Знак зодіаку Libra

Символ: Ваги ♎
Датується
: 23 вересня 22 жовтня. Якщо ви народилися на початку або в кінці Дати для знака, Тоді ви б "на кашлю"Однієї з знаків і відчути вплив іншого знака
Елемент: Повітряний знак
Якість: Кардинал
Природний будинок: Сьомий
Правляча планета: Венера
Ключова фраза: "Я ставлю"
Мотивації: Балансування та аналіз
Енергія: Ян (чоловічий)
Щасливий день: П'ятниця
Щасливі номери: 1, 5, 6, 7, 10, 14, 24
Кольори: Рожевий (первинний), додаткові кольори включають: білий і помаранчевий
Асоціації для тіла: Нирки, шкіра, поперековий регіон, ендокринна система та сідниці
Народження каменів: Опал (первинний) Додаткові камені
Карти таро: Правосуддя і Король мечів

Символ Libra

Терези - сьомий знак Зодіаку, яким править планета Венера, і правлячими Сьомий будинок. Терези символізують закон, партнерські стосунки та справедливість.

Повітряні знаки відчуваєте потребу полегшити зв’язок між дванадцятьма знаками Зодіаку, одночасно ділячись знаннями та шукаючи мудрості. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Терези - кардинальний астрологічний знак.

Кардинальні знаки є ініціаторами. Вони - першопрохідці та ініціатори проекту, ті, хто рухає справи. Кардинальна енергія являє собою початок, натхнення та дії. Овен знаменує початок весни, Терези - початок осені, Козеріг - початок зими, а Рак - початок літа.

Риси особистості Терезів

Люди-Терези добрі та справедливі. Вони воліють вести переговори, щоб знайти рішення, які будуть працювати на всіх і мають сильний аналітичний розум. У наведеному нижче списку виділено чотирнадцять рис Терезів.

14 ключових рис Терезів

1. Прощення

Вагами керує Венера, це планета миру, любові та злагоди. Особи Терезів воліють мати щасливі та мирні стосунки з людьми; тому вони рідко довго залишаються злими і не тримають тривалої образи на інших. Якщо ви попросите у Терезів прощення, якщо ви вчинили їм кривду, вони, швидше за все, пробачать, забудуть і підуть далі.

2. Зосереджені на стосунках

Терези - це знак відносин, і завдяки цьому Терези прагнуть бути у щасливих, повноцінних та гармонійних стосунках. Вони можуть легко підтримувати довготривалі стосунки, і це стосується їхніх дружніх стосунків. Терези завжди готові адаптуватися і змінити себе, щоб забезпечити стосунки або дружбу.

3. Ярмарок

Терези символізують ваги Справедливості. Отже, Терези завжди виконують найпочесніший курс дій. Ваги розглянуть дві сторони історії, вони зважать всі варіанти та переконаються, що всі розглядаються, перш ніж приймати рішення та діяти.

4. Хороші переговорники

Ваги неймовірно дипломатичні, і у них є спосіб слова. Вони від природи чарівні та переконливі, і завдяки своїй здатності бачити обидві сторони історії, вони точно знають, як дискутувати та переконувати інших змінити свою думку, або допомагати кожній людині бачити точку зору іншої людини.

5. Обдумайте

Терези надзвичайно ввічливі, оскільки вони враховують потреби інших раніше, ніж власні. Вони ввічливі, доброзичливі, винятково виховані і роблять все можливе, щоб справити чудове перше враження. Ваги уникатимуть робити що-небудь, що спричинятиме дискомфорт або неприємні переживання у оточуючих, оскільки вони обов’язково визнають потреби інших.

6. Відпущений

Ваги просто хочуть вести мирне існування і насолоджуватися життям. Більшість Терезів мають дуже спокійний, приземлений темперамент. Вони воліють спілкуватися, ділитися музикою та фільмами та вбирати гарне відчуття навколо себе. Ці люди всіма силами намагаються уникнути хаосу та драми.

7. Дипломати

Люди люблять мати біля себе Терезів! Ваги, як правило, дуже популярні, і у них може бути багато друзів з усіх верств суспільства, що робить їх ідеальними дипломатами. Надзвичайно вихідливі, вони завжди задіяні на соціальній сцені. Вони люблять знайомитися з новими людьми та спілкуватися. У багатьох Терезів є друзі на все життя, які утворюють величезну мережу підтримки.

8. Великі флірти

Ваги люблять закохатися, і вони від природи теплі та ніжні у взаємодії з іншими. Багатьом вони можуть здатися надмірно кокетливими та спокусливими, навіть коли вони просто невинно бувають собою. Ваги часто потрапляють у неприємності із своєю природною кокетливою особистістю.

9. Поверхневий

Оскільки Терези - це знак краси, потрібно сказати, що вони зазвичай дуже приємні, що робить їх привабливими. Часто вони надають великого значення зовнішньому вигляду. Терези воліють оточувати себе іншими симпатичними людьми, і хочуть лише бути оточеними найкращими, найкрасивішими надбаннями. Негативно вони можуть схильні судити інших на основі їх зовнішності та статусу.

