Якості в астрології

дванадцять знаків Зодіаку мають численні класифікації, включаючи елементи, чоловічі / жіночі та якості. Цей розділ пояснює зодіакальні якості. Існують три якості, які стосуються знаків: кардинальний, фіксований та мінливий. Ці якості також називають чотирискладностями, і вони суттєво впливають на загальний світогляд та ставлення людини та вказують на те, як вони функціонують у їх повсякденному житті.

Якості відображають, як людина з певним знаком взаємодіє зі своїм оточенням, як реагує на ситуації та як взаємодіє з іншими людьми. Кожна людина грає різну роль у команді, хтось починає або ініціює (Кардинал), хтось працьовитий (Фіксований), а хтось мережевий (Змінний). Кожна якість має свої визначальні особливості, сильні та слабкі сторони, які впливають на кожен із знаків зодіаку.

Кардинальна енергія

Кардинальна енергія ініціює. Ознаками цієї енергії є піонери та провидці; саме вони рухають речі. Кардинальна якість - це нове начало, яке привносить свіжу енергію в кожну ситуацію. Кардинальні знаки надзвичайно швидко рухаються з напористістю, і вони не дають можливості пройти повз них. Їм легше подолати перешкоди та виклики, ніж інші ознаки, і вони повинні відчувати постійне відчуття напрямку в житті, і не можуть терпіти почуття загубленості та відсутності мети.

Вони повинні знати, що вони прогресують. Ці люди є прямими та руками, коли вони хочуть отримати щось зроблене, і ви рідко знайшли ледачий, розслабляючий кардинальний знак. Вони хочуть бути вперед у гонці і перед усіма іншими. Інші люди іноді можуть сприймати свій енергетичний дух як наполегливий і надмірно. Є чотири кардинальні ознаки: Овен, рак, Терези та Козерог.

Відвідайте наш Сторінка кардинала Щоб дізнатись більше про те, як ця якість виражає себе через кожен знак.

Фіксована енергія

Фіксовані знаки встановлюють. Ці тубільці підтримують основи суспільства. Вони є будівельниками і консерваторами. Фіксовані знаки приймають ідеї, ініційовані кардинальними ознаками та створюють щось фізичне та суттєве з них. Їхні природи є надійними, наполегливими та послідовними. Вони мають терпіння для виконання завдань, поки вони не вставляються до повної форми. Фіксовані знаки: Taurus, Leo, Скорпіон та Водолій. 

Відвідайте наш Сторінка фіксованих знаків щоб дізнатись більше про те, як ця якість виражається через кожен знак.

Змінна енергія

Змінна енергія пристосовується. Саме вони змінюють, вдосконалюють та коригують проекти, започатковані знаками Кардинала та встановлені Фіксованими знаками. Вони рухаються потоком і використовують свою енергію, щоб ідеї, проекти та послуги працювали з різними обставинами та потребами. Надзвичайно відкриті та гнучкі, ці знаки збирають інформацію, звертають увагу на деталі, навчаються та експериментують. Змінюваними знаками є: Близнюки, Діва, Стрілець і Риби. 

Відвідайте наш Сторінка змінних знаків щоб дізнатись більше про те, як ця якість виражається через кожен знак.