Десять пентаклів карта Таро

Нагадуємо, костюм Пентаклів керується жіночою енергією і представляє цінності, пов’язані зі стабільністю, зростанням та матеріальними аспектами в житті Кверент або предмета читання. Вчені та науковці пов’язали костюм пентаклів з класичним елементом землі, і більшість карток із цього костюму так чи інакше втілюють символічні атрибути цього елемента.

Десятка пентаклів Ключові слова карти Таро

Вертикально: сім’я, безпека, багатство, стабільність, злагода та довгострокові здобутки

Змінено: відстань, відсутність гармонії, фінансові втрати та розчарування

Сучасні уявлення

Остаточна нумерована карта в масті Пентаклей представляє вершину того, що може запропонувати елемент Землі, міцну основу, де може рости сім'я, джерело любові та спілкування, які можуть підтримувати одне одного, захищені від більшості фінансових проблем певним багатством та довгостроковим плануванням.

Наслідки Десятки Пентаклів сильні та далекосяжні, про що свідчить візерунок каббалістичного дерева життя, зображений на ілюстрації карти. Ця незначна карта аркани хоче забезпечити тривалу гармонію кверенту або предмету читання, і якщо поточна ситуація занадто далека від цього ідеального стану рівноваги та гармонії, решта малюнка зазвичай надає підказки та поради повільно направляти цю людину до її кінцевої мети.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро
10 із міфічного Таро Пентаклей

Міфічне Таро (1986/2008)

10 з Камені Хайндль Таро

Таро Хайндля (1990)

10 з Веселки Ми - світ Ошо Дзен Таро

Таро Ошо Дзен (1995)

10 монет Закон притягання Таро

Закон притягання Таро (2011)

10 з Таро Пентаклів Заклинателя

Таро заклиначів (2016)

10 з Пентаклей Остара Таро

Остара Таро (2017)

Значення вертикальної десятки пентаклів

Остання з пронумерованих карток у костюм пентаклів, сцена, ілюстрована на Колода таро вершника Уейт Сміт надзвичайно щільно та зайнято. На картці є кілька чоловіків і жінок, начебто пара середнього віку, одна дитина та старий чоловік, що сидять на передньому плані.

У цьому незначна аркана, десять пентаклів на картці дійсно демонструються повсюдно без будь-якого реального тематичного зв’язку з самою сценою, але будь-яка людина, яка коли-небудь читала про Каббалу, легко зрозуміє, що десять пентаклів відображаються за зразком, який відповідає місцям розташування сефірот на традиційному зображенні дерева життя.

Всі різні персонажі на картині - це різні елементи, які складають сім’ю. Цей зв’язок із кров’ю та такий тип мережі емоційної безпеки, яку забезпечує ця тісно пов’язана група, захоплює та лякає одночасно.

Але сім'я пропонує ядро і міцну основу, на якій будуватимуться будь-які інші дії. Певним чином, як і декілька інших карт у масті Пентаклів, Десятка Пентаклей також представляє багатство, але тут справжня цінність і багатство не залежать від блискучих предметів або наповненого банку,

Люди, про яких особливо піклується Кверент, як їх близькі друзі чи довірені особи, також можуть охоплюватися цією концепцією сім'ї. Розширена сім'я - це теж сім'я, і вона може бути настільки ж важливою, як і кровні зв'язки, і найчастіше вони також міцніші.

У питанні про кохання та стосунки

Вертикальна десятка пентаклів у любовному читанні чи поширенні таро надзвичайно позитивна, перетворюючи любов на щось довгострокове і далекосяжне. Ця незначна карта аркани в цьому контексті відображає момент, коли проста пара перетворюється на сім'ю. Це може означати прибуття першої дитини або пропозицію про одруження, або, по суті, все, що може зміцнити зв'язки між різними членами сім'ї, очевидно, є удачею.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, Десятка пентаклів - це найвище матеріальне досягнення.

Якщо ви студент, і це ваша картка, то ви хочете бути впевненими, що ви виділяєтесь у класі та під час навчання. Ця листівка може представляти нагороди, нагороди та фаворитизм завдяки наполегливій праці. Ваші викладачі та деякі однокласники можуть створити сім’ю, яка могла б надати вам велику підтримку, як тільки ви вийдете у світ праці.

Якщо ви виконуєте необхідну роботу, але не кар'єру, то є велика ймовірність, що ви перебуваєте в компанії, яка веде себе дуже добре, і ви "частина сім'ї" і отримуєте фінансові вигоди. Якщо ви докладете багато зусиль, ви отримаєте багато нагород. Компанія добре управляється, і ви повинні бути вдячні. Якщо ні, то час шукати нову роботу.

Якщо ви займаєтесь кар’єрою, то Десятка пентаклів представляє мережу людей, які сприяють вашому успіху. Для досягнення справжнього багатства потрібні багато людей; ніхто цього не робить сам. Ви можете бути лідером багатства, але не забудьте визнати всіх, хто робить свій внесок, що лише збільшить ваш чудовий статус.

Змінено значення десяти пентаклів

Негативна сторона Десятки Пентаклів з'являється, коли карта намальована в зворотному напрямку в розповсюдженні таро або під час читання. Основним елементом цієї темної сторони є ті самі сімейні зв’язки, що і на вертикальній стороні, але коли вони руйнуються. Це може бути пов’язано з сімейною ворожнечею чи просто через те, що хтось віддаляється і повільно знижує кількість співучасті та осмосу, які вони мають.

Інший негативний аспект зворотного десяти пентаклів набагато більш загальний і має справу з бідним долю і невдачі. Подовженням, можна сказати, що зворотна десятка пентаклів - це втілення відмови та збитку, порушення гармонії, з найважливішими негативними аспектами, які часто деталізовані в інших картах, намальованих близькими до десяти пентаклів у поширенні таро.

У питання про любов і відносини

Зворотна, ця карта вказує на неправдивий статус, живемо життя, запозичене з майбутнього через борг. Якщо ця ситуація є справою, то ви повинні взяти цю картку як попередження, що порожнева фінансова ситуація, швидше за все, зруйнувати ваші відносини. Можливо, ви не зможете досягти вертикальної вартості цієї картки, якщо ви не звертаєтесь до його зворотного значення зараз.

Питання про кар'єру та роботу

Коли ця картка здається зворотною у питанні про школу, роботу чи кар’єру, то перед самим кінцем зусиль ви стикаєтесь із серйозною невдачею, а не як спотикання безпосередньо перед тим, як дійти до фінішу. Ви хочете переконатися, що переглянули все, перш ніж робити остаточний поштовх до завершення; залишайтеся зосередженими до самого кінця!

<< Перейти до попередньої картки (9 пентаклів) | Перейти до наступної картки (Сторінка пентаклів) >>