Великі розуми в астрології: Стівен Арройо

Додому » Блог » Астрологія » Великі розуми в астрології: Стівен Арройо

Ласкаво просимо до серії про Великі Розуми в Астрології. Щомісяця ця публікація подивиться на ключових мислителів та практиків у галузі астрології, від давньо до сучасного часу. Численні чоловіки та жінки зробили значний внесок у галузь астрології. Ці великі уми забезпечують велику бібліографію творів, які варто читати та покласти у вашу власну бібліотеку астрології.

Ця стаття розганяє важливе значення мислителя та багато внесків та забезпечити список книг своїх ключових робіт.  Як і будь-які мислителі, які широко пишуть, деякі книги виділяються більше, ніж інші, і вони будуть ідентифіковані.  Деякі роботи мають практичне застосування, а інші - теоретичні, залежно від того, чи ви хочете практикувати астрологія або просто вивчити його.

Ця стаття буде говорити про Стівен Арройо.

Стівен Арройо (6 жовтня 1946 р. -)

Стівен Арройо - це сучасний астролог, який опублікував свою першу книгу, астрологію, психологію & Чотири елементи: енергетичний підхід до астрології & Його використання в консультаційному мистецтві, в 1975 році. З тих пір він опублікував дев'ять інших книг:

 • Астрологія, карма & Трансформація: внутрішні розміри діаграми народження (1978)
 • Практика та професія астрології: відновлення наших втрачених зв'язків з космосом (1987)
 • Сучасна астрологія: нові уявлення (Stephen Arroyo та Liz Greene, 1991)
 • Відносини та життєві цикли: Сучасні розміри астрології (1993 р.)
 • Довідник з інтерпретації діаграми (2004)
 • Практикуючи космічну науку: ключові уявлення в сучасній астрології (2006 р.)
 • Особиста астрологія: Енергетичні фактори в любові, сексі та сумісність (2007 р.)
 • Дослідження Юпітера: астрологічний ключ до прогресу, процвітання та потенційного (2018)
 • Експерименти & Досвід астрології: роздуми про методи & Сенс (2019)

Вікі.com пропонує a лаконічна біографія.

Астропсихологія

Очолювані роботами Дейна Рудх'яра, який поєднав юнгіанську психологію з астрологією, Стівен Арройо та Ліз Грін допомогли створити рух своєю роботою в 1970-х і 1980-х роках. Арройо також додав тексту до книг з астрології та карми, астрології та реінкарнації. Основний зсув з астропсихологією чи психологічною астрологією був від детермінованого підходу середньовічної астрології до більш гуманістичного та духовного.

Відповідно до сторінки вікі з психологічної астрології:

Одним з перших астрологів, що поєднав юнгійську психологію з астрологією, був Дейн Рудхяр та його протеже Олександр Руперті. Рудхяр назвав це & # 8220; гуманістичною астрологією, & # 8221; Тема його монументального тому "Астрологія особистості", опублікованого в 1936 році. Однак психологічна астрологія міцно закріпилася в кінці 20 століття завдяки книгам і лекціям Ліз Грін та Стівена Арройо, які обидва зазнали сильного впливу юнгіанської моделі. (https: // en.вікіпедія.org / wiki / Psychological_astrology)

У моїй особистій подорожі професійного астролога робота Стівена Арройо була одним із найвпливовіших мислителів, що вплинули на мою ранню практику.  Прочитавши його книгу «Астрологія, психологія та чотири елементи: енергетичний підхід до астрології та її використання в дорадчих мистецтвах», я почав уявляти, як би я професійно займався астрологією та розвивав свої методи інтерпретації з урахуванням професійних послуг.

З задньої обкладинки книги:

Ця книга пов’язує астрологію з сучасною психологією та пояснює використання астрології як практичного методу розуміння власної приналежності до універсальних сил. Це ясно показує, як підходити до астрології з реальним розумінням залучених енергій, і це включає практичне навчання при інтерпретації астрологічних факторів з більш глибокою, ніж зазвичай зустрічається в астрологічних підручниках. Вона була нагороджена премією астрології Британською астрологічною асоціацією.

Книги читати і в якому порядку

Я настійно рекомендую отримувати принаймні його фундаментальні книги і прочитати їх. Всі книги можуть бути згруповані на три категорії:

Основа знання

Професія астрології

 • Практика та професія астрології: відновлення наших втрачених зв'язків з космосом
 • Астрологія, психологія & чотири елементи: енергетичний підхід до астрології & Його використання в мистецтві консультування

Розширені теми

 • Вивчення Юпітера: астрологічний ключ до прогресу, процвітання та потенціалу
 • Відносини та життєві цикли: сучасні виміри астрології
 • Астрологія, Карма & Трансформація: Внутрішні виміри карти народжуваності
 • Астрологія від людини до людини: енергетичні фактори закоханості, сексу та сумісності
 • Експерименти & Досвід роботи з астрологією: роздуми про методи & Значення

Арройо - чудовий письменник і складний мислитель. Хоча два з його найкращих творів були написані в 1975 і 1978 роках, вони все ще працюють як важливе читання, якщо ви хочете заглибитися в астрологію, хочете ви бути професіоналом чи ні. Я знайшов його книги про астрологію та карму дуже особисто просвітлюючими. І його остання книга, на думку рецензента Amazon, Еда Кінга, справжня перлина:

У цій компактній електронній книзі Стівен Арройо продовжує і розширює свої зусилля щодо створення типу астрології, який є сучасним, практичним та психологічно проникливим. Насправді це одна з небагатьох книг, в якій навіть Вступ містить значущі та оригінальні ідеї, які змушують читача замислитися та переглянути попередні припущення. Наприклад, у своєму поясненні важливості відносної швидкості кожної планети він викладає настільки просте, відкрите керівництво для інтерпретації первинних астрологічних факторів, що може виникнути спокуса вдаритись власним чолом і вигукнути , & # 8220; Звичайно! Чому я цього не бачив!?& # 8221;

Якщо ви вирішите взяти і прочитати всі його твори, ви не будете розчаровані.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт