Знак зодіаку Рак

Символ: Краб ♋
Дати
: 21 червня - 22 липня. Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, тоді ви були бна порозі”Одного із знаків і відчути вплив іншого знака
Стихія: Вода знак
Якість: Кардинал
Природний дім: По-четверте
Постанова: Місяць
Ключова фраза: "Мені не байдуже"
Мотивація: Зцілення та виховання
Енергія: Інь (жіночий)
Щасливий день: Неділя
Щасливі числа: 2, 4, 6, 8, 20 і 26
Кольори: Синій (основний), додаткові кольори включають: кремовий
Асоціації органів: груди, груди та живіт
Камені народження: Рубін (основний) додаткові камені
Карти Таро: Місяць та Король кубків

Символ раку

Рак - четвертий знак Зодіаку, яким править місяць, і правлячими Четвертий дім. Рак символізує сім’ю, емоційний інтелект та зцілення.

Водні знаки співвідноситься з людськими емоціями, почуттями, які ми відчуваємо в сім'ях та з друзями, силою близькості та потребою у цілях нашого життя. Крім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Рак - кардинальний астрологічний знак.

Кардинальні знаки є ініціаторами. Вони - першопрохідці та ініціатори проекту, ті, хто рухає справи. Кардинальна енергія являє собою початок, натхнення та дії. Овен знаменує початок весни, Терези - початок осені, Козеріг - початок зими, а Рак - початок літа.

Риси особистості раку

Люди, хворих на рак, виховують і підтримують. Вони хочуть поділитися емоційно і дуже захищають людей, які потребують допомоги, певним чином страждають або почуваються небезпечно. У наведеному нижче списку виділено чотирнадцять рис Раку.

14 ключових рис раку

1. Творчі

Як водний знак, корінні жителі Раку переживають життя через свої емоції, і вони дозволяють своїм почуттям керувати ними. Раки мають сильну здатність трансформувати свої емоції у прекрасні витвори мистецтва. Деякі з найбільш плідних музикантів та художників - Раки, оскільки вони мають силу висловити свої емоції за допомогою виду мистецтва.

2. Великі мрійники

У онкологічних людей є великі мрії та цілі, які вони хочуть досягти в житті. Коли вони сердечно налаштовані на щось, вони емоційно віддані цьому. Рак проб’є всі труднощі та виклики, які їм кидає життя, і вони віддадуть своїй справі, незважаючи ні на що.

3. Сентиментальний

В астрології Рак представляє міцний зв'язок з будинком, сім'єю та досвідом дитинства. Ранні дитячі спогади Рака для них надзвичайно важливі, і вони мають сентиментальну прихильність до кого завгодно або що-небудь, що нагадує їм про дитинство та домашнє життя. Раки ніколи не забувають дорогий спогад і ніколи не відпускають нічого, що повертає їх до спогаду про минуле.

4. Материнська і альтруїстична

І чоловіки, і жінки неймовірно ласкаві, турботливі та виховані. Раки дуже піклуються про фізичне та емоційне благополуччя інших людей, і вони роблять все можливе, щоб забезпечити догляд за людьми, про яких вони піклуються, і задоволення всіх їх потреб.

5. Сімейні люди

У Раків сім’я завжди на першому місці. Раки є основою та основою їхньої сім'ї, і Рак пишається тим, що піклується про свою сім'ю та забезпечує її. Емоційний стан Рака пов’язаний з емоційним станом їхньої сім’ї та коханих, і вони можуть бути по-справжньому щасливими лише тоді, коли їхні близькі щасливі.

6. Лояльний

Коли Рак зобов’язується комусь чи чомусь, це на все життя. Вони емоційно вкладають свої зобов'язання, а невдача і розчарування своїх коханих - це найгірший кошмар. Раку може знадобитися деякий час, щоб зігрітися, відкритися і довіритись новим людям; але коли вони це роблять, вони є вірним другом або супутником на все життя, і вони будуть стояти за тими, кого люблять, через усі труднощі.

7. Захисний

Люди-Раки надзвичайно сміливі, і вони завжди захищають тих, хто слабший, і тих, хто не може захистити і доглядати за собою. Рак піддасть їх щастя та добробут тим, кого любить. Раки неймовірно захищають своє житло, те, заради чого вони працювали, та своїх близьких. Вони будуть боротися і не відступлять, якщо цим загрожуватимуть.

8. "Crabby" і Moody

Рак символізується крабом. Подібно до того, як краб покладається на свою шкаралупу, коли йому загрожує небезпека, Рак може закритися від себе і стати дуже сварливим і примхливим, коли проходить через виклики. Люди, які страждають на рак, мають звичку відійти в ізоляцію, зіткнувшись із труднощами, і вони не виходять назовні, поки не обробляють свої емоції і не почуваються знову.

9. Надмірно емоційний

Раки дозволяють своїм емоціям вести їх по життю, і завдяки цьому вони іноді можуть дозволяти емоціям заважати логіці та практичності. Коли Рак стає надмірно емоційним, вони можуть бачити речі лише через свої похмурі емоції, і вони намагаються побачити реальність у ситуації, що склалася. З цієї причини у них часто може бути відсутність об’єктивного погляду на себе, оскільки все розглядається через емоційний фільтр.

10. Олдскульна і застаріла

Раку складно прийняти нові точки зору та сприйняття. Розуміння життя Раком, як правило, пов’язане з тим, як вони були виховані. Завдяки своїм глибоким емоційним зв’язкам із сім’єю, Раки воліють жити своїм життям згідно з цінностями, яким їх навчали в молодому віці. У світі, що швидко змінюється та міняється, настільки стара школа може спричинити проблеми, оскільки вони будуть намагатися адаптуватися до нових концепцій та ідей.

11. Надмірно чутливий

Складно бути відвертим і прямою з Раком, оскільки вони легко ображають. Раки часто розглядають конструктивну критику як особистий напад, і це може призвести до того, що вони стануть захисними та реактивними, навіть коли інші не намагаються їх засмутити.

12. Невдоволений

Раки виливають своє серце в людей і речі, якими вони захоплені, і коли їхня любов не відповідає взаємністю, і вони користуються ними, вони можуть стати дуже гіркими та злими. Рак має величезне серце, яке дає так багато, але в той момент, коли вони бачать, що те, що вони надають, сприймається як само собою зрозуміле, вони закриваються і не дозволяють емоційно зв’язуватися та інвестувати далі.

13. Залишається зосередженим на минулому і тримає образи

Якщо Раку було завдано кривди, вони не можуть його забути. Рак може тримати злість все своє життя. У деяких випадках складно змусити Рака відкритися і пробачити, оскільки вони, як правило, тримаються минулого та свого минулого негативного досвіду. Раки постійно нагадують собі про те, що все пішло не так, і вони тримаються на своєму болі і душевному болі роками.

14. Чіпляється

Як тільки Рак формує емоційний зв’язок з людиною, він не може відпустити цю людину. Навіть коли Рак застряг у токсичних стосунках, вони залишатимуться в поганій ситуації, оскільки вклали свої сили емоційно. Рак перенесе значну кількість серцевих розладів і болю через початкові емоційні вкладення; тому вони намагаються прийняти, коли настав час відпустити.

Жінка Рак

Жінки-раки часто є архетипом матері. Незважаючи на це, вони також є чуттєвими та інтенсивно сексуальними партнерами з тими, кого вони вирішили любити. Це жінка, впевнена у своїй чуттєвості, коли вона закохана, але може бути повністю закрита, коли вона не така.

Рідко поступаючись будь-якому надлишку, вона знає, як зберегти рівновагу і стабільність у своєму житті. З емоційного боку жінки-Раки відчувають себе інтенсивно, але стримано ставляться до своїх чужих емоцій. Вони досить стримані і хочуть зберегти свою приватність. Вони особливо обережні у виборі та рішеннях.

Це жінка, яка вміє бути уважною та щедрою до своїх близьких, але особливо до своєї родини. Для неї всі стосунки повинні базуватися на взаємному обміні, і особливо на обміні. Що її рухає, перш за все, це відчуття задоволення своїх близьких, даючи найкраще від себе.

Як і всі водні знаки, вона переповнює уяву. Створення через її тіло, з дітьми чи через мистецтво є прикладом цієї енергії у її житті. Вона може отримати свою творчу енергію у світ, оскільки вона серйозна і наполеглива жінка, з гострим почуттям організації.

Людина Рак

Чоловік Рак славиться своєю мудрістю. Він докладе зусиль, щоб бути добре освіченим, ввічливим, ввічливим і поважним. Він наполегливо працює, щоб приймати правильні рішення і повністю бере на себе свої обов'язки та зобов'язання. Він хоче бути впевненим, що виконує роль захисника у своїй родині та серед своїх друзів та колег.

Він припускає, що обов’язково потрібно знати, звідки він походить, і знати про все, що він пережив, перш ніж робити наступні кроки або важливі рішення. Цей зв’язок із минулим дає йому основу діяти впевнено та пережити складні часи.

Чоловіки-Раки часто функціонують як емоційний лідер будь-якої групи, незалежно від того, є він справжнім лідером чи ні. Вони, як правило, більш чутливі і співчутливі, як чоловіки, ніж будь-який інший знак, крім Риб. З цієї причини вони викликають майже фанатичну лояльність у людей, які стежать за ними або взаємодіють з ними.

