Які речі вам не подобаються у вашому знаку зодіаку?

Додому » Блог » Гороскопи » Які речі вам не подобаються у вашому знаку зодіаку?

Кожна людина має аспекти своєї особистості, які роблять їх гордими, і в той же час, що їх бентежить. Нормально мати свої риси характеру, які ви хотіли б змінити. Працюючи, ви можете змінити деякі якості, які вам самі по собі не подобаються. Однак іноді ти не можеш допомогти, як ти. Наприклад, якщо ви, природно, забудькуваті, ви можете докласти максимум зусиль, щоб попрацювати над способами покращення пам’яті. Іноді ви не можете цього зробити, особливо якщо ви досить зайняті.

Тому найкраще, що потрібно зробити, це попрацювати над тим, щоб зменшити навантаження, і в той же час прийняти ваду вашої особистості, якщо ви занадто забудькуваті. Пам'ятайте, що ніхто не є ідеальним, і люди повинні працювати над тим, щоб сприйняти їх недосконалість, ніж засуджувати їх. Що ти не любиш у собі? Можливо, у вас є кілька рис, які ви вважаєте бажаними. Не давайте зважати на те, яку функцію ви найбільше не любите в собі ваш знак зодіаку?

Овен Надто швидко злетіли з ручки

Овен, ти знаєш, наскільки ти впевнений у собі і сяєш, що тобі подобається в тобі самому, а також іншим людям це подобається тобі. Люди можуть позаздрити вашій впевненості. Однак єдине, що ви хотіли б зробити, - це охолодити свої спалахи. Ви, як правило, злитеся на незначні речі, і іноді ви можете висловити лють таким чином, щоб після заспокоєння ви відчували жалість. Це особливо, якщо ви взяли розчарування на коханому, співробітника, або друг. Ви в кінцевому підсумку вибачаються, але перш ніж ви знаєте це, щось інше змушує вас швидко втратити свій характер.

Немає нічого поганого з позитивно використанням гніву, щоб покращити щось. Однак, оскільки втрата температуру може бути проблема, ви завжди можете знайти способи роботи з цим. Приймаючи швидку прогулянку, коли ви нагріваєтеся, можна досить швидко охолонути, перш ніж повністю втратити свій характер.

Taurus Боротьба з інерцією може бути боротьбою

Телець, Ви, як відомо, є важким працівником і дуже здоровим, коли ви поклали свій розум до чогось. У вас є упертова природа, яка не обов'язково погана, тому ви не відмовляєтеся, коли ви вирішите працювати через щось важке. Однак є також багато разів, що якщо ви не в настрої, щоб зробити завдання, ви боретеся, щоб знайти мотивацію, щоб рухатися далі. Тому вас паралізує інерція, і в результаті ви схильні зволікати.

Наприклад, у вас може бути наполегливість працювати над важливим для вас проектом. Однак, коли мова заходить про такі домашні справи, як прання білизни чи прибирання ванної кімнати, ви залишите це до останньої хвилини, поки не зможете більше залишити це. Ви засмучуєтесь за те, що не змогли раніше подбати про ці справи. Найкраще, що потрібно зробити, це встановити графік, тому ви вирішили зняти неприємні домашні справи та завдання, перш ніж робити щось інше. Це найкращий спосіб перемогти інерцію.

Близнюки Ви намагаєтесь зосередитись на одній справі за раз

Близнюки, у вас є сильний голод для навчання, спілкування та спілкування. Тим не менш, ти знаєш, що коли ти вирішиш щось робити, ти робиш це, але не дотримуєшся цього. Ви не закінчуєте завдання, яке починаєте, коли щось інше приходить так, як вам подобається. Це означає, що ви залишите завдання, щоб розпочати інше, і наступне, що ви знаєте, у вас закінчується п’ятьма незавершеними завданнями, тому що ви кидаєте їх усі за бажання зробити щось інше.

Це означає, що ви можете, наприклад, створити блог в одній ніші, але тоді ідея створення блогу в іншій ніші вам подобається. Потім ви відмовляєтесь від свого першого щоденника, щоб розпочати інший, і наступне, що ви знаєте, у вас є п’ять різних блогів, на яких лише один-два дописи. Ви розумієте, що для вас це боротьба, і засмучуєтесь, що дотримуватися одного важко. Оскільки вам подобається багатозадачність, вам захочеться дотримуватися кількох дрібних речей, які слід зробити відразу, і не рухайтесь далі нічого, поки не виконаєте ці завдання.

Рак Ви боретеся з встановленням меж

Рак, у вас сильна материнська сторона, і ви хочете переконатись, що інші щасливі і в хорошій формі. Ви хочете плекати всіх, хто вас оточує. Ви робите правильні речі, доглядаючи за тваринами, добровільно працюючи на благодійні цілі та допомагаючи тим, хто не може допомогти собі. Однак там, де ви, як правило, потрапляєте в халепу, це те, що ви, як правило, робите ласки і приносите жертви невдячним людям. Коли ви востаннє жертвували днем, присвяченим самообслуговуванню, щоб допомогти сусідові пересувати меблі, бо їм потрібна ваша допомога (або щось подібне)? Тоді ви зрозуміли, що вони скористалися вами і не висловили вам вдячності.

Є велика ймовірність, яку ви можете швидко запам’ятати. Коли ти думаєш про жертви, які робиш для невдячних людей, ти засмучуєшся сам із собою, бо ти занадто приємний для свого блага. Однак це не повинно залишатися таким. Все, що вам потрібно зробити, це сказати & # 8216; ні & # 8217; коли ви не можете допомогти комусь створити тверді межі.

Лео Ви не настільки впевнені в собі, як здаєтесь

Лео, інші бачать, як ти сяєш впевнено, і саме таким ти хочеш здаватися іншим. Ви хочете, щоб інші сприймали вас як сяючий сонячний промінь, і ви не можете насититися перебуванням у центрі уваги. Однак, якщо ви заглянете всередину, ви побачите, що вам не потрібно було б красуватися і бути в центрі уваги, якщо ви були дуже впевнені, що вам не потрібно було б демонструвати.

Ви не заперечуватимете, коли інші будуть у центрі уваги. Ви хотіли б мати більше впевненості в собі. Однак найкраще, що потрібно зробити - це вшанувати свої сили та прийняти свої недоліки. Довіряйте, що інші помічають вас за почесні справи, які ви робите, і немає причин постійно бути в центрі уваги.

Діва Вас турбує те, що ви не ідеальні

Діва, Ви всі прагнете залишатися чистими, надавати чудові послуги іншим, наполегливо працювати та залишатися організованими. Ви також нічим не задоволені, поки не проаналізуєте щось до глибини душі. Тим не менш, ти хочеш досконалості, і це тебе не засмучує, що такого немає. Ви не очікуєте лише досконалості від інших, але ви жорсткіше ставитеся до себе за те, що не досконалі. Ви хочете бути ідеальними, і вам не подобається той факт, що ви не можете досягти цього нереального рівня. Також ніхто інший не може.

Вам потрібно навчитися знижувати свої стандарти, оскільки досконалість недосяжна, і ви завжди можете прагнути до досконалості. Наступного разу, коли ви припуститеся помилки, зменшіть себе. Ти людина! Люди не мають на меті бути ідеальними. Робіть все можливе і пишайтеся тим, що ви є.

Терези Прийняття рішення вас лякає

Терези, Ви неймовірно дипломатичні, і хочете, щоб ви сподобались іншим. Ви хочете, щоб ви так подобалися іншим, що ви уникаєте конфліктів. Якби всі з вами погодились, тоді ви думали б, що робить вас симпатичним. Однак це шкодить тобі, бо забирає твій голос. І як наслідок, коли вам дають можливість приймати рішення, ви боїтеся зробити неправильний. Що робити, якщо ви приймете страшне рішення, яке спричинить когось поранити? Це останнє, що ви хочете зробити.

Однак, водночас, ви бажаєте, щоб ви могли прийняти рішення так швидко і не думати після прийняття рішення. Вам не подобається, як вам потрібно покладатися на інших, щоб допомогти вам прийняти просте рішення. Найкраще обговорити це, коли справа доходить до прийняття рішення з кимось, зважування плюсів і мінусів, а потім прийняття його звідти. Які б рішення ви не приймали, можуть не сподобатися кожному, і це є щось прийняти.

Скорпіон Ваша нав'язлива природа потрапляє до вас

Скорпіон, ти напружений, і цього немає. Ви також приватні та загадкові. Вам подобаються ці риси про вас самих, тому що ви віддаєте належне своїй пристрасній стороні за те, що виконуєте справи. Ви цінуєте наявність таємничої характеристики, оскільки саме це робить вас інтригуючим. Тим не менш, ти також знаєш, що намагаєшся відпустити речі і дійти до того моменту, коли ти стаєш нав’язливим щодо чогось. Це в основному стосується важливих для вас ідей та людей.

Ви не добре справляєтеся з відмовою і намагаєтесь прийняти це і відпустити це. Ви знаєте, що коли ви одержимі тими, хто відкидає вас, чи ідеями, які у вас не працюють, це поглинає вас. Це вас підкреслює, і ви хотіли б зупинити це, оскільки це не здорово. Однак ваша напружена натура ускладнює це для вас.

