Народився на порозі

Ви коли-небудь чули про цей термін раніше? Або народився на порозі абсолютно новою для вас фразою? Всього є 12 знаків зодіаку що астрологи вірять у допомогу основної особистості кожної людини. Це визначають дати зодіаку, в які хтось народився, згідно християнського календаря.

Однак, як і калібр, ці риси особистості стають слабшими та сильнішими в міру зміни календарних дат, будучи найсильнішими в центрі періоду та поступово слабшаючи до кінця або початку.

Користуючись цим, дати календаря зодіаку в календарі, які є точками зміни знака зодіаку, зазнають впливу знаків зодіаку з обох боків. Це означає, що будь-яка людина, яка народилася в такі дати або народилася на порозі, зобов'язана мати риси особистості обох знаків, які, здавалося б, обмінюються в календарі.

Дати в астрології

Загальне емпіричне правило говорить, що будь-яка людина народжені протягом трьох днів після зміни знака що трапляються в календарі можна назвати такими, що народилися на порозі. Ці люди, як правило, відчувають як характер ознак, які змінюються в календарі. Цікаво відзначити, що народжуватися на порозі не завжди добре.

Хоча деякі знаки демонструють велику прихильність один до одного, інші можуть мати тенденцію до зіткнення своїх енергій, що призводить до темряви та мук. Однак захоплююче поняття - поєднання двох різних знаків зодіаку, оскільки це допомагає охопити їх унікальну особистість, яка прагне знайти прихильність двох знаків зодіаку замість одного.

До точно визначте свій знак астрології ви повинні перевірити ефемериду, щоб побачити, де було Сонце на момент вашого народження.

народжені на вершині колеса

Значення астрології на вершині

Овен Телець Куспид

Це перший кусковий гороскоп, який відчувають знаки зодіаку, якщо ми хочемо йти по порядку. Починаючи з 19 квітня і закінчуючи 22 квітня вершина Тельця Овна це той, який починається через три дні, коли знак збирається змінити з Овна на Тельця. Цікаво, що це відоме як астрологічний вершина влади, і це правильно. Це прищеплює людям, народженим у цьому слоті, велику рішучість і силу досягти того, що вони задумали досягти.

Цікаво відзначити, що на вершині Тельця Овна стихія вогню і землі поєднуються. Якщо ви ще не знаєте їх значення, вогонь приносить із собою неперевершену енергію, тоді як земля являє собою тверду твердість твердих порід, і їх поєднання може бути смертельним для пориву до успіху.

Починається о 17го травня і закінчується 23рд того ж місяця. Народження на порозі Тельця і Близнюків приносить унікальний подарунок людям, які народилися в цьому слоті. Загальновідомий як потік енергії, Куксування Тельця Близнюків дарує своїм людям неперевершену фізичну силу, а також розумову силу. Будемо трохи відвертими, це не найкраща комбінація, про яку ви чули? Чесно кажучи, це супергеройський матеріал саме там. На додаток до цього, він видає особливу ауру того, що він дуже спокійний. Більше носієві цього народження не доведеться турбуватися про те, щоб залишитися наодинці без друзів, оскільки самі планети гарантують, що людина залишається в житті партії (і після вечірки!).

Ця вершина об'єднує елементи повітря і землі, означає вільний дух із залізною волею робити щось. Хоча людині ніколи не бракує креативу, він би також був надмотивований реалізувати свої плани!

Куспид Раку Близнюків (між 17 червня - 23 червня) - це ще раз унікальне об’єднання двох знаків зодіаку. Цей відомий як кулак магії і приносить із собою прекрасні та радісні почуття. Кожен, хто народився в цей часовий проміжок часу, повинен мати особистість не тільки веселу, креативну та захоплюючу, але і таку, що приносить і поширює радість іншим своїм співчутливим та турботливим характером. Погодьтеся, що такі характеристики, не кажучи вже про таку людину, справді рідкісні у цьому світі.

Поки ми легко встановлюємо куспик раку Близнюків бути тим, хто приносить і поширює щастя. Це ще одна наука - знати правду, яка стоїть за цим. Основним принципом, яким керують такі люди, є бажання знати, наскільки щасливою є наступна людина. А якщо ні, то в чому проблема. Одна ця природа змушує їх завойовувати серця людей навколо них.

Відома як куля коливання, суглоб Лев Рак працює в дуже подібній манері. Він починається з 19 липня і закінчується 25 липня. Подібно до маятника, який хитається в напрямку, а потім повністю протилежним йому, вершина Лева Рака також живе вічно під страхом зробити людину або зламати людину. Будьте впевнені, якщо ви людина, яка народилася на цій порозі, ви, між іншим, мали помітити, що у вас є впливова аура.

Частковою міркуванням цього є той факт, що Рак і Лев - це два дуже різні знаки, і що, інакше, здається, вони не дуже добре уживаються. Лев схильний йти в напрямку мужності і доблесті, долаючи всі важкі проблеми. З іншого боку, Рак дуже емоційний і м’який, ставлячи його в прямий конфлікт.

Ключова порада людям, народженим у цій вершині гороскопу, - спрямовувати свої емоції на рішучість і не дозволяти їм використовувати та розвивати ненависть, оскільки це може перерости в ревнощі та може завдати великої шкоди світові, а також самій людині.

Початок Лева Діви починається з 19 серпня по 25 серпня. Якщо ви народився на порозі Лева і Діви, у вас багато що на шляху! Саме з цілком конкретної причини це називається вершиною опромінення. На даний момент ви вже мали зрозуміти, що просто народження на порозі нічого не означає, якщо немає правильного балансу.

В інших випадках може бути трохи важко контролювати речі, щоб вони не вийшли з-під контролю. Однак баланс на цій вершині означає велику відповідальність на ваших плечах. Це означає, що на вас покладено відповідальність провідних людей, будь то ваша громада, ваша країна, яка залежить від того, наскільки ви працюєте. І використання цього якнайкраще - це головне. Важливо також добре контролювати себе в будь-який час, інакше це також може негативно вплинути.

Курган Діви-Терезів проходить з 19 вересня по 25 вересня. Діви, як правило, є цією м’якою, турботливою людиною у вашому житті. Терези - це люди, які завжди шукають баланс між усім, що існує. Порог цих двох знаків зодіаку закінчується дуже красивим поєднанням, буквально, оскільки він відомий як схил краси.

Люди, що народилися на порозі Діви та Терезів - це все, що завгодно, врівноважене, красиве, граціозне, як би то не було. Іноді це може дати їм несправедливу перевагу над іншими через те, як вони впливають на людину, яка приймає рішення, але навчитися користуватися цим вмінням - це мистецтво саме по собі, і не всі, народжені в Курган Діви-Терезів може це зробити. Об’єднуючи елементи землі і повітря, люди, народжені в цій вершині, можуть мислити вільно і по-різному, зберігаючи при цьому свою непохитність і відданість виконуваному завданню, на що не здатні всі в цьому світі.

Народжуючись на цьому вершина, з 20 жовтня по 26 жовтня, може бути досить жорстким закликом до кінця життя. Хоча люди з гнучкими моральними відносинами можуть це добре сприймати, це може викликати занепокоєння у людей, що не так спокійні у своєму житті.

Люди, народжені в цей період часу, зазвичай відомі як порог драми та критики, мають чуття до драматизму та театру стосовно будь-яких питань, якщо це потребує цього пояснення. Це означає, що вони можуть легко, а найчастіше люблять маніпулювати людьми, щоб щось робити. Необхідною частиною набору навичок таких людей є спонукання людей саме тоді, коли їм це потрібно, чимось на зразок батога в Конгресі. Знову ж таки, використання цього не просто для того, щоб принести користь собі, а світові, тут є ключовим.

Люди, дати їх народження яких відбулися з 18 по 24 листопада, належать до вершини Скорпіона Стрільця. Зі світом у політичній смуті час від часу буває народився на порозі Скорпіона і Стрільця може допомогти вам допомогти світові. Відомо серед астрологів як кус революції, і, як правило, вважають, що люди, що народилися в цьому вершині, мають велику силу і мудрість, що дозволяє їм вести людей у боротьбі за свої права. Суворо орієнтований на владу та силу, він дозволяє своїм людям бути самодостатніми у всіх питаннях, що стосуються сутички. Розглядаючи сузір’я Скорпіона Стрільця як куспид не просто великої сили, а й незліченної кількості співпереживання.

Це унікальний досвід - народитися на порозі, але народитися далі Куспір Стрілець Козеріг 18 грудня по 24 грудня це зовсім інша гра в м’яч, і вам, мабуть, надзвичайно пощастило, якщо у вас є можливість зіграти. Ця вершина відома як вершина пророцтва, і майже напевно означає успіх для свого народу, якщо він із завзяттям і терпінням рухається в правильному напрямку. Тут діють два фактори; вогняна стихія дає вам силу та енергію для руху вперед, тоді як земляна стихія гарантує наявність витривалості, наприклад, достатньо деревини для того, щоб вогонь продовжував горіти, щоб допомогти вам досягти мети.

Будьмо чесними, хто не був би радий, якби ви сказали їм, що вони народилися на порозі таємниці та уяви? Народжуючись на вершина Козерога та Водолія 16 січня 22 січня приносить із собою свою таємницю. Причиною цього астрологи вважають те, що Козеріг і Водолій є двома дуже різними знаками зодіаку і, в свою чергу, мають різний вплив залежно від положення куспида.

Коли стихія Землі штовхає нестабільність, оскільки повітряна стихія прагне до свободи та нових вражень, часом людині стає важко вибрати свій напрямок у житті. Однак, коли цю перешкоду подолано, це, мабуть, найлегша їзда до успіху, яку можна було коли-небудь мати.

Дві дещо не пов'язані між собою характеристики поєднуються на користь людей, які народилися в Куспінь Водолія і Риб 15 лютого 21 лютого. Якщо ви один з них, ви можете виявити, що поряд із глибоким почуттям співчуття до ближніх людей, ви також таїте у собі велику творчість, будь то мистецтво, література чи просто повсякденне життя.

Астрологи вважають, що коли ці два поєднуються, наприклад, роблячи благодійну роботу, але у творчому плані, що зовсім відрізняється від решти, саме там є величезний потенціал для вибуху в знаках зодіаку. Це також може бути вашим покликанням, але, звичайно, це вирішувати тільки вам!

Зрештою, приходить Кусковий овен Риби 17 - 23 березня, що говорить вам, що ви мрійник. Дуже влучно названий порогом відродження, він спирається на всі речі, які перебувають на межі падіння, але мають великий потенціал для відновлення. Це також дає своїм людям великі творчі здібності, дозволяючи їм мислити по-іншому та краще контролюючи своє життя.