Знак зодіаку Лев

Символ: Лев ♌
Дати
: 23 липня 22 серпня. Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, тоді ви були бна порозі”Одного із знаків і відчути вплив іншого знака
Стихія: Пожежний знак
Якість: Виправлено
Природний дім: По-п’яте
Постанова: Сонце
Ключова фраза: “Я свічу”
Мотивація: Виконання та керівництво
Енергія: Ян (чоловічий)
Щасливий день: Неділя
Щасливі числа: 2, 3, 5, 11 і 14
Кольори: Золотий (основний), додаткові кольори включають: жовтий, червоний та оранжевий
Асоціації органів: серце, хребет і верхня частина спини
Камені народження: Перидот (первинний), додаткові камені включають: сердолік, бурштин, тигрове око та сардонікс
Квіти: Соняшник та Чорнобривці
Карти Таро: Сонце та Королева паличок

Лев символ

Лев - п'ятий знак у Зодіаку, яким править сонце, і правлячими П'ятий дім. Лев символізує творчість, лідерство, конкуренцію та ефективність.

Пожежні знаки володіють величезною кількістю енергії, яка дозволяє їм виконувати свої завдання з надзвичайною напруженістю, пристрастю та творчістю. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Лев - фіксований астрологічний знак.

Виправлені знаки восени в середині сезону. Ці корінні жителі - основи суспільства. Вони є будівельниками та зберігачами. Фіксовані знаки беруть ідеї, ініційовані знаками Кардинала, і вони приводить їх у рух, щоб створити щось фізичне та суттєве. Там, де кардинальні знаки є «ініціаторами», Фіксовані знаки - це «установи».”Їх природа неймовірно надійна, і ви знаєте, чого від них чекати, а те, що бачите, те і отримуєте.

Риси особистості Лева

Люди-Леви грайливі та екстравертні. Часто вони освітлюють кімнату і можуть згуртувати людей на свою справу. «Іти великим або йти додому» - їхній девіз. У наведеному нижче списку висвітлено чотирнадцять рис Льва.

14 ключових рис Лева

1. Велика і тепла енергія

Коли Лев увійде до кімнати, ви це дізнаєтесь. Леви мають сильну і вражаючу ауру, і своїм теплом і сяйвом вони освітлюють кімнату, куди б вони не йшли. Вони випромінюють щедрість і мають неймовірно відкриті серця, що змушує людей стікатись до них. Левом править Сонце; і, як і Сонце, енергія Лева велика, тепла і яскрава.

2. Популярний і простий у вподобанні

Леви мають надзвичайно тепле серце, і вони дуже піклуються про інших. Вони володіють доброзичливою та яскравою особистістю, завдяки якій інші почуваються комфортно в їх присутності. В результаті Леви можуть бути досить популярними серед своїх однолітків, і їм надзвичайно легко знайомитися з новими людьми та заводити нових друзів.

3. Високі стандарти

Леви хочуть найкращого і не менше! Вони насолоджуються вишуканими речами в житті і наполегливо працюють, щоб купити собі вишукані, розкішні речі, які хочуть. Зовнішній вигляд Лева для них має вирішальне значення; тому вони завжди гарантують, що виглядатимуть якнайкраще від верху до ніг, куди б вони не йшли.

4. Впевнено

Леви вважають себе королівськими особами, і вони нікому не будуть показувати свої слабкі сторони та невдачі. Більшість Левів воліють зосередитись на своїх найкращих рисах та досягненнях і з гордістю розповідати іншим, чого вони досягли та досягли, а не там, де зазнали невдачі. Вони твердо стоять за своїми переконаннями, стандартами та цінностями, і їх неможливо легко розхитати чи маніпулювати ними.

5. Показати пробки!

Бути центром уваги та центральною сценою - це мрія Лева! Вони люблять збуджувати натовп і привертати увагу народних мас. Leos роблять виняткові художники, і вони мають вміст для будь-якого мистецтва. Лес не перевантажуються в центрі уваги; Навпаки, вони люблять прожектор!

6. Потужні лідери

Leos роблять найкращі боси, керівники та директори, як вони знають, як привести команду краще, ніж більшість інших знаків сонця. Лев буде багато нагороджує тих, хто під ними за їх важку роботу, і вони будуть пристрасними щодо допомоги тим, що працюють для них, щоб досягти успіху. Бос Лео стоїть зі своїми працівниками через товстий і тонкий, оскільки лев бачить своїх співробітників як "пакет" або "гордість."

7. Підтримуючий

Leos може ідентифікувати сильні сторони в інших і допомогти їм блищати. Лео - це одна з рідкісних знаків, які будуть створювати інших, і хто буде підтримувати їх для досягнення своїх цілей. Якщо лев може бачити потенціал у когось, вони допоможуть цій людині рости і стати більш видатними, як і самі Лео. Справжня мотивація Лева - допомогти іншим бути якомога кращою версією себе.

8. Ревнивий

Так само, як Лев захищає свою половинку і свою зграю, так само, як Лев захищає свою сім'ю та партнера. Лев може швидко заздрити, коли вони бачать, як хтось робить рухи або фліртує зі своїм партнером, а ревнивий Лев може діяти імпульсивно і агресивно, щоб захистити те, що є їхнім. Леви також стають невпевненими та ревнивими, коли інша людина затьмарює їх і краде увагу.

9. Даремно

Леви знають, що вони дивовижні, і вони можуть бути досить зарозумілими, коли справа стосується їх зовнішності та досягнень. Якщо в кімнаті є дзеркало, ви можете поспоритись, що Лев буде постійно дивитись на нього; а якщо навколо є камера, можна покластися на те, що Лев опиниться на більшості знімків!

10. Боссі і владна влада

Лев - протилежний знак Водолія, який символізує командну роботу та спільноту. З цієї причини Леви не люблять працювати в командах, і вони вважають за краще керувати командою. Їм подобається займати владні посади, оскільки це дає їм владу. Леви люблять говорити іншим людям, що робити, і віддавати накази.

11. Не можу прийняти помилку

Лева потрібно бачити в почесному світлі іншими. Найгіршим кошмаром Лева є невдача. Леви не можуть терпіти, щоб оточуючі вважали його негідним. Лев хоче бути найкращим; а коли Лев зазнає невдачі, виходить негативна сторона їх, як правило, щасливої, теплої особистості, і вони приходять в депресію, вередують і закриваються.

12. Егоїстична та нарцисична

Леву складно бути скромним, і вони намагаються прийняти свої вади та невдачі. Коли Лев зазнає невдачі, вони поставлять стіни і заперечують будь-яку недбалість з їх боку. Навіть коли его Лева забито, вони не відступлять. Друга людина повинна вибачитися перед Левом, оскільки вона ніколи не визнає цього, якщо помиляється.

13. Ледачий і маніпулятивний

Леви вважають за краще керувати іншими, щоб зробити роботу, і вони вважають за краще не робити брудну роботу самостійно. Багато Левів думають, що під ними лежать конкретні завдання та завдання. Якщо Лев не отримає достатньої кількості похвали та визнання за свою роботу, вони просто не будуть це робити і наказати робити це комусь іншому.

14. Не вистачає гнучкості

Як і більшість фіксованих знаків, Леви хочуть, щоб все було по-своєму. Як фіксований знак, вони можуть бути надзвичайно впертими. Леви будуть сильно дратуватися, коли очікується, що він адаптується чи пристосується до чогось нового відповідно до умов іншої людини.

Жінка Лев

Жінку Лева легко помітити у всьому, що вона робить. Керована Сонцем, жінка-Лев сяє і дуже тепла. Особливо їй подобається бути попереду і в центрі на сцені життя. Незважаючи на цей потяг до уваги, жінка Лев має золоте серце і не соромлячись ділитися своєю щедрістю з найбільш знедоленими.

Жінка Лев має сильну особистість. Вона не соромиться піти з усіх сил, щоб перемогти або відстояти свої права. Вона особливо ненавидить, коли хтось краде її шоу, як у професійному житті, так і в особистому. Вона прагне, перш за все, блищати і стати найкращою у всьому, що робить. Крім того, вона переконана, що вона має для цього всі навички і не хотіла б позбавляти себе. Її оптимізм породжує повагу.

Жінка Лев має велику впевненість і не накладає обмежень на себе. Люди впізнають цю рису характеру, бо вона продовжує битися, коли всі інші вже здалися. Вона - людина, що відходить, із вродженим шармом. Її природна харизма часто підштовхує її до керівної посади в групі.

Людина Лев

Керований Сонцем, знак Лева в чоловічій натальній карті розкриває світле і тепле істота. Чоловік Лев завжди хоче блищати у всьому, що робить. Він легко може наповнити взуття лідера.

Чоловік Лев честолюбний і має велику впевненість у собі та власних силах. Він любить демонструвати свої таланти і бути в центрі уваги. Праця актора або режисера йому добре підходить. Як і тварина, яка його представляє, чоловік Лев завжди хоче бути альфа-самцем, зіркою, якою милуватися; і нехай кожен, хто намагається вкрасти прожектор, остерігається. Насправді, за цим фасадом ховається симпатична та щедра людина, яку дуже люблять кохані.

