Зодіакальна сумісність

Сумісність знаків зодіаку

+

Як тільки ви добре познайомитесь із власним знаком Сонця та повною діаграмою, ви, мабуть, захочете дізнатися, як ваша енергія співвідноситься з енергією інших людей у вашому житті. Зодіакальну сумісність розуміють за допомогою численних прийомів. Найпростіша і найпростіша техніка порівнює один знак Зодіаку з усіма іншими Знаки зодіаку зрозуміти та виміряти сумісність. Майте на увазі, що кожна точка неба на момент народження знаходиться в певному знаку. Хоча ваше Сонце може бути в Овні, ваша Місяць може бути в Козерозі. Заглиблюючись у питання сумісності, ви захочете порівняти повні діаграми, а не лише сонячні знаки.

Сумісність знаків зодіаку

Почнемо з лише ознак та того, як вони взаємодіють, виходячи зі своїх якостей. Кожен знак має елемент і модальність. Овен - вогневий знак; і його "режим" є основним, який ініціює. Телець, наступний знак, править стихія землі; і його “режим” є фіксованим, що встановлює. Деякі елементи та режими добре та легко працюють разом, тоді як інші борються та кидають виклик одне одному. Нижче наведено чудове зображення, яке відображає сумісність між знаками.

Сумісність Овна

Овен - це вогонь знак. Овен - знак нових починань, незалежності, непереборної дії та новаторства. Часто відомий як "воїн" або "ризикуючий", Овен з'єднується зі світом через свою безмежну енергію для дослідження, гри, змагання та ініціювання. Цей знак править виживанням, его і собою.

Як правитель 1-го дому, його енергія контролює ідентичність, особистість та сприйняття. Хтось із Сонцем-Овном, Місяцем або Асцендентом (але особливо Сонцем) буде прагнути окреслити свій власний шлях як зразок для наслідування світу, людства та всього життя; будучи тими, ким вони повинні бути, вони заохочують інших бути собою, достовірно.

Овен найбільш сумісний з іншими вогняними знаками: Лев і Стрілець; і є одним з небагатьох ознак, який добре відповідає самому собі.

Сумісність Телець

Телець - це Земля знак. Телець - знак традицій, безпеки, стабільності та особистих фінансів. Часто відомий як "фермер" або "поселенець", Телець з'єднується зі світом наполегливою працею, послідовністю, зв'язками із землею та практичними засадами суспільства. Цей знак регулює потреби та ресурси.

Як правитель 2й Будинок, його енергія контролює гроші, житло, заощадження та повсякденне життя. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Тельця (але особливо Сонцем) буде прагнути утвердитися прагматично і довго; будучи тими, ким вони повинні бути, вони допомагають іншим почуватися стабільними та безпечними.

Телець найбільш сумісний з іншими земними знаками: Дівою і Козерогом; і це добре поєднується з Терезами, оскільки Венера править Тельцем і Терезами.

Сумісність Близнюків

Близнюки - це повітряний знак. Близнюки є знаком для спілкування, знань, цікавості та різноманітності. Часто відомий як "студент" або "перекладач", Близнюки з'єднуються зі світом за допомогою розмов і слухань, читання та письма та задавання питань (багато з них!). Цей знак керує даними та інформацією та тим, як вони передаються через мережу зв'язку.

Як правитель 3рд Хаус, його енергія контролює дружбу, братів і сестер, місцеві подорожі та щоденні взаємодії. Хтось із Сонцем-Близнюком, Місяцем або Асцендентом (але особливо Сонцем) буде прагнути дізнатися про себе або всіх, хто їх оточує. Будучи тими, ким вони повинні бути, вони допомагають іншим зв’язуватися, спілкуватися та розуміти одне одного.

Близнюки найбільш сумісні з іншими повітряними знаками: Водолій і Терези; і це добре поєднується з Лео, тому що вони можуть бути дуже креативними разом та отримувати багато задоволення.

Сумісність з раком

Рак - це знак води. Рак є знаком для виховання, піклування, материнства, домашнього життя та сім’ї. Часто відомий як "мати" або "доглядач", Рак пов'язує світ зі своїми емоціями, підтримуючи інших дуже особисто і відчуваючи почуття оточуючих. Цей знак керує “нуклеарною сім’єю” та емоційними потребами нас самих та тих, хто на нас покладається.

Як правитель 4го Будинок, його енергія контролює будинок, як правило, кухню, а також спальню, турботу про дітей (в першу чергу) та сім’ю в цілому. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Рака (але особливо Сонцем) буде прагнути пізнати життя через тісні особисті стосунки там, де вони потрібні, підтримуються та поважаються. Будучи тими, ким вони повинні бути, вони допомагають іншим бути вразливими та відчувати емоційну безпеку та зв’язок.

Рак найбільш сумісний з іншими водними знаками: Скорпіон і Риби; і це добре поєднується з Козерогом.

Лев Сумісність

Лев - вогневий знак. Лев - знак творчості, лідерства, гри та продуктивності. Часто відомий як "товариш по грі" або "виконавець", Лео пов'язує світ із пригодами, романтикою та конкуренцією. Цей знак править творчими діями, впевненістю в собі та радістю.

