Нумерологія

Нумерологія - це вивчення духовного значення чисел. Він присвоює номер кожній букві алфавіту, щоб отримати одне число для вашого імені. Цей номер - це ваш номер Долі. Сукупність номерів ваших днів народження, зменшених до одного числа, це число вашого життєвого шляху. Ці два числа складають основу ваших особистих рис. У поєднанні ви отримуєте номер своєї Душевної мети.

Нумерологічні числа

Стандартні нумерологічні числа - від 1 до 9.

КількістьЗначення
1 Індивідуалізм (я)
2 Партнерство (ми є)
3 Творчість (я створюю)
4 Робота (я / ми будуємо)
5 Пригоди (я досліджую)
6 Сервіс (підтримую)
7 Містика (я вірю)
8 Потужність (я веду)
9 Мудрість (я вчу)

Основні номери - це повторювані номери:

ГосподарюЗначення
11 Блиск (я блища)
22 Спільнота (Ми мережеві)
33 Артистизм (я роблю правду)
44 Лідерство (я захищаю)
55 Індивідуація (я аутентифікую)

Методи та походження

Нумерологія існувала в найдавніших цивілізаціях і має три основні системи, що використовуються в сучасному західному суспільстві: Піфагорійська, Гематрійська та Халдейська.

історія нумерології

Грек Піфагор (580 р. До н. Е. - 495 р. До н. Е.) Розробив систему нумерології, яка використовується найчастіше сьогодні. Нижче наведено Номер системи Піфагора завдання для букв алфавіту.

Піфагорейська система

Гематрія походить із давньоєврейської традиції містичного тлумачення Святої Біблії. Він присвоює цифри єврейському алфавіту. При перекладі на англійський алфавіт нумерація робиться від 1 до 7 назад до 1 двічі, як показано нижче.

Система гематрії

Халдейська нумерологія - найдавніша форма, розроблена вавилонянами між 4000 і 3000 рр. До н. Обчислення фокусуються на числах від 1 до 8, які є буденними числами, тоді як число 9 є святим числом і не використовується в розрахунках.

Халдейська нумерологія
Халдейська система

Давньоєгипетська, китайська та гінді-цивілізації використовували нумерологію. Усі ці блискучі культури розробили свій тип нумерології, дотримуючись подібних нумерологічних принципів, але використовуючи різні методи обчислення.

Загалом нумерологія трактує числа як прояв і пояснення загального порядку. Це дозволяє знайти взаємозв'язок між мікросвітом та макросвітом. Іншими словами, це може пояснити, що відбувається в матеріальному світі завдяки застосуванню космічних законів Всесвіту.

Отже, цифри показують нам універсальний закон: «Як вгорі, так і внизу; Як нижче, так і вище ”.

Визначення номерів життєвого шляху

Номер життєвого шляху - це провідне число в житті людини. Це визначає набори навичок і природні таланти, якими людина перевершуватиметься, тяжітиме і намагатиметься оволодіти.

Ви можете прочитати повний текст пояснення кожного номера життєвого шляху на сторінках, на які посилається основні значення нижче:

Життєвий шляхЗначення
1 Майстер робити речі сам
2 Майстер робити речі з партнером
3 Оволодіти творчими навичками
4 Освоїти використання інструментів та будівельних речей
5 Опануйте навички подорожей та навчання з інших культур
6 Опануйте талант, який заповнює потребу в суспільстві
7 Опануйте духовну практику
8 Майстерні навички лідерства
9 Опануйте зв’язок між мудрістю та дією
11 Оволодій собою
22 Майстерні навички взаємовідносин
33 Опануйте творчу майстерність, яка служить іншим
44 Основні переговори та створення мереж
55 Освоюйте системи руйнування в потрібний час і в потрібний спосіб

Як розрахувати свій життєвий шлях і число долі

Обчисліть номер свого життєвого шляху

Розрахувати номер свого життєвого шляху досить просто; це просто сума вашого дня народження, зменшена до однієї цифри. Виконайте наведені нижче дії.

Якби ви народилися 13.11.1981 року, тоді номер вашого життєвого шляху був би 1 + 1 + 1 + 3 + 1 + 9 + 8 + 1 = 25. Потім зменшіть загальну суму до однієї цифри, 25 = 2 + 5 = 7. Номер життєвого шляху в цьому прикладі 7.

Обчисліть номер своєї долі (імені)

Щоб розрахувати своє число долі, введіть своє повне ім’я народження в поле калькулятора нижче. Калькулятор використовує метод Піфагора.

Нумерологія імені

Щоб отримати повне зображення вашого імені необхідно розрахувати і поглянути на нумерологію вашого імені, прізвище батьків (матері та батька), загальні голосні на ваше ім’я та загальні приголосні на ваше ім’я. You Destiny Number - це числова сума вашого повного імені.

Доля (вираз) Номер

Номер долі - це ваші повні імена свідоцтв про народження, які складаються та зменшуються до єдиного чи головного номера. Ця нумерологія застосовується до будь-якого & # 8220; іменованого & # 8221; суб’єкт господарювання, тож не лише люди, але підприємства та країни. Ваше повне ім’я при народженні вказує на вашу долю. Повна назва бізнесу вказує на його долю. І як ви могли правильно припустити, зміна імені може змінити вашу долю. Назви прізвиська або скорочення імені для практичних цілей тонко формують вашу долю.

Ви можете прочитати повний текст пояснення номерів долі на сторінках, на які посилається основні значення нижче:

Номер доліЗначення
1 Виділяючись, ведучи на прикладі
2 Виконання через партнерство
3 Потрібно творити, щоб інші могли насолоджуватися
4 Зробіть життя безпечним для себе та інших
5 Вийдіть і подивіться на широкий світ
6 Знайдіть спосіб служити там, де є потреба
7 Досягти духовного шляху, щоб вести інших духовно
8 Ведіть інших до успіху
9 Вчись глибоко і навчай
11 Знайдіть особисте просвітлення
22 Навчіть інших, як бути партнерами
33 Займіться творчістю, щоб зцілювати інших
44 Будь лідером громади
55 Будьте руйнівником спільноти

Активний номер - Ім'я

Додаткові спеціальні розрахунки виявляють глибше у вашій особистості. Оскільки більшість людей мають імена, по батькові та прізвища, розрахунок першого імені - це ваш активний номер. Це число та енергія, яку воно представляє, є першою енергією, яку люди найчастіше відчувають, вітаючи вас, а ви вітаєте їх.

Номер спадковості - Прізвище

Розрахунок вашого прізвища відображає ваш номер спадковості та силу вашого сімейного походження. Є два числа спадковості для обчислення, прізвище вашого батька та прізвище вашої матері. Номер прізвища батька зазвичай представляє публічну енергію вашої родинної лінії, а прізвище матері, як правило, представляє вашу приватну сімейну енергію, оскільки більшість людей поділяють прізвище батька у всьому світі.

Число заклику душі - голосні на ваше ім’я

Прихований у назві - це Число душевного заклику, що є числом загальної кількості всіх голосних в назві. Душевний порив Сари - це A + A або 1 + 1, що дорівнює 2, що означає партнерство. Душевний потяг для Сари однаковий у всіх трьох загальноприйнятих західних системах. Порив Душі представляє ваше найглибше бажання, те, що ви найбільше хочете і емоційно потребуєте.

Номер особистості - приголосні у вашому імені

Також в імені приховано Персональний номер, який є кількість сукупності всіх приголосних у назві. Особистість Сари - S + R + H. У піфагорейській нумерології число становить 1 + 9 + 8, що дорівнює 18, що зменшується до 9. У нумерології Гематрії число 6 + 5 + 6, що дорівнює 17, що зменшується до 8. А в халдейській нумерології число становить 3 + 2 + 5, що дорівнює 10, що зменшується до 1. Номер особистості відображає соціальний статус і зв'язок з матеріальним світом.

Номер цілі душі (Життєвий шлях + Номер долі)

Номер Soul Purpose - це остаточне число вашої дати народження та загального повного імені народження, зменшене до одного числа. Використовуючи піфагорійську нумерологію, Сара Джейн Сміт, народжена 3 листопада 1979 року, мала б мати долю:

SAРAHJANЕSМЯТH
1191811551482855

Її Destiny Path номер 55 - це головне число, яке не зменшується.

Номер життєвого шляху дня народження Сари становить 1 + 1 + 3 + 1 + 9 + 7 + 9, що дорівнює 30 і зменшується до 3. 55 + 3 дорівнює 58, що становить 13, що зменшується до 4. Таким чином, Число Душі для цієї людини означає, що якщо вона слідує за своєю Долею, щоб вона руйнувала спільноту та норми, використовуючи її навички Життєвого Шляху 3 як креативна особистість, вона досягне Мети Душі № 4 і зробить щось, що триває у майбутнє.

Таким чином, існує кінцева кількість комбінацій Чисел Душі. Кожен з нас має 1 із 81 можливих Душевних цілей. Відвідайте наш Сторінка нумерології душі, щоб побачити всі 81.

Нумерологічна сумісність

Ми не тільки хочемо зрозуміти себе як особистості, ми також хочемо знати наскільки ми сумісні з іншими. Беручи номер Долі, номер Життєвого Шляху та номер Душі, а також узгоджуючи їх з номерами Долі, Життєвого Шляху та Душі Призначення іншої людини - це потужне використання цього інструменту. Ви можете використовувати цифри, щоб покращити і повністю зрозуміти всі ваші стосунки.

Повне уявлення про будь-які стосунки вимагає розгляду Долі, Життєвого Шляху та Номери цілей душі обох людей. Таке порівняння можна навіть зробити з компанією, яка матиме дату народження (коли вона була заснована) або будинок, в якому ви проживаєте, де адреса - це ім’я, а запис справи - дата народження.

Числа у повсякденному житті

Щоденне життя насичене цифрами, які можна обчислити та дослідити щодо трьох простих чисел людини (Доля, Життєвий шлях та Призначення Душі). Існують щасливі числа, числа, що повторюються, числа життєвого циклу та напівпостійні числа.

Щасливі числа

Ваш найосновніший щасливі числа це ваші 3 основні числа: Доля, Шлях життя та Душевна мета. Але ваше найщасливіше число - це загальна сума для всіх трьох! У наведеному вище прикладі найщасливішим числом Сари є 55 + 3 + 4, що дорівнює 62, що зменшується до 8. Сара хоче бути на сторожі числа 8 або вирішила використовувати можливості для числа 8 днів у своїх числах життєвого циклу.

Повторення Числа ангелів

Цифри також “з’являються”, коли нам потрібне певне значуще повідомлення. Людина може почати бачити і зазначати конкретну цифру протягом дня або протягом дня, або навіть протягом усього життя. Поява повторюваного числа у зоровому та когнітивному полі - це повідомлення Всесвіту чи духу, що просить людину «звернути увагу» та з’ясувати, чому число повторюється та зберігається.

Числа ангелів а повідомлення - трійки буденних чисел (від 111 до 999). Існує також дев'ять Наказів, які є чотирикратними буденними числами (від 1111 до 9999). Коли у вашому житті з’являються ангельські числа, вам слід зрозуміти божественне послання, яке пропонується вам, і Ангел, або наказ, що відправляє повідомлення.

Цифри життєвого циклу

Існують також розрахунки чисел, щоб визначити безліч чисел кожного дня, починаючи з фактичного числа дня, але також включають місяць плюс номер дня та місяць плюс день плюс рік. Кожен місяць - це число, а кожен рік - число.

Існує також число кожного року життя людини, розраховане з урахуванням місяця та дня народження та поточного року. У випадку з Сарою Джейн Сміт, народженою 3 листопада 1979 р., Її поточний номер буде тривати щорічно з 3 по 3 листопада. У 2020 році її число буде 3 листопада 2020 року або 11 + 3 + 2020 року, що дорівнює 9. Наступний рік буде 11 + 3 + 2021, що дорівнює 10, що зменшується до 1. А наступний рік буде числом 2. Цифри життєвого циклу.

Напівпостійні номери

Кілька прикладів Напівпостійні номери у повсякденному житті включають: номер телефону, адресу, номер таблички на машині чи вантажівці, якими керує хтось, тощо. Напівпостійні номери важливі, якщо їх поєднувати з трьома основними числами. Якщо у вас є адреса, яка зменшується до 2, а ваша душевна мета - 8, то вам потрібно партнерство, щоб підсилити свою силу, або остерігайтеся того, що партнерство може обмежити вашу владу, за цією адресою.