Кращі колоди таро міфології

Додому » Блог » Таро » Кращі колоди таро міфології

Сучасна таро колоди використовують багато різних тем. Серед найпопулярніших - тварини, культури та міфології. Міфологія використовує надприродні істоти або явища для пояснення повсякденних явищ, і кожна культура має фантастичні казки, в яких беруть участь більші за життя боги, богині, герої та героїні. У цій статті будуть представлені найкращі колоди, що використовують міфологію культури як свою тему.

Грецька міфологія Міфічне Таро

Грецька міфологія - найвідоміша міфологія західної культури. Завдяки численним казкам за участю богів і богинь та їх героїчних і часто трагічних дітей, ці міфи служать інформацією для західної літератури, розваг та популярної культури.

Міфічна обкладинка Таро
Джерело: Amazon

Вперше опублікована в 1986 році, ця колода чудова на багатьох рівнях. Творці колоди, Джульєтта Шарман-Берк і Ліз Грін, знайомі з грецькою міфологією та використовують чотири різні героїчні подорожі для кожного з костюмів: Орест для мечів і повітря, Джейсон для жезлів і вогню, Психея для кубків і Вода і Дедал для Пентаклів і Землі. Багато грецьких богів і богинь складають Велику Аркану.

Ця колода зробила досить добре, щоб отримати оновлені твори мистецтва та передрук у 2011 році. На жаль, перероблені картки та книги не включають книгу, яка надійшла з першим друком, і яку варто відстежити через уживаного торговельного посередника чи eBay. Я придбав колоду того року, коли вона вийшла, і досі маю свою оригінальну книгу із своїми записками. Робоча книга є фантастичним інструментом навчання.

Міфічне Таро 3 чашки 1986
1986 рік
Міфічне Таро 3 чашки 2011 року
2011 рік
MythicTarotWorkBook
Робоча книга (1986)

Додаткові колоди:

 • Таро Олімп
 • Таро Піфагора
 • Таро Сілена
 • Таро з Дельфів

Скандинавська міфологія - скандинавське Таро

Обкладинка скандинавського Таро
Джерело: Amazon
Карти скандинавського Таро
Джерело: Aeclectic Tarot

Опублікована в 1989 році американськими іграми, ця колода наразі вийшла з друку, тому вам потрібно буде знайти її копію через Інтернет-торговельного посередника, eBay чи New Age shop. Колода не постачалася з книгою, але творець Клайв Баррет написав її для колоди. Він також вийшов з друку, але, безумовно, варто його відстежити, якщо ви хочете цю колоду у своїй колекції та для використання як зчитувач.

Картки добре розроблені, а твори мистецтва - солідні, якщо не вражаючі. Книга-супутник добре виконує роботу, описуючи міфи та те, як їх можна використовувати для інтерпретації кожної карти. Скандинавська міфологія така ж багата, як грецька, навіть якщо вона не така відома або популярна. Організований приблизно так само, існує Всебатько, Один (подібний до Зевса), з багатим складом богів, богинь і героїв, щоб завершити казки з північних регіонів світу.

Додаткові колоди:

 • Гіганти Таро
 • Таро північних тіней
 • Таро вікінгів

Єгипетська міфологія - єгипетське Таро

Карти Таро Єгипту
Джерело: Amazon

Хоча грецька міфологія певним чином інформує майже кожну класичну колоду таро, грецької міфологічної колоди не так багато, як єгипетської. Опублікований Llewellyn у 2000 році, колоду можна придбати без супутньої книги. Однак, якщо ви все-таки хочете книгу, вона продається в колоді у “комплекті”, що описується так:

Цей комплект поєднує неймовірну колоду Алазії з поглибленими дослідженнями Берті та Гонарда. Ці автори ведуть нас через магію карт. Дослідіть таємниці давньоєгипетських знань, оскільки вони розкриваються Аркан після Аркану через опис чарівного ініціативного обряду. У комплект входить 78 повнокольорових карток та книга на 160 сторінок.

Картки мають найпоширеніший розмір, розміром 3 х 5 дюймів, і надруковані на стандартних картках. В описі Амазонки зазначено:

Дивовижно детально і витончено красиво, картини на темпері на папірусі поєднують приголомшливий стиль давньоєгипетського мистецтва з таємницями Таро. Для формування інтерпретацій художник спирався на концепції Жана Батиста Пітуа, який пов’язував традицію Таро з легендарною Книгою Тота. Ці карти наповнені старовинними та екзотичними символами, говорять душі.

Ця колода, безумовно, варта того, щоб володіти, якщо ви любите цю міфологію або хочете доповнити свою колекцію колоди найвідомішою єгипетською колодою таро.

Додаткові колоди:

 • Давньоєгипетський Сенет Таро
 • Давньоєгипетське Таро
 • Apologia del Libro de Thot Tarot
 • Братство легких єгипетських Таро
 • Egipcios Kier Tarot
 • Вічне Таро
 • Ібіс Таро
 • Подорож до Єгипту Таро
 • Таро Нефертарі
 • Рамзес: Таро вічності
 • Таро Саккара
 • Таро переходу
 • Тароти Сфінкса

Індійська міфологія Таро священної Індії

Обкладинка Таро Священної Індії
Джерело: Amazon
Таро священного Індії - Благословення Ганеші
Джерело: Aeclectic Tarot
Таро священного Індії - туз стріл
Джерело: Aeclectic Tarot

Це прекрасна колода, натхненна індійською міфологією, опублікована Yogi Impressions в 2011 році. В описі Амазонки сказано:

Священне Індійське Таро унікальне у своєму синтезі двох містичних та медитаційних потоків світової культури - Таро та Індійської міфології. Вони надзвичайно добре поєднуються, не шкодячи власним істинам та культурній цілісності. Це перша і єдина колода Таро, яка працює виключно в межах параметрів священної індійської міфології - майже єдиної на сьогоднішній день міфології. Мільйони людей щодня поклоняються божествам, зображеним усередині, або медитують над ними. Це надає The Sacred India Tarot неперевершеної духовної сили та сучасного резонансу. У Великій Аркані зображені архетипні форми богів та богинь Індії. Індійські епоси, Рамаяна і Махабхарата, утворюють дві теми, зображені в костюмах Малої Аркани. Інші теми в костюмах включають життя Будди та велику історію кохання культури - Шиви та Парваті.

Існує преміум-версія, яку ви можете придбати у “міцній коробці з магнітним замком” та 350-сторінковою книгою пояснень щодо карток. Як видно з наведених вище зразків карток, твори мистецтва прекрасні. Запас картки є стандартним і буде стійким до багаторазового використання в показаннях.

Індійська міфологія є однією з найскладніших і стає все більш відомою західній культурі. Якщо ви зацікавлені в цій культурі або хочете доповнити свою колекцію колоди таро, то це індійська колода таро, яку ви повинні отримати.

Індіанська міфологія Індіанські Таро

Карти таро корінних американців
Джерело: Amazon

Насправді є дві колоди під назвою таро корінних американців, одна опублікована US Games Systems у 1988 році, а інша опублікована Llewellyn у 2005 році. Я рекомендую нову версію, опубліковану Llewellyn. Незважаючи на те, що в цій колоді немає книги-супутника, є достатньо ресурсів, щоб глибше заглибитися в міфи, образи та історії, представлені в цій колоді. Короткий опис Amazon говорить:

Символічна мова корінних американців надзвичайно глибока, але безпосередня. Це близько до ритмів неба, чиї повідомлення чує і інтерпретує Шаман, посередник між небом і землею. Багатовікова мудрість корінних американців бездоганно поєднується з духом Таро в цій вишукано обробленій колоді.

Як і більшість колод, які постачаються без книги-супутника та шукають масової аудиторії, картки розміром 3 х 5 дюймів надруковані на стандартному запасі карток, який може тривати до повторного використання.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я заробив мій кандидат кандидатів англійською мовою з Університету Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і мав кар'єру в академіках до 2007 року, коли я пішов у відставку, щоб стати батьком додому. У 2013 році я "повісив мою гонглу", починаючи з мого бізнесу Чорний унікторн Підприємства, LLC. Я забезпечую духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологія, карта таро / oracle, чисерологія та повна регресія життя (за допомогою м'язового тестування). З домашнім офісом, масштабуванням, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та відстанню клієнтів з усього світу. Ви можете прочитати про свою практику та зв'язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорношкірий.сорт.

Дивіться статті

Філіп молодий, докторський веб-сайт