Повний черв'ячний місяць 2021

Додому » Блог » Астрологія » Повний черв'ячний місяць 2021

Місячні фази є одними з найбільш захоплюючих астрономічних форм поведінки, які ми можемо спостерігати неозброєним оком та глибоко багатими джерелами думок та тлумачень у Астрологія. Серед 9 фаз - новий, зростаючий півмісяць, 1вул Чверть половини, зростаюча звивиста, повна, спадаюча мінлива, остання чверть половини, спадаючий півмісяць і бальзамічний - Нова і Повна Місяці привертають більшу увагу. У цій статті буде розглянуто поточний Повний Місяць та розказано про те, який “урожай” Ви повинні емоційно принести в цей повний місяць.

Повний місяць - пожинайте те, що ви посіяли!

Повний місяць у березні відбудеться 28го при 08 градусах і 18 хв знак Терезів; у моєму східно-стандартному часовому поясі це відбудеться о 14:48.

Це займає 29.5 днів від одного Повного Місяця до наступного, проводячи приблизно 2 та ½ дні в знаку. Напередодні та на наступний день складають, який би був піковий час енергії Повного Місяця. Повний Місяць - це час «збору врожаю», коли те, що розпочалося з Молодика, досягає повного потенціалу до того, як затухає, згасає і готується до нового циклу.

Кожен місяць має певний тип повного місяця; Березневий Місяць - це Черв’ячний Місяць. У північній півкулі ця назва відображає час, коли дощові черв'яки починають виходити, коли закінчується зима і починається весна. Цей Місяць має інші назви: Місяць Ворона, Місяць із корою, Місяць із соком, Місяць із цукром, Місяць із цнотливістю та пісний.

Існує також кілька особливих типів повних місяців: Кров’яна Місяць, яка трапляється під час повного місячного затемнення; Супермісяць, що трапляється, коли Місяць повний і найближчий до Землі; та Блакитний Місяць (“один раз у синьому Місяці”), що є другим Повним Місяцем протягом календарного місяця (відбувається раз на 2 та ½ року).

Повна Місяць у Терезах - збирання стосунків

Цей повний місяць відбудеться в 1вул Декан (перші 10 градусів) Терезів, що робить його Терезами /Повна Місяць Терезів.  Вплив планети має Венера, яка є правителькою Терезів.  Таким чином, ця Повна Місяць стосуватиметься стосунків, задоволень тіла та рівноваги.  Як ми зв’язуємось з іншими; що ми насолоджуємось і цінуємо; де ми не врівноважені і не врівноважені?

Оскільки місяць розпоряджається (дивлячись) на Венеру, яка знаходиться в Овні, ця Повна Місяць намагається знайти рівновагу з підключенням (Терези) та незалежністю (Овен). Неможливо переоцінити інтенсивність цього Повного Місяця на наших зв’язках з іншими, особливо, як ми зберігаємо свою автономію, будучи глибоко відданими іншим людям. Завдяки розміщенню деканів ця Повна Місяць буде абсолютно і повністю Терезами. Питання щодо справедливості, гармонії та договорів (правовідносин) будуть помітними.

При цьому Повній Місяці на 8д18м Сабійським символом є 9 Терезів, «Три старі майстри, що висять у картинній галереї». Джонс каже: «Це символ здатності людини охоплювати універсальну реальність у межах власного особистого досвіду."(Сабійські символи, 159) Ключове слово: ACCORD.

Цей повний місяць також відомий як Місяць художника.  За словами Ворона Кальдери, Повний Місяць у Терезах „нахиляє ваги до естетики."(Астрологія місячної фази, 210).  У Терезах енергія зосереджена на творчості та артистизмі.  Зображення бачення життя в мистецтві - це чеснота і мета цього Повного Місяця.

Числа цього повного місяця

Цей Повний Місяць відбудеться 28.03.2021 р., Який нараховує 18, тож число для цієї дати 9. 9 - це кількість порад та співчуття, тому ця Повна Місяць спонукає нас думати про потреби та страждання інших, кому пощастило менше. Оскільки Місяць перебуває у Терезах, пошук та визнання чужої боротьби повинні відповідати знаючими жертвами та інтуїтивним усвідомленням. Ми повинні розуміти, що всі ми у спільному житті, і будемо безпечнішими та сильнішими, об’єднавшись, а не розділяючи чи відокремлюючись на племінні групи.

Кількість днів Повного Місяця - 28, і Вам слід шукати можливості лідерства і не боятися проявляти ініціативу. Це буде відмінна Повна Місяць, щоб об’єднати людей та організувати їх; ви можете зробити набагато більше разом, ніж наодинці (Сучасна нумерологія, 40). Далі число 28 складає 10, що зменшується до 1; отже, день - це встати на ноги та допомогти іншим своєю особистою силою та стійкістю.

Повний місяць на вашій карті

Повна Місяць відбуватиметься у певному місці вашої діаграми та в особливих відносинах з різними точками на вашій діаграмі, якщо у вас є точки, що мають однакову ступінь в одному знаку, на протилежному ступені (180 градусів від точки на вашій діаграмі ), три знаки до або після Повного Місяця і знаку (90 градусів далеко), або чотири знаки до або після Повного Місяця і знаку (120 градусів далеко).

Відповідно це може бути кон’юнкція (Повний Місяць зливається з точкою на Вашій діаграмі), опозиція (Повний Місяць шукає баланс з точкою на Вашій діаграмі), квадрат (Повний Місяць, що викликає точку на Вашій діаграмі) тригон (повний місяць підтримує точку на вашій карті). Цілком можливо, що ступінь і знак Повного Місяця не можуть утворювати жодного з цих відносин, і його вплив, на цей час, буде мінімальним або важким для спостереження.

Якщо ви випадково народилися під час повного місяця, ви будете відчувати кожен повний місяць якимось значним або гострим чином, оскільки це відповідає фазі вашого місяця народження. Варто ваших зусиль з’ясувати фазу Місяця на момент вашого народження. Якщо ви дізнаєтеся про фазу свого народження Місяця, то, швидше за все, виявите, що одна і та ж фаза кожного місяця сильно впливає на ваш емоційний стан.

За допомогою цього Повного Місяця я відчуваю вплив його енергії на себе 12го Будинок духовності (Розміщення Місяця 28.03.2021) та моє 6го Будинок щоденної роботи (Розміщення сонця між 21.03. І 21.04.), Тому ця Повна Місяць зарядить мене енергією, щоб я подивився на свої духовні зв’язки з іншими, щоб допомогти мені надавати кращі послуги своїм клієнтам завдяки своїй роботі. У мене є очки у Терезах та Овні, тому я повинен відчути особливо сильний поштовх у почуттях щодо своєї мети (12го Хаус) та готовність діяти виходячи з практичних потреб інших, яким я можу служити (6го Будинок).

Наближаючись до цього Повного місяця, подумайте, що ви хочете «зібрати» щодо почуття служіння, як ви підтримуєте своє здоров’я та найкращі навички, які слід розвивати, щоб досягти успіху в житті.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт