Знаки зодіаку

Зодіак

Астрологічно Зодіак відноситься до 12 знаків, які керують кожним з 30 градусів, що складають 360-градусне "колесо неба". Початок астрологічного Зодіаку починається з Овна при 0 градусах, що є весняним або весняним рівноденням. Овен править першими 30 градусами, Телець другим 30, потім Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби.

Астрономічно Зодіак відноситься до тієї частини неба, яка знаходиться на 8 градусів на північ і південь від екліптики, що являє собою шлях Сонця через небесну сферу від виду Землі протягом року. Шляхи Місяця і планет також знаходяться в поясі зодіаку.

Дві системи астрології (тропічна та сидеральна)

Існує дві основні системи астрології. Одним з них є тропічна астрологія, яка широко використовується в західній культурі (США та Європа), а інша - сидерична астрологія, яка широко використовується у східній культурі (Індія) і найбільш відома як ведична астрологія. vsorotchci.com.ua інформація базується на тропічній астрології. Нижче наводиться коротке пояснення двох і того, як вони відрізняються.

Сидеричний та тропічний - це терміни, що використовуються для опису двох різних визначень року. В астрології вони мають на увазі дві різні системи екліптичних координат, що використовуються для поділу екліптики на дванадцять & # 8220; знаків & # 8221;. Кожен знак розділений на 30 градусів, загалом складаючи 360 градусів.

У той час як сидеричні системи астрології визначають ознаки відносно видимого руху назад нерухомих зірок приблизно 1 градус кожні 72 роки з точки зору Землі, тропічні системи фіксують весняну точку або весняне рівнодення (також відоме як березневе рівнодення на півночі півкулі) до 0 градусів Овна і визначте решту зодіаку з цієї точки. Сидерична астрологія використовує коригуючі системи, відомі як аянамі (санскрит: & # 8216; ayana & # 8217; & # 8220; рух & # 8221; + & # 8216; aṃśa & # 8217; & # 8220; компонент & # 8221;) для обліку прецесії рівнодення, тоді як тропічна астрологія не використовує таких заходів. Це призвело до того, що дві системи, однакові близько 2000 років тому, розійшлися протягом століть.

Отже, людина, яка народилася 1 квітня 2021 року о 12:15 вечора в Лінчбурзі, штат Вірджинія, мала б знак тропічного сонця Овна при 12 градусах 10 хвилин. Ця сама людина мала б сидеричний знак Сонця 18 градусів і 00 хвилин Риб.

Будинкові системи

Тропічна астрологія ділить колесо неба на 12 шматочків пирога, які називаються будинками, які обчислюються та визначаються часом та місцем знаходження на день народження. Якщо час народження невідомий, астролог може вибрати 12:00 або 12:00 і давати інтерпретації, що базуються виключно на положенні точок у знаках та відношенні один до одного під певними кутами, які називаються аспектами. Можна спробувати знайти правильний час, використовуючи складний процес, відомий як випрямлення, який передбачає взяття значущих подій із життя людини, а потім роботу назад, щоб визначити, який час народження дасть результат від життєвих подій людини.

Кожна система будинку розраховується на обертальному русі Землі навколо своєї осі, але існує широкий спектр підходів, заснованих на різних методах розрахунків, щоб визначити, як будинки розмежовуються. Нижче наведено перелік різних будинкових систем, що використовуються в тропічній астрології за час її існування і до теперішнього часу:

  • Плацидус (найчастіше використовується)
  • Цілі знаки
  • Знаки рівності
  • Порфирій
  • Регіомонтан
  • Кампанус
  • Кох

Незалежно від того, яка система використовується, положення точок буде в тих же знаках.

Дати, домашні правила та правлячі планети

12 знаків зодіаку в порядку разом з календарями зодіаку, будинковими правилами та правлячими планетами:

Зодіак ЗнакДатуєтьсяБудинок ПральцяПравляча планета
Овен21 березня та # 8211; 19 квітняСпочаткуМарс
Телець20 квітня 20, №8211; 20 травняДругийВенера
Гемині21 травня 20 червняТретійРтуть
Рак21 червня 22 липняЧетвертийМісяць
Лев23 липня; 22 серпняП'ятийСонце
Діва22 серпня СЕП 21ШостийРтуть
Лінія23 вересня 22 жовтняСьомийВенера
Скорпін23 жовтня 21 листопадаВосьмийПлутон
Стрілець22 листопада, № 8211; 21 грудняДев'ятийЮпітр
Козерог22 грудня 19 січняДесятийСатурна
Водянин20 січня - 18 лютогоОдинадцятийУран
Риби19 лютого 20 березняДванадцятийНептун
☀ Примітка: Якщо ви народилися на початку або в кінці дати для знака, то ви б "на кашлю"Однієї з знаків і відчути вплив іншого знака.

Який мій знак зодіаку?

Якщо ви не впевнені, визначте свій знак зодіаку і з’ясуйте, де було Сонце на момент вашого народження.

Астрологічні якості, модальності та елементи

Крім чотири елементи астрології (Вода, Вогонь, Земля та Повітря), дванадцять знаків Зодіаку також класифікуються за якостями зодіаку. В астрології є три якості: Кардинал, Виправлено, і Змінний. Ці якості також називають чотирискладностями, і вони суттєво впливають на загальний світогляд і ставлення людини та вказують на те, як вони функціонують у їх повсякденному житті. Якості відображають, як людина з певним знаком взаємодіє зі своїм оточенням, як реагує на ситуації та як взаємодіє з іншими людьми. Кожна людина грає різну роль у команді, хтось починає або ініціює (Кардинал), хтось працьовитий (Виправлений), а хтось є роз'ємами (Змінюваний).

Дванадцять будинків також мають чотирикратність у своїх модальностях: Кутовий, Сукцедентний та Кадентовий, що відповідає трьом якостям. Перший будинок Кутовий і править Кардинальним знаком (Овен), другий будинок Сукцедентний і править Фіксованим знаком (Телець), третій будинок Кадентований і править Змінним знаком (Близнюки) і так далі навколо колесо.

Знаки Вогню та Повітря - чоловічі, а знаки Землі та Води - Жіночі.

БудинокМодальністьПідписатиЯкістьСтать
1вулКутовийОвенКардиналМ
2йНаступнийТелецьВиправленоF
3рдКадентБлизнюкиЗміннийМ
4гоКутовийРакКардиналF
5гоНаступнийЛеоВиправленоМ
6гоКадентДіваЗміннийF
7гоКутовийТерезиКардиналМ
8гоНаступнийСкорпіонВиправленоF
9гоКадентСтрілецьЗміннийМ
10гоКутовийКозерігКардиналF
11гоНаступнийВодолійВиправленоМ
12гоКадентРибиЗміннийF

Повітря: Близнюки, Терези та Водолій

Повітря - це стихія, пов’язана з думкою, спілкуванням та соціальним зв’язком. У кращому випадку, Повітряні знаки можуть бути відкритими, комунікативними та сполучними; вони люблять навчання (Близнюки), справедливість (Терези) та вдосконалення суспільства (Водолій). Ці якості не тільки дозволяють їм мислити з більш свіжими перспективами, але й дозволяють зрозуміти іншу людину дуже легко. Найвищий вираз стихії Повітря допомагає людям із цими знаками гороскопу пізнати глибший сенс життя, відкритий для всіляких ідей, де інші можуть провести межу.

Вода: Рак, Скорпіон і Риби

Вода - це стихія, пов’язана з емоціями, близькістю та мріями. У кращому випадку, Водні знаки може бути вихованою, напруженою та люблячою; вони перевершують турботу (Рак), перетворення (Скорпіон) та уяву (Риби). Ці якості формують нашу внутрішню істоту і допомагають нам зв’язуватися з іншими на емоційному та інтимному рівні. Найвищий вираз стихії Вода допомагає цим людям пізнати глибший сенс життя за допомогою почуттів та інтуїції.

Вогонь: Овен, Лев і Стрілець

Вогонь - це стихія, пов’язана з незалежністю, творчістю та дослідженням. У кращому випадку, Пожежні знаки може бути захоплюючим, грайливим та непереборним; вони відрізняються посвятою (Овен), розвагою (Лев) і відкриттям (Стрілець). Ці якості допомагають нам тримати життя захоплюючим та складним. Найвищий вираз стихії Вогню допомагає цим людям пізнати глибший сенс життя через дії та змагання.

Земля: Телець, Діва та Козеріг

Земля - це стихія, пов’язана з потребами, практичністю та продуктивністю. У кращому випадку, Земні знаки може бути надійним, винахідливим та успішним; вони перевершують збір ресурсів (Телець), вирішення проблем (Діва) та процвітання (Козеріг). Ці якості допомагають нам вижити, задовольнити наші потреби та почуватися в безпеці. Найвищий вираз стихії Землі допомагає цим людям пізнати глибший сенс життя наполегливою працею та наполегливими зусиллями.

12 знаків зодіаку: значення та характеристики

Знак зодіаку (також званий сонячним знаком) позначає місце, де знаходилось Сонце на момент вашого народження. Характеристики вашого астрологічного знака виявляють ваші найсильніші риси особистості.

Знак зодіаку Овен

Овен символ

Люди, народжені з 21 березня по 19 квітня, мають Овен сонце знак. Символом Овна є баран. Як знак Кардинального Вогню, ці особи ініціюють, вживаючи дії; вони ведуть, роблячи. Вони якнайкраще прагнуть бути вільними, діяти незалежно та переслідувати широкі можливості. Їм потрібно навчитися самодисципліні, щоб максимально використати свій життєвий шлях.

Знак Зодіаку Телець

Телець символ

Люди, народжені в період з 20 квітня по 20 травня, мають Телець сонце знак. Символом Тельця є бик. Як знак Фіксованої Землі, ці люди наполегливо працюють над встановленням традицій, безпеки та надійності; вони складають основу суспільства. Вони найкраще працюють, дбають про необхідність і забезпечують задоволення своїх потреб та потреб інших практично. Вони повинні навчитися певної міри гнучкості, щоб максимально використати свій життєвий шлях.

Знак зодіаку Близнюки

Близнюки символ

Люди, народжені між 21 травня та 20 червня, мають Близнюки сонце знак. Символом Близнюків є римська цифра II, яка представляє близнюків. Як знак Змінного Повітря, ці люди пристосовуються, використовуючи свій інтелект, допитливість і вміння як комунікатори. Вони найкраще вивчають нову інформацію, діляться ідеями та соціально взаємодіють з оточуючими людьми. Вони повинні навчитися концентруватися на вимозі, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Рак

Символ раку

Люди, народжені з 21 червня по 22 липня, мають Знак раку сонця. Символом Рака є краб. Як знак Кардинала Води, ці люди ініціюють, використовуючи свої емоції, свої турботливі інстинкти та своє бажання зцілитися. Вони є найкращими провідними людьми, які розділяють міцні емоційні зв’язки (насамперед, сім’я), їх потрібно виховувати та розвивати емоційний інтелект. Вони повинні навчитися “емоційної рівноваги”, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Лев

Лев символ

Люди, народжені між 23 липня та 22 серпня, мають Лев сонце знак. Символом Лева є лев. Як знак Постійного вогню, ці люди наполегливо працюють, щоб бути креативними, грайливими та визнаними. Вони найкраще виступають, змагаються і героїчно діють. Вони повинні навчитися самодисципліні, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Діва

Діва символ

Люди, народжені між 23 серпня та 22 вересня, мають Діва сонце знак. Символом Діви є молода жінка або дівчина. Як знак Змінної Землі, ці люди пристосовуються, вирішуючи проблеми, будучи винахідливими та діючи через служіння. Вони в кращому випадку дотримуються інструкцій, звертають увагу на деталі та виправляють пошкодження чи зламки. Вони повинні навчитися «бачити ліс за деревами», щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Терези

Терези символ

Люди, народжені в період з 23 вересня по 22 жовтня, мають Терези знак сонця. Символом Терезів є шкала. Як Кардинальний Повітряний знак, ці особи ініціюють через аналіз, прийняття рішень та судження. Вони в найкращому випадку ведуть переговори, врівноважують / перебалансують життєві обставини та стосунки та створюють гармонію там, де існує дисгармонія. Вони повинні навчитися бути напористими, щоб продемонструвати свої найкращі результати.


Знак зодіаку Скорпіон

Скорпіон символ

Люди, народжені між 23 жовтня та 21 листопада, мають Скорпіон сонце знак. Символом Скорпіона є скорпіон; до старих символів належать орел і змія. Як знак Фіксованої води, ці люди наполегливо працюють як агенти змін, трансформатори та енергетичні маклери. Вони найкраще справляються з напруженими ситуаціями, людьми, що переживають кризу, та проблемами, що стосуються сексуальності та інтимної близькості. Вони повинні навчитися “грайливості чи легкості серця”, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Стрілець

Стрілець символ

Люди, народжені з 22 листопада по 21 грудня, мають Стрілець сонце знак. Символом Стрільця є стрілець кентавр (половина людини / половина коня). Як Змінний Знак Вогню, ці люди пристосовуються, поглиблюючи свої знання, віддаючи своїй вірі та досліджуючи світ. Вони найкраще розвивають досвід, будучи авторитетом стосовно знань чи навичок та навчаючи інших. Вони повинні навчитися “картографувати свої подорожі” і фіксувати свої знання, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Козеріг

Козеріг символ

Люди, народжені між 22 грудня та 19 січня, мають Козеріг сонце знак. Символом Козерога є коза, і більш традиційно істота половина козла, половина риби (голова кози, риб’ячий хвіст). Як знак Кардинала Землі, ці люди ініціюють, беручи на себе відповідальність, ставлячи високі цілі та виробляючи компенсацію. Вони в кращому випадку перевіряють себе на відповідність стандартам, переслідують досягнення та отримують результати. Вони повинні навчитися співчуття, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Водолій

Водолій символ

Люди, народжені між 20 січня та 18 лютого, мають Водолій сонячний знак. Символ Водолія - жінка, що виливає воду з урни, що часто змушує людей думати, що Водолій - це водний знак; це не так. Як знак "Постійне повітря", ці люди наполегливо працюють, щоб знайти свою роль у спільноті, принести ідеали у світ та об'єднати людей у згуртовані групи. Вони найкраще знаходять свою нішу, спілкуються та візуалізують майбутнє. Вони повинні навчитися спокійній стійкості, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Знак зодіаку Риби

Символ Риби

Люди, народжені в період з 19 лютого по 20 березня, мають Риби сонце знак. Символ Риб - це дві риби, що ганяються за хвостами. Як знак «Змінна вода», ці люди пристосовуються, будучи інтуїтивними, чутливими та плавними. Вони якнайкраще мріють, уявляють і вмикають колективну свідомість. Вони повинні навчитися жорсткості, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Сучасна астрономія зафіксувала 88 сузір’їв, що охоплюють південну та північну півкулі нашого неба. 13 із цих сузір'їв перетинають або торкаються екліптики - траєкторії видимого шляху Сонця по небу, видно із Землі.

Сюди входять сузір’я, що надихнули назви 12 знаків тропічної астрології, плюс a тринадцяте сузір'я - Змієносець (Oaf-ih-YOU-kus), який був відомий, але не входив до тропічного зодіаку.

Це Змієносець 13-м астрологічним знаком

Немає. В астрологічному плані цей знак був би значущим лише тоді, коли б тропічний (західний) астрологія все ще був прив’язаний до положення сузір’їв. Це не так, і ваш знак зодіаку, також відомий як ваш сонячний знак, є одним із дванадцяти найбільш відомих вам людей.