Уроки життя через любов і астрологія

Додому » Блог » Астрологія » Уроки життя через любов і астрологія

Працюючи з астрологією, я прочитав людей всіх видів і помітив деякі дуже незрозумілі подібності. Незважаючи на свій знак, кожен шукає свою версію любові. Люди залучаються до різних людей з різних причин, але справжня любов заснована на хімії. Вам потрібно мати рівень сумісність щоб потрапити і підтримувати відносини. Не кожен хоче шлюбу, навіть якщо вони знайдуть когось, що вони хочуть поділитися своїм життям. Багато людей відносяться по-різному, але все, що має значення, що він працює для них, і що вони щасливі. На жаль, коли люди втрачають віру в себе і влаштуватися або вважають, що любов втрачається для них.

Астрологія є підтвердженням

Люди насолоджуються Астрологія Тому що це як затвердження, яке діє як "Так, я такий, що", і "так, я здатний до цього", або "так, я це роблю."Астрологія нагадує нам, що ми всі складні і повні різні, унікальні можливості. Ніхто з нас не ідентичний, але ми могли б мати подібні вирази або якості. Ми можемо хотіти одних і тих самих речей, але ми думаємо про них по-різному і по-різному ставимось до них. Наприклад, деяким людям просто приємно бути разом, не одружуючись і не весілячись. Для цих людей відсутність цієї конвенції не робить їх любов менш цінною. Для інших одруження є необхідністю, вони прагнуть вимовити ці обітниці, а одружитися - це те, на що вони не підуть на компроміси. З огляду на це, життя не завжди дозволяє вам вибрати долю, яку ви бажаєте. Ви можете планувати одружитися і народити дітей, лише виявивши, що ви не можете біологічно зачати дітей природним шляхом. У житті немає абсолютів. Настільки багато поза нашим контролем, і це те, що ви вирішите зробити з хаосом. Як ви вирішили реорганізувати своє життя, коли хтось чи щось приходить і перетасовує його. Наскільки ми завжди бажаємо найкращого, люди не завжди отримують те, що заслуговують. Не все трапляється з причини. Незалежно від того, як це здається, ніхто не завжди постійно перемагає. Кожна людина відчуває якийсь біль чи якусь втрату у своєму житті. Ви можете цього не знати, бо існує такий соціальний тиск, щоб завжди бути в порядку. Наприклад, скільки разів люди просять вибачення, коли плачуть або стають емоційними? Люди бояться демонструвати вразливість. Люди бояться показати свою правду. Люди думають, що їм потрібно зобразити цю життєву картину успіху та радості, а не проливати світло на реальність своїх турбот, страхів, боротьби та труднощів. Працюючи з людьми, я виявив, що зміна життя, перехід або труднощі перетворили їх на астрологію. Цим людям потрібно було трохи надії та трохи розуміння, щоб допомогти їм досягти позитивного результату. Так часто ми простягаємо руку, але іноді нам доводиться заглядати всередину, нам потрібно глибоко копатись, щоб довіряти нашим природним природженим дарам і знати, що ми маємо сили та сили, щоб це пройти. Іншим людям не завжди вистачає місця для нашої емоційної боротьби, і боляче буде, коли ви навчитеся важчим способом, хто насправді для вас, а хто ні, але ви повинні вважати себе щасливчиком, якщо є навіть пара людей, які забезпечують підтримка. Якщо ви когось любили і відчували ту саму любов назад, то вам пощастило. У міру дорослішання ви дізнаєтесь, що з людьми це якість, а не кількість.

Навчіться відпускати

Якщо хтось не відповідає вам - відпустіть це, якщо хтось від вас відійшов - відпустіть, якщо хтось передає вам змішані повідомлення - відпустіть. Якщо хтось повинен бути у вашому житті, він буде, на жаль, ви нічого не можете зробити, щоб контролювати статус цього. Час багато чого змінює, і це може зцілити багато чого, але час вимагає часу, і ви повинні дозволити часу взяти свій шлях. Час зцілить те, що передбачається, і, на жаль, решта не мала бути, як би боляче не було. Ви просто повинні радикально прийняти це, а це означає, що вам не потрібно це подобатись або любити, але ви повинні прийняти це і знайти спосіб рухатися далі. Якщо ви по-справжньому любите когось, відпустіть це, і якщо вони люблять вас, то вони повернуться до вас, або принаймні так вони кажуть. Незалежно від того, ви повинні давати тому, хто відкидає ваш простір, вам не потрібно переслідувати когось, хто стверджує, що більше не хоче вас. Це простіше сказати, ніж зробити, тому що так важко відпустити, особливо коли ви витратили десятки років на побудову інтимних стосунків з кимось, кого любите, але ви повинні зважати на реальність того, що стосунки змінюються, і що динаміка в житті може кардинально змінитися і вплинути на стосунки.

Любов ніколи не втрачається

Річ у житті в тому, що воно продовжує йти, незалежно від того, хто програє. Хоча ви можете щось робити одним жетоном, ви можете отримати щось нове в іншій якості. Візьміть любов, наприклад, ви втратите трохи любові у своєму житті, розірвавши двадцятирічну дружбу, але через тиждень ви приєднуєтесь до уроку мистецтва і заводите трьох нових друзів. Ці друзі вам говорять, який ти милий і чудовий. Миттєво ці троє друзів кажуть вам, що вони вас люблять, і ви полюбили їх теж. Незважаючи на те, що ця нова любов не є такою ж, як любов, яку ви втратили, вона показує вам, що ви ніколи не втратите любові у своєму житті. Любов відновлює. Дружба відновлює. Відносини відновлюються, і вони можуть покращитися.

Я зміг сказати, коли я вважав, що люди зустрічали цю, а також коли я бачив ознаки токсичності в певних стосунках. Ви можете зустрічатися з кимось роками лише для того, щоб пізніше в житті зустріти когось, що більше підходить вам, когось, з ким ви з часом врегулюєтесь назавжди. Лікування у стосунках та дружбі є вирішальним, і часто люди не бачать власної гідності, оскільки не можуть вимагати більше для себе у стосунках. Вони не можуть встановити відповідні межі, що призводить до різного роду проблем. Важливо, щоб обидві сторони, що беруть участь у стосунках, відчували, що до них ставляться однаково. Продукт інтересу (який стверджує, що людина, що має найменший інтерес, має найбільшу силу) не повинен застосовуватися. Співзалежність не повинна застосовуватися. Кхаліл Гібран описує закоханих як стовпи, які потребують відстані один від одного, щоб піднести храм. "Навіть у стосунках обидві сторони повинні мати власну здатність стримувати ситуацію, і це не можуть бути стосунки, побудовані на залежності. Нам краще стояти прямо і не нахилятися."

Оскільки для нас важливі люди, ми не можемо покладатися на них заради нашого щастя. Люди не можуть бути стимулом, який підтримує нас у житті. Вони не можуть бути причиною того, що ми стоїмо або посміхаємось. Астрологія досліджує різні пристрасті кожного знака, виділяючи, на що здатний кожен знак. Добре мати в житті торгові точки, які стосуються лише вас і не залучають інших людей.

Успіх - найкраща помста

Окрім бажання ідеальних стосунків та правильного набору друзів, більшість людей хочуть мати успіх. Як і любовні очікування, це насправді різниться від знака до знаку, але, звичайно, є деякі спільні точки зору. Люди не можуть не порівнювати себе з іншими. У певному сенсі ми ніколи не будемо повністю відмовлятися від виживання найсильніших психічно, і життя може відчуватись як змагальна щуряча гонка, і люди розмірюють своє життя і бачать, хто кращий. Люди будуть поводитись так, ніби раді тим, хто робить краще за них, але всередині є почуття заздрості.

Більшість людей бажають, щоб вони розбагатіли, роблячи те, що люблять, але багатьом доводилося задовольнятися стабільною оплачуваною повною робочою роботою, переслідуючи свою пристрасть на стороні або як хобі. Лео справді добре стають власним начальником і займаються тим, що люблять. Риби часто будуть сидіти на своєму золотому квитку або обналічувати його занадто пізно або зовсім не. Хоча завжди є ті особливі риби, які піднімаються на вершину і дивують вас. Енстін був одним із них. Стрілець народився для великої справи, і йому буде важко задовольнитися другим найкращим. Багато Стрільців - природжені боси. Телець по-справжньому працює за кожну копійку хороших, солідних грошей, які вони заробляють, і часто можуть досягти стажу, але іноді вони повільно вносять зміни або вимагають усієї справжньої слави, яку вони заслуговують. Козеріг зобов’язаний досягти великих речей і поставити великі цілі. Козеріг не любить погоджуватися ні на що, крім найкращого. Повітряні знаки як Водолій, Близнюки та Терези - це змішана сумка. Водолій має геніальний потенціал, і при правильних вправах може досягти величі без обмежень. Близнюки висококваліфіковані, комунікативні та детально орієнтовані - якщо вони орієнтовані на кар’єру та цікавляться тим, чим займаються, вони дійсно можуть виграти та піднятися по службових сходах. Терези можуть взяти на себе велику роль, але вони повинні бути відповідальними, цілеспрямованими та натхненними, щоб реалізовувати свої подарунки протягом послідовного періоду часу. Скорпіон дуже відданий, працьовитий і кмітливий, але важливо, щоб вони любили те, що роблять, щоб Скорпіон був щасливим на роботі. Скорпіон міг легко виконувати важливу роботу уві сні. Це також стосується Рака, який є креативним, хитрим і дуже емпатичним. Овен народжується, щоб досягти успіху та керувати своїм прикладом. Вони схильні брати на себе відповідальність за те, що роблять. Кар'єра, як правило, дуже важлива для них, і вони прагнуть досягти мети досягти успіху у своїй професії. Діва може бути більш “за кадром”, але насправді вони створюють чудових босів чи менеджерів. Діва аналітичний, організований і дуже розумний.

Це правда, що деякі ознаки, швидше за все, будуть домінуючими робочими ролями, такими як менеджери та генеральний директор. Атрибути певних елементів ті риси, які більше підходять для цих ролей. Загалом, вогневі знаки (Овен, Лев, Стрілець) і земні знаки (Діва, Козеріг, Телець), швидше за все, будуть керувати на робочому місці. Інші знаки найбільш художні, як повітряні знаки (Близнюки, Терези, Водолій) і водні знаки (Риби, Рак, Скорпіон). Повітряні знаки мають добре око, вони дуже наочні, вони можуть бачити, як все працює, і знатимуть, що буде добре виглядати разом, вони можуть складати зовнішній вигляд, схильні до деталей і можуть легко виявити недолік. Вони мають чуття моди, естетики, мистецтва та краси. Вони також мають художній шарм і є глибокими мислителями, які бачать усі відтінки полотна. Вони також можуть мати художні, музичні чи творчі здібності. Водні знаки дуже інтуїтивні та проникливі, вони дуже творчо налаштовані, і зазвичай вони роблять хороших письменників, музикантів та художників. Вони можуть мати навички виконавського мистецтва, графічного дизайну чи фотографії. Хоча деякі знаки відмовляються від своїх пристрастей, щоб отримати те, що вони вважають «справжньою роботою», водні знаки, швидше за все, залишаються пристрастю, незалежно від того, скільки грошей це їм заробляє. Багато з них воліють робити те, що їм подобається, ніж продавати свою душу. Водні знаки, як правило, належать до менш матеріалістичної категорії.

Кишеня, повна проблем

Астрологія виключає необхідність чорно-білого мислення - ми всі складні, складені з багатьох частин. Ми можемо побачити ситуацію в один бік одного дня, аби дізнатись більше про ситуацію в наступний момент. Астрологія показує, як у всіх є слабкі місця, і все ж ми все ще притягаємо людей до відповідальності за речі, які ми вважаємо неправомірними. Ми все ще припиняємо дружбу навіть без реальної дискусії. Що ми отримуємо від чорно-білого мислення? Чорно-білі дії? Спілкування - це не введення літер на пристрій і натискання кнопки send без сліду емоцій. Для спілкування потрібно використовувати ваш голос. Досить піклуватися про людей у вашому житті, щоб фізично говорити їм щодо цього питання. Визнайте, якими є ваші межі, і якщо межа була перетнута, але подивіться на всі натякаючі фактори, розгляньте всі факти, не намагайтеся їх інтерпретувати і не намагайтеся заповнити пропуски. Те, що, на вашу думку, ви знаєте, може не бути, тому найкраще це обговорити і по-справжньому почути всі сторони ситуації. Звичайно, іноді слово «вибачте» просто здається словом, що грає на побитій платівці, безглуздим словом, яке ви чули раніше. Звичайно, ви вже все це чули, і ви бачили, як люди повертаються до своїх обіцянок, але майте на увазі, що цього може бути більше, і ситуація може бути поза їх контролем. У цих випадках запитайте себе, що ця людина готова зробити інакше цього разу? Чи робить ця людина якісь необхідні кроки до змін? Ви бачите якісь покращення? Емоції полегшують нам сказати: "до зустрічі", але це емоційний розум, який говорить. Насправді ви постраждали, але все, що сталося, не стирає історію, яку ви склали з цією людиною. Життя може здатися виснажливим і нескінченним, але насправді життя коротке, і ви ніколи не знаєте, що станеться, трагедія має жахливий спосіб вдарити по кращих людей. Швидше за все, ви все одно піклуєтеся про людину, на яку, як ви заявляєте, злите або закінчили. Це не моє місце, щоб сказати вам, що робити, але якщо вони висловили жаль, що вони внесли деякі конкретні зміни, можливо, варто подумати про прощення. Пам’ятайте, у деяких людей на їхньому шляху стоять хронічні перешкоди, які заважають їм бути найкращими, продуктивними собою. Вони можуть мати правильні наміри, але вони просто не можуть це вирішити. Кожному дається різний набір карт, а деяким людям дуже складна рука. Важко піклуватися, коли тобі дають виграшну руку, я розумію це, але ти повинен спробувати зрозуміти, що вони не можуть контролювати уявлення про те, що вони завдають тобі болю. Їм боляче. Це не означає, що вони хочуть це зробити, але якщо вони усвідомлюють, що це відбувається, звертаються за допомогою, постійно працюють над цим і сприймають це серйозно, тоді вони можуть бути гідними другого шансу. Якби хтось мав щось, чим він не міг допомогти, чим не міг керувати, чи справді б ти заперечив це проти нього? Якщо так, то життя трохи чи дуже сумно для тієї погано обробленої людини, яка відчуває, що їй доведеться кудись відійти і почати спочатку, бо ніхто з їхньої громади ніколи більше не буде їм довіряти. Або їх ніхто не приймає, бо вони є продуктом дерьмової руки.

Пліткарка XOXO

Астрологія зачіпає позитивні та негативні сторони кожного знака, але я виявляю, що люди часто чутливі до того, щоб почути негативні риси свого зіркового знака. Я завжди намагався зберегти це справжнім, але відчував, що деякі люди дійсно сприймають це особисто і сприймають це близько до серця. Наприклад, “Близнюки не брехуни”, або “Овни не егоїсти."Це розмовляє з суспільством на багатьох рівнях, тому що люди будуть погано говорити про інших за спиною, але вони не будуть говорити це їм в очі. Плітки насправді диявол, оскільки історії руйнуються і спотворюються, і врешті-решт "істина" стає брехнею. У мене була одна мудра вчителька англійської мови в середній школі, яка сказала нам: «Не кажи чужих історій ... не ділись чужими речами."Вона не може бути точнішою. Я навчився цього важким способом, коли завдав шкоди комусь дуже дорогому моєму серцю, поділившись його бізнесом - і до цього дня я не думаю, що можу коли-небудь пробачити собі, яким би виправданим не був мій виправдання, чесність полягає в тому, що немає вибачення. Я просто хотів би бути достатньо раціональним і уважним, щоб слухати свого старого вчителя. Нічого доброго не може випливати з акту обміну історіями інших людей, незалежно від того, чи вважали ви, що маєте добрі наміри, як би не шкодували. Як тільки довіра порушується, деякі люди ніколи не можуть бачити вас однаковими. Довіра - це найголовніше, для багатьох з нас, для більшості з нас, це все, а травми людей - це святе і надзвичайно крихке. Вони особисті. Якщо хтось дозволить вам це зробити, це подарунок, це щось дорогоцінне - ставитесь до цього ніжними руками та відкритим серцем. Ставтеся до цього з найвищою повагою і благодать так, ніби це ваше. Плітки знищують людей, і те, що відбувається, неодмінно з’являється. Нещодавно я був у класі, де люди, які були моїми друзями, зверталися до мене, вірили в брехню про мене і говорили про мене негативно. Це було жахливо. Насправді, я все своє життя відчував, що люди говорять про мене, обмінюються секретами навіть у власній родині, і я не думаю, що я помиляюся, і це поняття насправді болюче. Я з перших вуст знаю, як це стає жертвою пліток, і це просто, ці люди не знають правди, вони не мають справжнього відчуття моєї реальності, вони просто спекулюють і лайно говорять, але ніхто не стикається зі мною чи має мужність поговорити зі мною чесно. Навіть ті друзі, яких я засмутив, вони говорили про мене, за моєю спиною, але ніхто з них не говорив зі мною, і це плітки роблять свою справу. Кожного разу, коли ви говорите про когось недоброзичливо, а вони відсутні фізично - ви пліткуєте.

Звичайно, деякі прикмети, як кажуть, більше пліткують, ніж інші. Джастін Тімберлейк є Водолій і він підписує: "Я знак пліток", Близнюки, безумовно, знають, що мають дар балаканини і будуть лайно розмовляти зі своїми друзями - не означає, що вони їх не люблять. Лео зазвичай плітки про відомих людей або людей, які важливі, але не про їхніх друзів. Лев також буде пліткувати, коли вони почуваються загроженими або якщо хтось на них напав перший, але здебільшого Лео дуже добрий. Телець лише плітки про людей, яких вони не люблять, інакше вони на 100% віддані. Всі винні в плітках, бо що люди роблять: говорять про людей. Більшість того, що ми думаємо, базується на тому, що ми бачимо, а не на тому, що ми точно знаємо. Наприклад, ми бачимо щось в Instagram і робимо швидке негативне судження чи припущення. Це плітки. Розмова про щось або когось, насправді не знаючи контексту чи підтексту. Іноді навіть розмови про те, що трапляється з нами, можуть бути формою пліток, якщо ми націлюємось на інших людей суб’єктивно, зневажливо чи образливо для залучених сторін. Це розриває зв’язки. Це шкодить людям. Це може змусити вас почуватись таким параноїком, як ніколи більше не почуватись комфортно у своїй шкірі, або повірити, що хтось може зацікавити вас. Найсумніше в чесному спілкуванні - це те, що люди вірять у це. Без будь-якого підтвердження від джерела, вони беруть те, що чують, і діляться цим, і далі, це фабрикується і ділиться ще, ще трохи і ще, поки це не стане жахливістю. Запам’ятайте цю приказку,

"Це не ваша справа, що інші люди думають про вас. “Можливо, це рятівник, що ми не дізнаємося, що люди думають про нас, інакше ми не хотіли б бути живими. Люди такі жорстокі, критичні, конкурентоспроможні та заздрісні - вони кажуть щось за спиною, бо ніколи не мали б сміливості сказати їх тобі в обличчя. Я вже сперечався з друзями, і один насправді сказав мені: «Ви не уявляєте, що люди говорять про вас мені.”Навіть якщо я думав про неї те саме, це викликало у мене почуття жаху, ніби я був цим жартим посміховищем для людей у нашій громаді. Сила громади, це слово було настільки лякаючим, що просто нагадало мені, як важко було вписатись у цей світ, і як я міг або померти, намагаючись, або я міг сміятися і здаватися.

Зберігай свою віру

Астрологія не є психологією чи лікарською, але вона може піднести вам дух, коли ви втратили віру в себе.

Я думаю, що ми все життя боремося, щоб бути щасливими. Ми хочемо любові, але стосунки - це багато роботи. Ми хочемо дітей, але мати дитину - це також велика робота і бере на себе велику відповідальність - це багато що забирає у вас. Деякі з нас хочуть ідеальної любові, ідеальної родини та ідеальної роботи. Всі ці речі вимагають багато уваги, енергії та терпіння. У житті завжди буває стрес. Робота, як правило, вимоглива, навіть якщо ти любиш те, чим займаєшся, вона чекає від тебе багато чого. Потім є тиск на близькість, чи задоволені ви рівнем близькості між вами та вашим партнером? Якщо бракує інтимної близькості, ви розглядаєте це як проблему? Ви обоє задоволені тим, де перебуваєте? Відчуваєш, що влаштовуєшся, чи щиро щасливий? Сімейні справи завжди мають значення. Можливо, ваш самотній і виглядає розчарованим, бо ви готові познайомитися з ним? Можливо, вам здається, що у вас не вистачає часу? Можливо, вам так нашкодило, що вас відкинула ідея бути з кимось цілком? Можливо, ви щасливі на самоті, але відчуваєте, що не можете зв’язатися ні з ким у своєму житті, оскільки всі вони мають сім’ї? Можливо, ваш одружений, але намагається створити сім’ю? Можливо, у вас є проблеми з вашим партнером, родиною чи найкращим другом? Незалежно від того, щоб сказати, життя сповнене проблем, і кожен з ними справляється по-різному. Стать відіграє певну роль, оскільки жінки більш привабливі до розмов про свої почуття там, де чоловіків немає.

Деякі ознаки більш інтровертні, ніж інші, і дотримуються розпливчастого спілкування, зберігаючи свої проблеми в собі. Земні знаки (Діва, Козеріг, Телець) не надто балакучі щодо своїх проблем. Діви переживають як божевільні і схильні багато думати про справи. Телець буде роздумувати і впертись у питаннях, навіть якщо вони дуже ніжні в корені. Козеріг захоче вирішити проблему і буде ненавидіти, що вона існує в першу чергу. Вони, як правило, дуже приватно ставляться до своїх особистих справ. Ці три ознаки найкраще діють у любовних, тривалих, довготривалих стосунках. Коли справи в любові та роботі йдуть добре, ці знаки виконуються і щастя. Земні знаки також люблять задовольнятися своїм зовнішнім виглядом. Вони повинні бути повністю самовдоволеними як внутрішньо, так і зовні. Ці знаки хочуть від життя найкращого, але вони щасливі, якщо вони мають основи і здатні робити те, що їм подобається.

Пожежні знаки не дуже люблять визнавати поразку або виявляти слабкість. Лев, Стрілець і Овен - усі сильні знаки і природжені лідери. Лев вважає, що успіх - це найбільша форма помсти. Відомо, що вони вбивають свого ворога добротою. Якщо з Левом сталося щось погане, вони можуть спробувати закріпити це чимось хорошим. Лев може бути драматичним або емоційним на початку, але досить скоро вони повернуться розмахуючи. Чоловік Лев зазвичай тримає свої проблеми в собі. Він може ні з ким не говорити про це і зберігати свої проблеми як таємницю. Він закриється, і він почуватиметься низьким. Його віддано сильний. Коли справа стосується кохання, він часто не може цього не помітити.
Навіть якщо його кохання невірне, він, швидше за все, візьме її назад - він любить це глибоко і не бачить провини в тому, хто захоплює його серце.

Дівчина Лев буде голосно говорити про свої проблеми. Вона поговорить зі своїми близькими людьми, партнером (якщо такий є), родиною та друзями. Вона може навіть розмістити щось у соцмережах, наприклад, лев, який нахиляється, вона захоче, щоб увага, яка оточує її проблему, вона хотіла, щоб її почуття підтвердились. Якщо вона сором’язливе левеня, вона може перейти в безшумний режим, коли їй соромно або боляче, і вона не хоче ні з ким розмовляти.

Овен перший в зодіаку тому вони оцінюються номер один і очікують закінчити гонку задовго до її закінчення. Дуже амбіційний і цілеспрямований, Овен насправді не сприймає невдачі, принаймні невдача насправді не в їх мові. Вразливість - це не їх сильна сторона. Особисті дані про них відкрито не передаються. Овен означає, що в бізнесі вони не звільняють місця для емоцій, як і для помилок. Овни воліють "продовжувати" і продовжувати давати, коли виникають проблеми.

Стрілець оптимістичний, тому, коли вони падають з коня, це, безумовно, боляче, але вони швидко шукають наступну їзду.
Стрілець ненавидить програвати, але вони люблять гру, і зазвичай вирішують продовжувати грати. Вони не довіряють легко, тому, як правило, дуже приватно ставляться до своїх проблем. Вони часто відчувають, що можуть впоратися з речами самостійно.

Деякі люди повинні випустити повітря, а потім вони відпустили це, тому що вони відмовляються мати щось, що їх затримує, і вони не хочуть, щоб щось важило і турбувало їх. Близнюки рідко бувають мешканцями. Це залежить від того, що це таке, і наскільки велика проблема, але зазвичай, якщо це дрібниця, Близнюки будуть говорити про ситуацію / проблему, обговорюватимуть, як це змусило їх почуватись, а потім відпускатимуть це. Близнюки не з тих, хто тримається за речі, і вони часто не ображають людей. Вони, як правило, мають легковажний підхід до людей та проблем. Не знак спочатку звертатися до емоцій, Близнюки воліють обернути свій мозок навколо цього питання. Вони все продумують і обговорюють. Іноді вони уникають потрапляння в неприємності або інтенсивного протистояння. Близнюки не завжди хоче мати справу з проблемами, але у них також є спосіб чарівного виходу з них.

