Будинки астрології

Діаграма астрологічних будинків - це дванадцять «шматочків пирога», які визначають сфери життя людства. Вони мають природні лінійки знаків і крапок, показані на зображенні вище. Однак індивідуальна діаграма складається з урахуванням часу народження, який рідко розміщує Знаки та Точки в їх природних будинках. Одна людина може народитися з Близнюками, які “керують” 1вул Хаус, поки там народилася інша людина зі Скорпіоном. Це Близнюки 1вул Будинок може мати своє сонце в 4го Дім, тоді як Скорпіон 1вул Будинок може мати своє сонце в 10го Будинок.

Якою сферою життя керує кожен будинок?

Кожен дім, який також називають доміцилієм, керує певним аспектом людського життя. Коротко:

 1. Особистість
 2. Потреби
 3. Спілкування
 4. Сім'я
 5. Творчість
 6. Сервіс та здоров'я
 7. Партнерства
 8. Інтимність
 9. Володіння знаннями та віруванням
 10. Процвітання
 11. Громада
 12. Мета і духовність

Будинкові системи

За всю історію астрології розроблено численні способи обчислення стартового ступеня Будинку в Знаку, і з певними ступенями, що містяться в ньому. Хоча дванадцять будинків існують як дванадцять одиниць даних, існує безліч різних систем Хауса, які представляють різні способи обчислення будинків при формуванні діаграми. Ось список дванадцяти різних систем Дому: Алкабітій, Кампанус, Рівний, Кох, Меридіан, Морінус, Плацид, Порфірій, Регіонтантан, Топоцентрик, Вехлоу та Цілий знак.

Якщо ви купуєте поточну книгу з початкової астрології або використовуєте онлайн-програму, щоб скласти графік, включаючи наш калькулятор діаграм народжуваності, діаграма буде відтворена за допомогою системи Placidus. Оскільки більше астрологів, а саме Кріс Бреннан та Деметра Джордж, досліджують та пишуть про елліністичну астрологію, система Whole Sign повертається. Regiomontanus - це перший вибір для астрологів, які спеціалізуються на почесній астрології, як Ема Курент. Незалежно від системи, яка використовується для складання діаграми, значення, призначені будинкам, не змінюються в різних системах будинків.

Вплив вивісок на будинки?

Як випливає з назви, ці сегменти діаграми "будинок" (або містять) різні аспекти людського досвіду, про що буде сказано нижче. Подивившись на діаграму, ви побачите будинки, викладені проти годинникової стрілки, з 1вул Будинок зліва та 2й Будинок під ним. Будинки не тільки представляють аспекти людського досвіду, але вони також мають елементи за замовчуванням, Знаки зодіаку, правлячі точки та типи. Наприклад, 1вул Будинком управляє стихія вогню, Знак Овен, точка Марс, і є «кутовим» типом. Нижче наведено типове вирівнювання Будинок / Знак для нерозгорнутої діаграми.

Пуста діаграма модифікована Овен1ст

Вирівнювання знаку / будинку змінюється залежно від часу народження, що є необхідною інформацією для отримання правильного призначення Будинків для вашої індивідуальної діаграми. Час народження та дата народження дають конкретну інформацію, для якого знаку знаходиться Сонце і якого знаку воно перетне, коли зійде (якщо людина народилася до світанку), і в якому знаку воно було (якщо людина народилася після світанку).

На прикладі діаграми нижче людина народилася о 03:33 4 квітня 1970 року в Маямі, штат Флорида. На їхній графіку Водолій править 1вул Будинок.

Зразок діаграми народження Водолія Позначений висхідний

Таким чином, їх колесо:

Пуста діаграма Модифікований Водолій 1-го

Знайомство з будинками

Нижче наведено описи кожного Будинку з посиланнями на більш детальну інформацію.

Будинок 1 Я
Перший дім - пошуки особистості

Перший дім є Будинок Я. Це “дім” для вашої особистості, характеру, манер, стилю, темпераменту та (у класичній астрології) фізичних характеристик. Оскільки цей Дім очолює таблицю, він має спеціальне позначення, а також відомий як Знак Асцендента та / або Зростання. Якщо Скорпіон «править» вашим Першим будинком, то у вас є Скорпіон Асцендент або Скорпіон, що піднімається. Точка, яка керує Знак вашого Першого дому, відома як Лінійка Карт. У випадку з асцендентом Скорпіона, правителем карт є Плутон (сучасний) і Марс (елліністичний).

Перший дім в астрології розкриває особистість, Я, що виходить назустріч світові. Залежно від Знаку вашого Асцендента, астрологи можуть інтерпретувати, як ви представляєте себе іншим і як вони сприймають вас. Повітряні знаки використовуватиме свій інтелект та спілкування для пошуку своєї особистості. Пожежні знаки буде використовувати творчі здібності та дії. Земні знаки буде практичним та консервативним. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію та використовувати тісні зв’язки, щоб дізнатись про себе.

Оскільки Знак Першого Дому визначає Знаки для всіх інших Будинків, цьому Будинку приділяється додаткова увага астрологія.

Будинок 2 володіння
Другий дім - пошуки ресурсів

Другий дім в астрології виявляє вашу енергійну схильність до безпеки, безпеки та вашого будинку. Залежно від знака вашого 2й Хауз, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та приймаєте рішення, щоб почувати себе в безпеці та задовольняти ваші потреби. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для задоволення своїх потреб. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть інвестувати свою емоційну енергію і використовувати тісні зв’язки, щоб бути у безпеці.

Будинок 3 спілкування
Третій дім - пошуки порозуміння

Третій дім в астрології виявляє вашу енергійну схильність до спілкування та знань. Залежно від знака вашого 3рд Хауз, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, діяти та робити вибір, щоб інтерпретувати навколишній світ і намагатися змусити інших зрозуміти вас. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для встановлення порозуміння. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки вкладатимуть свою емоційну енергію і використовуватимуть тісні зв’язки для спілкування.

Будинок 4 сімейний
Четвертий будинок - пошуки коренів / сім'ї

Четвертий дім в астрології виявляється ваш енергійний настрій до сім'ї та ваші емоції. Залежно від знака вашого 4го Будинку, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб орієнтуватися в родині, з якої ви родом, і побудувати ту, яку ви будете батьками чи очолюваною. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування, щоб пов’язати сім’ю. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію і використовувати тісні зв’язки, щоб зробити сім’ю цілою.

Будинок 5 задоволення
П’ятий дім - Пошуки творчості

П'ятий дім в астрології виявляє вашу енергійну схильність до творчості та діяльності. Залежно від Знак вашого 5го Хауз, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб насолоджуватися та розважатися з іншими. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування, щоб грати. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію і використовувати тісні зв’язки, щоб насолоджуватися.

Будинок 6 здоров'я
Шостий будинок - Пошуки служби

Шостий будинок в астрології виявляє вашу енергійну нахил до підтримки, служби та здоров'я. Залежно від Знаку вашого 6-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та приймаєте рішення дбати про себе та інших. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для служіння. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію і використовувати тісні зв’язки для підтримки інших.

Будинок 7 партнерства
Сьомий будинок - пошуки орієнтирів

Сьомий дім в астрології розкриває вашу енергійну вдачу до інших людей. Залежно від Знаку вашого 7-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та приймаєте рішення, щоб відчути рівновагу з кожною людиною, яку ви зустрічаєте у житті. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для аналізу та зв’язку. Вогневі знаки використовуватимуть творчі здібності та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію і використовувати тісні зв’язки, щоб зв’язки працювали.

Будинок 8 секс
Восьмий будинок - пошуки трансформації

Восьмий дім в астрології виявляється ваш енергійний настрій до змін і порушень. Залежно від Знаку вашого 8-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб здійснити трансформацію у вашому житті та житті інших людей. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування, щоб каталізувати людей та ситуації. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки вкладатимуть свою емоційну енергію і використовуватимуть тісні зв’язки, щоб накласти або змусити змінити ситуацію та інших людей.

Будинок 9 філософія
Дев'ятий будинок - пошуки майстерності

Дев'ятий дім в астрології виявляє вашу енергійну схильність до вченості та світового досвіду. Залежно від Знаку вашого 9-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб стати авторитетом щодо деяких аспектів життя. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для досягнення майстерності. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки вкладатимуть свою емоційну енергію та використовуватимуть тісні зв’язки для утвердження свого досвіду.

Будинок 10 соціальний статус
Десятий будинок - пошуки кар’єри

Десятий дім в астрології виявляє вашу енергійну схильність до цілей, досягнень та успіху. Залежно від Знаку вашого 10-го будинку, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб продуктивно сприяти суспільству. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування для виробництва. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть інвестувати свою емоційну енергію та використовувати тісні зв’язки, щоб зробити себе цінними для суспільства.

Будинок 11 дружби
Одинадцятий будинок - пошуки спільноти

Одинадцятий будинок в астрології виявляє ваш енергійний настрій до вашої ролі у вашому співтоваристві та суспільстві. Залежно від Знаку вашого 11-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір, щоб знайти своє місце на місцевому, національному та світовому рівнях. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування, щоб знайти своє місце приналежності. Вогневі знаки використовуватимуть креативність та дії. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть вкладати свою емоційну енергію та використовувати тісні зв’язки, щоб виявити свою роль та внести свій внесок.

Будинок 12 підсвідомість
Дванадцятий будинок - Пошуки духовності

Дванадцятий будинок в астрології виявляє вашу енергійну вдачу у пошуках мети. Залежно від Знаку вашого 12-го дому, астрологи можуть інтерпретувати, як ви працюєте, дієте та робите вибір для зв’язку з божественним. Повітряні знаки використовуватимуть свій інтелект та спілкування, щоб зрозуміти свою духовність. Пожежні знаки будуть використовувати творчість і дію. Знаки Землі будуть практичними та консервативними. Водні знаки будуть інвестувати свою емоційну енергію та використовують тісні зв'язки, щоб знайти своє з'єднання з божественним.