Пояснення щодо поширення таро

Спред таро - це ритуальний спосіб викласти карти таро коли ви виконуєте читання. Найпростішим розповсюдженням є одна читання картки, як правило, зроблено відповісти так чи ні до вашого питання або отримати уявлення про ситуацію, або просте керівництво для вашого дня.

Розповсюди можуть варіюватися від 1 карток до всіх 78 карт, якщо ви так вирішили використовувати Вся колода Щоб відповісти на питання, яке можна зробити, якщо ви вважаєте, що вплив будь-якого питання дійсно застосовується до всіх областей вашого життя.

Однак більшість читань становить від 3 до 10 карт і взагалі зосереджується лише на декількох сферах життя, як романтика, кар'єра, сім'я та саморозвиток. вполоч.сорт.UA надає послідовність позначень картки, які ви можете використовувати, щоб зробити власні спреди.

Використовуючи карти правильно

Незалежно від того, який інструмент ви використовуєте в житті, чи карта таро, психолог, або молоток, потрібно використовувати інструмент з цілісністю та правильно. Ви не повинні використовувати молоток, щоб забити гвинт у дошку, і не слід використовувати карти таро, щоб "вторгатись" в чиїсь приватні думки чи почуття.

Звичайно, ми хочемо знати, чи він насправді любить нас, чи наш бос дасть нам підвищення, але це не питання для карток, це питання для вашого коханого чи вашого боса. Правильні запитання таро є зосередженими на собі, навіть коли вони стосуються іншої людини.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Найкращим запитанням для карток із залученням вашого партнера було б: “як я ставлюсь до того, як партнер ставиться до мене??", А найкраще запитання для підвищення -" що мені потрібно знати, якщо я отримую підвищення (або не отримую підвищення)?"

Позиції та доручення у розвороті

Картки можна розкласти будь-яким способом, який вам заманеться. Якщо ви хочете зробити серце з положення карт для романтичного читання, ви можете. Важливе значення мають не посади, а те, яке призначення ви даєте кожному розіграшу карт. Перша картка - це "подарунок" або "те, що вам потрібно знати зараз?"Або це має бути" ваше занепокоєння з цього питання?"

Всорочки.ком.призначення картки ua можна використовувати для читання 1 або 10 карток з будь-якого питання. Ви можете дотримуватися послідовності, яку ми надаємо, або змішувати їх будь-яким способом, який ви хочете. Будь креативним! Таро настільки ж мистецтво, як у практиці, так і на виготовлення карт, оскільки це інструмент для духовного та психологічного використання. Ви можете бути творчими про те, як ви кладете карти, особливо якщо ви вирішите зробити шість до десяти карт. Можливо, ви хотіли б формувати серце з десяти карт для читання романтики та стрілки, вказуючи вгору для кар'єрного питання.

Як ви додаєте картки, додайте додаткову інформацію. І це не завжди вірно, що більше інформації краще, іноді це більше, що є непотрібним, або створює плутанину. Коли ви вважаєте, що ваше запитання також відкриває вашу інтуїцію, щоб розглянути, скільки карт є правильним числом карт для читання.

Позначення карт для спредів

Без сумніву, питання про любов і романтику ведуть шлях, коли справа доходить до майже будь-якої форми езотеричної або психічної практики. - Я зустрінуся з одним?- Я з правильною людиною?"" Що мені потрібно зробити, щоб залучити мій ідеальний матч?"Питання про кар'єру приходять по-друге.

Нижче наведено кілька різних позначень карт, які ви можете використовувати для створення спредів для ваших читань, спеціально створених для вас Vsorochci.сорт.ur.

Одна карта розповсюджується

Картка 1 - «Що ви повинні знати прямо зараз!"

Питання: "Чи повинен я піти на другу дату з ним / її?"

Відповідь:

Слухай своє серце! Або,

Ні, абсолютно не! Захищати себе! Або,

Тільки якщо ви можете дозволити собі або вони можуть дозволити собі.

Поширюється дві карти

Картка 1 - «Що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - "майбутні керівництва"

Питання: "Чи повинен я переїхати з ним / її?"

Відповіді:

Ви дійсно хочете кинути обережність до вітру, але, ймовірно, пошкодує про це пізніше.

Три карти поширюються

Картка 1 - «Що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - "майбутні керівництва"

Картка 3 - "минулий досвід"

Питання: "Чи повинен я розлучитися з чоловіком / дружиною?"

Відповіді:

Це головне рішення, і ви повинні зайняти деякий час, щоб бути окремо, щоб ви могли подумати про те, де ви були щасливі у шлюбі, і його можна зберегти, або якщо воно дійсно виникла за межі ремонту.

Чотири картки поширюються

Картка 1 - «Що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - "майбутні керівництва"

Картка 3 - "минулий досвід"

Картка 4 - це повідомлення від духу "

Питання: "Як я можу покращити свої стосунки з моїм дорослого сина?"

Відповідь:

Вам потрібно побачити його як рівний і відкинути старі мислення для нових. Що таке минуле пригод, які ви можете насолоджуватися знову, що може стати новим способом для підключення. Дух нагадує вам, що ви можете контролювати свою половину відносин.

5 карток поширюються

Картка 1 - «Що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - "майбутні керівництва"

Картка 3 - "минулий досвід"

Картка 4 - це повідомлення від духу "

Карта 5 - "Непризначена"

Питання: "Як я можу бути щасливішим?"

Відповідь:

Вам потрібно зробити радикальні зміни, які вимагають від вас піднятися на вищий рівень дії. Пам’ятайте, коли ви повністю відповідали за своє життя, вам слід усвідомити, що страждання є нормальним явищем у житті, і ви повинні поставити собі за мету усвідомити, що ваш особистий матеріальний успіх є ключовим для вашого щастя зараз.

6 Спред карт

Картка 1 - «що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - це “керівництво в майбутньому”

Картка 3 - це "минулий досвід"

Картка 4 - це «послання духу»

Картка 5 - «невидиме розкрите»

Картка 6 - це “урок справи”

Запитання: «Як я можу внести більше романтики у своє життя?"

Відповідь:

Прийміть, що ви різні, і вам доведеться шукати далеко за межі місцевого оточення, щоб зустріти свою другу половинку. Раніше ви наполегливо працювали над своїми квестами, і це потрібно зробити ще раз, з напруженою увагою. Вам доведеться бути чесним щодо того, що ви насправді хочете; і будьте конкретні, щоб ви могли бути спокійними зі своїми рішеннями і не озиратися з жалем.

Спред від 7 до 10 карт

А ось інші варіанти для 7-10 карток; Ви можете змішувати і поєднувати, а також викладати їх будь-яким творчим способом, який Ви оберете.

Картка 1 - «що потрібно знати прямо зараз!"

Картка 2 - це “керівництво в майбутньому”

Картка 3 - це "минулий досвід"

Картка 4 - це «послання духу»

Картка 5 - «невидиме розкрите»

Картка 6 - це “урок справи”

Картка 7 - "несподіване"

Картка 8 - це «вплив на інших»

Картка 9 - "виконай цю дію"

Картка 10 - це “суть справи”