Оскільки вони мають кардинальну якість, вони також можуть бути надзвичайно вимогливими. Навіть якщо вони намагаються якомога більше уникати конфліктних стосунків, це не заважає їм емоційно діяти, коли щось їх не влаштовує. Така поведінка іноді призводить до пасивної агресивності чи маніпуляції.

Дитина Рак

Діти-раки воліють проводити час із родиною: батьками, бабусями, дідусями та братами та сестрами. Їм потрібна велика кількість емоційної підтримки та керівництва, поки вони дорослішають. Кожного разу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити із співчуттям та “ніжною твердістю”. Переконайтеся, що вони знають, що стосунки не пошкоджені, і залишаться цілими, навіть якщо хтось розчарований або засмучений. Дитина-Рак не зможе рухатися далі, поки не відновиться емоційна рівновага та позитив для всіх причетних.

Найкраще емпіричне правило для навчання - це переконатися, що стосунки зі своїми вчителями є емоційно задоволеними та позитивними. Якщо батько повинен взяти участь, важливо зрозуміти, як почувається дитина в тій чи іншій ситуації. Вони можуть бути успішними, виконуючи завдання з іншими дітьми або дорослими, що дозволяють їм “бути частиною чогось”.

Батько Рак

Батьки-Раки воліють бути повністю налаштованими на емоції своєї дитини. Якщо ситуація вимагає боротьби з кризою, батько-Рак підскочить і шукатиме співчутливе, виховальне і цілюще рішення. Батьки будуть очікувати емоційної відповідальності від своїх дітей, правильно розвиненої на кожному етапі життя. Це батьки, які можуть стати батьками вертольотів, настільки стурбовані добробутом своїх дітей, що рідко “відпочивають” навіть після того, як дитина стає дорослою.

У Дружбі

Що стосується друзів, то Рак матиме внутрішнє коло і пошириться звідти. Перші дружні стосунки знаходяться в сім’ї. Отже, найближчі дружні стосунки становлять розширену сім’ю. Рак вкладає величезну енергію в людей, про яких вони піклуються, тому вони майже завжди є другом, до якого приходять інші, а не другом, що потребує допомоги. Якщо вам потрібно плече, щоб плакати, це той друг, якого ви хочете поруч.

Закоханий

Рак любить фліртувати, але лише якщо є шанс на щось серйозне. Якщо довготривалої можливості немає, двері для флірту щільно зачиняються! Вони закохані на тривалий термін і вносять надзвичайну напруженість у своє інтимне партнерство. Вони є одним з найбажаніших знаків для того, щоб стати партнером, тому що вони досягнуть будь-якої сили для того, кого люблять, що ніколи не слід недооцінювати. Оскільки вони знають свою цінність, вони розраховують на переслідування, і їх важко отримати. Ніщо варте не стає легким; вони знають, що вони варті, тому вони нелегкі.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Люди, народжені під зоряним знаком Рака, люблять піклуватися про інших людей. Ось чому тубільці, як правило, працюють цілителями, доглядачами і вихователями в будь-якій роботі, яку вони роблять або в бізнесі, до якого вони приєднуються. Вони мають здатність інтенсивно концентруватися і невтомно працювати; вони легко можуть стати «клеєм», який утримує організацію.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами з раку, а інші роботи належать до інших ознак, ця концепція застаріла. По суті, будь-яка прикмета може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом винищувача та ін. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Рак вважає за краще бути емоційно залученим, співчутливим і працювати над важливою спільною метою, коли мова заходить про роботу та кар'єру.

Гороскоп раку

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Дотримуйтесь постійного позитивного ставлення. Не дозволяйте нічому збивати вас і бути тією людиною, якою ви є. Нехай інші почуваються щасливими, коли ти поруч із ними.

Гороскоп роботиРобота

Не зосереджуйтесь на винагородах, які принесе вам ваша робота. Просто зосередьтеся на порушеному завданні і спробуйте виконати блискучу роботу. Нагороди стежать за вами самими.

Любовний гороскопЛюбов

Заряджайтеся новою мотивацією та відданістю своєму любовному життю. Забудьте про всі жаління і закрийте всіх критиків своїм відродженням, яке сприяє лише позитиву. Зроби гордим Плутон відродженням цієї природи.

Грошовий гороскопГроші

Якщо ви зосереджені лише на заробітку багатства, зупиніться на хвилинку і подумайте. Подумайте, за ким слідують гроші, і спробуйте досягти цієї позиції. Підвищуйте свою цінність, отримуючи навички та знання.

Гороскоп для раку Vsorotchci

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку