Знак зодіаку Водолій

Символ: Водонос ♒
Дати
: 20 січня 18 лютого. Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, тоді ви були бна порозі”Одного із знаків і відчуйте вплив іншого знака
Стихія: Повітряний знак
Якість: Виправлено
Природний дім: Одинадцятий
Правляча планета: Уран (Класика: Сатурн)
Ключова фраза: “Я спілкуюся”
Мотивація: Мережа та уявлення
Енергія: Ян (чоловічий)
Щасливий день: Субота
Щасливі числа: 2, 8, 9, 11, 17, 18, 35
Кольори: Аквамарин (основний), додаткові кольори включають: фіолетовий і бірюзовий
Асоціації органів: щиколотки, литки, гомілки та кровоносна система
Камені народження: Аметист (основний) додаткові камені
Квіти: Орхідея і райський птах
Карти Таро: Зірка та Королева мечів

Водолій символ

Водолій - одинадцятий знак Зодіаку, яким зараз керує планета Уран і традиційно Сатурна, і правлячими Одинадцятий будинок. Водолій символізує спільноту, науку та ідеали.

Повітряні знаки відчуваєте потребу полегшити зв’язок між дванадцятьма знаками Зодіаку, одночасно ділячись знаннями та шукаючи мудрості. Крім чотирьох стихій (води, вогню, землі та повітря), дванадцять знаків Зодіаку мають якості. В астрології є три якості: кардинальна, фіксована та мінлива. Водолій - фіксований астрологічний знак.

Виправлені знаки восени в середині сезону. Ці вихідці є основою суспільства. Вони є будівельниками та зберігачами. Фіксовані знаки беруть ідеї, ініційовані знаками Кардинала, і вони приводить їх у рух, щоб створити щось фізичне та суттєве. Там, де кардинальні знаки є «ініціаторами», Фіксовані знаки - це «установи».”Їх природа неймовірно надійна, і ви знаєте, чого від них чекати, а те, що бачите, те і отримуєте.

Риси особистості Водолія

Люди-Водолії соціальні та далекоглядні. Вони розуміють цінність цивілізації та наполегливо працюють над просуванням ідей, які принесуть користь більшості людей. У наведеному нижче списку висвітлено чотирнадцять рис Водолія.

14 ключових рис Водолія

1. Оригінал

Коли Водолій заходить у кімнату, ви можете миттєво впізнати їх як найбільш унікальну та нетрадиційну людину там. Водолії не слідують тенденціям; вони їх встановлюють. Вони одягаються та висловлюються по-різному від усіх інших, і зазвичай виділяються серед натовпу своїм химерним стилем та поведінкою.

2. Гуманітарний

Водолії знають важливість колективної роботи. Вони роблять найкращих гравців команд, бо вони вміють підтримувати справедливість для всіх. Вони надзвичайно обізнані про навколишнє середовище, а також про потреби суспільства. Багато Водолій стають активістами, вимагаючи справедливості та справедливості для всіх живих істот.

3. Легкий рух

Місцеві жителі Водолія знають, хто вони і "про що вони". Зазвичай вони йдуть потоком, і їм може бути дуже комфортно в їхніх процедурах. Водоліїв не надто турбують тонкощі та дріб'язкові справи, і вони досить швидко прощають, забувають і продовжують своє життя, коли їм заподіюють кривду.

4. Футуристи

Водолії не потіють і не наголошують на минулому, оскільки їх основна увага зосереджена на побудові доброго майбутнього. Хоча Водолій є фіксованим знаком, але повітряний знак дозволяє їм бути прогресивними. Вони завжди шукають шляхи забезпечити світле, перспективне майбутнє, і їм можуть не подобатися зміни та раптові несподівані події, але вони впораються з ними апломбом. Водолій - знак технології, що робить багатьох Водоліїв неймовірно винахідливими.

5. Незалежні мислителі

Місцеві жителі Водолія не дозволяють іншим людям впливати на їхні цінності та думки. Хоча Водолій є знаком, що представляє дружбу та спільноту, Водолії не потребують участі інших людей, і вони почуваються цілком впевненими та захищеними своїми можливостями та інтелектом.

6. Покірний

Більшість людей-Водоліїв не мають надмірного его і самовдоволеного ставлення, і вони дають кожній людині, яку вони зустрічають, перевагу сумнівів. Вони не очікують великих жестів похвали та прихильності за свої зусилля та досягнення. Водолії мають приземлений, рівномірний підхід до життя.

7. Справжні друзі

Водолій - знак дружби, і більшість Водоліїв підуть до кінців землі за своїми друзями. Місцеві жителі Водолія ставляться до кожної людини, з якою вони зустрічаються, як до свого друга, але мало хто здобуває звання «найкращий друг». Вони завжди знаходять час для своїх друзів, незалежно від того, наскільки вони зайняті, і вони зроблять все, що в їх силах, щоб їх друзі почувались цінованими.

8. Непередбачуваний

Тут сьогодні, завтра немає, Водолій - це незалежний вільний дух, і їх не можна зв’язати. Управляючи Ураном, планетою раптових змін, Водолії завжди змінюють свою особистість, зовнішній вигляд та плани. Може бути складно покласти пальцем на те, що змушує їх кліщати.

9. Без емоцій і знеособленість

Водолії воліють аналізувати кожну ситуацію, з якою стикаються, логічно, і вони не дозволяють своїм емоціям перевершити їх. Це не означає, що вони не відчувають емоцій; вони роблять. Вони просто не дозволяють емоціям, які вони відчувають, впливати на їх рішення.

10. Важко зрозуміти

Багато Водоліїв неймовірно відкриті та доброзичливі до кожного, кого вони зустрічають; однак; вони дуже вибірково ставляться до того, з ким діляться своїми почуттями та впускають у свій внутрішній світ. У Водолія є сторона, яку вони навіть не виявлять найближчим другом чи партнером, і зазвичай вони залишаються вічною таємницею для оточуючих.

11. Нерозуміння

Для більшості людей складно зрозуміти таємничу, складну природу Водолія, і, як результат, багатьох Водоліїв інші люди позначають як «диваків». Інші, як правило, виділяють різні, і багато Водолії стикаються з негативними реакціями та судженнями людей, оскільки вони природно та навмисно відрізняються.

12. Неслухняний

Водолії не люблять правил, і вони можуть кинути виклик владі. Дисциплінувати та контролювати Водолія практично неможливо, оскільки вони мають власний розум і завжди будуть боротися за свою свободу, незалежно від того, що. Водолії можуть діяти і поводитись дезорганізовано, і вони можуть бути зовсім некерованими, коли вони не згодні з політичною чи авторитетною фігурою.

13. Висловив думку

Уродженці Водолія мають звичку нав'язувати свої думки та переконання іншим людям. Незважаючи на те, що вони дозволяють іншим мати їхні погляди, Водолії можуть бути досить нещадними у своїх діях поширювати свою правду та думки. Коли їхні переконання оскаржуються, вони можуть діяти саркастично і неввічливо, ображаючи багатьох людей навколо болючими словами.

14. Екстремісти

Водолії настільки незалежні, що їм може бути складно усвідомити, як їх дії та слова впливають на емоції інших людей. Багато корінних жителів Водолія приступають до бездумних дій, і вони не відчувають докори сумління або провини за наслідки своїх негативних дій. Вони можуть бути схильні до радикальної поведінки, впадати в безліч крайнощів і не розуміти своїх обмежень.

Жінка-Водолій

З живим і креативним духом жінка-Водолій складна і ексцентрична. Королева імпровізації, вона мріє про зміну світу по-своєму і не соромтеся запропонувати багато ідей та інновацій.

Водолійська жінка піклується про людство. Вона ідеаліст, яка любить допомагати всім, хто його потребує. Вона може бути дуже оптимістичною щодо життя, що робить її радістю бути навколо. Вона також ентузіазму, і її хороші вібрації дуже цінуються оточуючими. Поки вона, як правило, теплий і товариський, вона може стати далеким і холодним, коли вона не знаходить інтересу до ситуації або людини.

Свобода дуже важлива для жінок Водолій. Вона буде боротися з зубом і цвяхом для своєї незалежності. Її найкращі якості - це її геніальний розум, її пристрасть до людства, а її ідеалізм для кращого світу. Ніколи не передбачуваний і завжди інтригуючий, ця жінка збереже ваш інтерес, як друг, романтичний партнер, роботодавець або працівник.

Акваріус

Чоловік Водолій символізує незалежність і свободу, які важко визначити. Він дуже творча людина, і це відбивається на тому, як він думає. Дуже досвідчений у розвитку особистості, його життєвою метою є самореалізація, щоб він міг стати кращим членом своєї громади та громадянином світу. Чоловік Водолій церебральний, що робить його іноді холодним і осторонь. У нього немає проблем з повстанням, коли він не погоджується з політикою, соціальною нормою чи авторитетом.

Чоловік Водолій напрочуд мудрий, хоча голова в хмарах. Він може бути ніжним та турботливим батьком, або відстороненим. Кожен Водолій різний. Він рішучий, коли виявляє інтерес, і може особливо відзначитися своєю здатністю знаходити нові рішення старих проблем. Чоловікові Водолію в усьому, чим він займається, не бракує фантазії та інтуїції.

Якості, що роблять його винятковою людиною, не завжди проявляються в реальних результатах; для чоловіка Водолія незвично мріяти більше про те, щоб виконати роботу, щоб отримати результат, ніж виконувати роботу і отримувати результати! Йому може бути напрочуд легко розробити утопічні проекти, які він ніколи не побачить завершеними. Навіть якщо він не реалізує свої ідеї, інші можуть балотуватися з його новаторськими та свіжими баченнями.

Основними сильними сторонами чоловіка-Водолія є його інтелект, його креативність та турбота про свою громаду та суспільство.

Дитина Водолія

Діти Водолія дійсно йдуть своєю дорогою. Якщо є якийсь знак, який найкраще доводить, що ми входимо у життя з повною енергетичною картою, це Водолій. Ці діти є одними з найбільш вольових і можуть змагатися зі Скорпіоном або Тельцем за інтенсивністю та впертістю. Покарання - це складність, оскільки акваріум можна легко ігнорувати як підхід до "моркви", так і "палицею", залишаючи батьків, які виникають, як керувати ними. В основному цей знак потребує пояснень, і буде добре реагувати, якщо трактувати як дорослий в ранньому віці.

Найкраще правило, щоб допомогти їм навчитися, щоб дозволити їм спробувати і провалитися, поки вони не зрозуміють це, або вони просять допомоги. Якщо батько втручається до того, як дитина готова до допомоги, це не буде добре для когось. Вони можуть бути успішними з більшою свободою, ніж більшість, поки обмеження та правила зрозумілі. Вони можуть бачити будь-які невідповідності в тому, що сказано, і що робиться, тому батьки завжди повинні бути настільки ж можливо, наскільки це можливо.

Батько Водолій

Батько Водолій може варіюватися від дружніх до "рук", залежно від залучених до Водору. Дитина отримає, щоб дізнатися, як різні люди мають різні очікування і що це означає бути частиною "племені". Покарання відображатимуть те, що потрібно для навчання правильному етикету і як вписатися в соціальну сферу. Коли цей батько бере участь, це, як правило, включає групову обстановку або якусь незвичну соціальну можливість. Водолію також зручно “виховувати комітетом”.

У Дружбі

Водолій - знак дружби та спільності. Водолії легко знайомляться по всьому спектру стосунків. Вони можуть вийти з кабінету генерального директора і сісти і поспілкуватися з бездомним, прямуючи до політичного збору коштів. Оскільки Водолій - це все спільнота, вони легко знайомляться і є добрими друзями для своїх знайомих.

Дружба приходить легко, і їх частіше запрошують бути друзями, ніж шукати дружби. Вони завжди цікаві, прозорливі та часто вигадливі у забавній формі. Вони особливо вітаються, коли вам потрібен хтось, хто може привести інших людей на важливе свято, вечірку чи захід.

Закоханий

Водолій важко прикріпити з любов'ю, тому що вони є ознакою "бути унікальними". Один акваріум може бути моногамним, а інший може бути поліаморний, а інший буде віддаючи перевагу духовній любові над будь-яким фізичним досвідом. Якщо матч вимкнено, немає місця для коригування; Вони шукають "ідеально підходять". Не дивуйтеся, якщо вони наближаються до любові логічно та науково, тобто ваші відносини можуть закінчитися як тривалий експеримент, але довго.

Сумісність знаків зодіаку

+

На роботі

Акваріуси роблять деякі з кращих лідерів та працівників, особливо у великих організаціях. Їхній знак відомий як "прозорливий", що часто робить їх ідеальними для того, щоб допомогти організації знайти свою мету та відповідати суспільству. Якщо вам потрібно знати, чому існує ця компанія чи організація та як вона допомагає громаді, запитайте у працівника або лідера Водолія.

Вони люблять знати, що їхня робота робить різницю. Насправді це люди, яких вам слід попросити написати свою заяву про місію, шукати пожертви або інвесторів капіталу, а також шукати нові тенденції та ринки, що розвиваються. Водолії - ідеальні мережеві агенти, що встановлюють тренди та прогнози; вони побачать майбутні можливості перед кимось іншим.

Хоча традиційною астрологією є припущення, що деякі роботи є роботами Водолія, а інші - іншими ознаками, ця концепція застаріла. По суті, будь-який знак може виконувати будь-яку роботу, незалежно від того, чи є це людина перукарем, хірургом, батьком, який сидить удома, пілотом-винищувачем та ін. В ідеалі, людина, яка виконує роботу, повинна мати можливість виконувати роботу відповідно до свого знака. Що стосується роботи та кар'єри, Водолій воліє спілкуватися, передбачати та будувати команду.

Гороскоп Водолія

Вівторок

Гороскоп на щастяУдача

Незважаючи на те, що Всесвіт хоче для вас лише найкращого, все ж він розуміє, що у вас теж є свої погані дні. Сьогодні ляжте на свій диван і просто подивіться старий улюблений фільм.

Гороскоп роботиРобота

Не думайте, що ви відстаєте від інших лише тому, що взяли вихідний, щоб подихати. Повірте в себе, що все, що вам потрібно, - це день, щоб наздогнати інших, і не надто думайте про це.

Любовний гороскопЛюбов

Попереду важкі дні, і ви не завжди можете намагатися бути сильними для всіх них. Іноді це нормально - просто зламатися на день і подумати про себе. Просто дихайте і спокійно.

Грошовий гороскопГроші

Баланс вашого банку наближається до негативного кінця? Не турбуйтеся про це, бо це нічого не принесе вам. Просто вдихніть і нагадайте собі, що це не матиме значення через 5 місяців чи близько того, то чому навіщо витрачати стільки часу на це?

Гороскоп Vsorotchci для Водолія

Витратьте мало часу. Перевага від Vsorotchci.

Знаки зодіаку