Дві палички карти Таро

Нагадуємо, маститий жезл керується чоловічою енергією і зазвичай являє собою силу волі, зміни та імпульс створювати та робити щось нове. Вчені та науковці пов’язали мастію з паличками з класичним елементом вогню, і більшість карток із цього костюму так чи інакше втілюють символічні атрибути цього елемента.

Дві палички ключових слів карти Таро

Вертикально: бачення, рішучість, впевненість та нові проекти

Змінено: неприємності, страх, нерішучість, розгубленість та розірвані угоди

Сучасні уявлення

Якщо Туз Жезлів представляв собою парагон значень, знайдених у мінорі масті паличок, Дві Палички являє собою вихідний елемент цих. Стихійна іскра, яка з’являється на початку будь-якого проекту чи стосунків, що сповіщає про початок чогось нового.

Інші картки, витягнуті для читання, як правило, додають глибини Двома Паличками і дають деяке уявлення про потенціал цієї ідеї та бачення.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро
2 палички міфічного таро

Міфічне Таро (1986/2008)

2 палички Хайндл Таро

Таро Хайндля (1990)

2 з можливостей вогню Ошо Дзен Таро

Таро Ошо Дзен (1995)

2 із законів сувої Таро

Закон притягання Таро (2011)

2 Таро Таїста Чарівників

Таро заклиначів (2016)

2 палички Остара Таро

Остара Таро (2017)

Вертикальна Дві Палички Значення

В Вершник Уейт Сміт таро, головний герой, що відображається на Двох Паличках, як правило, чоловік, який тримає у лівій руці посох (один із двох "жезлів", який можна побачити на малюнку) і якийсь інший символічний предмет у правій руці. У традиційній колоди RWS це глобус.

У більшості сучасних зображень цього незначна аркана, головний герой майже завжди є чоловіком і, здається, носить одяг, що припускає, що він має достатньо ресурсів, щоб утримуватися.

Кожна подорож починається з одного кроку, і так само кожен проект або важливе рішення в житті починається з початкової іскри, бачення чогось більшого і кращого. Середньовічні вчені називали це демоном, джерелом натхнення, що шепче у вуха геніїв, як музою для художників. На відміну від того, що може означати назва, коли її читають вголос, це не має нічого спільного з реальними демонами, знайденими в Біблії та інших святих книгах.

Це бачення є головним посланням Двох Жезлів у колоді таро. Це поєднується з почуттям рішучості та впевненості, і зазвичай передвіщає початок нового проекту або нового життєвого напрямку для Кверента. Хоча тема часто творча або пов’язана з професійною кар’єрою, кілька карток з костюм чашок у поєднанні з Двома Паличками може натякнутися на щось більш романтичне.

У запитанні про кохання та стосунки

Коли Двоє Жезлів з’являються під час читання таро з використанням любовного розповсюдження, це зазвичай поєднується з однією або кількома картками з масті Кубків. У цьому випадку читання, мабуть, стосується нових (або досить) нещодавніх стосунків, іскри пристрасті чи любові, що горять яскраво і дивляться вперед.

У поєднанні з картами, що мають більш фізичний або дикий сенс, це також може представляти собою початок роману поза межами будь-якої потенційної романтичної ситуації для Кверента, щось приємне і захоплююче, але без реальних емоційних прихильностей.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, Дві Палички стосуються бачення та цілей.

Якщо ви студент, то малювання цієї картки означає, що вам потрібно подумати про те, чим ви хочете стати професіоналом світу, як тільки закінчите освіту. Навчання та майстерність є безпосередніми цілями освіти, тому ви можете застосувати те, що дізналися, до своїх робочих цілей.

Якщо ви виконуєте необхідну роботу, але не кар'єру, то ви хочете уявити, де ви хочете бути через три-п'ять років. Ця картка хоче, щоб у вас були майбутні цілі, яких ви можете бачити як досягати, слідуючи своєму поточному шляху.

Якщо ви у своїй кар’єрі, а “Дві палички” з’являються в читанні, то вам потрібно витратити трохи часу на перегляд та проектування енергії на свої довгострокові цілі. Де ти хочеш бути у своїй кар’єрі через три-п’ять років? Ця листівка закликає вас дивитись у майбутнє та проектувати себе на шлях успіху.

Перевернуті дві палички в сенсі

Порив і рішучість, втілені Двома Паличками, перевертаються догори дном, коли карта обернена в розвороті. Уявляючи відсутність зору та мотивації, ця карта часто є ознакою великої розгубленості у свідомості Кверента.

Що стосується більш матеріалістичного аспекту, перевернута Дві Палички може представляти собою ділову угоду, що провалиться, або будь-який інший важливий проект, який втрачає силу і потрапляє в глухий кут.

У питанні про кохання та стосунки

Назад, ця карта вказує на те, що ваші стосунки не мають напряму. Можливо, ви або інша людина задоволені просто плисти. Однак хтось із вас хоче десь потрапити у стосунки - переїхати разом, одружитися, створити сім’ю тощо. А хтось із вас цього не робить.

У питанні про кар'єру та роботу

Коли ця картка виявляється перевернутою у питанні про школу, роботу чи кар’єру, тоді ви відчуваєте втрату щодо навчання та роботи. Ви не можете побачити шлях до розширення чи зростання. Якщо це так, то картка намагається змусити вас усвідомити, що, можливо, вам доведеться змінити напрямок; інакше ти можеш одного дня прокинутися і зрозуміти, що витратив свій час.

<< Перейти до попередньої карти (Туз Жезлів) | Перейти до наступної картки (3 жезли) >>