Числа ангелів

Нумерологія - це вивчення духовних цінностей, пов’язаних з числами. Цифрові числа - від 1 до 9. Основні числа - це подвійні повсякденні числа від 11 до 55.

Числа та повідомлення ангелів є потрійними буденними числами (від 111 до 999). Існує також дев'ять Наказів, які є чотирикратними буденними числами (від 1111 до 9999). Коли у вашому житті з’являються ангельські числа, вам слід зрозуміти божественне послання, яке пропонується вам, і Ангел, або наказ, що відправляє повідомлення.

Числа ангелів: значення та повідомлення

Є 15 відомих Архангелів. Серед них 9 збігаються з триплідністю буденних чисел. Нумерологія являє собою спосіб спілкування та ідентифікації ангельських повідомлень. Кожне з 9 чисел Архангела має тут короткий опис із посиланням на повну сторінку пояснення.

111

Коли ти стикаєшся з 111, Уріель присутній і передає повідомлення. Відомий як Боже Світло, він представляє самотню силу та повноту індивідуальної справжності. Поки ми всі зв’язані, ми також розрізняємось і іноді маємо стояти окремо. Уріель - це божественний дух 1 і світло особистості.

222

Коли ти дивіться і зауважте 222, Ганіель присутній і передає повідомлення. Відома як Божа Радість, вона представляє щастя через стосунки. Ханіель - це божественний дух 2, і грація партнерства та взаємозв’язку. Ми можемо бути індивідуальними, але ми не самі.

333

Коли ти див. та зауважте 333, Джофіель присутній і передає повідомлення. Відома як Божа краса, вона представляє творчість, інтуїцію та самосвідомість. Джофіель - це божественний дух 3, і необхідність творити та надихати. Ми зростаємо через наше бажання додати щось до життя завдяки мистецтву та красі.

444

Коли ти див. і зауважте 444, Аріель присутня і передає повідомлення. Відома як Божа Левиця, вона представляє Велику Матір і є берегинею природи та тварин. Аріель - це божественний дух 4-х, і потреба утвердитися і наполегливо існувати у світі. Ми прагнемо знайти свою роль у природному порядку світу.

555

Коли ти бачити і помічати 555, Габріель присутній і передає повідомлення. Відомий як Божа сила, він є Великим Посланником, який представляє подорожі, зміни та знання. Габріель - це божественний дух 5, і необхідність досліджувати і розуміти навколишній світ. Ми прагнемо спілкуватися з іншими, щоб допомогти нам зрозуміти себе.

666

Коли ти див. і зауважте 666, Азраель присутній і передає повідомлення. Відомий як Ангел Смерті, він є Великим Утішителем, представляючи неминуче закінчення життя в життєвому циклі. Азраель - це божественний дух 6-ти, і наша потреба випробувати співчуття та служіння перед складними, але необхідними перетвореннями.

777

Коли ти див. і зауважте 777, Шамуель присутній і передає повідомлення. Відомий як Той, Хто Бачить, він уособлює Божу любов і співчуття до людства та вашого людського існування. Чамуель - це божественний дух 7, і наше бажання розкрити таємниці духовного існування та мети життя. Ми прагнемо набагато більше, ніж просто виживання на земному плані.

888

Коли ти бачити і помічати 888, Майкл присутній і передає повідомлення. Відомий як Захисник Віри, він представляє силу, силу та мужність. Михайло - це божественний дух вісімки, і наша потреба керувати чи бути керованою. Ми дізнаємось про духовний урок щодо сили, тому що нам потрібно знати своє місце в цьому земному існуванні.

999

Коли ти див. і помітьте 999, Рафаель присутній і передає повідомлення. Відомий як Божий Цілитель, він представляє силу віри як метод зцілення, підтримання самопочуття та омолодження своєї життєвої енергії, коли ви втрачаєтесь, переживаєте або пригнічені. Рафаель - це божественний дух 9 років, і уроки, які ми засвоюємо під час подорожі земною площиною у фізичному тілі, яке повинно переносити страждання, щоб допомогти нам зростати.

Значення та повідомлення номерів орденів Ангелів

Окрім 9 Архангелів, які забезпечують особливі зв'язки з божественною енергією Бога, є 9 Ангельських Орденів, також представлених повторенням буденних чисел, цього разу в чотирикратному. Їх класифікують від найнижчого до найвищого, з точки зору їхньої "близькості" до Бога.

1111

Коли ти дивіться та зверніть увагу 1111, ваш ангел-охоронець або ангели надсилають вам повідомлення. Вони розуміють, що вам потрібна їх допомога чи керівництво. Вони готові вам допомогти, і ви повинні молитися про їх втручання або підтримку стосовно питання, що викликає занепокоєння чи важливість. Це число часто з’являється через час, коли ви помічаєте, що зараз 11:11 або 23:11.

2222

Коли ти дивіться та зверніть увагу 2222, Архангели надсилають вам повідомлення і намагаються допомогти вам усвідомити, наскільки ви близькі до Бога і де вам може знадобитися особлива допомога або розуміння в житті. Якщо ви помітите 2222, пам’ятайте, що число триплікації Архангела, швидше за все, буде слідувати, і конкретний Архангел має повідомлення для вас.

3333

Коли ви бачите і помічаєте 3333, є повідомлення, пов’язане з Князівствами та Ангелами, які є охоронцями націй та лідерами світу. Вам потрібно щось зрозуміти у своїй нації та лідері своєї культури. Збільшити свою обізнаність про свою роль у вашому суспільстві; яку роль ти відіграєш у душі своєї країни?

4444

Коли ви бачите і помічаєте 4444, є повідомлення, пов’язане з Силами серед Ангелів, які представляють перших Ангелів, яких створив Бог. Вони охороняють кордон між Небом і Землею; вони є елітним охоронцем, який готовий захищати Небо від нападу демонів. Тому повідомлення з цим номером пов’язане із захистом чи підтримкою ваших духовних переконань.

5555

Коли ви бачите і помічаєте 5555, є повідомлення, пов’язане з Чеснотами серед Ангелів, які відомі як “Блискучі” або “Сяючі”. Вони приносять благословення, підбадьорення і творять чудеса. Вони допомагають підтримати вашу віру і хочуть, щоб ви усвідомлювали важливість духовного життя на земному плані. Поява цього номера нагадує вам діяти та бути доброчесними.

6666

Коли ви бачите і помічаєте 6666, є повідомлення від Домініонів серед Ангелів, які вирішують долю народів. Поява цього числа пропонує вам уявлення про вашу націю та її нинішній шлях, чи вона зростає чи занепадає. Повідомлення цього номера дасть вам знати, в якому напрямку рухається ваша нація, і як найкраще орієнтуватися у своєму житті як член своєї нації.

7777

Коли ти побачити і помітити 7777, є послання від Престолів серед Ангелів, які є Ангелами, що оточують Престол Бога. Вони бачать у всіх напрямках і представляють структуру віри. Дуже рідко вони надсилають повідомлення на землю, оскільки їх більше стосуються небесні пошуки. Якщо ця цифра з’явиться, то ви повинні розглянути структуру свого життя та віру.

8888

Коли ти бачити і помічати 8888, є послання від Херувимів серед Ангелів, які стоять між Престолами та Престолом Бога. Вони представляють “внутрішнє коло” і рідко звертають свою увагу на земні справи. Якщо вони нагороджують вас цим числом, ви повинні врахувати мантію сили у своєму житті і те, як ви ставитеся до своєї ролі духовної істоти, яка повинна правильно керувати іншими.

9999

Коли ви бачите і помічаєте 9999, є повідомлення від Серафимів, найвищого з орденів Ангелів, які проводять свій час поклоняючись і прославляючи Бога. Вони представляють вдячність за створення і життя, і ви також повинні це робити. Повідомлення від Серафимів є найрідкіснішими, і легко пережити життя за життям, не бачачи повідомлення від них. Якщо вони порадують вас цим номером, ви повинні знайти вдячність за життя, незалежно від ваших обставин.

Мирянські, Господарські, Архангельські та Божественні номери

У всіх нас є особисте нумерологія на основі нашої дати народження і наш повні імена народжень. Ми всі також маємо багато різних зв’язків з божественною енергією. Якщо ми розглядаємо дату свого народження як серію чисел, так і загальну кількість, ми можемо дізнатись про буденні, майстерські, архангельські та божественні числа цього втілення. Ставтеся до дати народження та імені як до особистості; дата вашого народження робить вас частиною колективу, оскільки щодня відбувається приблизно 350 000 пологів (за даними ЮНІСЕФ 2020). Ваше ім’я унікальне і відображає ваші конкретні божественні зв’язки, які можуть збігатися з іншими, які не народилися в той же день.

Номери дати народження

Давайте розглянемо людину, яка народилася 3.11.1973. Усього за цей день народження 25, що зменшується до 7. Є два трійки, тож майстер номер 33. І є три одиниці, отже, божественне число 111 і зв’язок з Уріелем. 7 і 9 - це буденні цифри для людей, народжених цього дня. 7 підкреслюється, оскільки він повторює загальну кількість для дати народження.

Номери імен народжених

Щоб розрахувати номер вашого імені народження (долі) введіть своє повне ім’я при народженні в поле калькулятора нижче. Калькулятор використовує метод Піфагора.

Давайте назвемо людину, яка народилася 3.11.1973. Це Сара Енн Уокер. Використовуючи присвоєння піфагорейських цифр для букви, її повне ім’я народження виходить на 56, що зменшується до 11, головне число, яке зменшується до 2. Тепер розгляньте кожне число від 1 до 9 і подивіться, скільки букв в назві збігається з номером.

1 - A, A, A, A, S (11111)

2 - К

3 - L

4

5 - E, N, N, W (5555)

6

7

8 - Н

9 - R, R

Як бачите, вона має додаткові зв’язки з буденними числами 2, 3, 8 і 9. Але вона також має зв’язки з божественними порядками 1111 і 5555, що особливий, додатковий наголос на 1. Завдяки цим зв’язкам Сара може легко отримати до неї доступ Ангели-охоронці і бути «Сяючим» для інших. Вона може навіть мати дар надихати інших своєю вірою чи духовними переконаннями, оскільки число 5555 пов'язує її з Ангелами Ордена Чеснот.

Божественні фрагменти як уроки цілісності

Людський досвід роздроблений, і навмисне. Коли знання стає глибоко вбудованим або часто повторюваним, ми часто втрачаємо почуття вдячності та розуміння. Подумайте про іграшки чи ігри, в які ви грали в дитинстві, які вимагали складання або складних правил, які ви залишили поза дорослим. Якщо ви переглянете їх, можливо, вам доведеться навчитися складати їх або грати знову. Вони є частиною вашого досвіду і чогось втраченого, що вам потрібно повернути в більш зрілій і цілій формі.

Ми всі божественні, є частиною божественного і вплітаємось і виходимо з цілісності божественного для радості життя і життя. Нумерологія - це ще одна система, яка допомагає вам пізнати і зрозуміти ваш зв’язок з божественним у цьому житті.