Щасливі числа в нумерології

Нумерологія допомагає нам зрозуміти зв’язок між царством духу та втіленим, смертним царством життя. Ми можемо знайти номер майже для всього. Ключ до особистої нумерології - це цифри дати народження людини та повне ім’я. Нумерологія допомагає у відносинах, шляхом показує, як числа взаємодіють між двома людьми. Є також багато «прихованих» цифр, які, виявившись, можуть бути просвітливими ... або щасливими!

Щасливі числа дня

Ask Astrology має генератор щасливих чисел, який надає вам щасливі числа на день залежно від вашого Астрологія сонячний знак. Найкраще отримувати свої щасливі номери на початку дня. Вам слід записати їх, щоб ви могли помістити їх у пам’ять та кишеню на день. Є великий шанс, що вам потрібно буде зробити щось «числове», і ви захочете застосувати щасливе число до ситуації.

Відкрийте свій щасливий номер дня

Крім того, ви можете стежити за цифрами. Якщо вони з’являються і привертають вашу увагу, то в цей момент чи обставина є щось, на що вам потрібно звернути увагу чи діяти. Зосередження уваги на ваших щасливих числах може допомогти вам щодня підвищувати свою обізнаність, щоб ви могли робити більше і уникати помилок.

Що таке Lucky Numbers?

Будь-якому числу може пощастити, якщо воно відповідає вашим особистим номерам. Насправді ваші особисті номери - це ваші щасливі номери. У більшості нумерологій ви зменшуєте всі числа до однієї цифри, але щасливі числа включають усі підсумки, що ведуть до однієї цифри. У розділі про Нумерологічне читання, ми детально описуємо уявну особу на ім’я Джессіка Енн Сміт, яка народилася 25 грудня 1983 року. Ми використаємо її інформацію, щоб знайти її щасливі номери.

Як ви використовуєте щасливі числа

Для більшості людей вони сподіваються використовувати азартні ігри на щасливі номери, які мають сенс, але не завжди дають сподівані результати або постійні результати. Більш принципово, щасливі цифри - це те, що ви хочете використовувати, коли вибираєте номер у готелі, щоб забезпечити собі добрий сон або найкращу енергію для відпочинку. Ви можете використовувати щасливі числа для розміщення заявок на eBay або встановлення ціни на товари, що продаються. Щасливі числа можуть складати від 1 до 4 цифр, тому у вас, ймовірно, є щасливе число для кожного цінового діапазону.

Щасливі цифри допоможуть вам визначити найкращий день у життєвому циклі для виконання певних завдань, попросити підвищення або запросити когось. Скористайтеся знанням своїх щасливих чисел, щоб зберегти удачу на вашому боці.

Як розрахувати щасливі числа

Для цього прикладу ми використаємо ім’я Джессіки Енн Сміт.

Номери життєвого шляху

Є два шляхи обчислити номер життєвого шляху, що є єдиним номером дати вашого народження. У справі Джессіки її щасливі номери з її життєвого шляху:

Метод 1: 12 + 25 + 1983 = 2020 = 4

Спосіб 2: 1 + 2 + 2 + 5 + 1 + 9 + 8 + 3 = 31 = 4

Отже, її перші три щасливі номери - 4, 31, а 2020

Lucky Destiny Numbers

Номер долі - це загальна кількість її повного імені, Джессіка Енн-Сміт:

JЕСортСортЯCААNNСортМЯТЧ
1511931155149285611/2

Її наступні три щасливі номери - 2, 11, і 56

Щасливі номери приховані в її ім'я

Номери в межах її назви включають:

  • Активне число (ім'я - Джессіка): 1 + 5 + 1 +1 + 9 + 3 + 1 = 21 = 3
  • Номери спадковості
    • Прізвище батька (Сміт): 1 + 4 + 9 + 2 + 8 = 24 = 6
    • Прізвище матері (Джонс): 1 + 6 + 5 + 5 + 1 = 18 = 9
  • Нормування душі (голосні): 5 + 9 + 1 + 1 + 9 = 25 = 7
  • Номер особистості (приголос): 1 + 1 + 1 + 3 + 5 + 5 + 1 + 4 + 2 + 8 = 36 = 9

Її остаточні щасливі номери включають: 3, 6, 7, 9, 18, 21, 24, 25 та 36.

Усі її щасливі числа: 2, 3, 4, 6, 7, 9 (двічі), 11, 18, 21, 24, 25, 31, 36 та 2020. Оскільки 9 повторів, ми хочемо звернути особливу увагу на це число.

Нещасливі цифри

Було б рідко, коли б усі числа від 1 до 9 були щасливими числами. Джессіці в цілому пощастило, оскільки вона має шість з дев’яти можливих одиничних номерів. Цифри, яких не вистачає, - це цифри, які працюють проти неї або нічого не дають; вона дізнається, нейтральні вони чи негативні, якщо вона зверне увагу, дізнавшись, що ці цифри не входять до її основної нумерології.

Насолоджуйтесь своїми щасливими номерами; вони тут, щоб вам допомогти! Перевіряти ваш гороскоп.