Великі розуми в астрології: Деметра Джордж

Додому » Блог » Астрологія » Великі розуми в астрології: Деметра Джордж

Ласкаво просимо до серії про Великі Розуми в Астрології. Кожного місяця в цій публікації будуть розглядатися ключові мислителі та практики в галузі астрології, від найдавніших до сучасних часів. Численні чоловіки та жінки зробили значний внесок у область астрології. Ці Великі Розуми надають велику бібліографію творів, які варто прочитати та розмістити у власній бібліотеці астрології.

Ця стаття розкриє важливий і багато внесків мислителя та подає книжковий список їх ключових робіт.  Як і у будь-яких мислителів, які пишуть багато, деякі книги виділяються більше, ніж інші, і їх буде визначено.  Деякі роботи мають практичне застосування, а інші - теоретичні, залежно від того, чи хочете ви займатись чи ні астрологія або просто вивчити його.

У цій статті мова піде про Demetra George.

Деметра Джордж (25 липня 1946 -)

Деметра Джордж - сучасний астролог, яка опублікувала свою першу книгу «Таємниці темного місяця: цілюща сила темної богині» у 1992 році. З тих пір вона видала ще п’ять книг:

  • Богині астероїдів: міфологія, психологія та астрологія відроджуваного жіночого роду (2003)
  • Астрологія для себе: як зрозуміти та інтерпретувати власну діаграму народження - з Дугласом Блохом (2006)
  • У пошуках нашого шляху через темряву (2008)
  • Астрологія та автентичне Я: інтеграція традиційної та сучасної астрології для розкриття сутності карти народження (2008)
  • Древня астрологія в теорії та практиці: Посібник з традиційних технік, Том I: Оцінка стану планети

Енциклопедія.com пропонує a стисла біографія.

Поєднання класичної та сучасної астрології

Цікаво, що її ранні публікації формують нові думки про астрологію, розширюючи пункти, використані на діаграмі, включаючи Темну Місяць Ліліт та астероїди, а саме Цереру, Юнону, Весту та Палладу Афіну. Дві останні її роботи відроджують астрологічну теорію та практику елліністичної (класичної) астрології. Її остання книга не для людей із вадами серця, і настільки далека від книги для початківців, як і велосипед від Ferrari.

У моїй особистій подорожі професійним астрологом Деметра Джордж була однією з найвпливовіших мислителів, яка вплинула на мою практику. Прочитавши її книгу про астероїди, я почав включати їх у свої графіки, і тепер вони є основним елементом у кожній діаграмі, над якою я працюю з клієнтами. Крім того, майже кожен західний астролог вивчає і вивчає астрологію, використовуючи систему будинку Плацида.

Після читання Астрологія та автентичне Я Я вирішив перейти на систему Whole Sign, якою я користуюся з 2012 року, коли розпочав свою денну практику.  Існує безліч будинкових систем, жодна з них не є «правильною», і всі вони працюють.  Якщо ви вирішили вивчати астрологію, вам слід витратити якийсь час на вивчення всіх систем, а потім вирішити, яка з них найкраще вам підходить.

Книги для читання та в якому порядку

Оскільки Деметра Джордж написав лише шість книг, я настійно рекомендую вам отримати всі шість і прочитати їх. Її книга для початківців з Дугласом Блохом чудова. Оскільки вона була написана до "Астрології та автентичного Я", вона та Блох використовують систему будинку Плацида, тому цікаво розпочати з цієї книги. Це забезпечить вам чудову основу і набагато перевершує більшість початкових книг з астрології.

Далі я б порекомендував прочитати «Астрологія та автентичне Я».  Ця книга познайомть вас з елліністичною (класичною) моделлю для астрології.  У цьому тексті є багато практичних програм, які допоможуть вам інтерпретувати діаграму дуже корисними способами.  І ви зможете побачити пряме порівняння між системою Placidus, яка використовується в її новацькій книзі та всю систему знаку.

Після прочитання цих двох книг я б рекомендував її книгу на астероїдах. Вони дійсно роблять «заповніть» діаграму. Я виявив, що астероїди, поблизу або в жорсткому аспекті з традиційними точками, але особливо сонцем і місяцем, додайте величезну цінність до графіки тлумачення для моїх клієнтів. Ceres показує, як ми хочемо бути живленням; Юнона вказує, як ми робимо і відчуваємо наше почуття обов'язку. Веста представляє наші почуття щодо дому, а паллас Афіна формує, як ми думаємо стратегічно та логічно.

Таємниці Темного Місяця і Пошук шляху через Темряву - це відмінні книги для читання, коли ви чітко зрозумієте астрологічні принципи. Вони допоможуть вам дослідити тіньові елементи астрологічних знаків і точок. Вивчення цього матеріалу допоможе округлити ваші астрологічні знання.

Нарешті, і що явно є її opus magnum, «Антична астрологія в теорії та практиці» - це 662 сторінки чистої та серйозної наукової науки.  Це обов’язкова книга для всіх, хто планує професійно займатися астрологією.  Якщо ви вирішите використовувати класичну, сучасну або суміш класичних та сучасних технік інтерпретації діаграм, вам потрібно прочитати цю книгу, щоб зрозуміти витоки практики.  У поєднанні з елліністичною астрологією Кріса Бреннана (698 сторінок) ви можете зануритися в 1300 сторінок стипендії, що перетинаються.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт