Шукаєш колоду Таро? Переглянуто 16 колод Таро

Процес перегляду колоди Таро

Колоди Таро і Оракул ввійшли в загальний досвід з 1990-х років. На сьогоднішній день є на вибір буквально тисячі колод, включаючи колоди, що вже не надруковані, та нещодавно опубліковані. vsorotchci.com.ua хоче допомогти вам знайти ідеальну колоду або колоди для вас, переглядаючи іншу колоду таро та оракулів щомісяця.

Наш поточний рецензент, Філіп Янг, доктор філософії, є професійним читачем карт таро і оракулів, який почав читати картки для оплати в 1992 році. З тих пір він читав картки для тисяч людей, особисто та на відстані, у США та у всьому світі. Він також має велику особисту колекцію колод таро і оракулів, що дозволяє клієнтам вибирати з його численних колод, щоб робити для них читання.

Він пише огляди колоди таро і оракулів для vsorochci.ком.ua з березня 2019 року. Як професійний читач і рецензент, він враховує якість та розмір карток, візуальну доступність мистецтва, якість супровідного тексту колоди та потенційну корисність у професійній практиці, коли робить свої оцінки.

Якщо ви шукаєте колоди, щоб прочитати для себе, інших або додати до колекції, тоді вам слід ознайомитися з нашими відгуками. Огляди включають зразки зображень з колод карт, так що ви можете побачити, чи "розмовляють" карти з вами чи ні.

Якщо ви шукаєте колоду для придбання та використання, будь ласка, прочитайте vsorochci.ком.ua розділ про те, як вибрати свою колоду Таро, що слідує за переліком оглядів колоди нижче.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Колода розглянутий цього місяця - Linestrider Таро Сіоло Томпсона. Від видавця:

Закрутиться з м'якими штрихами яскравого кольору та складна деталь, Linesterider тало має ніжні, але евокативні зображення, які танцюють на краю між магією та логікою. З благодаттю та інноваціями, захоплюючим мінімалістським мистецтвом Siolo Thompson, покращить ваші читання потужними та глибокими способами.

Linestriding - це прогулянка в двох світах-одна нога в кожному, щоб відкрити керівництво. Малювання натхнення з краю, поки ще рухаючись вперед на подорож дурня, цей палуб на базі ковани, на базі коваля допомагає відкрити відповіді, які ви шукаєте про здоров'я, любов, кар'єру та багато іншого.

Прочитайте повний огляд!

Рейтингова система:

  • 5 з 5 зірок - або має володіти колодою для колектора або великої колоди для особистого та професійного читання. Відмінна візуальна доступність, добре написана супутні книги, високоякісна карткова картка, а також легко обробляти (розмір мудрий).
  • 4 із 5 зірок - щось менш ніж відмінне в одній категорії, наприклад, жодна книга-супутник (просто буклет) або поганий запас карток / важко впоратись, але в іншому випадку відмінний в інших категоріях. Варто володіти як професійний читач, колекціонер або для особистого читання.
  • 3 із 5 зірок - щось менш ніж відмінне в двох категоріях, таких як обмежена візуальна доступність і поганий запас карток або хороший, але не чудовий твір мистецтва і важкий для перетасовки / обробки. Добре колода для професійних читань, колекційна, якщо ви хочете різноманітності у вашій колекції, але не найкраща для особистої колоди, якщо проблема в огляді стосується слабких місць у мистецтві / дизайні / змісті.

Переглянуті колоди Таро (в алфавітному порядку та рейтинг огляду)

Тарож книжкові відгуки

Як вибрати таро?

Карти Таро, І останнім часом картки Oracle є видатними інструментами для психологічної та духовної роботи. Якщо ви хочете вивчити Таро, то ви повинні купити власну колоду та вибрати палубу, яку ви хочете навчитися. Є тисячі колоди. На жаль, багато людей, починаючи, незалежно від того, чи їм дав палубу або купили колоду, як правило, отримують Райдер-Вайт Таро це особливо складна колода, що вимагає років вивчення не тільки колоди, але й історичного періоду, який вона представляє (Європа 14-15 століття) і в якій вона була створена (Сполучені Штати початку 20 століття).

Виберіть візуально доступну колоду (із ключовими словами як бонусом)

vsorotchci.com.ua рекомендує вибрати колоду таро, яка є візуально доступною. Якщо на картках є ключові слова, ще краще. Колода може не бути останньою колодою, з якою ви працюєте з нею, але це буде набагато кращою початковою колодою, якщо ви зможете поглянути на карту і візуально зрозуміти значення, прямо з-за биту.

Нижче наведено кілька зразків карток з деяких візуально доступних колод. Один узгоджується з «класичними» концепціями таро, а інші зберігають структуру карт таро (78 карт, 4 масті, 22 основні карти аркани), але модернізують образи та концепції.

Порівняння колод Таро

Таро Wildwood

The Wildwood Tarot - це кельтський, земний (druidic) стиль тало, який робить відмінну стартову колоду, а також професійну роботу. Погляньте на карти:

Як ви бачите, кожна картка з 4 костюмів має ключове слово, пов'язане з цією карткою. Також, утримуючи тему друїду / кельтичної / Землі, традиційні предмети, що представляють костюми (чашки, мечі, палички, та пентахі), були замінені суднами, стрілами, луками та каменями. Основні картки також були перейменовані. У прикладі вище, подорож частіше відома в традиційних колодах, як смерть.

Ошо-Дзен Таро

Ошо-Дзен Таро - це фантастичний "стартер" палуба, тому що зображення являють собою як візуально доступне, як можна зробити концепції, і він має ключові слова на картах, а також. На підставі філософії східного життя Дзен Буддизм, ця колода "готова до" прямо з коробки ". Нижче наведено деякі зразки карт:

У цій колоді немає символів для костюмів; натомість основний елемент представлений кольоровою гамою. 4 у сірому діаманті - це чотири повітря, один у червоному діаманті - 6 вогню. Замість короля, королеви, лицаря та пажу, колода Ошо Дзен використовує напрямок, тому королевою пентаклів стає Веселки на південь. основні арканні карти відрізняються фіолетовим діамантом та римськими (а не порядковими) числами.

Позолочені класичні образи таро таро (переосмислено)

Позолочене Таро - це красиво вироблена колода з яскравим кольором і чітким кивком на дизайни, знайдені в Таро Rider-Waite. Візуально та концептуально менш доступний, ніж дві колоди вище, але все ж більш привабливий до сучасної художньої чуттєвості. Позолочене Таро - прекрасна колода для вивчення та вивчення таро, бонусом до якої є дуже гарна книга-супутник.

Ця колода використовує всі традиційні значки та концепції, але модернізує їх за допомогою динамічних ілюстрацій у стилі фентезі, підсилених комп’ютерною “магією”. Якщо ви подивитеся на карти з двох колод вище, ви побачите, наскільки відрізняється одна і та ж карта від однієї колоди до іншої.

Виберіть колоду, яка “впадає” у ВАШЕ око!

Інтерес керує процесом навчання. Якщо ваш інтерес високий, ваші шанси на навчання набагато більший, ніж якщо він низький, і вам доведеться "змусити" себе зацікавити. Якщо вас цікавлять дракони, феї, вампіри, грецька міфологія, єгипетська міфологія, аніме, супергерої, відеоігри, духовність корінних американців, тварини, стимпанк або будь-яка кількість художніх стилів, тоді для вас є колода!

Після того, як ви знайшли свою колоду, відвідайте наш розділ "Читання Таро 101" і отримати основи, необхідні для початку читання карт таро / оракула.