Складена діаграма Ваша астрологія як пара

Додому » Блог » Астрологія » Складена діаграма Ваша астрологія як пара

Астрологія має багато застосувань і прийомів; одним із найпопулярніших застосувань є синастрія, що означає термін, що описує взаємодію двох діаграм між собою.  Ми всі маємо однакові пункти в наших діаграмах: Сонце у знак, Місяць у знаку, Меркурій у знаку тощо.  Коли ми збираємося з кимось, наші енергетичні проекти (наші діаграми) взаємодіють.

Ця стаття одна з серії, щоб розглянути взаємодію точок між двома людьми та пояснити, як інтерпретувати динаміку між точками на різних діаграмах. Складена діаграма - це Сингулярна схема, яку ви створюєте як пару, коли ваші діаграми об'єднуються разом, розрахуючи середню точку між кожним з відповідних точок у двох діаграмах.

Що таке астрологія синастри?

Це, мабуть, легше показати його візуально, а не напишіть тривале пояснення. Нижче ви побачите один образ двох графіків, один зсередини, а інший, що йде навколо зовнішнього. Існує два зображення, щоб показати, що відносини виглядають як, коли людина a знаходиться на внутрішній стороні, і людина b знаходиться зовні, а потім зворотний.

Відносини діаграма b до
Відносини діаграму a до b

Вони були випадковими діаграмами. Як ви бачите, всі ті ж пункти з'являються в різних ознаках протягом двох діаграм. Коли ми розглядаємо їх разом, ми маємо можливість побачити види енергетичної динаміки, які набудуть чинності, коли вони утворюють зв’язок, будь то коханці, друзі чи члени родини.

Читання синастрії двох людей

Значна частина моєї роботи як професійного астролога включає читання діаграм стосунків, і я завжди починаю з Місяців і проробляю шлях через інші моменти. Часто клієнти або люди, яких я зустрічаю на публіці, і які дізнаються, що я астролог, скажуть щось на кшталт: «Я Лев і десь читав, що ніколи не повинен зустрічатися зі Скорпіоном» або «Я Лев і повинен зустрічатися лише з вогнем і повітряні знаки, як Овен або Близнюки ". Тоді вони запитують: «чи це правда?"

Хоча це правда, що деякі знаки кидають виклик один одному, а інші течуть, будь-який знак може «ладнати» з іншим знаком залежно від зрілості особин. Безумовно, є безліч прикладів успішних і щасливих пар Лев / Скорпіон та невдалих пар Овен / Лев. Ознаки не гарантують успіху чи невдачі, вони просто показують, як енергія взагалі буде взаємодіяти в будь-яких стосунках.

Будь ласка, майте на увазі, що тече енергія - це не те саме, що позитивна енергія.  Потік відбувається, коли дві точки співпадають або вирівнюються між собою певними способами і близькими до однакової міри.  Наприклад, якщо у мене мій Меркурій у Леві при 12 градусах, а у вас свій Меркурій у Овні при 13 градусах, наш Меркурій буде трикувати і легко текти, оскільки вони обидва знаходяться в вогневі знаки

Це чудово, якщо ми добре та позитивно спілкуємося з нашим вогненним підходом, але не настільки здорово, якщо хтось із нас обох вирішить бути весь час аргументованим, постійно проводячи словесні поєдинки. І якою б проблематичною не була енергія спілкування між нами, потік змусить нас спілкуватися та намагатись «виграти» наші бали, здорові стосунки чи ні.

Поєднання двох діаграм для створення однієї діаграми

Існує два основних способи поєднання астрологічних діаграм: метод середньої точки, відомий як Складена діаграма, та географічний метод, відомий як діаграма Девісона.  Ця стаття буде зосереджена на Складена діаграма.  У наступному розділі ви зможете побачити Складену діаграму для осіб А і В.  Ця діаграма відображає енергійну сутність, якою стають двоє людей, коли вони разом.  Складена діаграма існує для будь-якого зв’язку між двома людьми, тому може існувати Складена діаграма для батьків та дітей, колег та дружніх стосунків.

Складена діаграма

Нижче наведена складена діаграма двох діаграм вище:

Взаємозв'язок Складена діаграма А і В

Коли ви поєднуєте діаграми, Пара опиняється із Сонячним Левом при 15 градусах і 01 хвилині в 3рд Будинок спілкування.  Спільний Місяць становить 12д33м Козерога, а Асцендент - 22д14м Близнюків.  Первинна тріада для цієї пари могла б бути така: „Їх Життєвий шлях має бути авантюрним і наповненим динамічною взаємодією з оточуючими людьми, як соціальними лідерами.  В основі (Місяця) відносин лежить Душевний потяг до успіху разом у парі.  Люди сприйматимуть їх разом як розкутих та допитливих, типу пари, з якою всі люблять спілкуватися."

Діаграма пар і кожна людина

Щоб зробити повне та всебічне читання для будь-яких двох людей, ви хочете подивитися на синастрійні схеми - Person A to Person B і Person B to Person A, комбіновані діаграми - Composite і Davison, а також комбіновані діаграми Person A і Person B. Нижче наведені діаграми Складеної діаграми з діаграмою Особи А, потім діаграми Особи В.

Зв'язок Складена діаграма До A
Складена діаграма відносин до B

Можна було б скласти довгий звіт про кожну частину всебічного огляду, який легко міг би стати вагомим матеріалом для книги.  Через реальні обмеження для кожної з цих статей (приблизно 1000 слів), ми розглянемо місця на діаграмах, де вискакує щось справді значуще.  І, синхронно, у складеній діаграмі є основний аспект Місяця з безособовою точкою в кожному натальна карта.

Для людини А Місяць у складеній діаграмі знаходиться прямо на вершині Юпітера в 7го Будинок партнерства. “Серце” цього партнерства допоможе особі А розширитися та зв’язатися з іншими людьми у світі (7го Будинку) та людей, які допоможуть особі А досягти своїх цілей (Козеріг). Незалежно від того, триватимуть стосунки чи ні, емоційний двигун обох разом підніме амбіції Особи А. Оскільки це сполучення, процес може бути люблячим або складним; в будь-якому випадку, це буде суттєво.

Для людини B Місяць у складеній діаграмі знаходиться прямо на вершині Нептуна в 8го Будинок близькості (та спільні ресурси). “Серце” цього партнерства допоможе особі В зрозуміти і реально “відчути” свою мету (Нептун), особливо щодо самих стосунків та того, як вони двоє досягнуть та досягнуть успіху (Козеріг) разом (8го Будинок). Знову ж таки, оскільки безособова Точка аспектована сполучником, позитивна чи негативна сила не визначена в аспекті; як би було, якщо б аспект був квадратом (виклик) або тригоном (співпраця).

Нарешті, іноді Складена діаграма «сприяє» одній людині більше, ніж іншій, енергійно кажучи. Беручи до уваги наведені вище таблиці, є видатний аспект, який надає перевагу особі В. Сонце складеної діаграми поєднується з натальною картою Юпітера Особи B у 3рд Будинок і в знаку Лев. У традиційній астрології Юпітер є великим благодійником, тому, маючи стосунки, що Сонце вливає енергію в Юпітер, це дійсно повинно дати людині В сильний поштовх, коли б вона не була з людиною А.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, який знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та дистанційно з усіх країн. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт