Два мечі карти Таро

Нагадуємо, що костюм мечів керується чоловічою енергією і направляє силу інтелекту та розуму, включаючи всі поняття, знання та вірування, які він має. Вчені та науковці пов’язали костюм мечів із класичним елемент повітря, і більшість карток з цієї масті так чи інакше втілюють символічні атрибути цього елемента.

Два мечі Ключові слова карти Таро

Вертикально: миру зі своїми рішеннями, чітким мисленням та рівновагою / гармонією

Змінено: плутанина, неясні дані, відмова у виборі та самообман

Сучасні уявлення

Коли дві мечі з'являються в читанні таро, ви повинні бути в мирі з вашими рішеннями до цього моменту. Якщо скасовано, він показує розчарування з важким рішенням, що впливає на запит, або предмет читання. Відсутність інформації, нерішучість або побоювання потенційних наслідків призвело до того, що ситуація в сталемі, і чим довше триває, тим важче.

Читач Таро повинен зосередитися на інших картах, намальованих у розповсюдженні, щоб отримати більше інформації про проблему під рукою та використовувати карту таро, щоб забезпечити деяку пораду, яка може розплутувати ситуацію та забезпечити вихід з цього туризму.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро
2 мечі міфічного Таро

Міфічне Таро (1986/2008)

2 з мечів Haindl Tarot

Хайнл Таро (1990)

2 повітря Шизофренія Ошо-Дзен Таро

Ошо-Дзен Таро (1995)

2 мечів закону тяжкості таро

Закон атракціонів Таро (2011 р.)

2 мечів Spellcaster Таро

Spellcaster Tarot (2016)

2 мечів Остара Таро

Остара Таро (2017)

Вертикально два мечі

У традиційному представленні двох мечів з Райдер-Вайт-Сміт (RWS) таро і його похідні, ви можете побачити самотньою фігурою, молода жінка, одягнена в білий, майже спектральний халат. Картка показує її сидячи з зав'язаними очима на кам'яну лавку і тримає меч у кожній руці, перетнув перед нею.

Великий басейн води, мабуть, озеро, можна побачити за нею, і наявність місячного півмісяця в небі припускає, що ця сцена трапляється вночі, сутінки або світанку.

"Два мечі" в основному нейтрально вертикальні і дуже обмежені. З зав'язаними очима мається на увазі: що б не трапилось і яке б рішення не було прийняте за цим незначна аркана карткового впливу, «Два мечі» зазвичай трапляються без будь-яких упереджень та упереджень, оскільки відсутність прямого зору дозволить жінці судити і зважувати справу справедливо та об’єктивно.

У питанні про кохання та стосунки

Два мечі є досить тематично нейтральним елементом в мінорній аркані, оскільки він не стосується спеціально професійної, особистої чи романтичної сфери. Коли воно з’являється у розповсюдженні таро, яке зосереджується на романтиці, любові та стосунках, воно часто виділяє своєрідний любовний трикутник, в якому знаходиться даний предмет. Кверент стоїть на перехресті між двома любовними інтересами і важко відпускає жоден з них.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, «Два мечі» представляють рішення, яке зараз спрямовує вас на ваш курс.

Якщо ви студент, і це ваша картка, то вам потрібно прийняти вибір, який привів вас до вашого поточного шляху та способу мислення. Немає користі в другому відгадуванні вашого вибору. Будьте в мирі зі своїми рішеннями до цього часу.

Якщо ви виконуєте необхідну роботу, але не кар’єру, то вам потрібно рухатись уперед, обравши поточний вибір, і подивитися, куди вони вас ведуть щодо вашої роботи. Ця картка шукає наступне рішення та наступне, тощо.

Якщо ви займаєтесь кар’єрою, то „Двоє мечів” представляють модель вашого мислення, яка робить вас успішними. Ви хочете продовжувати слідувати цій схемі та використовувати ті перевірені процеси мислення. Довіртесь своїм знанням, а не інстинкту кишечника, щоб досягти успіху в довгостроковій перспективі.

Перевернуті два значення мечів

Основна концепція карти таро «Два мечі» означає прийняття складного рішення і стояння на роздоріжжі, балансування обох сторін суперечки так само, як жінка врівноважує мечі на руках. Найчастіше присутність «Двох мечів» говорить про те, що ситуація в глухий кут і що суб’єкт не бажає приймати рішення, так чи інакше. Вони відчувають конфлікт або потребують більше фактів та даних, щоб зробити вибір.

Іншим поширеним тлумаченням є те, що суперечливі елементи в цій ситуації ставлять серце і розум, розум і почуття в протилежність. Ця подвійність ще більше посилюється за допомогою зворотного «Двох мечів» у розповсюдженні таро. Патова ситуація застрягла в глухий кут і чим довше триватиме ситуація, тим важче суб’єкту буде об’єктивним, залишаючи їх у такому стані нерішучості.

У поєднанні з іншими негативними картами, що мають значення обману, значення таро «Перевернутий два мечі» часто полягає в тому, що Кверент знає, яке є «правильним» рішенням, але знає, що наслідки будуть болючими, і радше буде брехати собі.

У запитанні про кохання та стосунки

Назад, ця картка вказує на те, що якесь рішення, яке ви нещодавно прийняли щодо ваших стосунків, потрібно переглянути. Або ви помилилися і вам потрібно це виправити; або, ви хочете бути “проклятим”, впевненим, що все правильно. Рішення має далекосяжні наслідки, і вам слід провести певний огляд, щоб переконатися, що все добре.

У запитанні про кар'єру та роботу

Коли ця картка здається зворотною у питанні про школу, роботу чи кар’єру, то вам потрібно повернутися до попереднього вибору та переглянути його. Існує велика ймовірність того, що ви вибрали неправильний шлях, або є вагома причина, через яку вам може бути не по собі з-за вибору, який ви зробили.

<< Перейти до попередньої картки (Туз мечів) | Перейти до наступної картки (3 меча) >>