10. Надмірно згідний

Терези - це люди, яким подобається, і вони воліють погоджуватися з іншими, навіть коли вони не згодні, щоб уникнути конфлікту. Вони воліють робити інших щасливими і жертвуватимуть власними бажаннями та потребами. Часто ця поведінка може бути шкідливою для них, тому що вони не стоять на себе, коли їм потрібно, і вони дозволяють іншим людям ходити по них.

11. Непередбачуваний

Більшість лібрів завжди намагаються їх найкраще, щоб вийти зі свого шляху, щоб зробити інших людей щасливими. Вони поклали багато тиску на себе ідеальним другом або партнером, і вони часто розбиваються і оснасті під їхнім тиском. Це може бути складним, щоб завжди бути приємним і особистим, а іноді вони дозволяють більш темним бічним шоу.

12. Нечіткий

Прийняття рішень - це сила Твори, найкраще вираження їх кардинальної енергії. Оскільки фізичні особи Libra вважають за краще зважувати всі варіанти, перш ніж вирішити, вони можуть застрягти аналіз і ніколи не приймати рішення (аналіз паралічу). Ці літератури ніколи не діють, тому що вони занадто страшні за можливі несприятливі результати, які вони розраховуються у їх аналізі.

13. Пасивно агресивний

Ваги відверто не будуть грубими і не проявлятимуть гніву; однак вони вміють виявляти свій гнів тонкими способами. Оскільки вони хочуть завжди діяти витончено, знати, чи сердиться на вас Терези, може заплутати. Вони не скажуть вам прямо, але вони будуть натякати на те, що їм не подобається, поки зрештою ви не зрозумієте, що зробили їм кривду.

14. Ледачий

Багато Терезів не насолоджуються важкою працею, і вони віддають перевагу хорошим речам, які приходять до них з невеликими зусиллями. Часто можна зустріти терези, які проводять дні, відпочиваючи в зоні комфорту, не піднімаючи пальця, і чарівно переконуючи тих, хто в їх житті виконує доручення і виконує за них завдання. Якщо Терезам не потрібно багато працювати, швидше за все, цього не буде.

Жінка-Терези

Жінка-Терези спочатку стримана і досить стримана. Однак, коли ви пізнаєте її, вона відкривається повільно і виявляє добру, щиру та товариську сторону своєї особистості. Це не та жінка, яка буде красуватися у своєму житті та кар’єрі. Вона така людина, яка вміє слухати. Справді, взаємодія з іншими є дуже важливою для жінки-Терезів, і немає кращої взаємодії, ніж розмова.

Вона також наділена великим інтелектом. Вона високо цінує інтелектуальну взаємодію, яку вона може досягти при знайомстві з кимось новим. Завдяки своїй щедрій вдачі вона легко заводить друзів. Для неї надзвичайно важливі її кохані, і вона є ланкою, яка пов’язує її сім’ю. Люди, які не знають одне одного, матимуть шанс подружитися завдяки своїм стосункам з нею.

Оскільки для неї важливі всі стосунки, сім'я для її знака навіть цінніша за всі інші, крім Рака. Це любляча дружина і віддана мати, яка інстинктивно відповідає на всі потреби своїх дітей.

Людина Терези

Чоловіки-Терези опановують мистецтво спілкування та ведення переговорів. Вони точно знають, як правильно підібрати слова, щоб когось переконати, і їхні аргументи часто виграють кожну дискусію. Їхня логіка в поєднанні з їх чарівністю впливає на рішення оточуючих людей. Вони дипломатичні і вміють “читати кімнату”.

У професійному плані Ваги терплячі та вдумливі, перевертаючи в голові кожне зауваження та коментарі, поки він не зрозуміє всю динаміку соціальної ситуації. Він знає, що успіх приходить не випадково, а будується поетапно. Він більш ніж здатний до довгострокового планування. Пошук збалансованих рішень рухає його, і він докладе всіх зусиль, щоб досягти необхідного результату. Чим складніше ситуація, тим більше він намагатиметься залучатись і працювати, щоб знайти рішення.

Чоловіки-Терези дуже шанобливо ставляться до начальства та старших. Це не просте ставлення ввічливості. Вони добре знають, що повага до інших - це спосіб виявити повагу, що, в свою чергу, призводить до поваги з боку інших, коли з часом настає їхній час. Оскільки він вправний у соціальних ситуаціях, він знає, що його зовнішність настільки ж важлива, як і дотепність і мудрість. Тому він приділяє особливу увагу власному образу.

Дитина-Терези

Діти-Терези серед тих, хто швидко дозріває, разом з Козерогом та Водолієм. Вони вважають за краще вчитися соціально і хочуть будувати стосунки зі своїми однолітками та членами сім'ї як їхній ключовий спосіб рости та вчитися. Щоразу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити справедливо і справедливо, без фанфарів. Дитину Терезів найбільше турбує вплив будь-яких дій, які можуть завдати шкоди або зцілити стосунки.

