Два з пентаклів карти Таро

Нагадуємо, костюм Пентаклів керується жіночою енергією і представляє цінності, пов’язані зі стабільністю, зростанням та матеріальними аспектами в житті Кверент або предмета читання. Вчені та науковці пов’язали костюм пентаклів з класичним елемент землі, і більшість карток з цієї масті так чи інакше втілюють символічні атрибути цього елемента.

Два з Пентаклей Ключові слова карти Таро

Вертикально: рівновага, гнучкість, управління часом, відливи та потоки змін, а також константа змін

Змінено: застій, безгосподарність часу, впертість і дисбаланс

Сучасні уявлення

Зазвичай позитивна карта, Двоє Пентаклів - це свого роду гнучка радість і вміле мистецтво збалансувати кілька життєвих пріоритетів, не нехтуючи жодним з них. У більш загальному вигляді читання "Двоє Пентаклів" зазвичай є хорошим знаком того, що Кверент знаходить спосіб однаково збалансувати всі важливі аспекти свого життя, такі як кохання, сім'я, матеріальна стабільність та професійні досягнення.

Слідкуйте за перевернутим двома Пентаклями, які можуть зруйнувати такий ретельний баланс, як
"Солома, яка розбиває спину верблюда".

Отримайте безкоштовне читання карт Таро
2 із міфічного Таро Пентакля

Міфічне Таро (1986/2008)

2 Камені Хайндль Таро

Таро Хайндля (1990)

2 of Rainbow Moment To Moment Ошо Дзен Таро

Таро Ошо Дзен (1995)

2 монети Закон тяжіння Таро

Закон притягання Таро (2011)

2 Таро Танець Заклинань Пентаклей

Таро заклиначів (2016)

2 пентакля Остара Таро

Остара Таро (2017)

Вертикальний два пентакля Значення

Традиційна фігура, зображена на Двох Пентаклях (у Колода Rider-Waite Smith та різні похідні) - танцюючий юнак, очевидно задоволений тим, що робить. Він тримає по одному пентаклю в кожній руці, ніби це кулі-жонглери.

Ще одна важлива деталь цієї картки з костюм пентаклів - це навмисна форма, намальована навколо цих двох пентаклів, що з’єднує їх між собою, як велика цифра вісім. У самій реальній сцені це може представляти нитку або мотузку, використовувану для того чи іншого фокусу, оскільки персонаж, очевидно, робить видовище з себе. У контексті, це може бути також більш чарівний символ на карті, призначений для відбиття звичного символу, що використовується для нескінченності, чогось безмежного та нескінченного.

Головний герой на карті Два пентаклі, очевидно, жонглює двома пентаклями, але встигає це зробити, не кинувши жодного з них. Таким чином, головне значення Двох Пентаклів у читанні, як правило, полягає в рівновазі та рівновазі.

Це незначна аркана Картка заохочує знайти найкращу точку, де дві концепції або пріоритети, що мають дуже різні вимоги, досягають певного балансу щодо управління часом та зобов'язань.

Нарешті, Двоє Пентаклів дозволяють Кверентові залишати посмішку на обличчі та зберігати спокій, коли виникає така ситуація, гарантуючи, що рішення, яке вони приймають, і спосіб їх збалансування будуть зроблені справедливо, беручи до уваги всі вимоги.

У питанні про кохання та стосунки

Поширення таро на основі любові, в якому представлені Двоє Пентаклів, як правило, означає одну з двох речей. У поєднанні з іншими позитивними картами це може просто запропонувати особливо щасливий час у ваших романтичних стосунках, коли вам вдається збалансувати вимоги вашого любовного життя з іншими вимогами у вашому житті.

У поєднанні з картами з більш оманливими значеннями, Двоє Пентаклів у любовному розвороті можуть представляти Кверент або суб'єкта, який одночасно балансує між двома стосунками, розподіляючи час та увагу між подружжям та коханцем. У поєднанні з позитивними картами це може представляти успішні поліамурні стосунки.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, Двоє Пентаклів представляє необхідність адаптуватися до мінливих обставин.

Якщо ви студент, і це ваша картка, тоді ви повинні бути гнучкими з курсом навчання. Можливо, ви не зможете отримати потрібні курси, коли захочете, тому адаптуйтеся відповідно. Крім того, ви хочете зосередитись на щоденних зусиллях, щоб переконатися, що ви підвищуєте свої оцінки.

Якщо ви виконуєте необхідну роботу, але не кар’єру, то потрібно пам’ятати, що робота не повинна застійнітися; завжди повинен бути потік енергії. Підтримуйте свою трудову етику на високому рівні, і ви будете винагороджені.

Якщо ви займаєтесь кар’єрою, тоді Двоє пентаклів представляє увагу, яку потрібно приділити найменшим частинам вашого бізнесу. Переконайтеся, що ви не “надсилаєте його”; важливо бачити дерева та ліс на своєму кар’єрному шляху, особливо коли з’являється ця картка.

Змінено значення пентаклів

Баланс і гармонія, як правило, спрямовані Двома Пентаклями, повністю порушуються, коли карта виявляється зворотною під час читання або поширення таро. У цій ситуації це ознака дезорганізації та поганих навичок управління часом, витрачаючи багато часу на процес. Зазвичай це представляє когось, хто переходить від одного проекту до наступного, за певною схемою Понці, яка з часом наздожене їх.

Інше значення оберненого Двох Пентаклів може стосуватися того, хто робить видовище, або влаштовує шоу, щоб приховати свої справжні почуття та емоції. Таким чином, вмілого жонглера на ілюстрації замінюють архетипом сумного клоуна, влаштовуючи шоу для інших людей і приховуючи горе і біль, який вони відчувають усередині.

У питанні про кохання та стосунки

Назад, ця карта вказує на те, що невеликі розлади можуть призвести до більшої проблеми. Зусилля, щоб зробити щось у пари, можуть бути зірвані або монументально дратуватимуть. Хороший вчинок трактується негативно або запланована подія виходить з рейок. Коли ця картка з’являється, нічого не відбувається гладко.

У питанні про кар'єру та роботу

Коли ця картка виявиться перевернутою у питанні про школу, роботу чи кар’єру, тоді ви, швидше за все, зіткнетеся з невеликими, але прикрими перешкодами. Назад ця картка означає пролиття кави на вашу сорочку по дорозі на роботу або гавкання собаки посеред нашої онлайн-зустрічі. Якщо сьогодні ви впустите тост з желе, він покладе желе вниз.

<< Перейти до попередньої карти (Туз пентаклів) | Перейти до наступної картки (3 пентакля) >>