Психічні архетипи: мудра людина

Додому » Блог » Психічні читання » Психічні архетипи: мудра людина

Психічний архетип являє собою основне енергетичне вираження, яке ми відчуваємо, визначає нашу психологічну та духовну подорож, у цьому, попередні та майбутні життя. Хоча ми можемо займатися різними формами життєвої практики, як бути солдатом або лікарем, ми один міцний архетип, який може бути воїном або цілителем.

Ця стаття вивчить психічний архетип мудрого чоловіка.

Один архетип, багато напрямків

Історія наповнена воєнними священиками та воєнами (медиками). Педагоги можуть бути спортсменами, а спортсмени можуть бути вихователями. Упродовж життя ми можемо носити багато іпостасей, але найчастіше ми оперуємо одним психічним архетипом.

Іноді необхідність та обставини можуть змусити нас перетворитися на обличчя, яке є далеким від нашої духовної мети, або так буде здаватися. Якщо ми досить уважно подивимося на наші дії за будь-яких обставин, ми зможемо побачити незмінний психічний відбиток нашого уявлення.

У мене різноманітна історія роботи, що включає будівництво, дизайн / управління веб-сайтами, викладання (англійська мова в коледжі), а тепер і духовні поради. Протягом кожної ітерації моїх робочих можливостей я неодноразово опинявся в одній і тій же ролі ... як духовний та емоційний радник оточуючих людей.

Мудрець

Коли я підріс, мені дуже пощастило мати в своєму житті Мудрого чоловіка, який був моїм дідом по матері, Кеннетом Велборном. Він був другим наймолодшим з дев'яти дітей і ніколи не закінчив середньої школи, але він був на сьогоднішній день найбільш "приземленою" людиною, яку я знав і досі знаю. Він був людиною "що ти бачиш, те і отримуєш", який ніколи не вивчав філософський утилітаризм, але прожив життя, дуже відповідне такому мисленню. Він був нескладним, прямолінійним і працьовитим.

Мудрий чоловік - архетип - це подарунок усьому людству, але особливо цінний для людей його громади та родини. Він втілює найкращі елементи мужності, які включають його здатність виробляти та підтримувати. Відповідальність лежить в основі дій Мудрого, і його правда завжди зрозуміла, коли він ділиться нею з іншими. Він несе в собі мудрість віків, а також мудрість, необхідну для сучасних часів.

Кожен архетип подорожує протягом життя, щоб зібрати досвід всередині та за межами його ідеального уявлення, щоб насолоджуватися та розуміти весь спектр людського досвіду під час вивчення уроків, пов’язаних із завершенням його роботи.  Ми отримуємо уроки завдяки підтримці та опору.  Людина пізнає багато аспектів свободи, будучи дуже вільним протягом одного життя, а рабом в іншому житті.

Ідеальне суспільство (утопічне бачення)

Насправді не важко уявити ідеальне суспільство, в якому кожна людина виявляє свій психічний або духовний архетип і отримує спосіб виразити цей архетип за допомогою роботи та взаємодії з іншими архетипами у світі. Поява такого світу вимагає широкомасштабного і всебічного прийняття балансу між наукою і духовністю, між творчістю та необхідністю, а також співчуттям та цілісністю.

Реальність - це приплив рівноваги, неврівноваженості та перебалансування, де всі душі отримують уроки, яких неможливо знайти в утопічних баченнях чи духовному царстві.  Ми вирішили бути тут, і психічні або духовні архетипи вказують на те, що ми обираємо особливий тип ролі, щоб ми могли відчути справжнє майстерність.

Чи знаєте ви мудрого чоловіка?

Кожен архетип має ознаки, які можна визначити та відрізнити. Наймудріші серед нас ніколи не визнають і не визнають їхньої мудрості, вони просто є і це роблять. Інші їх знають як мудрих.

Вікові питання

Мудра людина "стає" за все життя. Він може бути старою душею, яка повертається задля подальшого розвитку, або дороговказом для багатьох людей, яким він буде потрібен, коли досягне пізньої зрілості життя. Цей архетип просто вимагає прожити довге життя і, звичайно, досить довго, щоб переступити поріг його архетипу, що може відзначатися зниженням його фізичного зросту, як правило, стабільним, починаючи з 50.

На відміну від інших архетипів, котрі можуть обрати свої ролі у багатьох іпостасях, Мудрець за замовчуванням є Людиною.  І його роль стає активною лише тоді, коли він досягає певного віку, збирає певний досвід і відомий іншим завдяки своїм знанням та мудрості.

Вміння слухати та консультувати інших

Мудрець відіграє вирішальну роль у розвитку спільнот, суспільства та людства. Вони несуть тягар своєї мудрості та життєвого досвіду милостиво та співчутливо. У багатьох видах літератури та розповіді історій вони можуть бути самотніми або одруженими, але вони завжди мають бажання поділитися з ними, а також дарують "правильний час", пропонуючи думки та поради іншим.

Якщо ви зіткнетеся з Мудрецем, ви виявите бажання вислухати їх думки та думки, так чи інакше знаючи, що вони отримають потрібну вам відповідь, навіть якщо вона важка.  Одним з найбільших дарів Мудрого є його здатність слухати, розуміти і реагувати.  Якщо в його мудрості існує лише потреба бути почутим, то його «порада» буде мовчазною відповіддю, яка все одно просвічує людину, яка з ним розмовляє.  Коли він говорить, його логіка дасть точні рішення, як правило, у формі анекдотів про особисте життя або простих, проникливих питань.

Важко втілити життя

Бути Мудрою людиною архетип має дуже високу ціну, з точки зору втілених переживань, які є найважчими.  Батьківство часто буде напруженим або якимось ускладненим.  Мудрий чоловік може не мати дітей, що впливає на його мудрість, або у нього велика і любляча сім'я.  У будь-якому випадку і по всьому спектру, його мудрість загостриться питанням батьківства.

Втілене життя буде довгим, ще одна основна архетип Мудрої людини.  І він збереже гостроту свого розуму і до старості.  Це довге життя також знайде його в центрі великої родини та громади.  Він легко стає фактичним лідером, загальним практичним вирішувачем проблем, арбітром суперечок і живим пошуковим механізмом Google з питань, які насправді не вирішуються в Інтернеті.  Якщо ви знаєте Мудрого чоловіка своєї громади або маєте такого у своїй родині, обов’язково плекайте його; він справді дар від духу.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт