Гороскоп Таро

Ласкаво просимо до щомісячного тароскопа, поєднання астрології та Карти Таро / Оракул. Кожного місяця я буду малювати картку для ваш знак Зодіаку. Ця карта представляє медитацію місяця для цього Сонячного Знаку. Сонячний знак представляє ваш основний потяг у житті, як ви найкраще проявляєтесь ваш життєвий шлях, і про те, як світло Сонця подає вам енергію щодня. Цього місяця я вирішив використати Вершника ТароТаро Божественного Йоші Йошитані.

Тароскоп для Овна (21 березня по 19 квітня)

Карта Таро Божественних 9 чашок

Енергія Maverick Active Fire підживлює ваш основний привід. Енергія вашого життєвого шляху найкраще працює незалежно; Ви повинні навчитися самодисципліні, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Дев'ять чашок. Ключовим словом для цієї картки є розпізнавання; додатковими ключовими словами є: здійснення, здійснені мрії та задоволення.

Представник: Тадж Аль-Мулук і принцеса Дуня (Іран, Арабська народна казка)

Символіка: Дев'ять чашок представляє щасливий кінець, досягнутий несподіваними способами.  Принц Тадж аль-Мулук закохався в принцесу Дуню, але вона відмовила чоловікам.  Він використовував обман, маскуючи себе жінкою, щоб завоювати її серце.

Коли ця листівка з’являється у читанні, вам пора блищати та насолоджуватися радісними враженнями. Картка - це благословення, яке заохочує вас оцінити те, чого ви досягли. Картка відображає емоційне задоволення та щастя, яке настає, коли живеш найкращим життям.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Тароскоп для Тельця (20 квітня - 20 травня)

Карти Таро Божественного 6 мечів

Постійна стабільна енергія Землі підживлює ваш основний драйв. Енергія Вашого життєвого шляху діє найкраще, коли ви почуваєтесь у безпеці; Ви повинні навчитися певної міри пристосованості, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Шістка мечів. Ключове слово для цієї картки - подорожі; додатковими ключовими словами є: зцілення, рух вперед, стабільність та втеча.

Представник: Даная та Персей (Греція, грецька міфологія)

Символіка: Шістка мечів представляє залишення бурхливих вод у спокійному та перспективному майбутньому.  Після ув’язнення власного батька Даная та її маленький син Персей рятуються.  Зрештою Персей зросте, щоб перемогти горгону Медузу.

Коли ця картка з’являється в читанні, настав час змінити своє мислення, переходячи від одного берега знань до іншого. Картка також представляє фактичне переміщення, від однієї землі до іншого, одне місто до іншого, або один будинок до іншого. Немає необхідності озирнутися; просто зосередитися на наступному "посадковій місцевості" або місце призначення перед вами. Де вам потрібно "піти від" і де потрібно "дістатися", маючи на увазі, що у вас буде відстань до подорожей.

Тароцкоп для Близнюків (21 травня по 20 червня)

Таро божественного 5 мечів

Цікава адаптаційна повітряна енергія палива ваш основний привід. Енергія вашого життя працює найкращі завдання, які стимулюють ваш розум різними способами; Ви повинні навчитися зосереджуватися-на-попит, щоб проявити ваші найкращі результати. Ваша картка в цьому місяці - п'ять мечів. Ключове слово для цієї картки є здачею; Додаткові ключові слова: зрада, знущання, насильство та злочинність.

Представник: Озіріс, набір, і Ісіс (Єгипет, єгипетська міфологія)

Символіка: П’ять мечів представляє бій, виграний обманом.  Сет скидає свого брата Озіріса, і його бачать, як він зраджує дружину свого брата Ісіду.  Хоча Сет представляє тирана переможця, Ісіда - переможений боєць, який врешті-решт призведе до поразки Сет.

Зібраною цією картою, ви повинні звернутися до поразки або невдачі. Як каже стара приказка, "справа не в тому, скільки разів вас збивають, а в тому, скільки разів ви повертаєтеся", яке завжди має бути на один більше, ніж кількість випадків, коли ви зазнали невдачі, втратили або були обдурені. Зараз перший крок - поразка, знаючи, що це сталося, і що ви повинні продовжувати рухатися вперед і долати.

Тароскоп для раку (21 червня - 22 липня)

Карти Таро Божественної Колісниці

Догляд за активною водою підживлює ваш основний драйв. Енергія вашого життєвого шляху діє найкраще, коли ви дбаєте про себе та інших належним чином; Ви повинні навчитися “емоційної рівноваги”, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Колісниця. Ключове слово цієї карти - наполегливість; додатковими ключовими словами є: подорож, поспішні рішення, помста та перемога.

Представник: Три принцеси Білої країни (Норвегія, Норвезька казка)

Символіка: Колісниця йдеться про використання емоцій і просування по прямому, чіткому шляху.  Там, де принц, можливо, барахтався раніше, він вчився на своїх помилках і тепер впевнено проривається вперед.

Здається, «Колісниця» заохочує вас діяти безпосередньо, застосовувати свою волю та зосереджуватись на поточних завданнях, які потребують виконання. Зараз саме час діяти, і нехай ніхто або ніхто не стане на вашому шляху. Віддайте себе своїй меті, зробіть це повітрям, яким ви дихаєте, і водою, яку ви п'єте цього місяця. Отримати ... Все ... Готово!

Тароскоп для Лева (23 липня - 22 серпня)

Карта Таро Божественних 4 Жезлів

Сильний палаючий стабільний вогонь підживлює ваш основний привід. Енергія вашого життєвого шляху діє найкраще, коли ви творчі; ви повинні навчитися структурі, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Четвірка Жезлів. Ключове слово для цієї картки - сімейне; додатковими ключовими словами є: возз’єднання, успіх, щастя та гордість.

Представник: Мохіні та Араван (Індія, санскритська епічна поема)

Символіка: Четверка паличок представляє радість та гуляння.  Заслужене торжество та стабільний час бути вдячним, плекати близьких.  Мохіні та Араван обіймають один одного, насолоджуючись часом перед початком наступної пригоди.

Коли ця листівка з’являється в читанні, вам потрібно зібрати разом тих, кого ви турбуєте, і якимось чином відсвяткувати. Не потрібно чекати особливої події; створити один! Знайдіть причину для святкування та використайте цю енергію, щоб зробити щось спільно. Якщо обставини обмежують спілкування з іншими людьми, святкуйте разом зі своїм партнером чи найближчим другом або навіть із сусідом. Виділіть трохи часу цього місяця, щоб насолодитися розгулом!

Тароскоп для Діви (23 серпня - 22 вересня)

Карти Таро Божественних 5 чашок

Практична адаптивна Земля підживлює ваш основний привід. Енергія Вашого Життєвого Шляху працює найкраще, коли Ви приводите всі деталі в порядок; Ви повинні навчитися «бачити ліс за деревами», щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - П’ятірка чашок. Ключове слово для цієї картки - жаль; додатковими ключовими словами є: жалість до себе, почуття провини, застій та депресія.

Представник: La Llorona (Мексика, мексиканський фольклор)

Символіка: П’ятірка чашок марно шкодувати без навчання.  Ревнива нової дружини чоловіка, Ла-Ллорна заглушила своїх дітей, і тепер її пила примара блукає землю.  Вона продовжує валятися в горе, відмовляючись шукати викуп або щастя.

Ця карта є однією з найбільш складних для обличчя. У цій передачі фігура не шукає викупу, але дві чашки на задній панелі картки вказують на те, що викуп можливе, якщо вона зламається від її горя і оглядає. Втрата завжди є переважною, коли вона спочатку трапляється, але з часом є шанс, що деякі невидимі добре. Адреса будь-якої горя, яку ви маєте зараз, але намагайтеся, щоб цей час покаже вам інші можливості, якщо ви можете знайти емоційну енергію, щоб визнати їх у майбутньому.

Тароцкоп для Терези (вересня 23 до 22 жовтня)

Таро Божественного 3 мечів

Аналітичне активне повітряне паливо Вашого первинного приводу. Енергія Вашого Життєвого Шляху діє найкраще, коли діє логічно; ви повинні навчитися змішувати почуття, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - "Трьох мечів". Ключове слово для цієї картки - горе; додатковими ключовими словами є: серцебиття, заподіяння собі шкоди, смуток та розлука.

Представник: Дружина Журавля (Японія, Японська казка)

Символіка: Троє мечів представляє зраду.  Дружина Крейн просить чоловіка про конфіденційність, але він шпигує за нею, лише дізнавшись, що вона завдає собі шкоди, щоб допомогти йому.  Його шпигунство було зрадницьким, але також і її нездатність довірити йому свою таємницю.

З цією картою важко зіткнутися. Існує смуток, горе чи смуток, з якими вам потрібно впоратися. Ви можете бути причиною ситуації або жертвою чужих шкідливих дій. У будь-якому випадку, ви повинні подолати серцевий розлад та емоційну рану за допомогою правди, чесності, спілкування та терпіння. Зверніться до людини чи професіонала, якому ви можете довіряти або який має досвід допомоги людям у переробці горя, втрат чи травм. Ця карта - трійка, тому що ми повинні рухатись через її енергію до вищих і повніших чисел.

Тароскоп для Скорпіона (23 жовтня - 21 листопада)

Карти Таро Божественних 6 чашок

Інтенсивна стійка енергія води підживлює ваш основний привід. Енергія Вашого життєвого шляху діє найкраще, коли приносить або переживає перетворення; ви повинні навчитися “грайливості чи легкості серця”, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Шістка чашок. Ключовим словом для цієї картки є спільний доступ; додатковими ключовими словами є: ностальгія, давні друзі, прості радості та дитинство.

Представник: Снігова королева (Данія, данська казка)

Символіка: Шістка чашок викликає ностальгію за солодшими часами.  Кай і Герда в дитинстві є найкращими друзями, але коли Кая вражає депресія, він їде разом зі Сніговою королевою.  Через багато пригод Герда рятує його, але до того часу невинність зникає.

Знайдіть час, щоб відновити з приємними спогадами про дитинство. Згадай найкращі дні, коли ти ділився часом з другом чи родиною. Поверніться в часі в думках і насолоджуйтесь улюбленими спогадами. Можливо, ви можете звернутися до загубленого друга і відновити зв’язок. Або, можливо, вам пощастило, що дружба все ще триває, що дозволить вам і вашому другу зібратися і переказати найкращі спогади одне про одного. Принесіть цю позитивну енергію вперед цього місяця.

Тароскоп для Стрільця (22 листопада - 21 грудня)

Карта Таро Божественних 6 монет

Широкий адаптивний вогонь підживлює ваш основний привід. Енергія вашої життєвого шляху діє, виступаючи відкрито і намагається новий досвід; Ви повинні навчитися відображати та записати свої знання, щоб проявити свої найкращі результати. Ваша картка в цьому місяці - шість монет. Ключове слово для цієї картки є щедрістю; Додаткові ключові слова: благодійність, доброта, вартість та винагорода.

Представник: жінка, яка була добрим до комах (Аляска, Інуїтська байка)

Символіка: Шість монет являє собою доброту і щедрість до тих, що менше пощастило.  Стара жінка з цієї інуїтичної казки розуміє необхідність поставити позитивність у світ, щоб отримати його назад - методологію платників.

Коли ця карта з'являється в читанні, розгляньте, що ви маєте, ви можете поділитися, і докласти зусиль. Працюйте з "теорією достатку", вважаючи, що чим більше ви поділяєте, тим більше ви отримаєте натомість. Побудова мережі за допомогою спільного використання - це набагато сильніший спосіб побудови безпеки, ніж накопичення.

Тароскоп для Козерога (22 грудня по 19 січня)

Карти Таро божественного лицаря монет

Амбіційний Active Earth підживлює ваш основний привід. Енергія Вашого Шляху Життя діє найкраще, коли Ви ставите і досягаєте цілей; ви повинні навчитися співчуття, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - лицар монет. Ключовим словом для цієї картки є честолюбство; додатковими ключовими словами є: напружена праця, наполегливість та ефективність.

Представник: Хайці-Ейбіб (Південна Африка, божество Хойкой)

Символіка: Лицар монет старанний воїн, який готовий докласти зусиль, щоб налагодити світ.  Хейці-Ейбіб може бути впертим, як віл, потрапляючи в халепу за свої зусилля.  Він сильний, відданий і рішучий у всьому, до чого налаштовується.

Коли ця картка з’являється в читанні, вам потрібно зосередитись на своїх цілях і на тому, як ви їх досягнете. Ви повинні зробити належні кроки та розпочати правильну послідовність, щоб досягти успіху. Ваші зусилля будуть оцінені за допомогою практичних тестів, компенсації, підвищення або відмови. Якщо ви не докладете максимум зусиль, інші перевершать вас і отримають те, чого ви прагнете. Для досягнення ваших цілей будуть потрібні напружена робота, наполегливість, показ і ефективне виконання дій.

Тароскоп для Водолія (20 січня - 18 лютого)

Таро Божественної Цариці Жезлів

Нетрадиційне стабільне повітря підживлює ваш основний привід. Енергія Вашого Життєвого Шляху діє найкраще, коли Ви справжні та нерозкаяні; Ви повинні навчитися спокійній стійкості, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Королева Жезлів. Ключове слово для цієї картки - оптимізм; додатковими ключовими словами є: незалежність, впевненість, пристрасть та захоплення.

Представник: Пеле (Гаваї, Гавайське божество)

Символіка: Королева паличок являє собою вогненну силу.  Ярості богині вулкана Пеле можуть бути руйнівними, але її благословення є такими ж потужними.  Вона - творчість танцю, живлення багатих ґрунтів і хаотична сила вибуху.

Отримання цієї картки вказує на час блиску та зміцнення вашої самооцінки. Королева Жезлів - це позитивний приклад міцного лідерства та впевненості у своїх силах. Будьте готові зайняти центральне місце та виступити. Покажіть іншим, що ви вмієте і наскільки добре ви можете це робити. Зосередьтеся на своїх сильних сторонах і витратьте час на їх розвиток до нових рівнів успіху. Визначте свою силу, обійміть її та поділіться нею з навколишнім світом. Ця картка заохочує вас "вийти туди і розкласти наші речі"!!

Тароскоп для Риб (з 19 лютого по 20 березня)

Карто Таро Божественного Імператора

Творча адаптивна вода підживлює ваш основний драйв. Енергія Вашого Життєвого Шляху найкраще діє емоційно; Ви повинні навчитися міцності, щоб продемонструвати свої найкращі результати. Ваша картка цього місяця - Імператор. Ключове слово для цієї картки - лідерство; додатковими ключовими словами є: стабільність, хоробрість, сміливі дії та структура.

Представник: Король Артур (Великобританія, Кельтська легенда)

Символіка: Імператор є ідеальною фігурою батька.  Воїн і завойовник, король Артур править своїм королівством та своїми іноді непокірними лицарями справедливою і твердою рукою.  Він об’єднує розбірливих, захищає слабких і передає свої знання та розуміння всім своїм підданим.

Коли ця листівка з’являється у читанні, вам слід врахувати ваші стосунки з батьком, авторитетами та своєю нацією. Ваш досвід був переважно позитивним чи переважно негативним? А як щодо власного використання влади? Як ви використовуєте владу, якою володієте? Ця карта представляє чоловічу / ян енергію в житті, яка рухається вперед, стверджує та перетворюється завдяки дії та силі. Ця карта, здається, дає вам зрозуміти свою силу та силу, з якою ви стикаєтесь у житті ззовні себе.

Філіп Янг, доктор філософії

Філіп Янг, доктор філософії, є духовним радником, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Він здійснює духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (використовуючи тестування м’язів).