Огляд колоди Таро: Таро Божественного

Додому » Блог » Таро » Огляд колоди Таро: Таро Божественного

Щойно опубліковано колоди таро і оракулів щомісяця приїжджайте на Amazon та у книгарні. На сьогоднішній день є на вибір буквально тисячі колод, включаючи колоди, що вже не надруковані, а також опубліковані. Перегляд колоди - це суб’єктивне судження, яке має допомогти читачам визначити, чи хочуть вони володіти переглянутою колодою.

Критичний огляд колоди для всороччі.ком.ua передбачає розгляд якості та розміру карток, візуальної доступності мистецтва, якості супровідного тексту колоди та потенційної корисності у професійній практиці. Цього місяця я вибрав огляд Таро Божественного Йоші Йошітані.

Таро божественних карт

Карти Таро Божественних карт

З задньої кришки коробки:

Шлях до просвітлення унікальний для кожного з нас, але багато уроків, які ми засвоюємо, - це спільні історії, передані між культурами та поколіннями.

Таро Божественного оживляє традиційні архетипи таро за допомогою блискучої серії байок, включаючи Русалочку, Аладдіна, Журавлину Дружину, Сплячу Красуню, Короля Артура та історії з менш відомих легенд та божеств з усього світу. Подібно до того, як таро пропонує способи інтерпретації навколишнього світу, так само робіть ці висвітлюючі казки.

Колода - це справді різноманітна колекція персонажів та історій, які чудово ілюструють значення кожної карти.

Функціональність

Картка для публікації колоди є високоякісною і добре тримається при багаторазовому використанні з часом. Карти більші за стандартні ігрові карти, але не настільки великі, щоб їх було важко перетасувати. Я придбав примірник для своєї дружини, яка також є професійною читачкою, і вона регулярно працює з колодою. Колода - це чудове поєднання сучасних технік художнього друку та традиційного азіатського художнього стилю.

Візуальна доступність колоди

У колоді є деякі картки, які є візуально доступними, тоді як інші вимагатимуть від вас знання персонажа, міфу чи байки, щоб знати, чому було обрано зображення на картці та як воно працює зі значенням карти. Колода вимагатиме певних зусиль для запам’ятовування кожної історії та персонажа; просто перегляд карт не дасть негайного розуміння. Без багаторазового використання та вивчення візуальні матеріали здебільшого будуть втрачені серед практикуючих та студентів. Хоча колода гарна і дуже цікава, це не колода, яку я рекомендував би новачкам.

Оскільки картки справді черпають з історій з усього світу, деякі можуть бути дуже знайомими, а інші - зовсім іноземними. Оскільки я виріс у Сполучених Штатах, маючи західну історію та традиції розповіді, я легко можу визнати Імператора королем Артура (з мечем у камені):

Імператор

Карто Таро Божественного Імператора

З супутньої книги:

Імператор - ідеальна фігура батька. Воїн і завойовник, король Артур править своїм королівством і своїми часом непокірними лицарями справедливою і твердою рукою. Він об'єднує розбірливих, захищає слабких і передає свої знання та розуміння всім своїм підданим.

Але я не знаю про Хайці-Ейбіб (Південна Африка, божество Хойкой) на картці нижче:

Лицар монет

Карти Таро божественного лицаря монет

З супутньої книги:

Лицар монет - старанний воїн, який готовий докласти зусиль, щоб налагодити світ. Хейці-Ейбіб може бути впертим, як віл, потрапляючи в халепу за свої зусилля. Він сильний, відданий і рішучий у всьому, до чого налаштовується.

Я можу візуально отримати доступ до «Шістки чашок» як «спільне користування» та «радість дитинства», хоча я не знайомий з тим, що цей образ пов’язаний із «Сніговою королевою» (Данія, Датська казка), з якою я знайомий з хроніки Нарнії.

Шість монет

Карта Таро Божественних 6 чашок

З супутньої книги:

«Шістка чашок» викликає ностальгію за солодшими часами. Кай і Герда в дитинстві є найкращими друзями, але коли Кая вражає депресія, він їде разом зі Сніговою королевою. Через багато пригод Герда рятує його, але до того часу невинність зникає.

Пояснення Карт

Буклет досить приємний. Кольорові зображення відтворюються яскраво, і кожна сторінка має дві картки поруч, з інформацією про представника, описом та вертикальним / зворотним значенням:

Таро Божественного 2 карти поруч
Осіріс, Сет та Ісіда Єгипет, єгипетська міфологіяДаная та Персей Греція, грецька міфологія
П'ятірка мечів представляє бій, виграний обманом. Сет скидає свого брата Озіріса, і його бачать, як він зраджує дружину свого брата Ісіду. Хоча Сет представляє тирана переможця, Ісіда - переможений боєць, який врешті-решт призведе до поразки Сет.Шістка мечів уособлює залишення бурхливих вод на спокійне та перспективне майбутнє. Після ув’язнення власного батька Даная та її маленький син Персей рятуються. Зрештою Персей зросте, щоб перемогти горгону Медузу.
Вертикально: Здача, зрада, знущання, насильство, злочинВертикально: Зцілення, рух вперед, стабільність, втеча, подорожі
Змінено: Дозвіл, компроміс, жертва, мир, справедливістьЗмінено: Відчуття в пастці, нестабільність, скасована поїздка, зловживання, невирішені проблеми

Корисність

Як професійний читач, який почав читати картки для оплати в 1992 році, я можу сказати, що ця колода працює добре, якщо ви добре знаєте колоду і можете поділитися історією кожного персонажа, байки або міфу, що повідомляє карту. Карти не мають візуального доступу, але візуально "арештовують". Вони залишать враження; отже, це чудова колода для додавання до вашої колекції.

Тому я б рекомендував колоду для використання, але будьте готові вивчити багато історій і мати можливість ділитися ними з людьми, для яких ви читали; інакше ви будете ходити туди-сюди до буклету кожного разу, коли будете читати. Якщо ви хочете отримати копію цієї колоди, ви можете придбати її на Amazon.

Рейтинг

Незважаючи на те, що колода вимагає значного вивчення, це візуально приголомшливий набір карт. Суміш байок та історій з різних культур чудова для цього потужного інструменту, який робить вивчення колоди вартим подорожі в історію літератури та світових суспільств. Навіть якщо колода не використовувалася для професійних читань, вона, безумовно, хотіла б мати у своїй колекції. Попри всю його складність та дивовижне мистецтво, я даю цій колоді високий рейтинг.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та віддаленими клієнтами з усього світу. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт