Нумерологія числа 2 в Таро

Додому » Блог » Таро » Нумерологія числа 2 в Таро

Нумерологія - це вивчення чисел як значущих конструкцій, пов’язаних із людською свідомістю.  Цифри займають наше життя різними способами, починаючи зі значень чисел, пов’язаних з буквами слів, особливо з нашими іменами. 

У нас є числа наших днів народження, місяця та року.  У більшості країн існує послідовність номерів для громадян (у США це 9-значний номер соціального страхування або номер соціального страхування).  У більшості з нас є номер телефону; якщо ми їдемо на машині, у нас є номерний знак.  Кожне слово та послідовність чисел зводиться до числа від 1 до 9, і кожне з цих чисел має духовне значення.

У цій статті будуть розглянуті карти таро, які представляють число 2.

Сім карт представляють номер 2 у колоді Таро

Є п’ять карток номер 2 і 2 картки, які зменшуються до числа 2 в a колода таро.  Верховна жриця - це картка номер 2 Великої Аркани, і на кожну з чотирьох мастей (чашки, пентаклі, мечі та палички) є чотири 2-х.  Справедливість (11) та Рішення (20) зменшуються до 2. 

Верховна Жриця

SCT Картка Верховної Жриці

Вона підкреслює важливість інтуїції та обізнаності для досягнення належного розуміння. Більшість рішень життєвих проблем можна знайти зсередини, якщо ви навчитеся довіряти своєму підсвідомості та шепоту карта Таро Верховної Жриці. Дурень дізнається, як протистояти бідам і долати труднощі від неї.

Вертикально: таємниця, самоаналіз, таємниці, мудрість, ворожіння, духовність

Змінено: поверхневі знання, сліпа догматична довіра, ставлення святіше, ніж ти

Справедливість

Картка правосуддя SCT

Справедливість це те, що правильно, незалежно від того, як ми ставимось до ситуації чи людини. Вона вчить нас необхідності бути відокремленими у процесі прийняття рішень, коли в нашому житті виникають питання про право і зло. Дурень дізнається універсальні істини від Справедливості та необхідності прийняття рішень.

Вертикально: справедливість, відповідальність, наслідки, причина та наслідок, відстороненість, рівновага

Змінено: несправедливість, юридичні ускладнення, нерішучість та бюрократизм

Судження

Судова картка SCT

Судження представляє відповідальність за прийняття рішень і необхідність зрозуміти, як ми приймаємо судження і чому ми можемо опинитися на милість суджень інших людей. Сила - це урок, і як розумно використовувати силу судження. Дурень дізнається, що життя постійно буде ставити його або її в ситуації, коли він або вона повинні зробити "вирок".

Вертикально: рішення, рішення, скасування, наслідки та закриття

Змінено: упередження, припущення, ліниве мислення, думки та зловживання владою

Дві чашки

Картка SCT Two of Cup

Коли Дві чашки Таро читає Кверент, щоб зосередитись на зв’язках, партнерстві та любові.  Це позитивна карта і представляє двох людей, які справді доповнюють один одного на декількох рівнях.

Вертикально: любов, пристрасть, союз, подвійність, партнерство та любов з першого погляду

Змінено: нерозділене кохання, неприйняття та суперечки

Два пентаклі

Картка SCT Two з пентаклів

Зазвичай позитивна картка Два пентаклі представляє своєрідну гнучку радість і вміле мистецтво збалансувати кілька життєвих пріоритетів, не нехтуючи жодним з них. У більш загальному вигляді читання "Двоє Пентаклів" зазвичай є хорошим знаком того, що Кверент знаходить спосіб однаково збалансувати всі важливі аспекти свого життя, такі як кохання, сім'я, матеріальна стабільність та професійні досягнення.

Вертикально: рівновага, гнучкість, управління часом, відливи та потоки змін, а також константа змін

Змінено: застій, безгосподарність часу, впертість і дисбаланс

Два мечі

Картка SCT Two of Swords

Коли Два мечі з'являється в читанні таро, ви повинні бути у спокої зі своїми рішеннями до цього моменту.  Якщо його змінити, це засмучує важке рішення, що впливає або на Кверент, або на тему читання. Брак інформації, нерішучість або страх перед потенційними наслідками призвели до ситуації в глухий кут, і чим довше вона триватиме, тим важчим буде остаточне рішення.

Вертикально: миру зі своїми рішеннями, чітким мисленням та рівновагою / гармонією

Змінено: плутанина, неясні дані, відмова у виборі та самообман

Дві палички

Картка SCT Two of Wands

Коли Дві палички з’являється в читанні, пора робити вибір і рухатися вперед.  Ця карта являє собою стихійну іскру, яка виникає на початку будь-якого проекту або стосунків, щоб провістити початок чогось нового.

Вертикально: бачення, рішучість, впевненість та нові проекти

Змінено: неприємності, страх, нерішучість, розгубленість та розірвані угоди

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт