Карти Таро Основної Аркани

Про Велику Аркану

Колода таро містить 78 карт. 22 картки складають Велику Аркану і 56 карт складають Малу Аркану. На цій веб-сторінці обговорюється Велика Аркана.

Зчитування можна проводити, використовуючи лише Велику Аркану або всю колоду. Ці карти представляють глибокі архетипи людини, які складають наш життєвий досвід. Якщо картки Малої Аркани мали б представляти поверхню річки, картки Великої Аркани відображали б силу тяжіння, що рухає потоком води.

Подорож дурня

Подорож дурня - це подорож людини через життя, під час якого ми стикаємося з нашими необхідними і найважливішими уроками. По суті, Дурень - це архетип стрибка віри, тобто стрибка, який робить наша душа, народжуючись. Коли ми досягаємо кінця життя, ми повертаємось до архетипу Дурня. Протягом усього життя ми є Дурнем у багатьох відношеннях, тому що можемо отримувати цю карту, як і всі інші, неодноразово.

У життєвій подорожі Дурень - відвертий і не бояться герой, який є символом ініціації. Коли Дурень стикається з кожною з наступних карт Великої Аркани, він або вона ініціює та переживає урок іншої карти. Дурень зустріне на своєму шляху багато дивних персонажів та ситуацій, і врешті-решт дізнається про великі таємниці життя, щоб досягти просвітлення.

Подорож дурня докладно викладено в різних книгах про Таро, а ви можете знайти подробиці про особливості кожної зустрічі на відповідній головній арканній сторінці на цьому веб-сайті.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Карти Таро Список значень

Карти Великої Аркани починаються з цифри 0 і закінчуються цифрою 21. Картка 0, Дурень, - це початок і кінець життєвого циклу карт.

0: Дурень

Повний невинності та необережності, Дурень крокує вперед без турбот та турботи. Цей відвертий стан невинуватості зображає його як чистого аркуша, коли він починає свою подорож до просвітлення. Дурень або андрогін, або гермафродит, що представляє як чоловічу, так і жіночу енергію.

Я: Чарівник

Карта Таро фокусника випромінює впевненість і силу волі. Він тримає поруч багато інструментів, кожен представляє його володіння силами в другорядних костюмах. Його знання величезні і готові ділитися з усіма гідними. Дурень дізнається, як щодо вибору та як вирішити проблеми від Мага.

II: Верховна жриця

Вона підкреслює важливість інтуїції та обізнаності для досягнення належного розуміння. Більшість рішень життєвих проблем можна знайти зсередини, якщо навчишся довіряти своїй підсвідомості та шепоту Карта Таро Верховної Жриці. Дурень дізнається, як протистояти біді та долати труднощі від неї.

III: Імператриця

Імператриця представляє жіночу енергію та материнство, але також символізує матір-природу в цілому. Вона є жіночим божеством та енергією життя, яка може зцілювати, заспокоювати та рости. Дурень дізнається, як бути частиною життя, співчуттям, необхідним для піклування про інших та догляду за ним.

IV: Імператор

Він представляє чоловіче божественне і чоловічі атрибути, такі як лідерство, влада, авторитет та статус. Ця картка підкреслює важливість структури та дисципліни. Дурень вчиться, як прихиляти природу та інших людей до його або її волі, а також як він чи вона реагуватимуть на владу.

V: Ієрофант

Ієрофант представляє навчену мудрість та авторитет, який походить від стипендії та напруженого навчання. Ця картка підкреслює настанови старших та повагу, яку ми повинні виявляти тим, хто віддає знанням. Дурень навчається відданості справі, вмінню чи сукупності знань як способу зрозуміти мету.

VI: Закохані

Карта закоханих фокусується на інтимних стосунках та вразливості, з якою ми стикаємось, коли ділимося з кимось романтично. Прихильність до іншої людини, обмін ресурсами та дозволяючи собі досліджувати близькість є фундаментальним для нашого життєвого шляху. Дурень дізнається про себе завдяки іншій людині, яка не є вчителем, а супутником.

VII: Колісниця

Як принц чи король, що повертається тріумфальним із битви, Карта колісниць зображує енергію перемоги та досягнень. Це може бути вісником ще більшого успіху та заохотити використовувати силу волі та рішучість подолати всі шанси. Колісниця вчить Дурня цінності драйву та честолюбства, які є результатом волі до успіху та бажання перемогти.

VIII: Сила

Сила представляє переконаність, наполегливість і здатність, необхідні для подолання труднощів. Він представляє мужність, внутрішню силу та готовність приймати важкі рішення незалежно від доцільності чи турботи про те, що думають інші. Дурень вчиться виявляти і сприймати свої сили, і використовуватиме їх для досягнення успіху в житті.

IX: Відлюдник

Він представляє мудрість ми знаходимо, коли відокремлюємось від навколишнього світу. Урок цієї карти - відірваність від шуму життя з явним наміром відкрити наші істини. Відлюдник самоаналіз, шукає відповіді зсередини. Дурень дізнається про значення самовизначення від «Відлюдника».

Х: Колесо Фортуни

Колесо Фортуни представляє ситуацій поза нашим контролем, яких ми не можемо уникнути і повинні вирішити. У своєму життєвому шляху ми часто стикаємось із зовнішнім тиском з боку інших людей або обставин, які змушують нас реагувати. Колесо Фортуни вчить Дурня, як поводитися із зовнішнім світом, який накладає на нього обмеження або вибір.

XI: Справедливість

Справедливість це те, що правильно, незалежно від того, як ми ставимось до ситуації чи людини. Вона вчить нас необхідності бути відокремленими в процесі прийняття рішень, коли в нашому житті виникають питання про право і зло. Дурень дізнається універсальні істини від Справедливості та необхідності прийняття рішень.

XII: Повішений

Підвішений чоловік пропонує урок самопожертви, дарування чогось, щоб отримати щось більше в угоді. Давні історії та міфи сповнені подібних легенд про героїв, готових пожертвувати чимось, про що вони піклуються, заради блага. Повішений навчає Дурня, як відпустити речі, які не такі важливі, як ви могли б подумати, і обіцяє внутрішню мудрість кожному, хто хоче займатися цією торгівлею.

XIII: Смерть

Смерть представляє глибока трансформація та цикл смерті та відродження. Смерть охоплює перехід і зміни, щось, що переходить з одного стану в інший, врівноважуючи і переврівноважуючи життя. Кожен кінець - це лише новий початок. Дурень дізнається, що життя - це завжди зміна, яка збагачує його або її розуміння життя як важливої подорожі для душі.

XIV: Помірність

Помірність приносить повідомлення рівноваги та поміркованості у всьому. Це карта співпраці, спроби знайти спільну мову, а не змушувати волю одних до інших. Помірність вчить Дурня силі переговорів та рішенням, які забезпечують вигоду для всіх завдяки гармонійній домовленості.

XV: Диявол

Диявол показує наш тілесний зв’язок зі світом, представляючи вплив первинних потягів та інстинкту на розум. Хоча може бути корисним нагадування про власну природу, воно також може відчувати розчарування або залишити вас там, де ви відчуваєте себе в пастці та безсилі проти цих спонукань. Диявол вчить і нагадує Дурню, що земна подорож містить багато спокус, і треба прийняти відповідальність за свій вибір.

XVI: Вежа

Вежа представляє раптові, несподівані та різкі зміни. Іноді ви перебуваєте в милості Вежі, а іноді ви вежі, підірвавши речі у своєму житті та життя інших людей. Дурень дізнається, як швидко життя може повернутися в новому напрямку, вимагаючи нового старту із завалів того, що було & # 8220; підірвано & # 8221;!

XVII: Зірка

Зірка - це надія і бачення за світле майбутнє. Це одна з найбільш позитивних карт у всій колоді таро, обіцянка, спосіб уявити щось краще і керівництво, що світить світлом, куди вам потрібно йти вперед. Зірка вчить Дурню меті та нескінченним можливостям, а також цінності того, як дивитись у небеса на напрямок.

XVIII: Місяць

Вона таємниця і мудрість емоцій, змінюючи її вигляд із повної темряви (Молодик) на повне світло (Повна Місяць) у нескінченному циклі таємниць та одкровень. Вона - енергія поза, позаду і нижче логіки та думки. Дурень дізнається про припливи і відливи своїх емоцій при зустрічі з Місяцем.

XIX: Сонце

Сонце представляє одкровення і чисту істину. Картка говорить нам, що ми повинні зіткнутися з реальністю, якою б вона не була під повними променями Сонця. Коли ми купаємося у світлі Сонця з відкритим розумом і серцем, ми отримуємо величезну енергію та розуміння. Сонце вчить Дурня бути чесним із самим собою, в першу чергу, а також з іншими.

XX: Судове рішення

Судження представляє відповідальність за прийняття рішень і необхідність зрозуміти, як ми приймаємо судження і чому ми можемо опинитися на милість суджень інших людей. Сила - це урок, і як розумно використовувати силу судження. Дурень дізнається, що життя постійно буде ставити його або її в ситуації, коли він або вона повинні зробити & # 8220; виклик судження & # 8221;.

XXI: Світ

Світова карта таро завершує Подорож дурня. Вивчивши всі уроки, які мали запропонувати картки Великих Аркан, просвітлення частини подорожі є в межах досяжності. Коли з’являється Світова карта, пора переходити до наступного етапу, наступного циклу знань, стосунків та життя. Дурень дізнається про значення накопичених знань і про те, як розвинути більше глибини та мудрості щодо життя.

Вертикальний проти зворотного значення Велика Аркана
Вертикальний проти зворотного значення Велика Аркана

Використовуючи цілу колоду або лише Велику Аркану?

Початкові читачі таро часто борються з обсягом знань та вивчення, необхідних для оволодіння та читати карти таро. Тому встановлюється хороший процес навчання та практики картки Малої Аркани осторонь і використовує лише картки Великої Аркани. Ви можете ефективно читати лише основні карти, оскільки вони представляють основні архетипи нашого життєвого шляху.

І, як тільки ви освоїте всю колоду, ви можете знайти причину, щоб відокремити читання за допомогою карток Major Arcana. Навіть досвідчені читачі іноді просто використовують Велику Аркану, щоб за мить зосередитись на найбільш домінуючих темах або як відповідь на запитання.