Як читати карти Таро

Навчитися читати карти таро може бути непростим завданням, особливо якщо ви вважаєте, що вам потрібно це знати 78 карток та їх значення "Як тильна сторона вашої руки". Навіть якщо ви читаєте лише для себе, пошук значень карток кожного разу, коли ви вирішите працювати з ними, обмежить вашу можливість використовувати інтуїтивне розуміння, яке вони можуть надати, коли у вас дуже складна ситуація або стосунки, вам потрібні певні вказівки про.

Це всорочі.ком.базовий посібник ua дасть вам декілька корисних підказок щодо того, як навчитися читати карти таро, щоб ви могли насолоджуватися досвідом та отримувати максимум від сили таро.

Отримайте візуально доступну колоду (з ключовими словами) для початку

На вибір є тисячі колод, тому вам не потрібно вибирати традиційну колоду, яка вимагатиме, щоб ви стали вченим таро, щоб просто інтерпретувати одну карту. vsorotchci.com.ua пропонує огляди деяких найкращих колод, що доступні, та вказівки щодо вибору вашої першої колоди у розділі їх огляду колоди. Ви також можете прочитати статтю “Вибір колоди Таро для вивчення Таро”Професійним читачем, доктором наук Філіпом Янгом

Після того, як у вас є колода в руках, дозвольте нам якнайшвидше відкрити колоду і ефективно прочитати карти.

Станьте одним цілим зі своєю колодою

Карти Таро представляють архетипи людського досвіду. Ви пережили і переживете все карти в колоді, протягом усього життя. Отже, найпростіший спосіб вивчити карти - це не намагаючись запам’ятати значення карт, а пов’язавши досвід із свого життя з кожною картою.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Отримати журнал

Наступна ваша покупка, після того, як ви отримаєте свою колоду, повинна бути гарним журналом. У цьому журналі ви почнете з картки Дурня і пройдете все Велика Аркана, то все Мала Аркана, писати про свій життєвий досвід, який найкраще відображає кожну карту.

Перш ніж почати писати свій досвід, вам слід прочитати пояснення та ключові слова для картки, надані буклетом або супутниковою книгою, що постачається в комплекті. Знову ж таки, вам не потрібно запам’ятовувати ключові слова чи опис та інтерпретацію, вам просто потрібно РОЗУМІТИ ключові слова та опис.

Карта Дурня представляє стрибок віри, чистого потенціалу, безстрашності, довіри до Всесвіту та ризику. Коли у своєму житті ти втілював дурень. Можливо, вам доведеться повернутися в дитинство або вчора, але у вашому житті є низка дурних моментів. Виберіть того, кого, на вашу думку, найкраще втілює цю листівку, і напишіть цей досвід у своєму журналі на сторінці «Дурень».

Після того, як ви закінчите свій Дурна історія, прочитати про маг і визначити, коли ви втілилися до перехрестя в житті, щоб зробити значний вибір, вирішення проблем з вашими навичками та знаннями, або вивчати щось нове, яке було б корисним для вас у житті. Виберіть найяскравішу пам'ять і пишіть про це якнайбільше деталей, як ви можете.

Пройдіть через всю палубу і захопити деталі своєї історії таро; Ми всі маємо. Після запису всіх своїх спогадів, коли ви малюєте картку з колоди, ви не будете намагатися згадати ключові слова з окремого процесу запам'ятовування, що дійсно працює лише для вибору декількох у всій людській популяції. Ви негайно знаєте і пам'ятаєте свій досвід картки і зможуть зрозуміти значення картки миттєво.

Тестувати себе

Як і будь-який новий навик, який ви хочете придбати та Excel, вам потрібно практикувати та практикувати. У своїй книзі «Випадки: історія успіху» Малкольм Гладуелл стверджує, що запорукою майстерності або досвіду є 10000 годин безперервної практики. Якщо ви хочете стати досвідченим і здатним читати карти таро, щоб максимізувати цінність інструменту, то вам потрібно “торкатися” його щодня.

Спочатку почніть з упорядкування карт у колоді, починаючи з Дурня і йдучи у Світ. Організуйте Малу Аркану в костюмах так, щоб карти були від 1 до 10, а потім судові картки. Пройдіть всю колоду і згадайте кожну історію, яку ви вибрали для кожної карти. Це ваші історії, тому у вас не повинно виникнути проблем із розумінням значення карт.

Реорганізуйте колоду, зберігаючи основні карти в їх природному порядку, але на цей раз, візьміть однакові номерні та придворні картки та складіть їх, як групу, по порядку. Усі 1, потім усі 2 і так далі. Знову пройдіть через колоду.

І нарешті, перетасуйте картки і перегляньте їх ще раз. Ви можете виявити, що деякі картки почуваються дуже знайомими, а інші - не дуже. Витягніть усі найбільш звичні картки і відкладіть їх. Зберігайте менш знайомих, перетасовуйте їх і проходьте їх, поки не відчуєте, що ви надійно відкликаєте кожну карту.

Почніть читати таро для себе

Повернути назад чи не змінити, це питання

Коли ви починаєте читати картки, використовуйте їх у вертикальному положенні як частину свого періоду навчання та початкового оволодіння. Якщо ви перевертаєте картку, і вона "піднімається" у зворотному напрямку, поверніть її у вертикальне положення. На початкових етапах навчання розвороти подвоюються і ускладнюють значення. У колоді є багато карт, які можуть функціонувати негативно вертикально (5 чашок, 5 мечів, 5 пентаклів, 8 чашок, 9 мечів тощо), тому вам не потрібні розвороти, щоб отримати “ні” відповіді.

Розіграш однієї картки (без запитань)

Один з найкращих способів навчитися таро - це робити щоденну розіграш карток вранці, прокинувшись і напоготові, або вночі, перед тим, як лягти спати. Вам не потрібно задавати питання, просто виберіть карту як медитацію на день або як намір для медитації у стані своєї мрії.

Як поставити запитання таро

Наскільки б спокусливим не було бажання запитати про наміри чи дії інших людей, такі питання не є доречними; це психічне вторгнення в приватне життя. Тож, хоча ви можете запитати, „як мій коханий ставиться до мене?”(Невідповідне запитання), відповідне питання, яке ви можете задати є, “як я ставлюсь до того, як коханий поводиться зі мною?”Це ваше питання, і картки допоможуть вам отримати відповідь.

Тому питання завжди повинні бути зосередженими на собі, навіть якщо вони стосуються іншої людини. У вас може скластися така ситуація: «мій син у нещасному шлюбі, чи він розлучиться?”Не ваше запитання чи відповідь. Натомість, «мій син у нещасному шлюбі, як я можу його найкраще підтримати?”Питання, що стосуються інших людей, ніколи не повинні стосуватися отримання доступу до інформації, яку вони повинні надавати.

Три підходи до читання

Не має значення, ви малюєте 1 карту, 10 карт або використовуєте всю колоду. Існує 3 основні способи підходу до читання карток:

  1. Задайте конкретне запитання, наприклад: «У мене є пропозиція про роботу в іншій частині світу, чи варто приймати роботу?”Або:„ Я ходив з кимось, хто мені дуже подобається, але у мене є проблеми; чи варто їхати на друге побачення?"
  2. Запитайте про сферу життя, але нічого конкретного: «Що я повинен знати про свої стосунки.”Або:„ Що мені потрібно знати про свою кар’єру?"
  3. Будь відкритим; не задавайте питання. Просто подивіться, що вийде.

Читання Таро

Для читання виберіть, який із трьох підходів ви хочете застосувати. Задайте конкретне запитання, подумайте чи запитайте про сферу свого життя, або розслабтесь і будьте відкритими. Після того, як ваш вибір буде зрозумілим у вашому розумі, і перемішайте карти.

Перетасувавши, ви можете розкласти карти перед собою (роздути їх), щоб ви могли вибрати карту з будь-якої точки колоди. Або ви можете закінчити перетасовку і взяти верхню або нижню карту з колоди. Або ви можете закінчити перетасовку та розрізати картки на будь-яку кількість стеків і зняти верхню карту з однієї зі стеків.

Незалежно від того, як ви перемішуєте та малюєте карти, ви хочете створити повторюваний процес, щоб ви могли “ритуалізувати” свою техніку читання. Ритуальна практика допомагає зосередити свій розум і відточити інтуїцію. Випробовуйте різні техніки, поки не знайдете того, що перегукується з вами, і регулярно використовуйте його, коли читаєте далі.

Читання однієї картки (запитання та відповідь)

Питання полягає в тому, “у мене є нова пропозиція про роботу в іншій частині країни, чи варто її приймати?”Ви стежите за процесом перетасовки та малювання і вибираєте Королеву Пентаклів:

Вона представляє фінансова стабільність, правильне управління вашими ресурсами та обережне інвестування. Вона інвестує в довгострокові рішення з низьким рівнем ризику. Ваша відповідь - "так", ви повинні прийняти роботу, якщо це покращує вашу фінансову безпеку та забезпечує надійну та надійну можливість. Це “ні”, якщо ризик його високий і фінансова винагорода незрозумілі; вам потрібно йти стабільним шляхом зараз.

Давайте розглянемо іншу карту та її значення, лицар чашок:

Лицар Кубків слідує за своїм серцем і переслідує свою мрію. Він керується своїми почуттями, довіряє своїм інстинктам і виконує пошуки, використовуючи свої почуття. Відповідь "так", якщо ви вважаєте, що це правильно або рішення "зігріває ваше серце". Відповідь «ні», якщо ви намагаєтесь зробити практичний вибір і грати безпечно, зайнявши нову посаду; якщо ваше “серце не в ньому”, то це не найкраща робота. Побачити: Так чи ні Читання таро.

Читання з двох карт (область життєвого читання)

Для цього читання ви вирішили просто запитати про якусь сферу свого життя або подумати про неї, але не маючи на увазі конкретного питання, тож „що мені потрібно знати про мої романтичні стосунки?»Або« Я хочу знати про романтику."

Ви перемішуєте та витягуєте дві картки, присвоюючи їм значення. Перша карта представлятиме те, що вам потрібно знати зараз, а друга карта - те, що вам потрібно знати для подальшого керівництва. Ви витягуєте дві картки і вибираєте Диявол перший і 8 мечів другий:

Зараз ви хочете «піти на це» і діяти, не турбуючись про наслідки. Однак, рухаючись вперед, ви зіткнетеся з тривогою та хвилюванням, якщо ви вирішите діяти егоїстично.

А тепер давайте повернемо ті самі дві картки і подивимося, як змінюється повідомлення. 8 мечів це ваша перша карта, а Диявол - ваша друга карта.

Ви негативно думаєте і турбуєтеся про свої романтичні стосунки та романтику. Однак, ваш настанова в майбутньому полягає в тому, щоб "йти на це". Йдіть за тим, що хочете, і пізніше вирішуйте наслідки. Не захоплюй себе!

Як бачите, порядок карт кардинально змінює інтерпретацію відповіді.

Практикуйся, практикуйся, практикуйся ... і подумай про навчання у професіонала

Якщо ви дійсно хочете навчитися читати карти таро, важлива практика та регулярне застосування. Вам також може бути корисно навчатися у професійного читача.

Зрештою, незалежно від того, чи читаєте ви собі, іншим як подарунок, ви хочете мати можливість знати картки зсередини та зовні, щоб ви могли бачити повідомлення цілісно, особливо якщо ви вирішите це зробити показання з 5-10 карт.