Стрілець Ти можеш бути занадто тупим для свого блага

Стрілець, так багато людей бажають, щоб вони мали ваш оптимістичний характер, і вам подобається бачити склянку наполовину заповненою. Ви насолоджуєтеся своєю безпосередністю і вам потрібно пережити пригоди. Однак ви також не можете допомогти собі, оскільки ви надмірно чесні. Чесність - це добре, бо брехун ніхто не любить, і ти цінуєш той факт, що ти правдивий. Однак бувають випадки, коли з цим можна бути занадто тупим і нетактовним.

Немає нічого поганого в тому, щоб час від часу говорити нешкідливу брехню, щоб позбавити почуттів когось. Наприклад, якщо ваша подруга приміряє нову сукню і схвильована цим, вона запитає вас, чи подобається вам це. Коли ідеально говорити нешкідливу брехню, тобі не подобається, щоб насолоджуватися її сукнею, не завдаючи шкоди її почуттям. Однак, Стрілець, ти в підсумку скажеш їй правду і не будеш бути тактовним. Це зіпсує їй день, і це також даремно витратить ваш. Тому що ви сповнені провини за те, що ви знову були занадто тупими для свого блага. Це одна риса, яка вам не подобається в собі, але ви намагаєтесь їй допомогти.

Козеріг Ви бажаєте, щоб ви могли бути більш оптимістичними

Козеріг, ви сумлінні і цінуєте свою структуру та амбіції. Ви також повинні відмовитись від відвідування веселої вечірки, щоб закінчити свою роботу, незалежно від того, дотримуватись жорсткого терміну чи ні. Однак це не той аспект вашого знака, який вам не подобається. Ви знаєте, що можете бути занадто песимістичним для свого блага, і хочете, щоб у деяких випадках ви бачили наполовину наповнену склянку. Особливо у тих випадках, коли ви знаєте, є надія на його покращення.

Тому ніколи не є гарною ідеєю бути надмірно і нереально оптимістичним. Однак, дивлячись на речі з обережним оптимізмом у ситуаціях, що сподіваються, ви станете щасливішими. Як ти можеш туди потрапити? Поговоріть зі своїм другом Стрільцем, і він дасть вам кілька порад.

Водолій Боротьба з підключенням

Водолій, ви новаторські та унікальні, і ви охоплюєте ці аспекти себе. Ви також тип, який марширує до власного барабанщика, і у вас не було б іншого шляху. Тим не менше, ти від природи відокремлений і віддалений, хоча й доброзичливий. Ви тримаєте інших на відстані витягнутої руки, і є частина вас, яка хотіла б стати ближче до людей. Є аспект вашої далекої натури, який вам не подобається. Однак у той же час ви також не відчуваєте себе спокійно, будучи на зв'язку з іншими на глибокому рівні.

Можливо, виберіть кількох близьких друзів, яких ви можете дозволити у своєму житті, оскільки немає причин запрошувати до нього групу людей. Ви можете не поспішаючи робити це, якщо це щось, що вам комфортно робити. Можливо, вам буде краще, якщо ви зможете зв’язатися з одним другом на більш глибокому рівні.

Риби Ви намагаєтесь розповісти іншим, як ви почуваєтесь

Риби, ти маєш ніжну сторону до себе, оскільки ти мрійливий, і ти хочеш лише допомагати людям і робити безкорисливі вчинки. Однак ви з чимось боретеся, і занадто багато емоцій - одна з таких речей. Це важко, коли ти борешся із занадто великою кількістю емоцій одночасно, коли ти намагаєшся сказати іншим, що ти почуваєш. Вас може засмутити хтось, хто вас скривдив, незалежно від того, було це навмисно чи ні.

Однак ви не будете говорити про те, що почуваєте. Ідея цього робить вас незручним, поки ви не дійдете до точки, де в підсумку ви вибухнете і підете в атаку. Це змушує вас почуватись ще гірше після. Якби ти міг бути чесним щодо того, як ти ставишся до чогось, когось або їхніх дій, то тобі не довелося б зіткнутися з виною після вибуху. Ви хотіли б бути чесними і сказати, що почуваєте, але це боротьба для вас.

Чи резонуєте ви з тими рисами, які вам не подобаються у вашому знаку? Припустимо, ви не резонуєте зі складним атрибутом вашого знака, але резонуєте з іншим. У цьому випадку ця несприятлива характеристика може бути наслідком впливу вашого Місяця або знака, що зростає. Є кілька способів працювати з цими рисами про себе, які вам не подобаються.

Або ви можете знайти спосіб обійти їх, або якщо це занадто складно, тоді обійміть їх. Пам’ятайте, що ніхто не ідеальний, і у всіх є недоліки. Завжди будуть недоліки. Охопіть свої риси, добрі, погані та складні.

Міріам Слозберг

Міріам Слозберг - канадська мама, блогер, письменник-фрілансер, автор, читачка таро та дипломований астролог.

Див. Статті від

Веб-сайт Міріам Слозберг