Таро

Що таке карти Таро?

У колоді Таро є 78 карт з двома категоріями - картки Великої Аркани та Малої Аркани. Є 22 карти, що складають Велику Аркану, і 56 карт, що складають Малу Аркану.

Карти Великих Аркан представляють основні архетипи та досвід нашої людської подорожі по життю. Мала Аркана складається з чотирьох груп, що визначаються чотирма елементами і представлені різними символами.

Спочатку карткова гра для дворянського класу, тепер вони є частиною психології, духовного консультування, літератури та засобів масової інформації.

Основна аркана

Основна аркана Картки починаються з номера 0 і закінчуються номером 21. 0 карта, дурень, - це початок і кінець життєвого циклу карт. Читання можна зробити, використовуючи лише основну Аркану або всю палубу. Ці картки представляють глибокі людські архетипи, які складають наш життєвий досвід. Якщо невеликі картки Arcana повинні були представляти поверхню річки, основні картки Arcana представлять тяжкості приводів потік води.

Малої Аркана

Малої Аркана містить чотири костюми, що представляють чотири елементи: повітря, земля, вогонь і вода. Є символи для кожного костюма, а найпоширеніші є: мечі для повітря, пентала монети для землі, палички для вогню, а також чашки для води. Кожен костюм включає в себе картки з 1 до 10 і чотирьох судових карток. Як виявляється, фактичні назви судових карток можуть змінюватися з однієї колоди до іншої, але найпоширеніші є сторінка, лицаря, королева та короля, в цьому порядку.

Отримайте безкоштовне читання карт Таро

Походження та коротка історія Таро

15го Початки століття

Частина таємниці, яка оточує езотеричне таро, перегукується з його власною історією. Більшість зовнішніх вчених прослідковують винахід таро ще в 15 столітті, головним чином в Італії, Франції та Австрії. Спочатку просто розроблені як ігрові карти, потужні образи добре працювали у ворожінні, коли вони вийшли зі знатних будинків і потрапили в руки циган.

18го та 19го Столітнє ворожіння та таємні товариства

Колоди Таро стали популярними інструментами для циган наприкінці 18 і більшій частині 19 століття. У міру зменшення гри з картами їх використання для ворожіння збільшувалось. Протягом 18го століття відбувся перехід від карткових ігор вищого суспільства до потайного світу ворожінь. Карти почали повертатися до вищого суспільства через таємні товариства в 19го століття

Сучасне читання таро почалося в кінці ХІХ століття, після роботи товариства «Золота світанок», та Артура Едварда Уейта. Вони інтенсивно вивчали таро, намагаючись з різним ступенем успіху поєднати дисципліну читання таро з іншими окультними практиками, такими як астрологічні гороскопи та нумерологія.

20го Вибух століття

Висока популярність вікторіанської епохи щодо всього, що тісно пов’язано з окультизмом, допомогло створити бум інтересу. Таємні товариства, особливо масонські, викликали достатньо цікавості та інтересу до читань таро, щоб зберегти його в житті протягом бурхливої початку половини ХХ століття. Сьогодні існує мало, якщо взагалі існує, оригінальних таємних товариств, але читання Таро сильніше, ніж було коли-небудь.

Наприкінці 1960-х - на початку 1970-х Карти Таро почали з’являтися в популярній культурі завдяки телешоу та фільмам. До 1990-х років, разом із появою книгарнь New Age, розповсюдженням великих роздрібних книжкових магазинів і, врешті-решт, зростанням Амазонки, колоди Таро вибухнули як у кількості. Сьогодні існують тисячі тисяч колод.

Історія Таро: дуже обговорювана справа

Існує ще одна переважаюча теорія, яку просувають деякі читачі таро і вчені, які стверджують, що сучасні втілення колод Таро можна простежити ще до Стародавнього Єгипту. Імовірно, знання, які таємно подорожували від покоління до покоління між посвяченими, поки окультне відродження XIX століття не поклало знання на карти таро, де вони оприлюднили свої знання, не боячись бути спійманими.

Мистецтво Таро

Окрім використання карток для читання, колода Таро часто є джерелом натхнення для художників. Сміливо починати 78 окремих творів мистецтва, навіть якщо ви імітуєте іншу колоду, наприклад, Таро Rider-Waite.

Колоди Таро стали благодатним грунтом для нових і креативних художніх виразів та дизайну. Кожна колода - це колекція з 78 версій різних тем, сцен, тем та концепцій. Протягом перших 500 років (1450 - 1950) колоди не надто відходили від подібних художніх інтерпретацій.

Але з приходом і популярністю телебачення і зростанням популярної культури, Твори колоди Таро почали урізноманітнювати та розширюватись. Карти Таро з’являються у фільмах та телевізійних шоу, коміксах, науковій фантастиці, фантастичних романах та традиційній фантастиці. Навіть вищі художні експонати час від часу демонструватимуть зображення Таро або включатимуть теми Таро. Зараз, як ніколи, карти Таро є частиною культурно-мистецького ландшафту.

Тепер нові колоди надходять щомісяця, або шляхом традиційної публікації, або самостійної публікації. Багато людей досі дотримуються найдавніших концепцій колоди, тоді як інші дико змінюються.

Як правильно вибрати колоду Таро?

Нові колоди таро надходять на ринок щомісяця. Не всі з них слід вважати корисними чи навіть корисними. Деякі колоди таро - це просто товар для фільму чи серіалу. Або вони настільки символічно заплутані, що робить їх гарними, але непридатними для використання. Незважаючи на це, існує великий та широкий вибір візуально доступних та корисних колод Таро на вибір.

Прочитати про: Створення колоди Таро

Кожен читач таро зрештою тяжітиме до певної колоди (або декількох), яка буде регулярно використовуватися. Знайомство з обраною колодою - найкращий спосіб стати чудовим читачем для себе чи інших.

Є класичні колоди, як таро Rider-Waite, колоду Марселя та колоду Таро Тота. Багато колод модернізують конструкцію Rider-Waite, але дотримуються класичних концепцій. Однак у наші дні ви можете знайти колоди таро, розроблені на основі безлічі концепцій і тем (тварини, міфології та культури). Отже, можна знайдіть свою ідеальну колоду таро.

Кращі колоди Переглянуто vsorochci.ком.ua

Кожен місяць vsorotchci.com.ua має огляд експертів Таро як теперішні, так і минулі колоди Таро, а також колоди карт Oracle. Ці огляди розглядають якість та розмір карток, візуальну доступність мистецтва, якість супровідного тексту колоди та потенційну корисність у професійній практиці. всорочі.ком.огляди колоди ua розпочалися в березні 2019 року, де ви можете переглянути повну інформацію список оглядів.

Як читати карти таро?

Вчимося читати карти таро означає навчити себе правильним асоціаціям між карткою та значенням. Потім, практикуючи, ви робите їх своїми. Цей останній пункт є досить важливим. Значення карт у будь-якій книзі чи буклеті, що постачаються в комплекті, є опорною точкою. Розуміння карт і читання карт набуває нюансів особистості та мудрості читача.

Основні значення карт відповідають кодам, якщо творець колоди не зберігає структуру, але переосмислює зображення та значення. Якщо це виявиться так, тоді можуть бути значні відмінності у значеннях, що приписуються подібним картам з однієї колоди в наступну. Із такою кількістю опублікованих колод і нових, що надходять щороку, загальні значення стають менш послідовними.

Після того, як ви почали вивчати значення карток, ви знаходитесь на шляху до того, щоб стати читачем, навіть якщо тільки для себе. Ви можете вивчити картки за допомогою індивідуального вивчення, підручників в Інтернеті або доручень професіонала. Щоб стати досвідченим читачем, потрібні години та години навчання та практики. Вам потрібно не тільки добре володіти значенням карток, але ви також повинні стати майстром казкарів.

Створення особистих стосунків з обраною вами колодою - найкращий спосіб оволодіти картами. Подумайте про кожен момент свого життя, який збігається з картою, чітко. Ви повинні вивчити значення карт, щоб вам не потрібно було посилатися на книгу чи буклет, що постачаються в комплекті. Далі вам потрібно потренуватися спочатку на собі, а потім із друзями, які можуть дати вам корисний відгук. Незалежно від того, хто читав, досвід може бути глибоким; тому важливо серйозно поставитися до практики.

Щодня торкайтеся карт і працюйте з ними. Перегортання картки, знання її значення та того, що вам потрібно про це сказати, має стати другою натурою. Ви не хочете робити паузи або щось шукати. І коли ви додаєте одну карту за іншою, розповідь повинна протікати так, ніби ви весь час знали історію.

Читач і кверент

У досвіді читання таро є дві ролі, навіть якщо з картками взаємодіє лише одна людина. Якщо ви читаєте для себе, ви - і читач, і кверент. Кверент - це людина, яка задає питання та отримує прочитане, а читач - це людина, яка інтерпретує картки та дає відповідь.

Використання та проектування спредів Таро

Поширене слово, що читається в Таро, означає "# 8220; викласти" & # 8221;. Найпоширенішим розповсюдженням Таро є кельтський хрест, який складається з 10 карт за певним зразком. Шаблон розміщує по одній картці в кожному напрямку (вгорі, внизу, ліворуч і праворуч) навколо двох карт в центрі, однієї на даний момент, а другої для завдання. Праворуч у ряд вишикуються чотири картки, що вказують на духовний намір для читання.

Спреди - це конструкції для формування розповіді прочитаного. Отже, a розповсюдження може бути однією карткою або макетом для всієї колоди. Ви можете зробити геометричні візерунки, а можна розкласти їх поруч або рухатися вгору-вниз. Важливим є лише призначення, яке ви даєте кожній посаді. Просте паралельне читання передбачає малювання карти зліва для минулого, карти посередині для сьогодення та карти справа для майбутнього.

Створюйте власні або використовуйте ті, які створили інші. Книги та Інтернет-ресурси матимуть на вибір дуже велику кількість розворотів.

Гороскоп Таро

vsorotchci.com.ua надає чудовий безкоштовний сервіс щомісяця. Наш професійний фахівець з Таро, доктор філософії Філіп Янг, вибирає колоду Таро або Оракул і витягує карту для кожного знака Зодіаку. Ваш знак Сонце представляє ваш Основний драйв у житті, тому обрана карта для ваш знак сонця є медитацією та керівництвом для вас щомісяця.

Картка Таро дня!

Маючи колоду Таро і малювання картки щодня - ідеальний спосіб розпочати свій день. Якщо у вас немає колоди, але ви хочете побачити карту на сьогодні і яку карту всороччі.ком.ua вибрано. Якою б не була намальована картка, вона надасть вам корисне повідомлення, яке допоможе вам орієнтуватися та зрозуміти свій день.

13 квітня 2021 року

Десять пентаклів карта Таро

Десять пентаклів карта Таро
Читати далі

Любов і читання Таро

Далеко і часто найчастіше задаються питання пов’язані з кар’єрою та романтикою. І між цими двома романтичні стосунки перемагають. Карти Таро дійсно можуть допомогти вам зрозуміти любов і романтику, особливо якщо ви можете малювати картки з коханим, не лише про коханого чи любовний інтерес. Оскільки задавати питання про іншу людину дуже складно, важливо знати найкращий спосіб підійти до читання про кохання та романтику, щоб ви отримали корисну, а не образливу відповідь. vsorotchci.com.ua має тут кілька порад та підказок для того, щоб задавати та тлумачити любовні запитання.

Нескінченне джерело таємниць і чудес

Загалом, з картами таро можна зробити так багато речей, і читання карт таро можуть бути настільки різними, що ви ніколи не закінчили вчитися читати карти таро. Можливо, саме тому така практика витримала випробування часом і завжди знаходила людей, зацікавлених у вивченні таро та підтримці художнього полум’я та ворожіння.