Чоловік Лев часто дуже впевнений у собі та своїх можливостях досягти професійного успіху. Однак, як і король джунглів, у нього така невдала тенденція завжди бажати делегувати якомога більше, поки він не втратить контроль. Ця вада призведе до багатьох невдач, поки він не знайде мотивації реінвестирувати себе у своїй роботі.

Дитина Лев

Діти-Леви воліють бути в центрі уваги. Вони повинні навчитися правильно ділитися та бути поважними, тим більше, що одного дня хочуть, щоб їх поважали. Кожного разу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід виконувати приватно і суворо. Публічне приниження може завдати серйозної шкоди їхньому розвивається его. Вони цінують владу належним чином і їм стане важко, якщо вони не вважатимуть вас достатньо потужним, щоб їх дисциплінувати.

Найкраще правило навчити їх - поміркувати похвалу, але використовувати це як інструмент для мотивації. Цей знак більше, ніж будь-який інший, може поводитись як маленький тиран, якщо їм не вдається, а батько не діє належним чином. Вони можуть бути успішними в командах, де вони можуть просунутися до керівних ролей. Їх потрібно навчити самодисципліні, належній повазі до інших і як люб’язно програвати (адже це буде одним з основних їх життєвих уроків).

Лев Батько

Батьки-Леви можуть бути дуже люблячими та зацікавленими, але також пред'являють великі сподівання, особливо якщо вони виявляють, що їх дитина має талант або виділяється майстерність. Якщо ситуація вимагає боротьби з кризою, батько Лев стрибне праворуч і подивиться на роль героя. Ці батьки можуть бути одними із найзалучніших і підтримуватимуть усі можливості для їхньої дитини брати участь і вести спорт, талант чи роль серед однолітків.

У Дружбі

Люди-Леви - веселі друзі і дуже товариські. Вони люблять розважати та збирати людей навколо себе на святкування. Вони люблять змагатися з друзями і завжди хочуть не відпускати енергію, коли щось роблять із друзями. Зовнішній вигляд і статус багато значать для цього знака.

Дружба приходить досить легко, але може зійти з рейок, якщо Лев відчуває себе занепалим. Розумний друг Лев ніколи не займе більше 49% уваги; блискучий друг Лео залишиться в межах 30% за шкалою «привернення уваги». Вони чудово віддані і відмовляться від будь-чого, щоб потрапити до друга, який його потребує, якщо їх належним чином оцінять за зусилля.

Закоханий

Леви обожнюють закоханість; це цифри на обкладинках романтичного роману. Як і їх дружба, вони потребують принаймні 51% уваги. Чим більше вони отримують, тим більше вони готові повернути. Що їм так весело, це їхня пристрасть та творчість; вони роблять найкращих товаришів по парті, тому грайливість повинна бути важливою у відносинах, щоб вони тривали. І їм подобається виходити, демонструвати та демонструватися. Роман Лева в’яне на лозі без сонячних променів і великої уваги.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Професія, яка їм найбільше підходить? Це робота, яка дозволяє їм мати відмінний соціальний статус. Їх потрібно всім визнати і заздрити. Ось чому посади генерального директора, керівника чи менеджера особливо добре підходять, особливо у сферах, пов’язаних з політикою, релігією та промисловістю. Вони також добре працюють у конкурентних галузях, творчому мистецтві та роботі, що залучає молодь.

Хоча це є частиною традиційної астрології, щоб запропонувати деякі робочі місця - це робочі місця Лео та інші робочі місця належать до інших ознак, що концепція застаріла. По суті, будь-який знак може зробити будь-яку роботу, людина чи перукарня, хірург, перебування на дому батьків, льотчика-винищувача, і так далі. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу у вирівнюванні з його знаком. LEO вважає за краще, щоб бути відповідальним, виконувати або просуваючи, коли справа доходить до роботи та кар'єри.

Лев Гороскоп

Вівторок

Щастя гороскопУдача

"Finders Keepers" - застосовуйте це правило в житті, коли ви затоплені до багатства. Подумайте про кожну ситуацію як можливість накопичуватись і зробити добре з нею.

Робочий гороскопРобота

НІКОЛИ не ПИТАННЯ ДЛЯ РАДИ ВАШОГО. Просто завжди йдіть за течією, тому що ви не можете дозволити собі розриви з людьми вище вас, оскільки це може завадити вашому прогресу.

Любовний гороскопЛюбов

Не впадайте у все, що вимагають люди, яких ви обожнюєте. У любові завжди буде упередженість, і це призведе до ірраціональних рішень. Намагайся мислити з ясним розумом і бути розумним.

Грошовий гороскопГроші

Ваш бізнес процвітає? Не думайте про майбутнє, просто насолоджуйтесь цими часами і намагайтеся багато заощадити, перебуваючи в зеленій зоні.

Гороскоп зірки для Льва

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку