Карта Таро Верховної Жриці

Картка таро верховної жриці - це перший традиційно жіночий персонаж, якого зустрічають серед найбільших таємниць Росії таро. Як така, ця енергія буде знайдена в більшості показань, що стосуються саме цієї карти. Багато характеристик, як правило, пов’язаних із традицією жіночої статі, можна знайти в їх більш холодних, м’яких аспектах у цьому аркані.

Ключові слова, пов’язані з Картою Таро Верховної Жриці

Вертикально (ключові слова): Таємниця, самоаналіз, таємниці, мудрість, ворожіння, духовність.

Змінено (ключові слова): поверхневі знання, сліпа догматична довіра, ставлення святіше, ніж ти

Астрологічно Верховна Жриця асоціюється з Місяць і Рак.

Сучасні уявлення

Традиційне тлумачення цього головний аркан картка значно змінилася протягом минулого століття. У середньовічні часи Верховну Жрицю часто можна було вважати «негативною» стороною Чарівника, поганим впливом, незначним з чистого розуму. Можливо, це пов’язано з традиційною роллю жінки в середньовічні часи, особливо, як це бачиться очима чоловіків, які були переважною більшістю вчених, що вивчали таро та окультні науки. З кінця дев'ятнадцятого століття та більш широкого включення жінок до ініціативних товариств та вивчення таро, нейтральні та позитивні аспекти цього великого аркану були розкриті та виведені більш об'єктивно.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Жіночна, мудра, духовна та глибока, велика карта аркани Верховної Жриці має що запропонувати кожному Кверенту, який бажає докласти зусиль. Багато людей бояться таємниць, які криються в найглибших глибинах їх розуму. Але тим, хто готовий і хоче охоче зіткнутися з ними, Верховна Жриця може багато запропонувати.

Верховна жриця міфічне Таро

Міфічне Таро (1986)

Верховна жриця Хайндл Таро

Таро Хайндля (1990)

Внутрішній голос Ошо Дзен Таро

Таро Ошо Дзен (1995)

Закон Верховної Жриці Притягання Таро

Закон притягання Таро (2011)

Верховна жриця Таро заклинання

Таро заклиначів (2016)

Верховна жриця Остара Таро

Остара Таро (2017)

Значення Верховної Верховної Жриці

Головний герой на карті Верховної Жриці - жінка, яка зазвичай сідає на трон. Є кілька елементів, які можна знайти в більшості минулих та сучасних уявлень про цю велику аркану. Місяць, як правило, буде присутній у тому чи іншому вигляді, будь то як символ, що знаходиться на одязі жриці, або більш традиційно або біля її ніг, або на її короні, або в обох випадках. Її престол зазвичай знаходиться між чорним і білим стовпом, що представляє подвійні стовпи храму Соломона. Нарешті, вона часто тримає в руках книгу або сувій.

У прямому протистоянні з усвідомленою силою волі та рухом, виявленими в попередній карті, Мага, значення карти Верховної Жриці відноситься до несвідомого розуму та найбільш духовної частини вашої психіки. Це картка, яка стосується інтуїції та загальних інтроспективних зразків поведінки.

Щоб зрозуміти основні значення аркани, виведені з цієї карти, потрібно бути відкритим, щоб зрозуміти і прийняти більш духовну, майже магічну сторону себе. Це зв’язок, який виходить ізсередини, але знаходить своє відлуння зовні. Це часто може підкреслити сильне прагнення до чогось, що виходить за рамки суто матеріальних речей, деякі закликають знайти якийсь баланс між вашим розумним розумом і солодким, тихим шепотом зірок.

Ця карта може також стосуватися таємниць та прихованих знань, загадкових знань, отриманих про майбутнє, але завжди в позитивному ключі. Це джерело мудрості, а не плутанини.

Слід також зазначити, що в деяких читаннях, особливо серед ініціативних розпоряджень, карта Верховної Жриці може представляти Кверент (особа, яка отримує читання таро), якщо ця особа є жінкою.

Любов і стосунки

Картка № 02 Великої Аркани, Верховної Жриці, представляє знання, отримані з важкого досвіду, з яким ми стикалися і вирішували. Ця карта пробиває повторювані шаблони у стосунках. Це момент, коли ви нарешті вирішите припинити знайомства з нарцисами або ви зрозумієте, що намагаєтесь виправити свої розірвані дитячі стосунки з батьками через свого партнера і починаєте зустрічатися з кимось, хто не є кращою версією вашого нездорового батька.

Якщо ви одинокі, ця картка попросить вас зрозуміти уроки, які викладають неодружені. Яких моментів ясності та інтуїції ви досягли завдяки своїм стосункам у пошуках тривалого роману? Крім того, яку енергію Верховної Жриці Ви несете та інші, що Вам потрібно інтегрувати, щоб дійти до істини, щоб ви двоє могли чесно бачити одне одного.

Якщо ви перебуваєте у відносинах, ця карта закликає вас подивитися на ключ розгортання моментів, коли було виявлено щось глибоке про вас або вашого партнера. Очистіть одну завісу, і ви можете знайти іншого, а інший, залежно від досвіду кожного з вас, і час, коли ви виросли і розвивалися без одного. Висока жриця також може бути таємницею у партнерстві, яка дає йому чуттєвість та інтригу; Можливо, ви не хочете, щоб всі завіси видаляються.

Кар'єра та робота

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; Робота, необхідна, але не те, що ви розглядаєте кар'єрний шлях; і ваш фактичний шлях кар'єри. Незалежно від вашого поточного етапу розвитку, висока жриця представляє момент, коли ви розумієте свою мету, знайдіть значущу роботу, або глибоко зрозуміти вашу кар'єру.

Якщо ви студент, і це ваша картка, то вам потрібно оцінити, що ви "дійсно" навчаєтеся в школі, яка може або не повинна робити з вашим предметом навчання та класами, які ви завершили. Висока жриця являє собою краю вашого досвіду, де ви вивчаєте соціальні цінності, емоційний ріст та різноманітність думки та думки.

Якщо ви працюєте, але не роблячи щось, ви б розглядаєте кар'єру, то ця карта заохочує вас задатися питанням про "точку все це". Ви знаєте глибоку або багату історію своєї роботи? Робить те, що ви робите, це мирське мати надзвичайний початок, або це зворотний? Що ви навчаєте вас, що не є легко очевидним?

Якщо ви знаходитесь у кар'єрі, то ця карта показує необхідність оцінки, якщо ви відчуваєте себе виконаними роботою та довгостроковими цілями. Ви робите щось глибоке? Кар'єра - це подорож, яка з часом будується на собі, розширюється та скорочується, і пропонує потенційну спадщину для наполегливих та значних зусиль. У чому полягала таємниця твору чи теми, котра поставила вас на довгий шлях, і що ви виявили досі як навмисний внесок у цивілізацію?

Змінено значення Верховної Жриці

Карти таро Верховної Жриці, якщо їх змінити, можуть представляти дикі пориви пристрасті, спонукання, що проникає зсередини без особливих причин, і якому особливо важко протистояти або ігнорувати. Це також може представляти недоліку будь-якого виду окультних або священних знань, засудження проведення деякої універсальної істини, яка веде вас, щоб ігнорувати будь-який аргумент, який би поставив це питання, коли духовність перетворюється на сліпою віру та догму і змушує вас вилучати замість відкритих до нових ідей та зовнішнього світу.

Любов і відносини

Існує духовно пошкоджене аспект ваших поточних відносин, і ви повинні бути емоційно. Ви вже можете бути негативним досвідом з відносинами, і ця карта намагається повідомити вам, що вам потрібно вийти або отримати допомогу. Ви не зможете подолати небезпеку або труднощі самостійно або залишаючись у відносинах і "намагаючись виправити його зсередини". Можливо, вам доведеться визнати свої недоліки або недоліки вашого партнера, як те, що ви не можете виправити. Насправді спільне перебування може загостритись або спричинити проблеми.

Кар'єра та робота

Коли ця картка здається зворотною у питанні про роботу чи кар’єру, ви хочете бути насторожі та приділяти більше уваги поведінці свого начальника / колег та статусу компанії. Якась складна ситуація може назрівати або вже тут. Може статися спад в економіці, що вплине на вашу компанію, або перестановка службових обов'язків, або новий важкий працівник у вашій групі.

Чи оновлене ваше резюме; чи є у вас план на випадок непередбачених ситуацій, якщо ви втратите роботу або вам доведеться зменшити зарплату? Навіть вертикально, ця картка може свідчити про важкий досвід, призначений для викладання духовного уроку; навпаки, це вдвічі правда.

Подорож дурня

Дурень зустрічається з Верховною жрицею одночасно з тим, як він зустрічається Чарівник у своїх духовних пошуках, як дві сторони однієї медалі, висвітлюючи головну подвійність, яку можна знайти у світі, чоловічу та жіночу, нічну та денну, чорно-білу тощо. Верховна Жриця пов’язує Дурня з його несвідомим розумом, де вона садить зерна священної мудрості, які будуть рости поряд з ним на його шляху.

Таким чином, карту таро верховної жриці можна читати як ключ до розкриття прихованого потенціалу, який знаходиться глибоко в свідомості будь-кого, обіцянку дозволити зростати цьому більш глибокому зв'язку зі Всесвітом, якщо його плекати, а не ігнорувати.

Розмірковуючи з Верховною Жрицею

З сильним акцентом на самоаналіз і слухаючи свій внутрішній голос, карта жриці таро, мабуть, найкращий вид медитації, пов’язаної з таро, який ви можете вибрати. Жіночі енергії мудрості та духовності допоможуть вам досягти зміненого стану свідомості, де ви будете синхронізовані зі своїм внутрішнім «я», краще зможете розуміти та слухати різні повідомлення, які ваша підсвідомість намагається надіслати вам.

На відміну від деяких «більш тихих» видів медитації, коли ви зосереджуєтеся на карті таро верховної жриці, це означає не відпускати і не очищати розум від кожної думки, а навпаки, відновити зв’язок зі своїм внутрішнім я відкрийте багатство мудрості та порад, які можна знайти глибоко всередині.