; Фактично, відчути роль на духовному рівні, але вони не будуть зосереджені на мирському, оскільки вони будуть роль, яку вони допоможуть своїй дитині знайти свою мету.

У дружбі

Пилотки роблять цікаві друзі, тому що вони можуть легко, швидко, і глибоко з'єднатися з ким-небудь. Як і Овни, вони також можуть прийти і піти; і як Водолій, вони можуть подружитися з будь-ким у будь-який час. Вони мають дивовижну здатність бути “правильним другом у потрібний час”, оскільки мають такі сильні інтуїтивні здібності. Але, як вони є ознакою течучої води, вони можуть швидко витікати з вашого життя.

Дружба приходить легко, і, як правило, це стосується іншої людини, а не особи Риби. Вони люблять зустрічатися з людьми з усіх верств суспільства, тому що їх знак править колективом, тому насправді кожен є їхнім другом чи потенційним другом. Вони можуть бути вашим другом на час, який потрібно вам і їм, щоб випити кави в черзі в кафе. Вони могли бути вашим другом двадцять років тому, якого ви натрапляєте на покупки, який стає вашим другом на все життя на наступні двадцять років.

Закоханий

Риби люблять світ і кожну живу істоту в ньому. Їх інтуїція є найсильнішою серед знаків, що часто робить їх людиною, яку хтось любить, коли вони відновлюються від серця, потребують духовного зв'язку, або просто потрібно здаватися. Ці особи адаптуються до потреб своїх любителів, що означає, що вони можуть бути короткими або довгостроковими партнерами. Що робить їх так сильно в любові - це їх адаптація і почуття любові, що виходить за доручення.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Риби роблять деякі з кращих працівників, особливо у великих організаціях. Їх знак відомий як "мрійник", який часто робить їх досконалим для зберігання та підвищення моралі для всієї організації.

Вони люблять знати мету організації та як це допомагає зробити світ кращим місцем. Вони також люблять знати всі тонкощі кожного в організації. Якщо ви хочете дізнатися про психічне, емоційне та духовне здоров’я організації, запитайте у працівника Риб.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Риб, а інші роботи належать до інших знаків, ця концепція застаріла. По суті, будь-який знак може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом-винищувачем та ін. В ідеалі, людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Риби воліють уявляти себе, діяти цілеспрямовано і зцілювати, коли справа стосується роботи та кар’єри.

Гороскоп Риб

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Ще один особливо хороший день для вас тут. Зі зростанням Урана ваші тонкі сприйняття різкіші, ніж зазвичай, тому нехай він веде вас до будь-якої цікавої можливості та довіряйте своїм інстинктам.

Гороскоп роботиРобота

Це може бути час для перебудови навколо робочого середовища. Не бійте проти цього, але намагайтеся тримати очі відкритими для будь-яких контрпродуктивних пропозицій, щоб ви могли боротися проти них.

Любовний гороскопЛюбов

Те, що хтось каже, що все гаразд, не обов’язково означає, що вони це мають на увазі ... Спробуйте з’ясувати, чи є якісь проблеми між вами та коханою людиною. Якщо є, зробіть все можливе, щоб подолати це.

Грошовий гороскопГроші

Уран може запропонувати вам чітке розуміння будь-якої ситуації, але не використовуйте це як привід, щоб відпочити на лаврах і насолодитися тим, що у вас вже є. Ви можете бути здивовані.

Гороскоп для Риб Vsorotchci

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку