Нумерологія Опри Уінфрі

Додому » Блог » Нумерологія » Нумерологія Опри Уінфрі

Опра Гейл Уінфрі (нар. 29 січня 1954) - американська ведуча ток-шоу, телевізійний продюсер, актриса, автор та меценат. Найвідоміша завдяки своєму ток-шоу "Шоу Опра Уінфрі", яке транслюється з Чикаго, яке було найвідомішою телевізійною програмою в своєму роді та проходило у національній синдикації протягом 25 років, з 1986 по 2011 рік. (wiki).

У цій статті буде розглянуто її нумерологію, щоб побачити, як вона виражає свої цифри.

Номер життєвого шляху

Життєвий шлях - це сума дня народження людини (мм / дд / рррр). Днем народження Вінфрі було 29 січня 1954 р., Тобто 29.01.1954 р., Загальний обсяг 1984 р., Зменшення до 22, зменшення до 4. Якщо послідовно додавати цифри, то сума дорівнює 31, що зменшується до 4.

Особа, яка має життєвий шлях № 22, є головним учителем. Тому вони мають пристрасть та енергію, щоб займатись стипендією та ділитися знаннями з іншими якомога глибше та ширше. Їхня особистість розвивається через свої зусилля, щоб навчитися та ділитися мудрістю.

Як люди, вони охоплюють знання, вирішення проблем та обмін інформацією. Отже, вони стають успішними через навчання інших і поширюючи мудрість. Оскільки вони діють з благословення долі, вони подолали виклики, викинуті на навчання інших, щоб подолати виклики, тим самим зміцнюючи їх розуміння проблем, які вони стикаються.

Для більш повного розуміння цього номера життя, відвідування Майстер 22 Сторінка номера життя.

Особа, яка має Номер життя чотири важко працюють і стурбовані стабільністю. Тому вони мають пристрасть і енергію, щоб побудувати тривалі результати, підтримують системи, і робити те, що необхідно. Їхня особистість розвивається через свої зусилля, щоб встановити себе в світі.

Як надійні люди, вони охоплюють традиції, безпеку, фінансову стабільність та логіку. Отже, вони стають успішними завдяки наполегливості. Оскільки вони терплять успіх у житті, вони долають виклики, кинуті їм на шляху, перевищуючи виклик та використовуючи випробувані та справжні методи для досягнення успіху.

Для більш повного розуміння цього номера життєвого шляху відвідайте Сторінка життєвого шляху номер 4.

Уінфрі по суті працювала "вирішувачем проблем" в якості ведучої свого шоу, і протягом своєї професійної кар'єри вона створила медіа-імперію. Її спадщина продовжує зростати як позитивна та динамічна громадська особа, яка охоплює кілька поколінь.

Номер долі

Номер долі - це сума повного імені народженого. Опра Гейл Вінфрі - це її ім’я у свідоцтві про народження, отже, вона Номер долі - це загальна кількість її імені, імені та прізвища, яке складає 97, що зменшує до 16, потім 7.

Особа, яка має долю номер сім, приваблює духовних та езотеричних людей. Тому вони знають, як заохочуватись до шукачів правди, мрійників та філософів. Вони можуть бачити потенціал у тих інших, хто хоче дізнатися про світ, вивчаючи великі шаблони та знайти мету в житті.

Як духовні люди, вони охоплюють чесність, філософію та таємниці життя. Як високо налаштовані духовні люди, вони показують інших, як знайти духовний шлях. Доля хоче, щоб вони керують іншим до своїх долі.

Для більш повного розуміння цього номера долі відвідайте наш Доля № 7 сторінки.

Якщо ви вважаєте величезну популярність Oprah, вона має містичну, заклинання якості її особистості. Вона є однією з найвідоміших людей на всій планеті. Вона сприяє позитивності та надії шаманської мудрості та співчуття.

У межах номера долі є декілька ключових чисел: активне число, номер спадковості, номер спокою душі та номер особистості.

Активний номер

Ви вводите в життя своє ім’я, саме тому його числове значення ваш активний номер. Хтось використовує своє власне ім’я, хтось бере псевдонім, наданий їм членом сім’ї або ровесником, а хтось вибирає псевдонім або навіть альтернативне ім’я.

«Справжнім» активним номером є дане ім’я народження. Навіть якщо ви легально змінили своє ім'я, основним активним номером є ім'я від народження, яке дали вам батьки. Юридично змінене ім'я та числове значення є потужнішим, ніж псевдонім. Але будь-яке ім’я, яке використовується для ідентифікації людини у світі, є активним числом. Опра складає 31, що зменшує до 4, кількість для стабільності та стабільності.

Людина, яка має активний номер 4, любить будувати та встановлювати. Тому вони економно економлять і використовують енергію, люблять багато працювати і хочуть виглядати надійними та захищеними для інших. Дитині з 4-м іменем сподобається вивчити якусь навичку, пограти в команді або створити згуртовану групу з однолітками. Ім'я 4 людини хочуть діяти відповідально і переконатися, що все працює як слід.

Спадковий номер

По суті, ви успадковуєте цифри від батьків. Найчастіше прізвище батька є тим, яке домінує та відоме у світі. Прізвище матері часто стає її другим іменем після одруження, коли вона бере на себе прізвище чоловіка. Уінфрі складає 46, що зменшується до 10, що додатково зменшує до 1, індивідуаліст.

Особа, яка має Номер спадковості 1 успадковує індивідуальність від одного або обох батьків. Людина повинна визначити, як зрозуміти енергію номер 1 через вплив батьків. Цей вплив може проявлятися як підтримка чи придушення. Іншими словами, дитина отримує заохочення бути самостійною або повинна боротися за свою незалежність. У будь-якому випадку, дитина засвоює урок незалежності від батьків або, незважаючи на батьків (той, хто має прізвище, яке має число 1).

Ще одна якість цифри 1 - новаторська, що, безумовно, робила Вінфрі. Вона проклала шлях афро-американським жінкам завдяки індивідуальним досягненням на найвищому рівні. Часто особи номер 1 виступають в ролі взірця для інших.

Номер заклику душі

Число спонукань душі - це загальна кількість голосних в імені, зокрема повне ім’я народження. Порив Душі - це ніби енергетичний заряд у нумерології людини. Кількість Заклику Душі «призводить» до числа Долі. У випадку з Опра Уінфрі її число становить 31, що зменшується до 4.

Особа, яка має Номер заклику душі 4 черпає енергію з напруженої праці та наполегливих зусиль. Тому вони працюють зі стабільною енергією, яка продовжує рухатися і йти. Ці люди часто надійні, безглузді та практичні. Прийняття того, що вам потрібно бути методичним, щоб досягти того, що ви хочете, і щоб щось зробити, допоможе вам досягти успіху у ваших стосунках та починаннях.

Номер особистості

Номер особистості - це загальна кількість приголосних в імені, зокрема повне ім'я народження. Номер особистості це те, як люди стикаються з кимось і тлумачать їх. Це як одяг, який ви обираєте, коли плануєте виходити на публіку, що змушує людей реагувати на вас певним чином. Для Вінфрі її число становить 66, що зменшується до 12, потім до 3.

Особа, яка має Персональний номер 3, представляється іншим як креативна. Тому інші сприймають їх або як артистичних, або як „там“. Люди, які люблять уяву, будуть очікувати, що Особистість 3 виконає роль художника у житті. Не дивуйтеся, якщо люди ставляться до вас як до когось, хто може творити самостійно, навіть якщо ви можете малювати лише фігурки на паличці.

Номер цілі душі

Ваш Номер життєвого шляху розкриває ваш числовий механізм; це енергія, яка рухає вами. Ваш Номер долі виявляє числову енергію, яку світ хоче від вас. Поєднуючи їх, ви отримуєте свій номер Душі, який розкриває „чому” вашого існування у цьому житті.

У випадку з Опра Уінфрі її Душевне цільове число - це сума її життєвого шляху № 7 плюс її число долі 4, яке складає 11, і зменшується до 2. Завдяки комбінації 7 + 4, вона тут, щоб «виділитися, будуючи духовне послання».

Її номер Душевного призначення також є головним номером 11. Її енергія керуватиметься своїм зв’язком з людством і тим, як вона перебуває на землі, щоб стати якимось маяком для її розвитку. Її ключові слова: альтруїзм та спільнота. За словами Джавана та Бункера, «Ви повинні практикувати« любити ближнього, як самого себе »і використовувати його як основу. 11 - одна з найскладніших вібрацій, оскільки попит на високі стандарти постійний »(21).

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, що знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та віддаленими клієнтами з усього світу. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт