Закоханий Овен 12 Різні любовні стосунки

Додому » Блог » Гороскопи » Закоханий Овен 12 Різні любовні стосунки

Кожен знак Зодіаку певними способами виражає певні енергії.  Є чотири елементи: повітря, земля, вогонь і вода.  Повітря уособлює думку; земля уособлює практичне життя; вогонь представляє дію, а вода - емоції.  Існує три способи: кардинальний, фіксований та мінливий.  Кардинальні ознаки ведуть; фіксовані знаки встановлюють, а мінливі знаки пристосовуються.

Кожен знак впливає на енергію того, як ми любимо, працюємо, граємо, створюємо сім’ю, заводимо друзів тощо.  У цій статті буде досліджено знак Овен і те, як він любить і коханий усіма 12 знаків зодіаку.

Овен: Кардинальний вогневий знак

Овен - знак нових починань, незалежності, непереборної дії та новаторства. Часто відомий як "воїн" або "ризикуючий", Овен з'єднується зі світом через свою безмежну енергію для дослідження, гри, змагання та ініціювання. Цей знак править виживанням, его і собою.

Як правитель Росії 1вул Будинок, його енергія контролює ідентичність, особистість та сприйняття.  Хтось із Сонцем-Овном, Місяцем або Асцендентом (але особливо Сонцем) буде прагнути окреслити свій власний шлях як зразок для наслідування світу, людства та всього життя; будучи тими, ким вони повинні бути, вони заохочують інших бути собою, достовірно.

Овен і кохання

Батьки, діти або коханці Овна виявляють і відчувають любов в даний момент, інтенсивно і активно. Існує глибока потреба виявляти любов, яку вони відчувають, діючи від імені друзів, батьків, дітей, колег, босів, службовців та закоханих. Вони показують любов, будучи повністю присутнім при проведенні часу з близькими.

Цей знак, як і всі вогневі знаки, є енергійним і динамічним ... включається конкуренція, розвідка, грайливість та новий досвід.  Вони є одним з кращих "партнерах у злочині", і безстрашний, коли справа доходить до прийому стрибків віри.  Чим більше вони можуть бути героїчними і бачити героїзм в іншому, тим більше викликали. 

Овен, любов, і 12 знаків

Овен

Овен - кардинальний вогневий знак, який любить "йти за це" закоханий. Цей знак може мати гарний час з собою. Але коли взаємодіють два "брати або залишити", довгострокові зобов'язання може бути реальною роботою, яка не хоче інвестувати в. На боці плюс, ніхто не залишиться засмучений, якщо речі не працюють, або відносини не триватиме. І, вони можуть попуватися і вийти з любовного життя один одного без великої фанфери або драми.

Телець

Телець - фіксований земний знак, який любить «влаштовуватися» в любові. Ці знаки сидять поруч, тому вони можуть вчитися один у одного без дисонансної енергії безсполучнику або квадрата, яка трапляється, коли вогонь і земля, вогонь і вода з'єднуються інакше. Овен може оцінити потребу Тельця в безпеці, а Телець може захоплюватися готовністю Овна "піти на це" в будь-якій ситуації. Незважаючи на це, ця енергія досить складна для чогось довгострокового. Хоча вони обидва хочуть «вижити» і бути в безпеці, вони будуть підходити до життя дуже по-різному.

Близнюки

Близнюки - мінливий повітряний знак, який любить "вчитися і спілкуватися" в любові.  Цей знак секстилу, або компліменти, Овен.  Вони можуть насолоджуватися зв'язком "давайте грати разом", роблячи цю комбінацію вільними відносинами, які можуть бути перевершені, лише якщо вони у відносинах зі своїм знаком. Якщо вони можуть знаходити постійно знаходити нові спільні інтереси, ці стосунки можуть мати довгий термін життя.  Тут нічого особливо складного.

Рак

Рак - кардинальний водний знак, який любить «плекати» в любові. Ці знаки ставлять у квадрат або кидають виклик один одному. Ця комбінація може змусити стосунки наполегливо працювати, щоб досягти успіху, оскільки Овен може, як відомо, бути зосередженим на собі, а Рак може постійно потребувати надання та отримання емоційної підтримки. Їм доведеться знайти спосіб зв’язку через спільні обов’язки, тому людина-Овен може відігравати героїчну роль, яку може оцінити Рак, а Ракові-людині потрібно буде наділити Овна своєю довірою у формі певної міри свобода приходити і їхати без постійних пояснень.

Лео

Лев - це нерухомий вогняний знак, який любить “романтикувати” в любові. Це ознака Трінес (співпрацює) з Овен, тому ці дві енергії вважають легко пов'язані один з одним. Веселощів разом і активним є еліксир для любові між цими двома ознаками. Щось довгострокове буде легким, якщо обидва партнери поділяються такими ж натхненням і пристрастю у роботі або про життя. Вони будуть текти найкраще, коли Овен похваляють талантів Лео та Лев грайливо виклик Овен, зберігаючи відносини, співаючи на позитивній ноті.

Діва

Діва - це головний знак Землі, який любить "служити" закоханим.  Цей знак невідомий Овен, що означає, що вони постійно повинні пристосуватися один до одного.  Діва ретельно-детально орієнтована, Овен не є!  Овен великий з воріт, поки Дівого вважає за краще вирішувати проблеми, які можуть бути досить складними.  Якщо Діва зможе взяти на себе владу після того, як людина Овен посвятиться, і їй буде дозволено закінчити те, що почав Овен, ця комбінація може багато чого досягти і мати тривалі стосунки.  Овнам потрібно буде "дотримуватися правил, встановлених людиною Дівою, і, роблячи це, можливо, уникне багатьох проблем, які виникають при стрибку, перш ніж шукати.

Терези

Терези - кардинальний повітряний знак, який любить «гармонізувати» в любові. Цей знак протистоїть Овну або «шукає рівновагу з ним». В індивідуальному порядку Овен вчиться, діючи на самоті; Терези вчаться, співпрацюючи з кимось. Іноді Овен потребує партнера, а Терезам потрібно йти самостійно, саме цим вони можуть допомагати одне одному у стосунках. Щоб ці стосунки працювали, Овнам доведеться просити Терезів про допомогу, яку Терези сподобаються, а Терезам доведеться щось робити, не просячи допомоги у Овна про допомогу, яку Овни люблять.

Скорпіон

Скорпіон - це фіксований водний знак, який віддає перевагу інтенсивності у відносинах. Цей знак поєднує Овна, а це означає, що вони постійно повинні пристосовуватися один до одного. Це несполучення не є складним аспектом, оскільки ці знаки мають одного і того ж класичного правителя, Марс. Насправді ці ознаки напрочуд добре працюють разом, оскільки вони мають “саме потрібну” напругу, щоб зацікавити обох. Овен не боїться Скорпіона, і Скорпіон не може підкорити Овна, і це виявляється для них захоплюючим.

Стрілець

Стрілець - це мінливий вогняний знак, який воліє "досліджувати" у відносинах.  Цей знак трикут (співпрацює) з Овном, тому ці дві енергії легко пов’язують між собою.  Вихід у світ та вивчення збуджуватимуть обидва ці знаки.  Щось довготермінове буде легким, якщо вони продовжуватимуть авантюру разом, кожна нова перспектива чи починання стане шансом відновити вогонь між ними. Вони будуть текти найкраще, коли Овен підійде до нових місць для вивчення Стрільцем, а Стрілець кидає виклик Овну спробувати нові культури та нові ідеї.  Це ідеальна команда для телешоу "Дивовижна гонка"! 

Козеріг

Козеріг - кардинальний вогневий знак, який любить «досягати» в любові. Ці знаки квадратні або кидають виклик один одному. Ця комбінація може змусити стосунки наполегливо працювати, щоб досягти успіху, оскільки Овен може бути відомим незалежним, а Козеріг очікує, що люди підуть за ним і дозволять йому або їй керувати. Вони найкраще розподілять обов'язки та залишатимуть одне одного для їх виконання; інакше баран та козел будуть головами. Іноді вони вступають у конфлікт, оскільки така ситуація збуджує їх настільки, наскільки це може їх засмутити.

Водолій

Водолій - фіксований повітряний знак, який любить “спілкуватися” в любові.  Цей знак секстилу, або компліменти, Овен.  Вони можуть насолоджуватися зв'язком "врятуймо світ разом", роблячи цю комбінацію відносинами "подружжя влади", що процвітає завдяки зусиллям "зробити добро", щоб допомогти тим, хто цього потребує, і розігнати тих, хто хоче нашкодити іншим. Якщо вони можуть знаходити постійні пошуки спільної справи та спільного ворога, ці стосунки можуть мати довгий термін життя.

Риби

Риби - мінливий водний знак, який любить “духовно з’єднуватися” в любові. Ці знаки сидять поруч, тому вони можуть вчитися один у одного без дисонансної енергії безсполучнику або квадрата, яка трапляється, коли вогонь і земля, вогонь і вода з'єднуються інакше. Овен може оцінити потребу Риб дотримуватися духовної мети, а Риби можуть захоплюватися готовністю Овна "піти на це" в будь-якій ситуації. Незважаючи на це, ця енергія досить складна для чогось довгострокового. Хоча вони обидва хочуть бути “рятівниками”, вони будуть розуміти світ по-різному.

Філіп Янг, доктор філософії

Я духовний радник, що знаходиться в місті Кері, штат Північна Кароліна. Я здобув ступінь доктора англійської мови в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо в 1996 році і пройшов кар'єру в академічних роботах до 2007 року, коли пішов на пенсію, щоб стати батьком, який сидів удома. У 2013 році я «повісив свою гальку», відкривши свій бізнес, Black Unykorn Enterprises, LLC. Я надаю духовне керівництво, використовуючи різні інструменти: астрологію, карти таро / оракул, нумерологію та регресію минулого життя (за допомогою тестування м’язів). Маючи домашній офіс, Zoom, WeChat та WhatsApp, я працюю з місцевими клієнтами особисто та віддаленими клієнтами з усього світу. Ви можете прочитати про мою практику та зв’язатися зі мною через мій веб-сайт: https: // www.чорнуникорн.ком.

Див. Статті від

Філіп Янг, доктор філософії Веб-сайт