Найкраще правило навчання дітей-Терезів - виконувати роботу та уроки разом. Їм справді подобається спільним зусиллям робити процес навчання. На думку, дві голови завжди кращі за одну. Ці діти, як правило, швидко дозрівають, тому що вони настільки вмілі звертати увагу на всіх, хто їх оточує, і "читати кімнату". Вони сприймають соціальні норми та сигнали швидше, ніж будь-який інший знак.

Батько Терезів

Батьки-Терези воліють тримати сімейне життя мирним і гармонійним. Вони помітять незначний дисбаланс з дитиною і захочуть вирішити це питання. Вони вважають, що обговорення та аналіз є найкращим способом навчити дитину та вирішити проблеми. Покарання будуть справедливими та справедливими, а також питанням дотримання чи порушення правил. Цей батько залишається зайнятим навіть на низьких рівнях, що зазвичай допомагає запобігти більшим проблемам з нарощуванням, а потім вибухом.

У Дружбі

Особи Терезів часто знаходять найкращих «найкращих» друзів. Ці люди легко стають вашим найкращим другом (назавжди найкращим другом) і будуть наполегливо працювати над тим, щоб завести дружбу з тим, що вам обом потрібно. Люди-Терези - віддані друзі. Цей знак стосується партнерства, тому дружба для них така ж важлива, як сім’я чи інтимний партнер.

Дружба приходить легко, і вони докладуть багато зусиль для того, щоб підтримувати своїх друзів і піклуватися про них. Вони знають важливість мережевих контактів і часто є шарніром між іншими людьми, які можуть взаємодіяти лише тоді, коли людина-Терези поруч. Вони особливо вітаються, коли вам потрібен хтось, хто може бачити обидві сторони проблеми, допомогти вам проаналізувати проблему або порадити щодо ймовірних результатів ваших рішень.

Закоханий

Терези люблять співпрацювати і ділитися любов’ю. Вони налаштовуються на інших краще за будь-який інший знак і хочуть змусити всі стосунки працювати. Ці закохані насправді можуть стати друзями, якщо інтимні стосунки закінчуються; вони просто такі хороші у спілкуванні. Що робить їх настільки бажаними, це їх вроджена здатність бачити очима інших і зв’язуватися з тим, що цінує інша людина. Ці люди, природно “витончені”, проектують ауру довіри, в яку інші легко закохуються.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Ваги роблять одних з найкращих менеджерів з найму, укладання угод та переговорів, як для невеликої, так і для великої організації. Їх знак відомий як "арбітр", що часто робить їх ідеальними для виконання завдань, пов'язаних з наймом, звільненням, управлінням людьми та організацією юридичних ділових відносин. Якщо вам потрібно переконатись, що до всіх ставляться справедливо, тоді вам потрібні Терези, які ведуть дискусію або переговори.

Вони люблять стежити за тим, щоб усі вигравали; вони хочуть, щоб начальник і робітники порозумілись; вони хочуть, щоб обслуговування клієнтів зробило клієнта щасливим. Насправді це люди, яких ви хочете послати в ситуацію, коли відбувається збій у спілкуванні або угода, яку потрібно забити. Ваги - це ідеальні вирішувачі проблем людських відносин, автори контрактів та рецензенти, а також “особи, що підтримують стосунки”; вони вміють «читати кімнату» або клієнта чи опонента краще за будь-який інший знак.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Терезів, а інші роботи належать до інших ознак, ця концепція застаріла. По суті, будь-який знак може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом-винищувачем та ін. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Терези воліють вести переговори, аналізувати та приймати рішення щодо роботи та кар’єри.

Гороскоп Терезів

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Дозвольте собі ризикувати, щоб удача знайшла шлях до вас. Якщо ви ніколи не зробите чогось ризикованого та непередбачуваного, ви не отримаєте удачі на своєму боці.

Гороскоп роботиРобота

Не обмежуйтесь мінімальними простими завданнями, це даремно витратить ваш час, ви не прогресуєте, і в підсумку ви розчаруєтесь. Попросіть людей похилого віку про складніші завдання, щоб допомогти вам вдосконалити свої навички.

Любовний гороскопЛюбов

Знайдіть когось із такою ж пристрастю та спонукайте до вивчення та прийняття нових викликів. Закоханість не повинна означати влаштування в спокійному житті, це має бути початком абсолютно нового життя, наповненого пригодами та сміхом.

Грошовий гороскопГроші

Якщо у вас є гроші та вплив, щоб змінити життя інших людей, не бійтеся цього робити. Зберітьсь із друзями та поговоріть про створення фонду для незаможних, щоб ви могли торкнутися якомога більше життів.

Гороскоп для Терезів Vsorotchci

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку