Сезон Тельців: Як впливають на ваш знак Зодіаку

Додому » Блог » Астрологія » Сезон Тельців: Як впливають на ваш знак Зодіаку

Сонце в Тельці: 19 квітня 20 травня 2021 року

Поки сонце Телець, у нашому житті буде всебічна потреба в комфорті та безпеці. Сезон Тельців - це не час для спонтанності та пригод, але це час продумати щось і ефективно спланувати своє життя. Коли нам відмовлять у комфорті та безпеці, до якої ми прагнемо, буде здаватися, ніби наш світ руйнується, і ми зовсім не на своєму місці. Ми не витрачаємо багато часу на самоаналіз, і ми б скоріше проаналізували фізичний світ навколо нас і те, як ми в нього вписуємось. Самореалізація дуже важлива для нас зараз.

Життєво важливо, щоб ми знаходили способи почувати себе щасливими та реалізованими через наше зовнішнє середовище, оскільки реалізація не прийде до нас зсередини, оскільки це залежить від зовнішніх факторів. Якщо ми не можемо переслідувати те, що робить нас щасливими зараз, ми будемо надзвичайно схвильовані і невдоволені, оскільки задоволення потреб наших почуттів зараз є життєво важливим.

Як уникнути проблем & використати весь свій потенціал?

Якщо в цей час інші люди нам не заважають, ми не будемо їм заважати, але коли вони почнуть тикати головами в наших справах, де це не належить, ми будемо захищатися. Ми дуже приземлені і розслаблені сонце знаходиться в Тельці, але коли люди натискають наші неправильні кнопки, ми можемо швидко розлютитися і злитися. Нам зараз не обов’язково потрібна допомога чи залучення інших, і ми цілком задоволені тим, що робимо самостійно.

Насправді ми можемо усвідомити, що коли ми робимо щось одне зараз, менше драматизму, і ми можемо мирно виконувати свої завдання, не дозволяючи іншим втручатися в наше життя. Менш самодостатнім людям може бути важко зараз, коли їх підштовхують стати на ноги і робити щось для себе, і не буде багато людей, на яких можна спертися, щоб виконати роботу або бути сильними для них.

Знаки зодіаку з позитивним впливом

Телець, Рак, Діва, Терези, Стрілець, Козеріг, Риби

Ми в значній мірі можемо придбати або досягти чого завгодно, що ми задумали, тому на початку сезону Тельців переконайтеся, що ви встановили намір щось зробити до кінця сезону Тельців. Свідомий намір, проявлений у цьому, змусить вас працювати над його досягненням і фіксована енергія Тельця додасть вам наполегливості, необхідної для досягнення будь-чого. Умови в нашому житті будуть стабільними та безпечними, і ми зможемо продовжувати свої плани, не боячись, що з часом все піде не так.

Ми відчуваємо себе набагато розслабленішими, і відчуття терміновості, щоб швидко зробити справу, стає менше. Ми маємо це відчуття & # 8220; знання & # 8221; що все складеться добре, і нам не потрібно змушувати чи поспішати, поки сонце в Тельці, на відміну від того, що ми робили в той час сонце було в Овні. Ми відчуваємо себе набагато спокійнішими, ніж зазвичай, і можемо зосередитись на одному із завдань набагато ефективніше. Наш розум набагато спокійніший, і ми можемо наблизити одну думку або завдання, замість того, щоб перемогти себе, намагаючись зробити занадто багато.

Знаки зодіаку з негативним впливом

Овен, Близнюки, Лев, Скорпіон, Водолій

Сезон Тельців - прекрасний час для вивчення нашої творчості; однак це може також викликати розчарування. У нас може бути одне уявлення про те, як ми хочемо проявити своє творче бачення, але ми можемо боротися, щоб це зробити правильно, оскільки спосіб, яким ми хочемо це зробити, може бути не правильним. Замість того, щоб бути нетерплячими до себе, дозвольте собі намагатися робити щось по-іншому і наполегливо продовжувати цей новий, інший спосіб робити щось.

Зрештою ви виявите, що коли ви продовжуєте зосереджуватися на тому, щоб робити щось нове і освоювати цей новий спосіб, ви можете легше досягти своєї мети і набагато швидше створити те, що хотіли створити. Коли ми занадто застрягли в одному способі робити щось, ми часто можемо стати причиною стагнації або не рости нинішнього набору навичок. Хоча робити речі в один бік комфортно, іноді, якщо ви дозволяєте собі спробувати робити щось по-іншому, новий спосіб робити це часто є більш зручним і простим.

Еластрологія

Я астролог, який дуже любить писати та поширювати повідомлення астрології серед інших через статті та відеоконтент. Протягом багатьох років я дізнався цінні знання про астрологію та про те, як вона впливає на людей, і використовував цю інформацію, допомагаючи іншим на їх шляху. Я розглядаю астрологію як план вашого розуму та емоцій, і читання цього плану допомагає вам глибше зрозуміти себе.

Див. Статті від