Психічні здібності & # 038; Типи

Ми всі психічні, але не в однаковій мірі або з однаковою силою. Існують численні психічні навички, і всі вони можуть бути використані для виконання психічних читань. Цей розділ всороччі.ком.Веб-сайт ua пропонує вам вичерпний перелік психічних здібностей, психічних інструментів та пропозицій щодо отримання психічних показань.

Досліджуючи наш сайт, ви знайдете численні посилання на різних екстрасенсів, які хочуть допомогти вам своїми вміннями. Ми радимо вам скористатися їхніми здібностями, щоб допомогти вам вирішити свої проблеми, складну ситуацію або стосунки, що розвиваються.

Читаючи про короткий опис психічних навичок у цьому розділі, ви можете усвідомити, що ви чи хтось із ваших знайомих має силу. Якщо ви хочете дізнатися більше, просто натисніть на посилання, яке переведе вас на окрему детальну сторінку про вміння.

Психічні читання можна робити з інструментами або без них, залежно від майстерності екстрасенса та його бажання працювати з інструментами. Медіуми, ясновидці, канали працюють безпосередньо з вами і рідко використовують інструменти. Зчитувач рун, зчитувач таро, зчитувач долонь і так далі проводить свої читання за допомогою інструментів і передає свої психічні зчитування «наскрізь» або за допомогою інструментів.

Якщо ви вирішите отримати психічне читання від професійного, переконайтеся, що вони записують або дозволять вам записати сеанс. Завдяки технології смартфона, ми всі носимо пристрої, які, з встановленим правильним додатком, може записати психічну сесію. Хороша психіка - це хороший професіонал у будь-якому іншому полі; Вони мають перевірений запис, вони виконують свою послугу за конкурентною ринковою вартістю, а також забезпечують відмінну службу обслуговування клієнтів.

Якщо ви розглядаєте отримання психічного читання, вивчіть різні практики. Цілком можливо, що одна практика дасть вам кращі результати, ніж інший залежно від вашого психічного поля, а також навички психіки.

24 психічні здібності та навички

Психічні навички є здібностями до почуття, відчуття, спілкування та розуміння поза звичайною мірою об'єктивної реальності. Ці сили варіюються від простої інтуїції до безпосереднього спілкування з духовними істотами або душами між життями, які перейшли, але ще не повернулись, щоб отримати інший людський досвід.

Основою всієї психічної енергії є інтуїція, найкраще описана як отримання відчуття або усвідомлення поза стандартною сенсорною інформацією, що відбувається навколо вас, або поза нею. Простий приклад трапляється, коли телефон дзвонить, і ви відчуваєте страх або хвилювання, перш ніж поглянути на екран, щоб побачити, хто дзвонив або відповідаєте на дзвінок. Телефон дзвонить, як завжди, але ваша інтуїція підказує вам щось більше про цей конкретний дзвінок, крім або поза іншими дзвінками.

Набагато складніші та вдосконалені здібності включають такі здібності, як ясновидіння, ясновидіння, бачення аур та багато інших, перелічених далі в цьому розділі. Ці здібності, як правило, є вродженими, з’являються в дитинстві, але вони можуть проявлятися і в зрілому віці, особливо якщо з людиною трапляється важка подія, наприклад, досвід близької смерті (NDE).

Частіше за все діти усвідомлюють, що найкраще придушити або приховати ці здібності, і не отримують навчання чи підтримки, яку вони хочуть або потрібні для їх правильного або повного розвитку. Якщо здібності досить сильні, можливо, вони не зможуть їх приховати або придушити.

1. Спілкування з тваринами

Людина з психічною майстерністю спілкування тварин може, насправді, спілкуватися з тваринами. Вони мають здатність відчувати думки тварин і інтерпретувати їх. Оскільки тварини працюють на іншому, менш суперечливому свідомому рівні, вони можуть стати для вас чудовим джерелом розуміння завдяки професійному комунікатору тварин.

2. Астральна проекція

Астральна проекція це здатність переміщати свою свідомість з тіла і подорожувати без своєї тілесної форми. Ця техніка, якщо ви можете отримати доступ до цієї здатності, є прекрасним способом відпочити від тривимірного життя та сварок. Рідко, якщо вони коли-небудь використовувались у психічних читаннях, це скоріше особисті психічні навички, відточені за допомогою медитації.

3. Astral Travel (інші розміри)

Астральні подорожі є більш складною формою астральної проекції, оскільки вам потрібно мати можливість астрального проектування для астрального подорожі. Астральні подорожі передбачають відвідування інших вимірів для отримання інформації, розуміння та дослідження. Ця психічна сила може бути використана для психічного читання, якщо психічний має талант, а клієнт шукає інформацію, яку відвідування іншого виміру може надати.

4. Автоматичне написання

Автоматичне написання це здатність зв’язуватися з духовною енергією і дозволяти знанням чи інформації автоматично протікати через вас, коли ви пишете. Ця навичка є у майже кожного з нас, і ми можемо спробувати отримати до неї доступ, починаючи писати, як правило, з “добре, я починаю писати зараз, просто подивившись, куди це мене заведе, і буду продовжувати писати, поки це не я писати… »Багато професійних екстрасенсів використовують цю техніку для роботи з клієнтами.

5. Автоматичне малювання

Як автоматичне написання, автоматичне малювання це здатність з'єднуватися з духовною енергією і дозволяти знанням чи інформації автоматично протікати, коли ви малюєте. Цілком можливо, що в стані малювання трансу ви можете виявити, що можете малювати напрочуд добре, але як тільки ваш розум повернеться під контроль, ви зможете виробляти лише мистецтво фігури.

6. Бібліомансія

Бібліомансія це можливість отримувати психічні повідомлення з книг. Людина з таким талантом може задавати питання або відповідати на питання, беручи книгу, закриваючи очі, відкриваючи книгу з керованою енергією та кладучи палець десь на сторінці. Будь-яка книга буде працювати, але словник є одним із найкращих варіантів або священним текстом, як Біблія, Дао Те Чінг чи Веди.

7. Ченнелінг

Ченнелінг це здатність дозволити духовній сутності проникнути в тіло і говорити через психічне. Екстрасенсу важливо розробити чіткі межі щодо того, коли дух може використовувати своє тіло і як довго.

8. Ясна аудиторія

Ясна аудиторія це здатність чути повідомлення від духу. Так, ясновидимий "чує голоси". Вони можуть використовувати свою здатність задавати та відповідати на запитання, спираючись на вказівки духу, якого вони налаштовані слухати. Цей талант не завжди є найпростішим з навичок, яким можна володіти чи управляти ним. Хтось із цією здатністю повинен розробити сильні методи для того, щоб мати можливість "вимкнути" або "налаштувати" голоси.

9. Ясновидіння / попереднє пізнання

Ясновидіння/ попереднє пізнання - це здатність бачити або відчувати майбутнє. Мабуть, найбільш відома та затребувана психічна майстерність; ця здатність дозволяє людині передбачити або передбачити майбутнє. Наскільки далеко в майбутнє і наскільки чітко це питання ступеня та таланту.

10. Діестезічне

Діестезічне це здатність знаходити предмети, найчастіше джерела води під землею, за допомогою роздвоєної палиці або зігнутої пари проводів. Люди з такою здатністю можуть знаходити приховані або загублені предмети, які неможливо легко знайти, оскільки вони знаходяться під землею або поза зоною огляду.

11. Подорожі мрій

Подорожі мріями це здатність використовувати стан сну для вивчення психічних та емоційних проблем під час сну або глибокої медитації. Подорож сновидінням вимагає від людини інтерпретації нелінійних зображень та фізичних дій, що кидають виклик, як повідомлень про проблему, питання чи ситуацію, яку практикуючий розглядає перед тим, як увійти в стан сну.

12. Енергетичне зцілення (Рейкі)

Енергетичне зцілення - це здатність використовувати своє енергетичне поле для зцілення інших. Найвідомішою формою цієї практики є рейки, представлений світові Японією Мікао Усуї в 1922 році. Цю техніку можна зробити на дотик або на відстані, визнаючи, що фізична відстань є ілюзією в квантовому полі. Рейкі це навчальна техніка, і практикуючі можуть працювати як початківці, практикуючись на практиці та досягти вищих рівнів майстерності, щоб робити дистанційні роботи.

13. Цілющий дотик

Цілющий дотик це здатність зцілювати іншу людину руками на дотик до області недуги. Необхідний фізичний контакт, і людина з цією здатністю передає енергію в пошкоджену ділянку для підтримки або активізації природного процесу загоєння іншої людини.

14. Медична інтуїція

Медична інтуїція це здатність відчувати та ідентифікувати хворобу чи травму іншої людини, торкаючись їх або не торкаючись. Медичні інтуїтивно зрозумілі також можуть відчути, чи є духовна першопричина, пов’язана із хворобою чи травмою, як це частіше буває, ніж ні. Ця здатність надає людині підвищених фізичних почуттів, особливо нюху.

