Карти Таро Справедливості

Карти Таро часто втілюють чудові поняття, які особливо важливі і утримують суспільство. Карта таро справедливості явно відповідає такому профілю, оскільки використання справедливих законів і норм, які вирішують проблеми за чіткими та об’єктивними критеріями, є однією з речей, що відокремлюють людство від інших видів тварин.

Ключові слова, пов’язані з Картою Таро Справедливості

Вертикально ключові слова: Справедливість, відповідальність, наслідки, причина та наслідок, відстороненість, рівновага
Змінено ключові слова: Несправедливість, юридичні ускладнення, нерішучість та бюрократія.

Астрологічно карта Справедливості пов'язана з планетою Венера і знак Терези.

Сучасні уявлення

Справедливість в Таро тут, щоб провести межу між правильним і неправильним, а також віддавати перевагу правильній стороні, незважаючи на будь-яку технічну та юридичну практику, яка може стати на заваді. Він закликає вас відстоювати те, що правильно, і покаже вам найкращий спосіб переконатись, що ви отримаєте підтримку, необхідну для справжнього тріумфу справедливості.

У наші дні здається, що це відчуття праведності у великому світі повільно зникає зі списку пріоритетів, що знаходяться на столі у людей, які стоять за кермом держав чи великих корпорацій. Жадібність, індивідуалізм і чітко прийнята недалекоглядність, здається, визначають курс глобального зростання без будь-якого довгострокового погляду чи співпереживання з тими, хто потребує.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Світ гостро потребує різкого пробудження, якщо вони не хочуть забути уроки картки Справедливості та написати власну приреченість, сліпими до наслідків своїх егоїстичних вчинків.

Справедливість міфічне Таро

Міфічне Таро (1986)

Справедливість Гайндль Таро

Таро Хайндля (1990)

Прорив Ошо Дзен Таро

Таро Ошо Дзен (1995)

Закон справедливості залучення Таро

Закон притягання Таро (2011)

Справедливий заклинатель Таро

Таро заклиначів (2016)

Остара Юстиція

Остара Таро (2017)

Значення вертикальної справедливості

Як і Верховна Жриця та Ієрофант, це ще один приклад великої аркани, намальованої за допомогою головного героя, що сидить на троні між двома стовпами. Тут персонаж дуже часто є жінкою і має два найбільш впізнаваних знаряддя, які зазвичай приписуються поняттю Справедливість у традиційних картинах і скульптурах: меч і пара ваг.

Однак можна зауважити, що на відміну від багатьох зображень Справедливості, на престолі фігура не носить зав’язок (традиційно означає, що Справедливість є і повинна бути сліпою). Причину, через яку можна частково пояснити фактичний зміст картки.

Досить передбачувано для картки з такою назвою значення картки правосуддя пов’язане з поняттям справедливості, в будь-якому сенсі цього слова. Але справедливість у Таро не обов'язково настільки неупереджена, як має бути Справедливість у суді. Дійсно, ця картка має справу з правосуддям у більш суб'єктивному масштабі, де те, що є правильним, має значення більше, ніж буква закону.

Таким чином, значення картки Справедливості полягає також у справедливості та закликає до тріумфу гідної сторони в будь-якій суперечці. Це свого роду Справедливість, яка не робить того, що повинна робити за книгою, а робить те, що правильно.

У питанні про кохання та стосунки

Картка № 11 Великої Аркани, Правосуддя, представляє відокремлене судження, яке ми маємо використовувати для аналізу своїх почуттів до любові та романтики. Чи були переслідування та досвід обох здоровими чи нездоровими для нас? Якщо ми виходимо за межі нашого досвіду і дивимось на них, щоб визначити, хорошими вони були чи поганими, що ми бачимо?

Якщо ви одинокі, ця картка попросить вас бути суддею того, що ви хочете в любові та романтиці, і очікувати, що ви будете дотримуватися своїх стандартів або зазнавати неприємних переживань, які часто бувають з лицемірством. Ця картка не стосується емоцій і не викликає їх; це холодна, обчислювальна енергія, яка не вражена безладом любові та романтики.

Якщо у вас стосунки, ця картка може повідомляти вас, що настав час найняти адвоката, посередника чи психолога. Менш різко, картка, безумовно, очікує, що ви оціните свої стосунки аналітичним розрахунком, щоб ви могли прийняти найрозумніше рішення, необхідне для підтримки відносин або залишення їх.

У питанні про кар'єру та роботу

Кар'єра охоплює школу та освіту, якщо це ваш поточний етап; робота, яка необхідна, але не та, яку ви вважали б кар’єрним шляхом; і ваш фактичний кар’єрний шлях. Незалежно від вашої нинішньої стадії розвитку, Справедливість являє собою тестування, яке ви повинні пройти, щоб довести, що вивчаєте те, чого навчають, оцінки результатів вашої роботи та успіху чи невдачі ваших кар’єрних цілей.

Якщо ви студент, і це ваша картка, вам потрібно переглянути середній бал (GPA) і подумати про те, як у вас справи проти оцінки ваших викладачів. Витягування картки правосуддя вказує на те, що час на тестування та доведення настав за вами. Як ти мірятимешся?

Якщо ви працюєте, але не робите чогось, що вважали б кар’єрою, то ця картка вказуватиме, що настав час пройти оцінку та побачити, чи все ще ви вдосконалюєтесь, чи потребуєте вдосконалення, чи потрібна нова робота. Час від часу ми повинні визначити, чи ми робимо, це те, що ми дійсно хочемо робити, якщо це все ще щось, що варто робити, і, можливо, дізнавшись, ми більше не повинні робити це.

Якщо ви знаходитесь у кар'єрі, то ця карта може ви подумати про стан ваших досягнень до цього моменту. Коли ви оцінюєте свою галузь, ваша роль у ньому та майбутні цілі, ви "на рівновазі", щоб досягти їх. Якщо ви об'єктивно виглядаєте за своїми досягненнями та майбутніми перспективами, ви бачите процвітання, залишаючись курсом, або необхідність драматичних змін?

Зворотне правосуддя

Картка юстиції має досить іншу енергію, коли вона змінюється, як у більшості основних значень Arcana. Справді, саме тут у цій головній аркані можна побачити більш зловісний аспект концепції справедливості, який надає авторитет найбільш приземленим аспектам справедливості, слідуючи букві закону, а не його намірам.

Змінена карта правосуддя також може бути ознакою юридичних ускладнень або питань бюрократії, коли паперові справи та тяганина можуть перевернути концепцію справедливості, звільнивши винного та покаравши жертву. У більш концептуальному аспекті ця перевернута велика аркана може також представляти фанатизм і суворість, оцінюючи людей такими, якими вони є, замість того, що вони зробили.

У питанні про кохання та стосунки

Назад, ця карта, безумовно, може свідчити про нерішучість або неправильне рішення щодо стосунків або в них. Якщо потрібно прийняти рішення, можливо, найкраще відкласти рішення та переглянути свій вибір. Вам може здатися, що є якийсь аспект відносин, який є несправедливим або неврівноваженим. Щось не так, і перед тим, як приймати будь-які важливі рішення, слід з’ясувати, що саме.

У питанні про кар'єру та роботу

Коли ця картка здається зворотною у питанні про роботу чи кар’єру, тоді ви хочете бути обережними при підписанні будь-яких контрактів. Ви також хочете переконатись, що страхування та юридична підтримка є актуальними, на випадок, якщо зараз чи на горизонті розгортається юридична проблема. Подумайте над тим, щоб отримати додаткову інформацію щодо будь-яких рішень, які потрібно прийняти; нести виключну відповідальність за ситуацію може йти не так добре.

Подорож дурня

Зараз Дурню потрібно трохи часу, щоб озирнутися назад і переварити всі отримані досі уроки. Чудовий гобелен побачив під час уроку Колесо фортуни розкрив більш широку систему причин і наслідків, і карта таро Справедливість нагадує Дурню, що їм потрібно нести відповідальність за свої дії і бути праведними і чесними з собою.

Картка має відповідну назву, оскільки вона призначена для заповнення дурень з сильним почуттям справедливості, яке забезпечить решту їх подорож є значущим і не завдає жодної непотрібної шкоди нікому іншому, ані всьому світу.

Справедливість і сила

У колоді Марселя та в більшості таро від раннього Відродження правосуддя було пронумеровано 8 і Сила було пронумеровано 11. Навмисна інверсія цих двох аркан у найсучаснішій колоди є плодом нумерологічних та історичних досліджень про таро різних таємних товариств наприкінці вікторіанської ери.

У наші дні здається, що це відчуття праведності у великому світі повільно зникає зі списку пріоритетів, що знаходяться на столі у людей, які стоять за кермом держав чи великих корпорацій. Жадібність, індивідуалізм і чітко прийнята недалекоглядність, здається, визначають курс глобального зростання без будь-якого довгострокового погляду чи співпереживання до тих, хто потребує.

Світ гостро потребує різкого пробудження, якщо вони не хочуть забути уроки карти таро Справедливості та написати власну приреченість, сліпий до наслідків своїх егоїстичних вчинків.

Медитація з справедливістю

Велика аркана Справедливості добре працює як фокус для медитації, коли вам потрібно знову зосередитись або вирішити якийсь внутрішній конфлікт у своїй свідомості, коли ви не знаєте, який правильний крок. Коли ви зосередите всю свою увагу на карті таро справедливості і задумаєтесь над цією проблемою, незабаром ви повинні зрозуміти, що один шлях, очевидно, правильний над іншим. Коли ви знімаєте зовнішні елементи та відволікаючі фактори, Справедливість робить все зрозумілішим і показує вам, що правильно, поза тінню сумніву.