Гороскоп

Щоденні гороскопи

Про гороскоп

Гороскоп - давньоанглійське слово, походження якого грецьке. Грецькі слова "hora" для часу та "skopos" для спостерігача поєднуються для ідентифікації "спостерігача за часом". Точніше, слово гороскоп описує спостереження за часом неба, що є чимось синонімом слова “Зодіак”.

І гороскоп, і Зодіак описують дванадцять сегментів поділу небесної сфери астрологічні знаки. Якщо ви випадково народитесь 9 квітняго, тоді вашим знаком Зодіаку або Гороскопа буде Овен. “Актори” - це те ж саме, що і скласти свій гороскоп. Слова «Зодіак», «Гороскоп» та «Карта народження» є дещо, якщо не зовсім взаємозамінними.

Якщо бути дуже точним, ваш знак Зодіаку визначається розміщенням Сонця у вашій карті народження, що є результатом, що використовується для опису положення астрономічні тіла на небі, гороскоп, в той час і місце, де ви народилися, і ви зробили перший подих.

Щоденний гороскоп

Щоденний гороскоп стосується гадального розуміння або передбачення, що використовується в газетах, журналах та на веб-сайтах для передачі кожному знаку Зодіаку повідомлення на день, яке стосується кожного, хто має цей знак Сонця від народження.

Обчисліть свій сонячний знак

Якщо ви не знаєте свого знаку Сонця, можете точно визначте свій знак гороскопу за допомогою нашого калькулятора карт народження. Ця онлайн-програма створить карту народження, яка також покаже вам, які знаки знаходяться у вашому Місяці, Меркурії, Венері, Марсі, Сатурні, Хіроні, Урані, Нептуні, Плутоні, Північному Вузлі та Частині Фортуни. Ви також зможете дізнатися, який Знак править кожним із будинків на вашій карті.

Якщо ви випадково народилися 18го, 19го, 20го, 21вул, або 22й місяця, ви точно захочете скористатися калькулятор. Залежно від того, в якому році ви народились і в який час, ви можете бути одним із двох можливих знаків, оскільки ви народилися б приблизно в той час, коли Знаки змінювались з одного на інший.

Овен_ікон

Люди, народжені з 21 березня по 19 квітня, мають Овен сонце знак. Символом Овна є баран. Як знак Кардинального Вогню, ці особи ініціюють, вживаючи дії; вони ведуть, роблячи. Вони якнайкраще прагнуть бути вільними, діяти незалежно та переслідувати широкі можливості. Їм потрібно навчитися самодисципліні, щоб максимально використати свій життєвий шлях.

Люди-Овни честолюбні та екстравертні. Часто вони беруть голову в дію і можуть досягти колосальних сум за короткий час, щоб досягти своїх цілей.

Телець_ікон

Люди, народжені в період з 20 квітня по 20 травня, мають Телець сонце знак. Символом Тельця є бик. Як знак Фіксованої Землі, ці люди наполегливо працюють над встановленням традицій, безпеки та надійності; вони складають основу суспільства. Вони найкраще працюють, дбають про необхідність і забезпечують задоволення своїх потреб та потреб інших практично. Вони повинні навчитися певної міри гнучкості, щоб максимально використати свій життєвий шлях.

Люди Телець стійкі і наполегливі. Вони воліють будувати спадщину з часом і дуже твердо налаштовані зробити життя якомога безпечнішим та безпечнішим.

Gemini_icon

Гороскоп Близнюків

Люди, народжені між 21 травня та 20 червня, мають Близнюки сонце знак. Символом Близнюків є римська цифра II, яка представляє близнюків. Як знак Змінного Повітря, ці люди пристосовуються, використовуючи свій інтелект, допитливість і вміння як комунікатори. Вони найкраще вивчають нову інформацію, обмінюються ідеями та соціально взаємодіють з оточуючими людьми. Вони повинні навчитися концентруватися на попиті, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди-Близнюки цікаві та цікаві. Вони діляться з ким завгодно і люблять дізнаватися про окремих людей, людей, культури, як все працює, і про все та всіх, хто перетинає їх шлях.

Cancer_icon

Люди, народжені з 21 червня по 22 липня, мають Знак раку сонця. Символом Рака є краб. Як знак Кардинала Води, ці люди ініціюють, використовуючи свої емоції, свої турботливі інстинкти та своє бажання зцілитися. Вони знаходяться у своїх найкращих провідних людей, які поділяють сильні емоційні зв'язки (перше, то, перш за все, сім'я), повинні бути виховані, і потрібно розвивати емоційний інтелект. Вони повинні вивчати "емоційний баланс", щоб проявити свої найкращі результати.

Люди раку виховують і підтримують. Вони хочуть емоційно поділитися і дуже захищати людей, які потребують, страждають певним чином, або хто відчуває себе небезпечним.

Leo_icon

Люди, що народилися від 23 липня по 22 серпня Знак Leo Sun. Символ для лев є лев. Як фіксований вогневий знак, ці люди працюють важко бути творчим, грайливим і визнаним. Вони знаходяться у своїх найкращих, конкуруючих, а також героїчно. Вони повинні вивчати самодисципліну, щоб проявити свої найкращі результати.

Лео люди грайливі і екстравертні. Часто вони запалюють кімнату і можуть бути згубними людьми до своєї справи. "Go Big or Go додому" - це їх девіз.

Virgo_icon

Люди, народжені між 23 серпня та 22 вересня, мають Діва сонце знак. Символом Діви є молода жінка або дівчина. Як знак Змінної Землі, ці люди пристосовуються, вирішуючи проблеми, будучи винахідливими та діючи через служіння. Вони в кращому випадку слідують інструкціям, звертають увагу на деталі та виправляють пошкодження чи зламки. Вони повинні навчитися «бачити ліс за деревами», щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди-Діви прискіпливі та обережні. Вони вважають за краще не поспішати і домогтися справи просто так, перш ніж переходити до наступного завдання. Вони живуть, щоб бути корисними.

Libra_icon

Гороскоп Терезів

Люди, народжені з 23 вересня по 22 жовтня, мають Терези знак сонця. Символом Терезів є шкала. Як Кардинальний Повітряний знак, ці люди ініціюють через аналіз, прийняття рішень та судження. Вони в найкращому випадку ведуть переговори, врівноважують / перебалансують життєві обставини та стосунки та створюють гармонію там, де існує дисгармонія. Вони повинні навчитися наполегливо демонструвати свої найкращі результати.

Люди-Терези добрі та справедливі. Вони воліють вести переговори, щоб знайти рішення, які будуть працювати на всіх і мають сильний аналітичний розум.

Скорпіон_ікон

Гороскоп Скорпіона

Люди, народжені між 23 жовтня та 21 листопада, мають Скорпіон сонце знак. Символом Скорпіона є скорпіон; до старих символів належать орел і змія. Як знак Фіксованої води, ці люди наполегливо працюють як агенти змін, трансформатори та енергетичні маклери. Вони найкраще справляються з напруженими ситуаціями, людьми, що переживають кризу, та проблемами, що стосуються сексуальності та близькості. Вони повинні навчитися “грайливості чи легкості серця”, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди-Скорпіони інтенсивні та потужні. Вони діють як агенти змін і вважають за краще рухатись у напрямку кризи, а не від кризи.

Стрілець_ікона

Люди, народжені з 22 листопада по 21 грудня, мають Стрілець сонце знак. Символом Стрільця є стрілець-кентавр (напівлюдина / напівкінь). Як Змінний Знак Вогню, ці люди пристосовуються, поглиблюючи свої знання, віддаючи своїй вірі та досліджуючи світ. Вони найкраще розвивають досвід, будучи авторитетом стосовно знань чи навичок та навчаючи інших. Вони повинні навчитися “картографувати свої подорожі” і фіксувати свої знання, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди-Стрільці виборні та вдумливі. Вони наполегливо працюють, щоб стати експертами, і воліють вчитися, переживаючи та навчаючись.

Козеріг_ікон

Люди, народжені між 22 грудня та 19 січня, мають Козеріг сонце знак. Символом Козерога є коза, і більш традиційно істота напівкоза, напівриба (козяча голова, риб'ячий хвіст). Як знак Кардинала Землі, ці люди ініціюють, беручи на себе відповідальність, ставлячи високі цілі та виробляючи компенсацію. Вони в кращому випадку перевіряють себе на відповідність стандартам, переслідують досягнення та отримують результати. Вони повинні навчитися співчуття, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди Козероги рухомі та орієнтовані на досягнення. Вони наполегливо працюють, щоб досягти успіху на високому рівні, і статус у світі для них дуже важливий.

Водолій_ікон

Люди, народжені між 20 січня та 18 лютого, мають Водолій сонячний знак. Символ Водолія - жінка, що виливає воду з урни, що часто змушує людей думати, що Водолій - це водний знак; це не так. Як знак «Фіксоване повітря», ці люди наполегливо працюють, щоб знайти свою роль у спільноті, принести ідеали у світ та об’єднати людей у згуртовані групи. Вони найкраще знаходять свою нішу, спілкуються та візуалізують майбутнє. Вони повинні навчитися спокійній стійкості, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди-Водолії соціальні та далекоглядні. Вони розуміють цінність цивілізації та наполегливо працюють над просуванням ідей, які принесуть користь більшості людей.

Риби_ікон

Люди, народжені в період з 19 лютого по 20 березня, мають Риби сонце знак. Символ Риб - це дві риби, що ганяються за хвостами. Як знак «Змінна вода», ці люди пристосовуються, будучи інтуїтивними, чутливими та плавними. Вони якнайкраще мріють, уявляють і вмикають колективну свідомість. Вони повинні навчитися жорсткості, щоб продемонструвати свої найкращі результати.

Люди Риби відрізняються фантазією та інтуїцією. Вони з'єднуються з духовністю і розуміють об'єднуючі принципи, які пов'язують все життя.