15. Ясне сновидіння

Ясне сновидіння це здатність усвідомлювати, що ти перебуваєш уві сні, поки тобі сниться. Ця навичка - це та, до якої ви можете отримати концентровану медитацію перед тим, як заснути, оскільки мова йде більше про розблокування здатності, пов’язаної з досвідом, який ми всі маємо щодня. Усвідомлене сновидіння забезпечує доступ до психічної інформації, яка подорожує на супермагістралі стану мрії.

16. Середній корабель

Середній корабель це здатність зв’язуватися з духами або тими душами, які перебувають між життями і бажають спілкуватися з кимось, хто все ще пов’язаний із землею. На відміну від каналу, який відмовляється від свідомого контролю над духом чи іншим між душею життя, людина з цим талантом залишається відокремленою і традиційно спілкується в обмін вперед-назад.

17. Рослинна комунікація

Рослинна комунікація це здатність відчувати і знати інформацію від рослин та рослинного середовища. Рослини та екосистеми мають дух і можуть спілкуватися з людьми, що володіють цим талантом, або бути «почутими». Ліси, пустелі, рослинність навколо водойм та сади дають доступні знання та повідомлення комунікаторам рослин.

18. Психометрія (читання об'єктів)

Психометрія це здатність зчитувати енергію з предметів. Особисті речі поглинають психічну енергію власників, і той, хто має талант психометрії, може прочитати цю енергію. Навичка може бути настільки загальною, як складання відчуття про власника чи власників, або настільки конкретною, як бачення деталей про власника чи власників.

19. Віддалений перегляд

Віддалений перегляд це здатність увійти в стан трансу і побачити інше місце у світі в режимі реального часу. Віддалений переглядач може знаходитись у Сполучених Штатах та переглядати діяльність чи місце в Ірландії або де-небудь ще у світі. Це все одно, що використовувати безпілотник для надсилання назад зображень місця, але без дрону.

20. Скрейдінг

Скрейдінг - це здатність використовувати світловідбиваючу поверхню, як правило, воду, у формі чаші, що скручується, щоб отримати психічні повідомлення про минуле, сьогодення та майбутнє. Дзеркала також працюють як інструмент для талановитих талантів. Особи, що володіють цією майстерністю, можуть отримати доступ до духовних знань, використовуючи відбивну поверхню як шлюз між фізичною сферою та духовною.

21. Побачивши аури

Бачачи аури це здатність бачити колір енергетичного поля людини. Ми всі випромінюємо енергетичне поле, і частота нашого поля змінюється через різні кольори та поєднання кольорів протягом нашого життя, а іноді і протягом дня. Екстрасенс аури може побачити колір нашого поля та допомогти нам зрозуміти значення наших послідовних та мінливих моделей аури.

22. Поінформованість про синхронність

Поінформованість про синхронність це здатність розпізнавати та інтерпретувати синхронізовані моменти, які зазвичай з’являються неодноразово, до трьох разів, коли талант з’являється вперше. Завдяки цілеспрямованим зусиллям хтось із цим талантом може розпізнати особливий момент без повторень. Нумерологія часто розкриває синхронну інформацію комусь із цим талантом.

23. Телекінез

Традиційно, телекінез це здатність рухати предмети розумом. У більш складній інтерпретації телекінез - це здатність залучати і відбивати людей чи ситуації своїми думками, більш відому сьогодні як Закон тяжіння.

24. Телепатія

Телепатія це здатність спілкуватися з оточуючими людьми або "чути / читати" думки інших людей. Ця психічна майстерність вимагає належної підготовки, якщо вона проявляється у людини, оскільки межі будуть необхідні, щоб зберегти цілісність особистості психічного від надмірного вкладу.

12 Психічні засоби та типи

Психічні інструменти не є “психічними”; вони по суті «інертні», доки екстрасенс їх не використовує. Астрологія, карти таро / оракул, маятник, кристали та багато інших предметів функціонують як інструменти для екстрасенсів. У випадку астрології об’єктами є Сонце, Місяць, планети, астероїди та спеціальні розрахунки, пов’язані з рухом цих тіл.

Екстрасенс може обрати інструмент як спосіб зосередити свою психічну енергію. Інструменти можуть допомогти “закріпити” психічну майстерність і надати їй межі використання, щоб екстрасенс чітко входив і виходив із процесу. Читання певної кількості карт Таро - прекрасний приклад. Якщо екстрасенс читає з п'яти або десяти карток, психічний процес починається з першої картки і закінчується останньою.

Інструменти також можуть допомогти вам виявити, чи маєте ви психічні навички та глибину інтуїції. Якщо ви почнете досліджувати психічні інструменти, ви можете виявити, що один резонує з вами понад усі інші. Опускаючись по списку, який ми надаємо в цьому розділі, ви можете зрозуміти, що руни - це ваш інструмент, але карти таро - не. Маятник, звичайно! Ворожачий стрижень, не так вже й багато.

1. Астрологія

Інструменти астрології це небесні тіла в нашій Сонячній системі, і інструмент, який працює так само ефективно з дуже малою інтуїцією і великою кількістю вчених або потужно з високою інтуїцією і великою кількістю вчених.

2. Кидання кісток

Кістки та їх відливання забезпечують екстрасенсу доступ до інформації та відповідей, зокрема щодо "падіння" кісток під час відливання. Для цієї практики найчастіше використовують маленькі кістки, які легко зібрати двома руками.

3. Кришталевий куля / дзеркало / чаша (що відбиває поверхні)

Будь-яка відбивна поверхня може функціонувати як місток між фізичним, тривимірним світом і світом духу. Якісний Кришталева куля, зазвичай формується з кварцу, забезпечує екстрасенса “пробним каменем” для керування своїми психічними показаннями. Дзеркала також працюють. А чаша, в якій просочується, вміщує воду, яка забезпечує відбиваючу поверхню для психічного читання.

4. Ворожіння вудилище

ворожий стрижень зазвичай є Y-подібною гілкою, природно сформованою з дерева або куща, яку екстрасенс може використовувати для пошуку предметів. Дві мідні Г-подібні дротяні стрижні також часто зустрічаються у практикуючих. Практикуючий тримає стрижні паралельно, і коли вони з’єднуються, об’єкт знаходиться.

5. Нумерологія

Як і астрологія нумерологія покладається на цифри "у світі" як інструменти для психічного чи інтуїтивного читання. Цифри мають конкретне значення, яке інтуїтивний або психічний індивід може використовувати для зосередження чи посилення своїх здібностей.

6. Правління Ouija

Мабуть, найвідоміший і найвідоміший психічний інструмент з усіх доступних. Повзунок, дошка та інструкції дозволяють користувачам скористатися своїм психічним талантом і увійти в стан трансу, щоб відповісти на питання. Цей предмет чудово демонструє, як будь-який предмет із креативним дизайном та ритуальними інструкціями може діяти як психічний інструмент.

7. Читання долоні

Рука (її форма, а лінії у вашій долоні) - це інструмент. Талановитий психічний може читати і інтерпретувати руку щоб дати вам розуміння та відповіді.

8. Маятник

Маятник - це невелика вага в кінці рядка, яку ви можете зняти з рук і відправити енергію через. Коли ви робите, маятник буде рухатися, назад і вперед, або спина в за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки. Цей інструмент відмінно для Так / Ні. Використання маятника, щоб знайти місце для життя.

9. Руни

Руни - північні духовні символи, зазвичай вирізані в невеликих дерев'яних блоках або пофарбовані на невеликі камені, які можна зробити або викинути / кинути практикуюче. Вони також можуть бути намальовані / пофарбовані на об'єкти для захисту або специфічних духовних потреб.

10. Співальні чаші / тюнінг вилки

Співаючі чаші, зазвичай виготовлені з міді або мідного композиту, дозволяють користувачеві натирати ободок товкачем і створювати звукову частоту, яка допоможе користувачеві увійти в стан трансу для доступу до духовних знань та інформації. Камертони, зазвичай виготовлені зі сталі, також забезпечують звукову частоту, яку можна використовувати в духовній та психічній роботі.

11. Карти Таро / Оракул

Ймовірно, другий за частотою використовуваний інструмент за астрологією, таро і карти оракула застосовувати практику картомантності, забезпечуючи психічне читання за допомогою карток. Як і астрологія, карти можна використовувати з інтуїцією або без неї, але вони є чудовим інструментом для психічного практикуючого, який хоче мати орієнтир для тих, хто отримує психічне повідомлення.

12. Чайне листя

Існує сильна традиція заварювати чай з розсипчастим чайним листям, пити чай тоді інтерпретація форми листя залишив у чашці. Ритуальний процес є ключем до успішного та корисного використання цього інструменту.