Дві чашки карти Таро

Нагадуємо, костюм чашок керується жіночою енергією і направляє силу емоцій та почуттів у будь-яку форму та форму. Вчені та науковці пов’язали костюм чашок із класичним елементом води, і більшість карток із цього костюму так чи інакше втілюють символічні атрибути цього елемента.

Ключові слова карти Таро Дві чашки

Вертикально: любов, пристрасть, союз, подвійність, партнерство та любов з першого погляду.

Змінено: нерозділене кохання, неприйняття та суперечки.

Сучасні уявлення

нумерологічне поняття подвійності, виявленої в номері 2, у поєднанні з сильною емоційною спорідненістю костюма чашок, поєднаних у цій незначній аркані, створює незначну аркану, що означає любов і романтичне блаженство в її основі.

Піднесений осмос між різними істотами, які завершують одне одного, зберігаючи власну ідентичність та відмінності, такі любовні історії, втілені "Двома чашками", - те, з чого створені найромантичніші голлівудські фільми. У зворотному напрямку, як правило, любов тече лише в один бік, і це те, що слід поважати, щоб уникнути затяжних почуттів неприйняття або безглуздих суперечок. Любов може зростати лише тоді, коли вона вільна.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро
2 чашки міфічного таро

Міфічне Таро (1986/2008)

2 чашки Haindl Tarot

Таро Хайндля (1990)

2

Таро Ошо Дзен (1995)

2 кубків Закон притягання Таро

Закон притягання Таро (2011)

2 чашки Таро Spellcaster

Таро заклиначів (2016)

2 чашки Тара Остара

Остара Таро (2017)

Значення вертикально дві чашки

В Колоди таро Rider Waite Smith і на більшості сучасних колод, які це надихнули, є два персонажі на Дві чашки, молодий чоловік і жінка, кожен з чашею в руці. Вони з тугою дивляться один на одного, поки Кадуцей Гермеса стоїть на задньому плані з незвичною головою лева на вершині.

У більшості кольорових версій "Дві чашки" незначна аркана, кольори їхнього одягу не збігаються, але перебувають у майже повному протистоянні (теплі кольори проти. холодні кольори), щоб покращити подвійність між цими двома людьми.

Як логічне поєднання чисерологічної подвійності числа 2, а емоційна енергія спрямовується через костюм чашок, досить легко здогадатися, що любов буде одним з найважливіших елементів, коли намагається зрозуміти сенс карту таро 2 чашок. Ця картка охоплює більшість аспектів любові, від справжньої любові з першого погляду до швидкоплинних моментів любові та щастя, поділяються між друзями або закоханими.

Хоча любов є головною концепцією, яка може бути пов'язана з цією незначною арканою, більшість відносин між двома людьми технічно також потрапляють під значенням цієї картки, від простого дружби до сімейних зв'язків.

Єдиний додатковий загальний знаменник між усіма цими концепціями є взаємна спорідненість, яка відчувається між двома людьми, романтично чи ні. Таким чином, два чашки є ідеальним введенням до ядра костюм чашок, виділення властивої подвійності у всьому.

У питанні про кохання та стосунки

Коли “Дві чашки” з’являються в таро, читаючи таро, зосереджуючись на любові, це, як правило, дуже хороший знак і представляє двох людей, які по-справжньому завершують одне одного на декількох рівнях. Духовно схильна людина може назвати це коханням з першого погляду або "Справжньою любов'ю", але навіть більш приземленим людям важко заперечити очевидну хімію між цими двома людьми.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, з’являється «Дві чашки», щоб ви звернули увагу на розвиток відносин, які допоможуть вам досягти успіху.

Якщо ви студент, і це ваша картка, тоді зосередьтеся на інструкторі, у якого вам подобається вчитися, тому, хто може написати вам рекомендаційний лист після закінчення навчання. Ви також можете мати однолітка, який допомагає вам вчитися і підтримує вас під час злетів і падінь академічного життя; приділіть їм додаткову увагу.

Якщо ви виконуєте необхідну роботу, але не кар’єру, то ви хочете підтримати колегу, яка вас найбільше підтримує. Можливо, вам доведеться помітити команду на робочих завданнях або просто підтримувати один одного в доброму настрої, переживаючи важкий робочий день.

Якщо ви займаєтесь кар’єрою, то „Дві чашки” закликає зосередитись на людині, яка найбільше допомагає вам у кар’єрному успіху. Це може бути спеціальний працівник, друг за вашим напрямком роботи або хтось поза роботою, який підтримує вас позитивно і допомагає залишатися в захваті від того, що ви робите.

Обернені дві чашки Значення

У зворотному режимі «Дві чашки» є ознакою відсутності рівноваги між двома елементами, що зазвичай породжує суперечки між залученими сторонами. Це також може означати відмову брати участь у соціальному оточенні партнера і, очевидно, бути ознакою нерозділеного кохання. Соціальні зв’язки, які зазвичай протікають через костюм чашок, порушуються, залишаючи благодатний грунт для будь-яких суперечок.

У питанні про кохання та стосунки

У зворотному напрямку ця карта наводить на думку про непорозуміння або важкі переживання у важливих стосунках. Можливо, вашим батькам не подобається, з ким ви зустрічаєтесь, або ви дізнаєтесь про друга, якого, на вашу думку, ви знали, має політичну точку зору, протилежну вашій. Назад, ця карта вказує на емоційні тертя у стосунках.

У питанні про кар'єру та роботу

У професійному контексті, то скасовані два чашки можуть підкреслити зменшення примусового партнерства між двома колегами, які надзвичайно несумісні у своїй методології, щось, що слід уникати, оскільки ця робота в тандемі може бути ще менш ефективним, ніж мати цих двох людей працювати самостійно.

<< Перейти до попередньої картки (Ace of Cups) | Перейти до наступної картки (3 чашок) >>