Знак зодіаку Овен

Символ: Рам ♈
Датується
: 21 березня 19 квітня. Якщо ви народилися на початку або в кінці Дати для знака, Тоді ви б "на кашлю"Однієї з знаків і відчути вплив іншого знака
Елемент: Пожежний знак
Якість: Кардинал
Природний будинок: Спочатку
Правляча планета: Марс
Ключова фраза: "Я є"
Мотивації: Виживання і незалежність
Енергія: Ян (чоловічий)
Щасливий день: Вівторок
Щасливі номери: 1, 6, 7, 10, 15 та 25
Кольори: Жовтий (первинний), додаткові кольори включають: білий і сірий
Асоціації для тіла: Голова і шия
Народження каменів: Алмаз (первинний) Додаткові камені
Трави / квіти: Жимолость і розторода
Карти таро: Імператор і Король палички

Символ Овен

Овен - перший знак зодіаку, яким керує планета Марс, і правлячий Першим Домом. Це чоловічий знак. Овен символізує дію і зухвалість.

Пожежні знаки володіють величезною кількістю енергії, яка дозволяє їм виконувати свої завдання з надзвичайною напруженістю, пристрастю та творчістю. Окрім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Овен - знак Кардинала.

Кардинальні знаки є ініціаторами. Вони - першопрохідці та ініціатори проекту, ті, хто рухає справи. Кардинальна енергія являє собою початок, натхнення та дії. Овен знаменує початок весни, Терези - початок осені, Козеріг - початок зими, а Рак - початок літа.

Риси особистості Овна

Люди-Овни честолюбні та екстравертні. Часто вони беруть голову в дію і можуть досягти колосальних сум за короткий час, щоб досягти своїх цілей. Список нижче висвітлює чотирнадцять рис Овна.

14 ключових рис Овна

1. Рішучість

Вони неймовірно рішучі. Вони стежать за своєю метою і переслідують її незважаючи ні на що, і їм властива здатність долати будь-які перешкоди, що виникають на їх шляху. Вони не дозволяють нічому зупинити їх, і енергійно пробивають усі завдання.

2. Мужність

Люди Овен будуть ходити там, де ангели бояться ступати. Вони занурюються у невідоме і готові ризикувати, щоб досягти результату. Там, де інші люди можуть боятися і вагатися щось робити, Овен рухається без будь-яких вагань.

3. Незалежність

Аріани воліють робити речі на власних умовах і уникати загрози обмеженнями чи людьми, які можуть їх уповільнити. Вони можуть швидко розірвати зв’язки з людьми, які загрожують їх незалежності, людьми, які потребують допомоги, і людьми, які не дають їм свободи робити те, що їм замане.

4. Особи Maverick

Овен не має проблем з розсуванням меж, і часто збиває тенденції, щоб побачити, як люди реагують. Вони із задоволенням борються за аутсайдера і з ним, тому їм не складно заперечувати норми і робити все по-своєму.

5. Хвилювання / екстраверсія

Будучи вогонь знак, вони володіють високим рівнем енергії, яку використовують для вирішення будь-якого завдання чи завдання. Вони захоплюються і досягають своїх цілей швидше, ніж більшість людей. Якщо ви не будете обережні, вони залишать вас позаду, якщо ви не встигнете, не тому, що їм все одно, а тому, що вони рідко озираються назад.

6. Вони проживають життя сповна

Овен житиме із задоволенням. Вони приймають будь-яку можливість і виклик, розкривши руки, і ніколи не дозволять собі пропустити захоплюючий, збагачуючий досвід.

7. Позитивний прогноз

Аріани завжди бачать склянку наполовину повною, а не наполовину порожньою. Їх нескінченний ентузіазм досягти своїх цілей змушує їх бачити хороше в будь-якій ситуації. Потрапивши у біду чи виклики, вони не стають знеохоченими, негативними чи песимістичними; натомість вони зосереджуються на тому, як їм подолати ці виклики.

8. Бездумний

Оскільки Овен любить йти своїм шляхом і робитиме це імпульсивно, вони часто діють бездумно, коли справа стосується почуттів інших людей. Вони настільки зосереджуються на бажаному, що не розглядають, як їхні дії можуть завдати шкоди іншим.

9. Егоїзм

Вони є природженими лідерами, їм не подобається, коли інші дають їм накази або доручають, і можуть негативно реагувати, коли хтось намагається сказати їм, що і як вони повинні робити. У Овна підхід до життя “мій шлях чи шосе”.