Терези можуть бути приватними та закритими щодо проблем. Вони дуже нерішучі, тому їм не вдається робити великі важливі дзвінки. Вони борються за рівновагу, тому не завжди добре справляються з проблемами. Трагедія їх ламає. Іноді Терези занадто слабкі, щоб зайняти справжню позицію, а іноді вони не можуть серйозно ставитися до ситуації, що склалася.

Водолій є величезною гуманітарною допомогою, і це може допомогти у багатьох проблемах. Вони знатимуть, як позитивно впливати на ситуації - тут може бути герой-переможець.
Водолій знає, як використовувати здоровий глузд та інтелект, не даючи емоціям затьмарити їх судження. Вони можуть бути сильними, коли інші відчувають слабкість - вони можуть бути прикладом і яскравим прикладом. Водолій методичний і геніальний. Вони обдаровані і знають, як використовувати свій розум, щоб стати найкращою собакою у важкій ситуації.

Скорпіон вирішує власні проблеми приватно і часто сам. Вони поділяться ними лише з кимось, кому вони справді довіряють. Скорпіон емоційний, навіть якщо вони це приховують і здаються такими жорсткими. Коли мова заходить про проблеми інших людей, Скорпіон - це всі вуха і сповнений корисного розуміння - зазвичай вони є героєм. Скорпіон дуже щедрий і віддасть все, вони прагнуть вирішити за вас якнайбільше. Хороший Скорпіон - рятівник.

Рак може бути занадто чутливим, слабким і нездатним вирішити проблеми. Проблеми негативно впливають на їхній настрій. Проблеми викликають стрес від раку, що ускладнює їм спілкування. Проблеми можуть закрити Рака найгіршим чином, якщо вони не ті, хто навчився його сміятись і котитися ударами. Рак часто є добрим другом, дуже турботливим і буде прислухатися до проблем інших людей. Вам просто потрібно зловити їх у потрібний час.

Риби можуть або вибрати підкорятися своїм проблемам, або вчитися, рости, дозрівати і процвітати на них. Або вони не виростають і не залишаються вниз, або стають мудрими, збагаченими та яскравішими. Риби мають велике розуміння та чудові поради щодо проблем інших людей. Риби принесе користь в той момент, коли вони почнуть приймати цю пораду всередині. Цей знак дуже емпатичний та емоційний, але вони мають можливість багато чому навчитися зі свого досвіду, оскільки можуть зробити їх і сильнішими, і щасливішими.

Продовжуйте рухатися

Астрологія не має відповідей, але це джерело натхнення - те, до чого слід звернутися для підтвердження чи розуміння. Ми всі різні люди з різними шляхами, які шукають різні речі. Чого ми можемо навчитися, так це не проектувати свої життєві очікування на інших, настільки, наскільки ми хочемо бути вільними у виборі власних рішень, тому ми маємо дозволити іншим робити те саме. Ми повинні бажати і бажати щастя для всіх, і приймати, коли добрі речі закінчуються, коли ми дізнаємось, що не всі речі в житті можуть тривати, навіть якщо ви багато вклали в них. Річ змінюється, змінюються люди, а ти змінюєшся. Помилки неодмінно трапляються, вчись у них, намагайся якнайкраще їх не повторювати і проявляй самочуття. Ваші стосунки з вами самими є найбільш важливими, і коли ви сильні всередині, ви будете залучати інших. Відмову важко проковтнути, але ти повинен змиритися з втратою і відкрити себе для майбутнього. Ставтеся до інших так, як хотіли б, щоб з вами поводились. Поважайте їх історії та не діліться їхніми особистими секретами чи травмами, бо плітки приносять неприємності. Намагайся щодня практикувати чесність і доброту. Не бійтеся бути вразливим, скиньте шкіру і подивіться, як приємно просто дихати.

Тара Хлоя

Тара - письменниця, астролог та випускниця університету UBC. Вона пише про зодіак два десятиліття і працювала з численними платформами, такими як Elite Daily. Дотримуйтесь її @astrologytalks, щоб отримати більше знань про зодіак та життя

Див. Статті від

Веб-сайт Тари Хлої