Синастрійна астрологія: від Вести до Вести Як ми живемо разом

Додому » Блог » Астрологія » Синастрійна астрологія: від Вести до Вести Як ми живемо разом

Астрологія має багато застосувань і прийомів; одним із найпопулярніших застосувань є синастрія, що означає термін, що описує взаємодію двох діаграм між собою. На наших картах у всіх однакові точки: Сонце в знаку, Місяць у знаку, Меркурій у знаку тощо. Коли ми збираємося з кимось, наші енергетичні проекти (наші діаграми) взаємодіють.

Ця стаття є однією із серії, яка розглядає взаємодію точок між двома людьми та пояснює, як інтерпретувати динаміку між однією і тією ж точкою на різних діаграмах.  У цій статті буде розглянуто Веста, що править нашим ставленням до дому та власності.

Що таке Synastry Astrology?

Ймовірно, простіше показати це наочно, а не писати довге пояснення. Внизу ви побачите одне зображення двох діаграм, одна з внутрішньої сторони, а інша - навколо зовнішньої. Є два зображення, які показують, як виглядають стосунки, коли людина А знаходиться всередині, а людина Б - зовні, а потім навпаки.

Відносини В до А
Відносини А до В

Це були випадково сформовані діаграми. Як бачите, усі однакові точки на двох діаграмах відображаються з різними знаками. Коли ми розглядаємо їх разом, ми маємо можливість побачити види енергетичної динаміки, які набудуть сили, коли вони утворюють зв’язок, будь то коханці, друзі чи члени сім’ї.

Читання синастрії двох людей

Значна частина моєї роботи як професійного астролога включає читання діаграм стосунків, і я завжди починаю з Місяців і проробляю шлях через інші моменти.  Часто клієнти або люди, яких я зустрічаю на публіці, і які дізнаються, що я астролог, скажуть щось на кшталт: «Я Лев і десь читав, що ніколи не повинен зустрічатися зі Скорпіоном» або «Я Лев і повинен зустрічатися лише з вогнем і повітряні знаки, як Овен або Близнюки ".  Тоді вони запитують: «чи це правда?"

Хоча це правда, що деякі знаки кидають виклик один одному, а інші течуть, будь-який знак може «ладнати» з іншим знаком залежно від зрілості особи. Безумовно, є безліч прикладів успішних і щасливих пар Лев / Скорпіон та невдалих пар Овен / Лев. Ознаки не гарантують успіху чи невдачі, вони просто показують, як енергія взагалі буде взаємодіяти в будь-яких стосунках.

Будь ласка, майте на увазі, що енергія, що тече - це не те саме, що позитивна енергія. Потік відбувається, коли дві точки співпадають або вирівнюються між собою певними способами і близькими до однакового ступеня. Наприклад, якщо у мене мій Меркурій у Леві при 12 градусах, а у вас Меркурій у Овні при 13 градусах, наш Меркурій буде трикувати і легко текти, оскільки вони обидва знаходяться у вогняних знаках.

Це чудово, якщо ми добре та позитивно спілкуємося з нашим вогняним підходом, але не настільки здорово, якщо хтось із нас обох вирішить бути весь час аргументованим, постійно проводячи словесні поєдинки.  І якою б проблематичною не була енергія спілкування між нами, потік змусить нас спілкуватися та намагатись «виграти» наші бали, здорові стосунки чи ні.

Аспекти для розгляду

Найпотужніші аспекти - це сполучення (в одному знаку та майже однаковій мірі), квадрат (три знаки на відстані, у суперечливих елементах та майже однаковому ступені) та опозиція (у протилежних знаках та балансуючі елементи, і майже однаковий градус). До того ж, що варто обговорити під час читання синастрії, - тригон (чотири знаки один від одного, в одному елементі і майже однаковий ступінь), секстил (два знаки один від одного, у додаткових елементах і майже однаковий ступінь), а також безсполучниковий (п’ять знаків нарізно, у компрометуючих елементах і майже однаковою мірою).

Моя Веста до Вашої Вести і Ваша Веста до Моєї Вести

Нижче я позначив Весту з двох таблиць:

Відносини А до В Веста До Вести

Веста для Особи А знаходиться в Тельці, а Веста для Особи В - у Раку. Вони секстилюють один одного за знаком, але не за ступенем.

Кулі Впливу

Дозвольте мені розбити “4го Стіна ”на мить і скажіть, що астрологія - це не точна наука, або насправді наука у будь-якому суворому, механістичному ньютонівському розумінні. Деякі астрологи дадуть пунктам 6-градусну кулю, щоб встановити аспектний зв’язок. Я вважаю за краще використовувати більше очок на картах, які я кидаю, тому використовую менші кулі.

Елліністична (класична) астрологія нехтуватиме сферами впливу і просто скаже, що ці точки є секстильними, оскільки вони знаходяться на відстані. Я дійсно вважаю, що близькість за ступенем має значення, але я також використовую досить велику кількість балів (23 у прикладах тут) у своїх діаграмах, тому я волію посилити сферу впливу для всіх пунктів. Для секстилу я використовую 3 градуси або менше.

Оскільки Веста А є секстильною Вестою Б, вони мають додаткову енергію щодо почуття дому як місця для проживання та створення сім'ї. Людина Телець-Веста віддає перевагу «дому бути стабільним і безпечним», тоді як людина-Рак Веста віддає перевагу «будинку, щоб бути надійною гаванню сім'ї». Енергетично ці елементи доповнюють один одного (Земля та Вода).

Сектилі у вашій власній діаграмі або в динаміці між двома точками на вашій діаграмі та діаграмою іншої людини представляють енергії, які легко знаходять "спільну мову", оскільки вони так добре працюють разом.  Ця енергія підтримує та допомагає.

Доповнююча енергія секстилу допомагає парам підтримувати спільну роботу; є тривале вирівнювання.  Працюючи, вони можуть знайти узгодження та досягти набагато більше спільних зусиль, ніж самі.  Якщо вони є несвідомими душами, цей аспект буде зберігати відносини.  Якщо вони є свідомими душами, то вони дійсно можуть насолоджуватися часом, який вони проводять разом, особливо вибираючи заходи, які вимагають двох з них для досягнення мети або завдання. 

Телець / Рак Енергія може бути дуже стабільним і люблячим. Taurus Vesta індивідуума збирається переконатися, що додому є твердим, безпечним, і міцним.  Все буде добре збережено і піклуватися.  Індивідуальний рак Веста хоче, щоб будинок був місцем для сім'ї, особистих традицій та важливих спогадів. 

Як результат, ця пара добре протікає, коли мова йде про придбання та підтримку свого будинку. Вони, ймовірно, матимуть найприємніший будинок на блоці і місце, де кожен хоче приїхати на їжу або відчувати себе коханим.

Пошук вашої Vesta у вашому графіку

Ви, звичайно, можете зв’язатися зі мною, щоб прочитати діаграму, і я можу прочитати вам всебічне прочитання всієї вашої діаграми та повідомити, де знаходиться Веста на вашій діаграмі. Але ви також можете знайти його, зайшовши до інтернет-ефемериди та подивившись Весту за знаком на дату та час вашого народження.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, що знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та віддаленими клієнтами з усього світу. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, веб-сайт доктора філософії