10. Імпульсивність

Занурення та пристрасть - це друга природа для Овна; що приводить їх до бажання досягти миттєвих результатів. Часто ця енергія призводить до необдуманих дій, які змусять їх потім шкодувати про свої рішення. Їх можна, як відомо, зістрибнути зі скелі і раптом зрозуміти, що їм потрібно зашити парашут на шляху вниз.

11. Покірливий

Незалежність і свобода - це те, що потрібно людині Овну, щоб почуватися щасливим у житті, і коли людина чи ситуація зупиняє свою свободу і тримає їх у клітках, вони стануть непокірними і злими. Бунтівний Овен може бути ірраціональним, оскільки він буде безрозсудно намагатися повернути свободу, яку у них забрали.

12. Надмірно конкурентоспроможний

Вони завжди хочуть бути першими, незважаючи ні на що. Вони хочуть бути вперед у перегонах і хочуть досягти речей раніше, ніж це роблять інші люди. Це може призвести до того, що вони стануть надмірно конкурентоспроможними і сприймати все в житті як змагання, яке їм потрібно перемогти. З цієї причини люди-Овни намагаються працювати в командах, оскільки вони завжди намагаються об'єднати своїх колег-членів команди і мають більш конкурентний підхід замість співпраці.

13. Зарозумілість

Вони знають, на що здатні. Вони знають свої сильні сторони і цілком усвідомлюють, що можуть запропонувати за столом. Таке високе усвідомлення своїх можливостей призводить до того, що вони мають зарозумілий, самовдоволений і надто напористий підхід до конкретних ситуацій та людей.

14. Нетерпіння

Завжди бажаючи негайних результатів, людям-Овнам не вистачає терпіння до процесів, які вимагають часу та відданості. Вони хочуть миттєвих результатів, і вони можуть швидко стати нетерплячими і схвильованими, коли результати, які вони хочуть, займають занадто багато часу, щоб виявитись. Вони засмучуються повільнішими за них людьми, що може спричинити їх грубість і різкість.

Жінка Овен

Жінки-Овни повні сил. Справжні воїни, як амазонки. Вплив Марса, їх планети та вогню, їхньої стихії, має до цього щось спільне. Це чудові жінки, які можуть досягти успіху в будь-яких починаннях. Вони не завжди можуть досягти своїх цілей, але вони, безумовно, докладуть максимум зусиль. Жінка Овен має спрагу дії.

Вона, природно, сяє своїми вміннями і зухвалістю, що викликає трепет у своїх колег та коханих. Так само, як і чоловіки-Овни, жінки-Овни переходять прямо до того моменту, коли говорять. У професійному середовищі вони, як правило, з радістю беруться за окремі завдання. Для них не є незвичним, щоб зустріти деяких цілей, що багато хто знайде неможливий.

Для неї конкуренція - це більше мотивації до успіху. Сумніви та вагання - іноземні концепції. Вона вважає, що вона буде успішною з самого початку, навіть якщо енергія не тримається над довгим пробігом. Вона любить пригоди, вивчаючи нові горизонти, щоб задовольнити її готовність дати щось піти, насолоджуючись інтенсивними діями адреналіну.

Прагнучи бути активним, їхнє здоров'я часто може страждати від перевезення. Жінки Овен, тим не менш, дуже оптимістичні і рідко відчувають себе примхливий або низький. У багатьох суспільствах, жінка, жінка може прийти занадто сильна і повинна подолати типові жіночі стереотипи, які вона рада довести неправильно.

Людина Овен

Овен чоловіки обдачані з видом харизми, що змушує всіх любити їх. Вони є природними моделями ролі; І коли вони мають на увазі мету, то краще не стояти на своєму шляху. Вони незграбні та агресивні; і на відміну від деяких інших знаків гороскопу, вони не бояться невеликої конкуренції. Вони не розглядають конкуренцію як загрозу, а як джерело натхнення.

Люди вважають їх пристрасними та відкритими. Чоловіки-Овни люблять пригоди і намагаються щось, або когось, нового. Вони сповнені захоплення і мають щедрий характер. Їх готовність зануритися та несудимість є одними з найкращих їх заслуг. Вони не бояться невдач, що часто призводить до їх численних успіхів і невдач.

Чоловіки-Овни сміливі і мужні. Майте на увазі, що вони хочуть стати героєм, захисником кривд, кимось, що бороться зі злочинністю чи несправедливістю з доблесним серцем. Чоловіки-Овни (як і всі люди-Овни) люблять ризикувати, що інші люди вважатимуть необдуманими, завжди в центрі подій, завжди знаходячи щось, щоб нагодувати свою вогненну енергію. Відпочинок - це найбільш втомливе заняття для них.

Дитина Овен

Діти-Овни воліють розгадувати речі самі. Їм потрібна велика кількість автономії, а правила потрібні лише тоді, коли вони натрапляють на кордон. Кожного разу, коли вони переступають або потребують виправлення, це слід робити швидко і з невеликими розмаху. Перейдіть до суті та рухайтесь далі. Дитина-Овен, безумовно, піде далі, і він також відскочить від догани або покарання, якщо це виправдано та справедливо.

Найкраще емпіричне правило - дозволяти їм пробувати і невдало, доки вони не зрозуміють цього або не попросять допомоги. Якщо батько втрутиться до того, як дитина буде готова до допомоги, це ні для кого не підійде. Вони можуть досягти успіху завдяки більшій свободі, ніж більшість, за умови, що межі та правила чіткі. Вони не будуть брехати і не хочуть, щоб їм брехали; поводитися з ними чесно, і батьківський досвід буде позитивним.

Батько Овен

Батьки-Овни вважають за краще бути рукотворними і воліють займатися лише тоді, коли це необхідно. Якщо ситуація вимагає боротьби з кризою, батько-Овен стрибне вправо і шукатиме найшвидше і справедливе рішення. Покарання не повинні бути детальними, а свободу, яку вони дають, краще поважати. Коли вони зачеплять, вони будуть повністю присутні, але вони настільки далекі від батьків вертольота, наскільки це можливо.

У Дружбі

Люди-Овни прямолінійні у дружбі. Вони люблять говорити те, що мають на увазі, не б’ючись по кущах. Вони найкраще уживаються з вогняними та повітряними знаками, оскільки їх енергія збігається або доповнює ці знаки. Водним і земним знакам важко мати справу з імпульсивністю та індивідуалізмом Овна, за винятком Скорпіона, традиційним планетним правителем якого є Марс, який також править Овном.

Дружба приходить досить легко, і вони можуть піти досить легко. Не несправедливо сказати, що як тільки ви або Овен вийдете з кімнати, все, що буде наступним і присутнім, буде в центрі уваги особи Овна. Вони чудово віддані і кинуть все, щоб дістатися до друга, що потребує. Якщо ви хочете, щоб щось було зроблено негайно, попросіть це зробити друг Овен.

Закоханий

Овен любить фліртувати і закохуватися. Вони чудово виходять за межі воріт, але потребують регулярного стимулювання, щоб залишатися зацікавленими та відданими. Це не означає, що вони не можуть мати тривалі стосунки, але прийоми на одну ніч не є проблемою. Що їх так весело, це їхня пристрасть та їх присутність. Вони можуть стати сильними і насправді це означатимуть у даний момент. Але якщо вогонь згасне, вони будуть шукати іншу іскру.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Людина Овен хоче займатися, коли працює. Вони ненавидять бездіяльність, а нудьга - їх найлютіший ворог. Вони завжди хочуть залучитись: допомогти своїм колегам та клієнтам, створити або знайти рішення.

Вони мотивовані та орієнтовані на завдання, тому найкраще працюють із встановленими термінами та часом, виконують роботу у своєму власному темпі, що зазвичай швидко. Цей прагнення бути автономним може поставити Овна у скрутне становище, коли вони повинні діяти під чужим управлінням. Тому їм найкраще вдається, коли вони можуть бути підприємцями, підрядниками чи переважно незалежними працівниками.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Овна, а інші роботи належать до інших знаків, ця концепція застаріла. По суті, будь-яка прикмета може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом винищувача та ін. В ідеалі людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Що стосується роботи та кар’єри, Овен вважає за краще бути незалежним, маверним та виконувати завдання у своєму власному темпі.

Гороскоп Овен

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Найбільшою перешкодою для будь-яких досягнень сьогодні буде втома і принада просто провести свій день, не прагнучи до чогось великого. Не дозволяйте апатії зіпсувати ваш потенціал для величі!

Гороскоп роботиРобота

Якщо ви дойдете до своїх меж сьогодні, можливо, ви не зможете зробити більше справ, ніж зазвичай, але це покращить загальну якість вашого виробництва особливо очевидним чином.

Любовний гороскопЛюбов

Якщо ви хочете поглибити свої стосунки з ким-небудь, вам потрібно проникнути всередину і покластися на ядро вашої особистості, щоб просвічувати. Надягання приємної маски в будь-який час просто зробило б увесь досвід нічого не вартим.

Грошовий гороскопГроші

Якщо хтось заборгував вам гроші, може бути непоганою ідеєю нагадати їм про це сьогодні, оскільки при позитивному впливі зірок на ваші фінанси ви можете повернути їх раніше, ніж очікувалося.

Гороскоп Vsorotchci для Овна

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку