Молодик в Овні: квітень 2021

Додому » Блог » Астрологія » Молодик в Овні: квітень 2021

Молодик в Овні: 11 квітня

Молодик в Овні - потужний час. Молодик представляє новий початок, новий початок і коли молодий місяць настає в Сезон Овнів, це найбільш підходящий час для будь-яких дій. Разом настав потужний час для того, щоб виявити наші бажання та мрії у своїй реальності. Сьогодні для багатьох може стати емоційним днем, оскільки ми наближаємося до своїх внутрішніх бажань, ніж будь-коли раніше, що призводить до того, що ми не можемо заперечувати, хто ми є і чого ми справді хочемо.  

Молодик у Овен це потужний день для трансформації та залишення за собою багатьох впливів, які більше не будуть служити вам, коли ви почнете новий цикл. Залиште все, що щиро бажаєте, і розпочніть новий цикл, вільний від того, що вас мучило раніше. Коли ви підходите до нових викликів зі свіжим розумом, ваші шанси на успіх вищі.  

Як уникнути проблем & використати весь свій потенціал? 

Астрологічно, час сезону Овна - найкращий час, щоб почати все заново і розпочати новий цикл, саме тому багато віруючих в астрології святкують цей час подібно до того, як люди святкують новий рік. Цього дня у вас, швидше за все, буде багато & # 8220; здогадів & # 8221; і імпульси, за якими ви хочете діяти, і вам цілком слід! Не бійтеся приймати заходи в будь-якому сенсі в цей день, оскільки ваш внутрішній голос буде направляти вас у правильному напрямку. Не намагайтеся раціоналізувати або щось зрозуміти, а просто йдіть тим потоком, куди вас веде ваша інтуїція, оскільки ваше вище Я спрямовує вас у той бік, в якому вам потрібно бути.  

Як молодик вплине на ваш знак зодіаку

Овен, Близнюки, Лев, Скорпіон, Стрілець, Водолій 

Молодик в Овні - прекрасний час, щоб вирватися зі своєї рутини та дослідити незвідані території. Єдиний спосіб для нас усвідомити свою впевненість і свою внутрішню мужність - кинути виклик собі і поставити себе в складні ситуації, коли нам потрібно думати своїми ногами.

Місяць не видно на нашому небі під час молодика, оскільки він знаходиться поруч із сонцем. По суті, це символізує власну волю і одне з найбільш автентичних бажань, що поєднуються, оскільки сонце символізує наше его, а місяць символізує наші емоції. У цей день ми ідеально унісонні, коли справа стосується потреб нашого его і того, що потрібно нашому серцю, і ми можемо визнати, що принесе нам це справжнє внутрішнє щастя.  

Телець, Рак, Діва, Терези, Козеріг, Риби 

Ми будемо змушені стати зараз на ноги і робити щось самостійно, не закликаючи до допомоги інших. Це може розчарувати, і ми можемо швидко бути пригніченими та роздратованими цим. Ми можемо подумати, що іншим людям байдуже до нас, але це не так, а інші просто зосереджуються лише на тому, що їм потрібно, щоб потрапити туди, куди вони хочуть потрапити зараз.

Буде егоїстично з нас очікувати, що інші зараз робитимуть те, що ми хочемо, оскільки це час, коли кожен повинен бути зосереджений на собі та своїх бажаннях. Не звинувачуйте інших і не звинувачуйте інших у тому, що вони вам зараз не допомогли, і сприймайте це як час, коли ви повинні брати на себе відповідальність і твердо стояти на ногах.  

Еластрологія

Я астролог, який дуже любить писати та поширювати повідомлення астрології серед інших через статті та відеоконтент. Протягом багатьох років я дізнався цінні знання про астрологію та про те, як вона впливає на людей, і використовував цю інформацію, допомагаючи іншим на їх шляху. Я розглядаю астрологію як план вашого розуму та емоцій, і читання цього плану допомагає вам глибше зрозуміти себе.

Див. Статті від