Як визначити, хто дзвонив з незнайомого номера


Періодично на моєму телефоні виникають повідомлення про пропущені виклики і завжди цікаво дізнатися, хто ж дзвонив, а найголовніше - чи потрібно передзвонювати. Одна справа, якщо один або знайомий просто поміняв номер телефону, і зовсім інша - коли тобі дзвонять служби «соцопитувань», спамери або навіть шахраї.

Благо, на сьогоднішній день визначити абонента за номером телефону не складає труднощів. Зробити це можна абсолютно легально і безкоштовно. Розглянемо найбільш дієві та ефективні способи, як пробити інформацію про людину за номером телефону.
Подібні онлайн-сервіси бувають дуже корисні, тому що люди часто розповідають детальну історію про дзвінок. Так, одного разу я знайшла розповідь про тих, що дзвонили мені «співробітників банку» (насправді шахраїв), точь-в-точь описану іншою людиною. Номери телефонів при цьому совпадалі.Наіболее популярні такі сайт: https://pronomer.com.ua/

Як не попастися в руки шахраїв, що пропонують відомості за номером телефону за гроші
З кожним роком все більше людей вважають за потрібне спочатку знайти більше інформації про те, кому належить незнайомий номер телефону, перш ніж взяти трубку або передзвонити. Це правильне рішення, тому що дзвонить можуть виявитися шахраї. Однак, небезпека чекає і на етапі пошуку.

В інтернеті зустрічається багато оголошень, які пропонують надати докладні дані про людину по його номеру телефону. Це можуть бути фотографії, дані паспортів, адреса проживання, місце роботи та інше. При цьому отримати інформацію може будь-хто, досить просто перевести вказану суму за послуги. Не ведіться на такі оголошення, в більшості випадків їх розміщують шахраї! Після перерахування грошей зловмисники сховаються, не надавши ніяких даних. Тому раджу економити свій час, гроші і нерви, і не звертатися до осіб, що пропонують платні послуги пошуку.

До того ж перераховані в статті методи пошуку власника за номером телефону дозволяють отримати інформацію абсолютно безкоштовно. Тепер, знаючи їх, ви зможете «пробити» будь-який невідомий дзвінок просто і при цьому легально.