Нумерологія імені

Щоб отримати повне уявлення про своє ім'я, необхідно розрахувати і подивитися нумерологію свого імені, прізвище батьків (матері та батька), загальні голосні на ваше ім'я та загальні приголосні на ваше ім'я. You Destiny Number - це числова сума вашого повного імені зменшено до головного чи одноцифрового числа.

Ваше ім'я - ваш активний номер. Ваші прізвища - це Ваші цифри спадковості. Сума ваших голосних - це ваш номер душі. А загальна кількість ваших приголосних - це ваш персональний номер.

Основна нумерологічна картина складається з вашого номера життя, номер долі, номер мети душі, активний номер, число спадкових людей, число душі та номер особистості.

Номер назви значень коротко

Для повного опису чисел відвідайте Нумерологія сторінка. Нижче наведено швидкий стіл для кожного з номерів у кількості долі:

Номер значенняАктивнийСпадковість (успадковує)Душа закликалаОсобистість
1СтверджуватиСильна ідентичністья хочуІндивідуалістичний
2З'єднуватисяМережая допомагаюПідтримуючий
3СтворюєТворчістья уявляюХудожній
4БудуватиЧернецьЯ встановлююНадійний
5ПеретворюєВикриттяЯ досліджуюДопитливий
6ПослугиСпівчуттяЯ вирішуВинахідливий
7ДосліджуватиМудрістьЯ вчуТаємничий
8ПотенційноВладая будуКомандування
9СтраждатиЕмпатіяЯ розуміюДбайливий
11ВиділяєтьсяСвідченняя повиненРеволюційний
22ВстановлюєСпадщинаЯ продовжуюКонсервативний
33РозвагХаризмаЯ залучаюГрандіозний
44ВажеліЯсністья знаюВпевнений
55ПорушуєБаченняЯ прориваюсяСуперечливий

Повне ім’я Доля (вираз) Номер

Давайте подивимось на приклад Діани, принцеси Уельської.

DЯANAFРANCЕSSPЕNCЕР
491516915351175535985134

Її Ім'я Destiny Number - 4. Всередині неї число долі:
• Активне число - 2
• Числа спадковості дорівнюють 8
• Номер душі - 9
• Номер особистості - 4

Нумерологічний калькулятор імен

Для обчислення вашого числа долі введіть ваше повне ім’я при народженні в поле калькулятора нижче. Калькулятор використовує метод Піфагора.

Активний номер

Ви вводите в життя своє ім’я, саме тому його числове значення ваш активний номер. Хтось використовує своє власне ім’я, хтось бере псевдонім, наданий їм членом родини або однолітка, а хтось вибирає псевдонім або навіть альтернативне ім’я. Річард є хорошим прикладом варіацій, до яких належать Річ, Рік або Дік.

«Справжнім» активним номером є ім’я, яке було народжено. Навіть якщо ви легально змінили своє ім'я, основним активним номером є ім'я від народження, яке дали вам батьки. Юридично змінене ім'я та числове значення є більш потужним, ніж псевдонім. Але будь-яке ім’я, що використовується для ідентифікації людини у світі, є активним номером.

Розглянемо Діану, використовуючи піфагорейську нумерологію:

DЯANA
49151202

Потім розглянемо принцесу Ді (для принців Діани з китів)

PРЯNCЕSSDЯ
7995351149538

Як Діана, її Активний номер 2 стосується стосунків; але як у принцеси Ді, її активне число - 8, це приблизно Потужність.


Піфагорійський нумерологічний метод

Номер спадковості

По суті, ти успадковуйте номери від батьків. Найчастіше прізвище батька є тим, яке домінує та відоме у світі. Прізвище матері часто стає її другим іменем після одруження, коли вона бере на себе прізвище чоловіка.

Зберігаючи принцесу Діану, прізвище її батька було Спенсер (Джон), а прізвище матері - Кідд (Френсіс). Отже, її спадковістю були:

SPЕNCЕР
1755359358
КYDD
2744178

Отже, як бачите, Діана успадкувала число 8 від обох батьків, це число для керівництва та влади.

Номер заклику душі

Число закликів душі - це загальна кількість голосних в імені, зокрема повне ім'я народження. Порив Душі - це ніби енергетичний заряд у нумерології людини. Кількість Заклику Душі «призводить» до числа Долі. У випадку принцеси Діани це були б голосні голоси від Діани Френсіс Спенсер:

ЯAAAЕЕЕ
9111555279

Число 9 - це число Гуманітарного, хтось відданий добру всіх і здатний бачити взаємозв’язок усього життя.

Номер особистості

Номер особистості - це загальна кількість приголосних в імені, зокрема повне ім'я народження. Номер особистості - це те, як люди стикаються з кимось і тлумачать їх. Це як одяг, який ви вибираєте публічно, що змушує людей поводитися з вами певним чином. У повному імені принцеси Діани приголосними будуть:

DNFРNCSSPNCР
45695311753958134

Цифра 4 - це номер Будівельника, того, хто може зв’язати людей та налагодити стосунки. Особи № 4 беруть напружену працю, щоб переконатися, що життя стабільне та безпечне.