Асцендент (піднімається) Знак

Асцендент є важливим елементом свою натальну карту, вказівка на знак, що сходить на східному горизонті під час вашого народження (саме тому його іноді називають знаком, що сходить).

Це також відомий як Перший дім у вашій діаграмі. Перший дім - це Будинок Я. Це “дім” вашої особистості, характеру, манер, стилю, темпераменту та (у класичній астрології) фізичних характеристик.

Обчисліть свій зростаючий знак

Що це ви Зростаючий (висхідний) знак? Щоб обчислити свій асцендент, потрібно знати дані про народження: місце, дату та час.

Важливо знати конкретний час, коли ти народився, або неможливо точно визначити свого асцендента і знати здібності та навички, якими ти повинен користуватися, щоб адаптувати якнайкращу поведінку до своїх цілей.

Завдяки своєму асценденту ви тоді точно будете знати, що бачать у вас інші люди і що вони думають про вас. Як наслідок, у вас буде чітке бачення того, як вам слід поводитися та спілкуватися з іншими людьми.

12 знаків висхідного (зростаючого)

Вам потрібно точно знати свій астрологічний знак та асцендент, щоб краще пізнати себе. Ви можете бути впевнені, що не маєте певних достоїнств або не впізнаєте себе на портреті, який ви прочитаєте нижче.

 1. Овен Асцендент
 2. Телець Асцендент
 3. Асцендент Близнюків
 4. Рак Асцендент
 5. Лев Асцендент
 6. Діва Асцендент
 7. Асцендент Терезів
 8. Скорпіон Асцендент
 9. Стрілець Асцендент
 10. Козеріг Асцендент
 11. Водолій Восходящий
 12. Риби Асцендент