Як правитель 5го Хаус, його енергія контролює дітей, ігри, виступи та любовні стосунки. Хтось із Левом Сонцем, Місяцем або Асцендентом (але особливо Сонцем) буде прагнути пізнати життя за допомогою пригод, романтики та батьківства. Будучи тими, ким вони повинні бути, вони допомагають іншим радіти життю, висловлювати позитивні почуття та розважатись.

Лев найбільш сумісний з іншими вогняними знаками: Овен і Стрілець; і це добре поєднується з Близнюками.

Сумісність Діви

Діва - земний знак. Діва - знак здоров’я, вирішення проблем, критичного мислення та служіння. Часто відома як "цілителька" або "критик", Діва з'єднується зі світом за допомогою здоров'я, практичних навичок та процесів. Цей знак регулює деталі, методи та повсякденні обов'язки.

Як правитель 6го Будинок, його енергія контролює обслуговування, щоденну роботу та здоров'я. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Діви (але особливо Сонцем) буде прагнути дізнатися про життя за допомогою винаходів, виправлення порушеного та служіння іншим. Будучи тими, ким вони повинні бути, вони допомагають іншим доглядати за собою фізично, підтримувати системи та виконувати адміністративні обов'язки у всіх сферах життя.

Діва найбільш сумісна з іншими земними знаками: Тельцем і Козерогом; і це добре поєднується з Рибами.

Сумісність Терезів

Терези - це повітряний знак. Найпоширенішим сприйняттям Терезів, як знаку, є, як правило, вираз його тіні, а не найбільш позитивні риси. Часто відомий як нерішучий, Терези - це знак, який повинен бути найрішучішим, використовуючи інтелект та аналіз, щоб дійти до остаточних відповідей. Цей знак править законом та правовими питаннями; це знак судження. Він також регулює такі взаємодії, як переговори, посередництво та договірні угоди.

Як правитель 7-го будинку, її енергія контролює шлюб та всі юридичні угоди, які допомагають суспільству функціонувати цивілізованим шляхом. Цей знак хоче життя бути справедливим, збалансованим, і гармонійним. Хтось з Libra Sun, Moon, або Assendender (але особливо місяцем) буде прагнути висловити ці енергії з людиною, яку вони люблять.

Libra найбільш сумісна з іншими повітряними знаками: Близнюки та Водолій; І він добре відповідає Телець, тому що вони обидва правильні Венери.

Сумісність Scorpio

Скорпіон - водний знак. Найбільш поширене сприйняття Скорпіона, як знак, прагне бути темною, інтенсивною сексуальною якістю, яка фактично, частина його природи. Часто відомий як "шпигун", Скорпіон перетворює все, і той, хто входить у свій "діапазон". Цей знак правила смерть, регенерація, ліквідація та сексуальність.

Як правитель 8-го дому, його енергія контролює спільні ресурси, які змішуються, коли люди стають близькими один з одним, зв’язуючи їх між собою способами, які часто важко і болісно розділити. Хтось із Скорпіоном Сонцем, Місяцем або Асцендентом (але особливо Місяцем) буде прагнути брати участь у уроках сили з людиною, яку кохає.

Скорпіон найбільш сумісний з іншими водними знаками: Раком і Рибами; і це добре поєднується з Тельцем та Козерогом.

Сумісність Стрільця

Стрілець вогняний знак. Найбільш поширене сприйняття Стрільця як знак, як правило, стосується авантюрності, авторитету та світовості. Часто відомий як "дослідник" або "місіонер", Стрілець пов'язує світ через знання та вірування, мандрівників, які переносять одну культуру в іншу, а іншу - у свою країну походження. Цей знак править вивченими знаннями, релігійними установами, авторитетом та подорожами.

Як правитель 9-го дому, його енергія контролює великі ідеї, релігійні вірування та життєві філософії. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Стрільця (але особливо Сонцем) буде прагнути поділитися переконаннями та мирськими подорожами з тим, кого вони люблять.

Стрілець найбільш сумісний з іншими вогняними знаками: Овен і Лев; і він добре поєднується сам із собою.

Сумісність Козерога

Козеріг - земний знак. Найпоширеніше сприйняття Козерога, як ознаки, як правило, стосується амбіцій, успіху та досягнень. Часто відомий як "капітан галузі" або "збирач податків", Козеріг пов'язує світ зі встановленням цілей та продуктивністю. Цей знак править бізнесом, комерцією, бюрократією та урядом.

Як правитель 10-го дому, його енергія контролює процвітання, виробництво та відповідальність. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом-Козерогом (але особливо Сонцем) буде прагнути керувати та досягати успіхів у своїй галузі праці, щоденному житті та духовних цілях.

Козеріг найбільш сумісний з іншими земними знаками: Тельцем і Дівою; і це добре поєднується з Раком.

Водолій Сумісність

Водолій - повітряний знак. Найбільш поширене сприйняття Водолія як знак, як правило, стосується індивідуації, спільності та ідеалізму. Водолій, який часто називають "провидцем" або "дивним", підключається до світу завдяки своїй енергії, щоб побачити якомога більше людей, пов'язаних і підтримуваних спільними цілями та спільними ідеалами. Цей знак править інноваціями, перспективним мисленням та спілкуванням.

Як правитель 11-го дому, його енергія контролює громаду, суспільство та технології. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Водолія (але особливо Сонцем) буде прагнути окреслити свій власний шлях як користь та необхідність для своєї громади та суспільства.

Водолій найбільш сумісний з іншими повітряними знаками: Близнюками і Терезами; і це добре поєднується з Овном, Левом та Стрільцем.

Сумісність Риб

Риби - водний знак. Риби & # 8217; Найбільш поширене сприйняття, як знак, як правило, стосується уяви, духовності та інтуїції. Часто відомий як "шаман" або "мрійник", Риби з'єднуються зі світом завдяки своїй енергії, щоб побачити божественне, царство мрій та колективне несвідоме. Цей знак править тим, що сприймається, пов’язуючи з “єдністю всіх”, та загадками життя.

Як правитель 12-го дому, його енергія контролює психічні заклади, навмисні спільноти та духовні цілі. Хтось із Сонцем, Місяцем або Асцендентом Риби (але особливо Сонцем) буде прагнути окреслити свій власний шлях як користь і необхідність для світу, людства та всього життя.

Риби найбільш сумісні з іншими водними знаками: Раком і Скорпіоном; і це добре поєднується з Дівою.

Поєднання діаграм

Виходячи за межі основ відповідності знаків Сонця, існує три методи порівняння та поєднання діаграм.

Синастрія

Синастрія - це слово, що використовується для опису порівняння двох діаграм. Ймовірно, простіше показати це наочно, а не писати довге пояснення. Внизу ви побачите одне зображення двох діаграм, одна з внутрішньої сторони, а інша - навколо зовнішньої. Є два зображення, які показують, як виглядають стосунки, коли людина А знаходиться всередині, а людина Б - зовні, а потім навпаки.

Відносини А до В
Відносини В до А

Це були випадково сформовані діаграми. Як бачите, усі однакові точки на двох діаграмах відображаються з різними знаками. Коли ми розглядаємо їх разом, ми маємо можливість побачити види енергетичної динаміки, які набудуть чинності, коли вони утворюють зв’язок, будь то коханці, друзі чи члени родини.

Складена діаграма

Існує два основних способи поєднання астрологічних діаграм: метод середньої точки, відомий як Складена діаграма, та географічний метод, відомий як діаграма Девісона. Нижче наведено приклад складеної діаграми для особи А та особи В. Ця діаграма відображає енергійну сутність, якою стають двоє людей, коли вони разом. Складена діаграма існує для будь-якого зв’язку між двома людьми, тому може існувати Складена діаграма для батьків та дітей, колег та дружніх стосунків.

Взаємозв'язок композиту А і В

Таблиця Девісона

Діаграма Девісона - це другий метод поєднання двох діаграм в одну. Нижче ви зможете побачити діаграму Девісона для осіб A і B та карту розташування їх середньої точки в космосі.

Графік людини A & amp; B Девісона
Особи A & amp; B Девісон Карта розташування

Коли ви поєднуєте діаграми, пара опиняється із Сонячним Левом при 14 градусах і 08 хвилинах у 3рд Будинок спілкування. Спільний Місяць становить 11д50м Козерога, а Асцендент - 21д00м Близнюків. Первинну тріаду для цієї пари можна сказати так: «Їхній життєвий шлях повинен бути авантюрним та наповненим динамічною взаємодією з людьми, які їх оточують, як соціальні лідери. В основі (Місяця) стосунків лежить бажання душі до успіху разом у парі. Люди сприйматимуть їх разом як розкутих та допитливих, типу пари, з якою всі люблять спілкуватися."

Сумісність та елементи

Всі ознаки можуть мати відношення один до одного успішно, але деякі мають більший потік один з одним, тоді як інші відносяться, борючись один з одним, що стимулює зростання. Потік або боротьба значною мірою визначається динамікою між елементами. Всі знаки течуть із власною стихією. Пожежний знак, як Овен, легко відноситься до Лева, іншого вогневого знаку. Скорпіон легко відноситься до Риб тощо.

Деякі елементи доповнюють один одного, як це має місце з вогнем та повітряними знаками, а також знаками землі та води. Боротьба, або "робота, яку потрібно зробити", відбувається, коли вогонь зустрічається з водою і землею, повітря зустрічається з водою і землею, вода зустрічається з вогнем і повітрям, а земля зустрічається з вогнем і повітрям.

Щомісячні статті про астрологічну сумісність

Щомісяця всорочі.ком.письменники США вносять багато статей з астрології, карт таро / оракулів, нумерології, духовності та багатьох інших езотеричних тем. Серед цих багатьох статей завжди є кілька про сумісність; нижче - деякі з тих, які ви можете прочитати, щоб поглибити своє розуміння Зодіакальної сумісності.