Астрологія

Астрологію визначити непросто. І чим глибше ти заглиблюєшся у вивчення астрології, тим складніше воно стає. Щоденний гороскоп - це справді "верхівка" айсберга, більша за ту, що потопила Титанік. Те, що ви бачите на поверхні, приховує величезну кількість знань та інформації.

П’ять ключів до астрології

Астрологія є складною темою для оволодіння, тому що є досить багато, що потрібно запам’ятати і зрозуміти, перш ніж ви навіть зможете почати намагатися інтерпретувати інформацію про власну діаграму. Ваша діаграма, коли ви отримуєте один "акторський склад" в Інтернеті або у професіонала або за допомогою астрологічного програмного забезпечення, є двовимірним зображенням плану Сонячної системи, коли ви зробили перший подих.

Він відлитий у вигляді кола, що складається з дванадцяти сегментів (так називають шматочки пирога астрологи Будинки) і населений гліфами, що представляють астрономічні тіла на небі та обчисленими точками, що використовуються для аналізу та інтерпретації діаграм. Ці будинки і Окуляри пов'язані з Знаки Зодіаку, а точки відносяться одна до одної через певні кутові Аспекти з точки зору в центрі діаграми.

Дверний проріз, який відкриває вас у світ астрології, базується на трьох відомостях, які ви надаєте астрологу або вводите в астрологічну програму: ваша дата народження (мм / дд / рррр), ваше місце народження (місто / штат або місто / країна) та час вашого народження.

Час народження має вирішальне значення, оскільки він визначає, який Знак Зодіаку керуватиме першим Домом, визначаючи енергетичний вплив на дванадцять різних сфер Вашого життя (наприклад, 3рд Будинок, або пиріг, керує спілкуванням та нашим розумінням світу завдяки нашій щоденній взаємодії з оточуючими людьми). Таким чином, чотири Ключі керуються даними:

  1. Точки на небі (як Сонце і Венера, обидва тіла нашої Сонячної системи) або ті, що обчислюються (як Частина Фортуни, яка базується на формулі, що використовує положення Сонця, Місяця та Асцендента ).
  2. Будинки, з 1 по 12.
  3. Знаки, Овен через Риб (12)
  4. Аспекти, відношення однієї точки до іншої точки, що має певне значення.

5го, і найголовніше, це вільна воля!

Важливо розуміти, що діаграма НЕ людина. По суті, це енергійний транспортний засіб, яким ваша душа вирішила проїхатись протягом цього життя. І найпростіший спосіб зрозуміти цю ідею - поговорити про близнюків, а то й трійнят; всі вони мають однакову діаграму, але не мають однакового драйвера! Комусь із цих душ може сподобатися обрана ними діаграма і вона хоче працювати з нею; тоді як інша душа може бути незадоволена своїм вибором і прагнути проти таблиці.

Вступ до астрології шляхом запам'ятовування основних даних

Насправді не можна обійти той факт, що незалежно від того, використовуєте ви флеш-карти або якийсь творчий прийом, вам доведеться знати значення Точок, дванадцяти будинків, дванадцяти знаків та основних аспектів (чотири найпоширеніші), якщо ви хочете докопатися до глибини та сили астрології. І якщо ви не хочете робити це глибоке занурення, то ви хочете знайти професіонала, який зробив цю роботу.

Отже, важливо знати, що щось на зразок щоденного гороскопу, хоча і добре відомо, схоже на спробу зрозуміти найскладніший автомобіль у світі, лише дивлячись на шини! Ваше Сонце на вашій карті є не просто в Знак, але і в Будинку, певною мірою, і, як правило, з декількома аспектами з інших точок. У діаграмі, поданій на 12 квітня 1968 року, Сонце має щонайменше шість аспектів з інших точок, всі вони впливають на те, як працює це Сонце.

Ключ No1 - Окуляри

Залежно від астролога, астрологічної програми або онлайн-служби, діаграма може складатися десь від 10 до 30 балів. Тут у всороччі.ком.ua ми маємо на увазі точки як "точки", тому що називати їх планетами вводить в оману. Сонце - зірка, Місяць - супутник Землі, Плутон нещодавно понижений до планетоїда, а Веста - астероїд. Кожна точка представляє маркер людської енергії.

Сонце - це ваша життєва сила або життєвий шлях; Місяць представляє ваш Душевний шлях; Меркурій - як ви спілкуєтесь; Венера - як ти маєш стосунки тощо. Відкриття астероїдів додає ще більше нюансів: Церера представляє, як ми вважаємо за краще, щоб нас виховували, а Юнона вказує, як ми воліємо віддаватись іншим або діяти послушно.

Нарешті, є шість важливих розрахункових моментів, які слід враховувати при вивченні астрології; чотири з них є важливими «кутами» Сонце в день народження. Це: Асцендент, Нащадок, Середній Коелі (Midheaven / MC), і Імум Коелі (IC). Два інших - Вузли Місяця, які є точками, де шлях Місяця перетинає сонячну екліптику. Один - висхідний (північний) вузол, а інший - спальний (південний) вузол.

Ключ No2 - Будинки

Існує дванадцять будинків і вони представляють сфери нашого життя, починаючи з особистості, потім потреб і ресурсів, спілкування, сім'ї, творчості, навичок / повсякденної роботи, партнерства, інтимних відносин, оволодіння знаннями, кар'єри / процвітання, спільноти та духовності. Кожним Будинком управляє знак або сузнак, залежно від Системи Дому, астролога або програми, що використовується для складання діаграми (існує понад 10 різних систем, найпоширеніша - Плацидус).

Окуляри знаходяться в будинках і вказують на фокус; отже, якщо ваша Венера знаходиться в 2й Будинок потреб та ресурсів, ви будете міцно співпрацювати з людьми на основі вашого майна, подарунків та отриманих подарунків, того, як ваш будинок стає домом, і через спільні цінності.

Ключ No3 - Знаки

Існує дванадцять знаків Зодіаку, кожен представляє один з чотирьох елементів і кожен поводиться певним чином. Овен, Лев і Стрілець - вогневі знаки; Терези, Водолій і Близнюки - це повітря; Рак, Скорпіон і Риби - це вода; а Козеріг, Телець і Діва - земля.

Овен, Рак, Терези та Козеріг - основні знаки; вони ініціюють енергію. Лев, Скорпіон, Водолій і Телець - це фіксовані знаки; вони організовують енергію. Стрілець, Риби, Близнюки та Діва - змінні знаки; вони адаптують енергію. Меркурій в Овні, кардинальний вогняний знак, зробить людину прямим комунікатором, який часто керує розмовами; вони не бояться говорити.

Ключ No4 - Аспекти

Якщо ви народилися на повний Місяць, то ваше Сонце і Місяць протистояли б один одному; вони були б на 180 градусів один від одного. В астрології ми називаємо цей аспект опозиція, і він намагається виконувати функцію балансування енергій. Той, хто народився під час повного Місяця, у якого є своє Сонце в Козерозі, матиме свій Місяць у Раку.

Коли точки знаходяться дуже близько один до одного, аспектом є a сполучником, і ці енергії намагаються злитися та розділити спільну подорож. Коли вони знаходяться на відстані 90 градусів, енергії є площа; вони конфліктують і намагаються допомогти людині вирости. Якщо точки знаходяться на відстані 120 градусів, енергії знаходяться в a тригон і вони течуть разом. Це чотири найсильніші аспекти. Два інших часто використовувані аспекти включають секстиль на відстані 60 градусів, створюючи компліментарну енергію; і некон'юнкт (або квінвенкс) на відстані 150 градусів, що змушує енергію постійно регулюватися.

Ключ No5 - Вільна воля

Останній і найважливіший ключ - це вільна воля. Астрологія не є детермінованою, хоча багато хто бажає, щоб це було, або намагаються подати її так, ніби вона є. Ваш діаграма народження не говорить вам, чи будете ви пожежником чи перукарем, але якщо ви оберете одну з цих професій, ваша таблиця допоможе вам зрозуміти, як ви можете найкраще насолоджуватися своїм життям або своєю роллю в цих професіях.

У вашій карті можуть бути сильні енергії, і ви дійсно не подобаєтесь їм, і ви вирішите їм протистояти. Інші енергії можуть бути слабкими, і ви хочете від них більшого, і ви будете шукати шляхи збільшення цієї енергії, можливо, завдяки стосункам або посиленням зусиль.

Знання своєї діаграми - це початок вивчення себе протягом усього життя, намагаючись максимізувати свій втілений досвід, що дозволяє отримати максимум від цього життя.

Дуже коротка історія астрології

Західна астрологія народилася в королівстві Шумер в Халдеї на півдні Месопотамії близько 3000 р. До н. Е. На початку астрологія та астрономія були одним і тим же.

астрологія шкала часу

Серед шумерів розшифровкою божественних послань доручали священиків, а також астрологів і астрономів. З їх оглядових майданчиків (Зіккурати), вони спостерігали за зірками за допомогою гномона (сонячний годинник) або клепсидра (своєрідний водний годинник). Поступово вони з часом виділять 5 зірок, які були різними. Поки всі інші не рухались, ці 5 були мобільними. Вони назвали їх 5 планетами і ототожнили їх зі своїми богами.

древній зиккурат
Стародавній зиккурат

Вони вивчали їх століттями, записуючи їх характеристики (траєкторії, відстань відносно Землі, колір, яскравість, розмір). Ці планети були пов’язані з Богами, яким вони поклонялися впродовж віків. Але оскільки кожен із їхніх Богів символізував приховану частину людської душі, що веде до іншого, вони зв’язували людей із небесними тілами, виявленими у Всесвіті.

Що б не сталося на Землі, згодом залежатиме від божественних сил (планет). У Вавилоні Юпітер був Мардуком, Венера - Іштар, Сатурн - Нінурта (Нініб), Меркурій - Набу (Небо), а Марс - Нергал. Місячний бог Грін керував заплідненням і життєвою силою, змушував рослини рости і був пов'язаний з деревами. Бог сонця Шамаш був сонячним божеством із силою світла над темрявою і злом.

Ось як планети стали богами або їхніми вісниками, традицією, яку підтримували різні цивілізації, даючи нам сучасні назви планет.

Тривалий похід в історії бачив, як астрологія зростала і падала; керівники відкрито і таємно ним користувались. Більшу частину історії, до рубежу 20-х роківго Століття астрологією в основному користувались і доступні багаті, правлячі класи, і практикувалася лише вченими астрономії.

По мірі того, як світ став більш взаємопов’язаним завдяки збільшенню торгівлі, технологій, війни та комунікацій, астрологія впровадила свій щоденний досвід, починаючи, зокрема, з першого друкованого гороскопу 24 серпня 1930 року в англійській газеті Sunday Express.

З 1930 року все більше і більше астрологів писало і публікувало. Щоденні гороскопи стали звичним розділом у кожній великій газеті та журналі, і зараз вони є частиною кожного веб-сайту новин та розваг. vsorotchci.com.ua - один із постійно зростаючих сайтів, присвячених астрології та іншим езотеричним темам, таким як: карти таро, нумерологія, духовність тощо.

Точки в небі

Більшу частину історії людства та астрології акторська карта складалася лише з точок на небі, які були видимі неозброєним оком: Сонця, Місяця, Меркурія, Венери, Марса, Юпітера та Сатурна. Уран був відкритий в 1781 році, Нептун в 1846 році і Плутон в 1930 році, і ці планети були додані до карт, відтворених в останній половині 20го століття і сьогодні. Хірон був відкритий в 1977 році і все більше і більше послідовно пробивався до нових книг і веб-сайтів для початківців. vsorotchci.com.ua включає Хірона як головну точку.

Хоча пояс астероїдів був відкритий у 1801 році; і професійний астролог Деметра Джордж написала свою книгу "Богині астероїдів" про чотири найбільших астероїди - Юнону, Цереру, Весту та Палладу Афіну - в 1986 році вони та інші астероїди поки що не є частиною загальної астрології.

планет

Астрологічні системи

Існує три добре відомі системи астрології: західна, ведична та китайська. Ми лише коротко розглянемо їх тут.

Західна астрологія - основна астрологічна практика для цього сайту. Саме астрологія використовується для визначення щоденний гороскоп і астрологія, яка становить тут основний зміст, а також більшість статей, написаних про астрологію для цього сайту.

Ведична астрологія вперше був представлений у 1500-2000 рр. до н. е., як це було відкрито великим філософам того часу. Серед них Махаріші Парашара виявився найбільш впливовим. Він також видав текст на ім'я Брихат Гора Шастра. Цей текст є найбільш посиланням для ведичної астрології, навіть сьогодні. Ведична астрологія в основному практикується індуїстською культурою.

Китайська астрологія зовсім інший. Тут не використовується колесо Зодіаку. Існує 12 Знаків, але вони визначаються 12 тваринами, 5 стихіями (земля, повітря, вода, вогонь і метал) і дванадцятирічним циклом. Людина, яка народилася в квітні 1968 року, буде визначена як лісова мавпа, але людина, яка народилася в квітні 1969 р., Буде земним Півнем.

ІнфографікаДослідіть астрологію за 5 простих кроків

Дослідіть vsorotchci.com.ua!

Будь ласка, не поспішайте і огляньте наш сайт; ми маємо скарбницю інформації та численні чудові товари, які можуть допомогти вам у вашому життєвому шляху. У нас також є одні з найкращих думок, які пишуть нам щомісяця, тож обов’язково перегляньте наш блог!